Paznokcie metaliczne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-25, 12:49   #1
Ankas216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8

Paznokcie metaliczne!


Witam serdecznie!
Mam problem, chciałabym zrobić sama paznokcie metaliczne jednak bez użycia hybrydy... Zakupiłam pyłek, aby uzyskać w ogóle coś co przypomina błysk metalu nakładam najpierw lakier bezbarwny i gdy jest juz prawie suchy jednak lekko wilgotny wcieram palcem pyłek i tylko w taki sposób udaje mi sie uzyskać efekt metaliczny, jednak czar pryska gdy nakładam TOP COAT- GEL SHINE AVON, bardzo dobry top najlepszy jaki stosowałam do tej pory, ale nie sprawdza się w ogóle z tym pyłkiem, gdy nakładam go na pyłek od razu robi się efekt BROKATU!!! CO ROBIE NIE TAK???? Masakra!!!! Proszę o pomoc
Ankas216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 14:02   #2
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Paznokcie metaliczne!

Cytat:
Napisane przez Ankas216 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Mam problem, chciałabym zrobić sama paznokcie metaliczne jednak bez użycia hybrydy... Zakupiłam pyłek, aby uzyskać w ogóle coś co przypomina błysk metalu nakładam najpierw lakier bezbarwny i gdy jest juz prawie suchy jednak lekko wilgotny wcieram palcem pyłek i tylko w taki sposób udaje mi sie uzyskać efekt metaliczny, jednak czar pryska gdy nakładam TOP COAT- GEL SHINE AVON, bardzo dobry top najlepszy jaki stosowałam do tej pory, ale nie sprawdza się w ogóle z tym pyłkiem, gdy nakładam go na pyłek od razu robi się efekt BROKATU!!! CO ROBIE NIE TAK???? Masakra!!!! Proszę o pomoc

żadne tradycyjny top coat nie nada się do metalicznego efektu. Musiałby to być top coat na bazie wody.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 20:24   #3
jamielooa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Paznokcie metaliczne!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
żadne tradycyjny top coat nie nada się do metalicznego efektu. Musiałby to być top coat na bazie wody.
Zgadzam sie !
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jamielooa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 10:46   #4
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Paznokcie metaliczne!

Mi sie metaliczne w ogole nie podobaja i czuje tego szalu na to. Za to mega piekny jest efekt holo i jako ze nie uzywam hybrydy to jestem mega zadwolona ze golden rose wydalo nowa serie lakierow, Holographic Nail Color bo dzieki temu nie szkodzac moim paznokciom moge miec ten modny efekt i w dodatku trwaly.
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 11:46:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.