Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-13, 09:40   #3841
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Ja też nie kupuję miceli czy mleczek, bo używam oleju migdałowego do demakijażu. Trzymam resztkę micela w razie czego, ale nie planuję na stałe do tego wracać.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 14:22   #3842
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja spojrzałam na swoją półkę i mam w zapasie tylko jeden krem do twarzy (Yope), sporo mydełek i sporo balsamów do ust. A tak to mam kosmetyki otwarte po jednej sztuce i w użyciu, i je lubię, więc z chęcią używam.



Odpoczywam od toników i mgiełek do twarzy. I maluje tylko usta. Zatem nie kupuję teraz mleczek do demakijażu.
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja też nie kupuję miceli czy mleczek, bo używam oleju migdałowego do demakijażu. Trzymam resztkę micela w razie czego, ale nie planuję na stałe do tego wracać.
Ja z kolei używam obecnie jednego kremu myjącego do twarzy Luvos, ale kupiłam go dwie sztuki na zapas, mam też 3 różne żele do mycia twarzy, Miya, Resibo i Equilibra z czego dwa w użyciu, jeden na wykończeniu, a micel mam jeden Onlybio i używam go rzadko, tylko gdy się maluję. Z toników mam tylko dwa, toner Bentona i tonik Orientany, obydwa w użyciu, a hydrolatu żadnego, dlatego zrobiłam zapas w La-Le, mam jeszcze wodę Uriage w zapasie, ale ona ma długi termin ważności, będę jej używać latem. Oprócz tego samoróbki i peelingi enzymatyczne, spory zapas, jedna pełnowymiarowa maseczka, tak szczerze to nie jest najgorzej, jedno serum Orientany na wykończeniu, jedno Miya z bakuchiolem w zapasie, ale zdecydowanie potrzebuję się teraz skupić na zużywaniu, a nie kupowaniu, bo wymieniłam tylko kosmetyki do twarzy, a o całej reszcie nawet wolę nie wspominać, chodzi też o to, że mój dorastający syn też już ma coraz większe wymagania, odkąd poszedł do szkoły średniej zaczął bardzo zwracać uwagę na wygląd, co mnie osobiście bardzo cieszy, kosmetyków i akcesoriów w ciągu ostatnich miesięcy mu przybyło, córka to już w ogóle ile ma gadżetów począwszy od wanienki po zabawki, a łazienka jest jedna i jej nie rozciągnę. Mój partner z kolei bardzo mało kosmetyków stosuje. Tak naprawdę to ja muszę wreszcie wydorośleć z tego kolekcjonowania.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 09:04   #3843
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja z kolei używam obecnie jednego kremu myjącego do twarzy Luvos, ale kupiłam go dwie sztuki na zapas, mam też 3 różne żele do mycia twarzy, Miya, Resibo i Equilibra z czego dwa w użyciu, jeden na wykończeniu, a micel mam jeden Onlybio i używam go rzadko, tylko gdy się maluję. Z toników mam tylko dwa, toner Bentona i tonik Orientany, obydwa w użyciu, a hydrolatu żadnego, dlatego zrobiłam zapas w La-Le, mam jeszcze wodę Uriage w zapasie, ale ona ma długi termin ważności, będę jej używać latem. Oprócz tego samoróbki i peelingi enzymatyczne, spory zapas, jedna pełnowymiarowa maseczka, tak szczerze to nie jest najgorzej, jedno serum Orientany na wykończeniu, jedno Miya z bakuchiolem w zapasie, ale zdecydowanie potrzebuję się teraz skupić na zużywaniu, a nie kupowaniu, bo wymieniłam tylko kosmetyki do twarzy, a o całej reszcie nawet wolę nie wspominać, chodzi też o to, że mój dorastający syn też już ma coraz większe wymagania, odkąd poszedł do szkoły średniej zaczął bardzo zwracać uwagę na wygląd, co mnie osobiście bardzo cieszy, kosmetyków i akcesoriów w ciągu ostatnich miesięcy mu przybyło, córka to już w ogóle ile ma gadżetów począwszy od wanienki po zabawki, a łazienka jest jedna i jej nie rozciągnę. Mój partner z kolei bardzo mało kosmetyków stosuje. Tak naprawdę to ja muszę wreszcie wydorośleć z tego kolekcjonowania.

Ja wolę inwestować w kulturę. Kupić sobie dobrą książkę, płytę, wyjechać gdzieś czy iść do kina, teatru itp.

Znudziło mi się wydawanie na kosmetyki.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 10:01   #3844
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja wolę inwestować w kulturę. Kupić sobie dobrą książkę, płytę, wyjechać gdzieś czy iść do kina, teatru itp.

Znudziło mi się wydawanie na kosmetyki.
Minimalizm kosmetyczny wychodzi skórze na zdrowie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 12:23   #3845
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Minimalizm kosmetyczny wychodzi skórze na zdrowie

i portfelowi Jak sobie pomyślę, że w ubiegłym roku poszło mi kilka tysięcy na kosmetyki, to aż mnie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 12:40   #3846
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
i portfelowi Jak sobie pomyślę, że w ubiegłym roku poszło mi kilka tysięcy na kosmetyki, to aż mnie

Najgorzej jak są kiepskie i trzeba wyrzucić
Co polecasz do ust? Szukam czegoś turbo mocnego.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 15:25   #3847
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Najgorzej jak są kiepskie i trzeba wyrzucić
Co polecasz do ust? Szukam czegoś turbo mocnego.

Mam kilka typów, ale są trudno dostępne, więc nawet nie polecam.

Ale z tych łatwo dostępnych to polecam Crazy Rumors.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-15, 14:39   #3848
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Co polecasz do ust? Szukam czegoś turbo mocnego.
Ja polecam to https://www.phlov.com/pielegnacja-tw...775581084.html
Pomogło przy podrażnieniu ust retinolem- właściwie od razu i w dodatku pięknie pachnie owocowo, z lekką dominantą brzoskwiniową.
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-16, 09:09   #3849
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Najgorzej jak są kiepskie i trzeba wyrzucić
Co polecasz do ust? Szukam czegoś turbo mocnego.
A ja polecam to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ko-do-ust.html

miałam niedawno pęknięcie na ustach, które nie chciało się goić. Nawet moja ulubiona pomadka Sylveco nie dawała rady. A jak użyłam tego balsamu na noc, następnego dnia rano już była ranka podgojona i szybko mi wszystko ładnie zeszło.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-16, 12:16   #3850
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Popełniłam małe zamówienie na niemieckim amazonie. Dezodorant Cattier, który lubię i dwa oleje w tym jeden z drobinkami.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3206980
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sages-bio.html
Zawsze chciałam mieć coś w stylu tego słynnego olejku Nuxe, ale z lepszym składem
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Co polecasz do ust? Szukam czegoś turbo mocnego.
Ja polecam Weledę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...review-3079327
oraz Ilię
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3079301
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cattier.jpg (154,7 KB, 32 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-17, 06:51   #3851
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Popełniłam małe zamówienie na niemieckim amazonie. Dezodorant Cattier, który lubię i dwa oleje w tym jeden z drobinkami.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3206980

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sages-bio.html

Zawsze chciałam mieć coś w stylu tego słynnego olejku Nuxe, ale z lepszym składem



Ja polecam Weledę

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...review-3079327

oraz Ilię

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3079301
Daj znać czy fajny ten olejek Avril, ja mam jeszcze nie zużyty do końca w poprzednie lato Bodyboom, uwielbiam go, póki co najlepszy olejek z drobinkami jaki miałam. Używałam go przez zimę parę razy na dekolt, czasem na nogi i wciąż jest dobry, więc zamierzam go zużyć do ostatniej kropelki, bo sezon na odkryte ciało coraz bliżej.

A byłam ostatnio blisko zakupu tej pomadki Weledy w greenline, ale powstrzymałam się, bo mam póki co sporo produktów do ust, z czego hitem w ostatnim czasie był peeling jabłkowy Botame, świetny produkt. Kupiłam następny błyszczyk Alterry, bo niestety zgubiłam poprzedni. Tym razem wybrałam kolor 19 elegant red i chyba będzie to mój ulubiony błyszczyk. W opakowaniu wygląda na taki czerwono-pomaranczowy, ale na ustach jest czysto czerwony.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-17, 11:58   #3852
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Byłam w Rossmannie i oglądałam jakieś deo w kremie i serum manufaktura piękna. i nic nie kupiłam
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-17, 14:24   #3853
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Dzięki za polecenia!
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-17, 15:20   #3854
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Daj znać czy fajny ten olejek Avril, ja mam jeszcze nie zużyty do końca w poprzednie lato Bodyboom, uwielbiam go, póki co najlepszy olejek z drobinkami jaki miałam. Używałam go przez zimę parę razy na dekolt, czasem na nogi i wciąż jest dobry, więc zamierzam go zużyć do ostatniej kropelki, bo sezon na odkryte ciało coraz bliżej.

A byłam ostatnio blisko zakupu tej pomadki Weledy w greenline, ale powstrzymałam się, bo mam póki co sporo produktów do ust, z czego hitem w ostatnim czasie był peeling jabłkowy Botame, świetny produkt. Kupiłam następny błyszczyk Alterry, bo niestety zgubiłam poprzedni. Tym razem wybrałam kolor 19 elegant red i chyba będzie to mój ulubiony błyszczyk. W opakowaniu wygląda na taki czerwono-pomaranczowy, ale na ustach jest czysto czerwony.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
Avril po pierwszych testach Mam jasną karnację i on nie jest olejkiem brązującym. Drobinki są delikatne, choć pod światło widoczne.
Zapach zarówno tego oleju jak i Cattier przepiękny
Z obu jestem zadowolona. Oba nawilżają i się nie kleją, tak jak nazwa sugeruje suche olejki. Będę jeszcze testować Cattier na włosach i twarzy, na ciele jest ok.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-17, 21:10   #3855
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Avril po pierwszych testach Mam jasną karnację i on nie jest olejkiem brązującym. Drobinki są delikatne, choć pod światło widoczne.

Zapach zarówno tego oleju jak i Cattier przepiękny

Z obu jestem zadowolona. Oba nawilżają i się nie kleją, tak jak nazwa sugeruje suche olejki. Będę jeszcze testować Cattier na włosach i twarzy, na ciele jest ok.
Dobrze wiedzieć, też jestem bardzo jasna i unikam brązującego efektu, tzn. lubię bardzo, ale mało które tego typu produkty mnie brązują, raczej pomarańczowią, albo złocą, co wygląda sztucznie na mojej skórze.

Wrzucam zamówienie z La-le, dotarło dzisiaj. Wypróbowałam już perfumy w kremie i są bardzo mocne, zdecydowanie za dużo nałożyłam, mimo, że nie ma żadnego ubytku w opakowaniu, przez pierwsze 30 minut strasznie męczyły. Są ładne, ale jeszcze muszę je potestować i przede wszystkim przeczekać z tymi pozostałymi próbkami, bo mam katar, wprawdzie takie ostatki przeziębienia, ale wolę mieć czym oddychać w razie czego
DSC_0931~2.jpg

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 11:01   #3856
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Wrzucam zamówienie z La-le, dotarło dzisiaj. Wypróbowałam już perfumy w kremie i są bardzo mocne, zdecydowanie za dużo nałożyłam, mimo, że nie ma żadnego ubytku w opakowaniu, przez pierwsze 30 minut strasznie męczyły. Są ładne, ale jeszcze muszę je potestować i przede wszystkim przeczekać z tymi pozostałymi próbkami, bo mam katar, wprawdzie takie ostatki przeziębienia, ale wolę mieć czym oddychać w razie czego
Załącznik 7787385

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka

A ten deo jaki ma zapach- słodki, czy bardziej owocowy?
Ciekawe czy perfumy z czasem stracą na intensywności zapachu? Czyli chyba ja powinnam odpuścić bo bym się zamęczyła. Dochodzę do wniosku, że perfumy nie są dla mnie...
A wiesz, że teraz w Hebe mają być kosmetyki La-Le? Na razie jeszcze u siebie nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Popełniłam małe zamówienie na niemieckim amazonie. Dezodorant Cattier, który lubię i dwa oleje w tym jeden z drobinkami.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3206980
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sages-bio.html
Zawsze chciałam mieć coś w stylu tego słynnego olejku Nuxe, ale z lepszym składem

Miałam olejek Avril ale w takim szklanym opakowaniu jak właśnie Nuxe- dla mnie za tłusty- zostawiał śliską warstwę co latem się nie sprawdzało.
Teraz mam jeszcze z zeszłego roku Hagi Wakacje na Bali- oczywiście kupiłam dla zapachu. Nie sądzę, żebym go zużyła przed końcem przydatności.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-20, 12:26   #3857
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość


A ten deo jaki ma zapach- słodki, czy bardziej owocowy?

Ciekawe czy perfumy z czasem stracą na intensywności zapachu? Czyli chyba ja powinnam odpuścić bo bym się zamęczyła. Dochodzę do wniosku, że perfumy nie są dla mnie...

A wiesz, że teraz w Hebe mają być kosmetyki La-Le? Na razie jeszcze u siebie nie widziałam.









Miałam olejek Avril ale w takim szklanym opakowaniu jak właśnie Nuxe- dla mnie za tłusty- zostawiał śliską warstwę co latem się nie sprawdzało.

Teraz mam jeszcze z zeszłego roku Hagi Wakacje na Bali- oczywiście kupiłam dla zapachu. Nie sądzę, żebym go zużyła przed końcem przydatności.
Deo jeszcze nie otwierałam, a mam dwa, bo jeszcze z Niyok wood, który również czeka na swoją kolej. Ale zamierzam otworzyć obydwa jak tylko wykończę obecnie używane, już blisko, dam na pewno o nich znać.
Zdecydowanie odradzam zakup w ciemno perfum, ten jaśmin wanilia cedr jest bardzo mocnym i słodkim zapachem, wyraźnie czuć jaśmin, lecz wanilia dominuje, a cedru mało co. Zapach jest trochę płaski, ale to moje osobiste odczucia. Ja jeszcze te perfumy będę testować i jeżeli będą mi przeszkadzać, to oddam mojej mamie, bo ona ma większą tolerancję, jeśli chodzi o słodkie zapachy, lubi takie, które mnie już duszą, do tego jest patriotką aż do szpiku kości. A te perfumy raczej nie wywietrzeją, nie mam pewności, ale kiler z nich niesamowity, na pewno kiedyś stracą na intensywności, ale zapowiada się to za długi długi czas.

O Hebe wiem, czytałam jakoś przedwczoraj, nie bywam zbyt często, bo mam Hebe kawałek od siebie, ale bardzo się cieszę, że będzie tam dostępne La-Le, na pewno będę korzystać, tylko obawiam się, że nie cały asortyment będzie dostępny. U mnie też teraz rozpoczęto budowę nowego centrum handlowego, zapowiada się ogromna inwestycja, bo jeszcze tam mają zrobić Castoramę obok, pewnie ze dwa lata miną, zanim go otworzą, ale już po cichu liczę, że będzie tam Hebe i Superpharm, bo tych dwóch sieciówek mi brakuje. Ostatnio będąc w Hebe widziałam ten peeling Cure i to w promocji chyba za 120,00 zł, cena regularna jest bardzo wysoka, ale nie skusiłam się, mam zapas peelingów. Bardzo lubię Hebe, przede wszystkim za to, że nie mają produktów kropka w kropkę z Rossmannem, oferta znacznie się różni, a promocje są kuszące.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2023-03-20 o 12:27
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-22, 08:25   #3858
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Korah, brawo za zakupy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-26, 19:51   #3859
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cześć Dziewczyny

Czytam regularnie, ale na pisanie czasu mi brakuje
Podziwiam po cichutku Wasze zakupy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
(...) że mój dorastający syn też już ma coraz większe wymagania, odkąd poszedł do szkoły średniej zaczął bardzo zwracać uwagę na wygląd, co mnie osobiście bardzo cieszy, kosmetyków i akcesoriów w ciągu ostatnich miesięcy mu przybyło (...)
Niesiesz mi nadzieję

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A ja polecam to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ko-do-ust.html

miałam niedawno pęknięcie na ustach, które nie chciało się goić. Nawet moja ulubiona pomadka Sylveco nie dawała rady. A jak użyłam tego balsamu na noc, następnego dnia rano już była ranka podgojona i szybko mi wszystko ładnie zeszło.
Ja ciągle mam problemy z suchymi ustami, trafiłam na fajną promocję w Kontigo i będę testować

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A byłam ostatnio blisko zakupu tej pomadki Weledy w greenline, ale powstrzymałam się, bo mam póki co sporo produktów do ust, z czego hitem w ostatnim czasie był peeling jabłkowy Botame, świetny produkt.
Zapisuję

W Hebe La-Le jest już od jakiegoś czasu, ale ja kupuję tam głównie on-line, więc nie wiem, czy stacjonarnie też.

***
Wrzucam swoje najnowsze nabytki
20230326_132139.jpg
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-26, 20:00   #3860
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Miramej, świetne zakupy!
Daily microfoliant jest fantastyczny, używam od lat, ale nie na co dzień, jest za mocny dla mojej skóry. Ostatnio kupiłam też wersje dla skóry dojrzałej, ale jeszcze nie próbowałam.

Z Phenome uwielbiam serię jabłkową, co za zapach, mniam.

Dziewczyny, co to za marka Glov?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-26, 20:03   #3861
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Też się pochwalę zakupami:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A1A69C22-9FB1-4C37-A0B6-365FFEBE8AA9.jpg (190,1 KB, 44 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-27, 10:12   #3862
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Czytam regularnie, ale na pisanie czasu mi brakuje
Podziwiam po cichutku Wasze zakupy



Niesiesz mi nadzieję



Ja ciągle mam problemy z suchymi ustami, trafiłam na fajną promocję w Kontigo i będę testować



Zapisuję

W Hebe La-Le jest już od jakiegoś czasu, ale ja kupuję tam głównie on-line, więc nie wiem, czy stacjonarnie też.

***
Wrzucam swoje najnowsze nabytki
Załącznik 7787667

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Też się pochwalę zakupami:

__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 09:50   #3863
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Czytam regularnie, ale na pisanie czasu mi brakuje
Podziwiam po cichutku Wasze zakupy



Niesiesz mi nadzieję



Ja ciągle mam problemy z suchymi ustami, trafiłam na fajną promocję w Kontigo i będę testować



Zapisuję

W Hebe La-Le jest już od jakiegoś czasu, ale ja kupuję tam głównie on-line, więc nie wiem, czy stacjonarnie też.

***
Wrzucam swoje najnowsze nabytki
Załącznik 7787667


Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Miramej, świetne zakupy!
Daily microfoliant jest fantastyczny, używam od lat, ale nie na co dzień, jest za mocny dla mojej skóry. Ostatnio kupiłam też wersje dla skóry dojrzałej, ale jeszcze nie próbowałam.

Z Phenome uwielbiam serię jabłkową, co za zapach, mniam.

Dziewczyny, co to za marka Glov?
Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Też się pochwalę zakupami:
Jakaś promocja była na Dermalogicę, że tak się obkupiłyście?

Glov to ta sama marka co myjki, które były hitem parę lat temu.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 10:25   #3864
Jaaadzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Ja z kolei na ustaw uwielbiam Weledę. Używam całą zimę na nartach i jestem mega zadowolona.
Podobnie jak ich krem ochronny na wiatr i niepogodę. Testowałam kilka i ten mi odpowiada najbardziej.

A jaki SPF polecicie do bardzo suchej skóry? Najchętniej im bardziej naturalny tym lepiej...

Edytowane przez Jaaadzka
Czas edycji: 2023-03-28 o 10:27
Jaaadzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-28, 15:46   #3865
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Jaaadzka Pokaż wiadomość
Ja z kolei na ustaw uwielbiam Weledę. Używam całą zimę na nartach i jestem mega zadowolona.
Podobnie jak ich krem ochronny na wiatr i niepogodę. Testowałam kilka i ten mi odpowiada najbardziej.

A jaki SPF polecicie do bardzo suchej skóry? Najchętniej im bardziej naturalny tym lepiej...
Ja zmieniam pomiędzy
https://www.ceneo.pl/55453403
a tym https://www.amazon.pl/Bioregena-Bals.../dp/B06XZ55H1X
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-29, 09:11   #3866
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Bardzo fajny ten lotion D'Alchemy- ładnie się wchłania i matuje, ale nie na płasko i cera wygląda bardzo promiennie, ładnie się minerały wtapiają. Na tę porę roku się sprawdza, ale nie wiem, jak będzie latem. Serum C Phenome sprawdzało się też i latem i matowiło, nie wiem, czy nawet bardziej niż to https://dalchemyskincare.com/pl/all-...emish-solution

Jednak latem wrócę raczej do Phenome, jeśli okaże się, że D'Alchemy matuje niewystarczająco
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-29, 15:47   #3867
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Wrzucam more dzisiejsze zakupy, a właściwe ich część. Pierwszy raz kupiłam Mary&May, będę testować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C5EFEF25-9DD5-490E-86D3-941B8B446587.jpg (170,8 KB, 29 załadowań)
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-29, 15:55   #3868
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Jaaadzka Pokaż wiadomość
Ja z kolei na ustaw uwielbiam Weledę. Używam całą zimę na nartach i jestem mega zadowolona.
Podobnie jak ich krem ochronny na wiatr i niepogodę. Testowałam kilka i ten mi odpowiada najbardziej.

A jaki SPF polecicie do bardzo suchej skóry? Najchętniej im bardziej naturalny tym lepiej...
Wrzucisz link co to za krem Weledy? Ja jeszcze planuje narty kilka razy w tym roku.
Zimą moją skórę ratuje L’Ocittane Shea 25%

Spf najlepszy będzie mineralny. I najlepiej bez nano, ale o taki trudno. Bioregena ma nano w składzie.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość


Jakaś promocja była na Dermalogicę, że tak się obkupiłyście?

Glov to ta sama marka co myjki, które były hitem parę lat temu.

W promocji dostałam kosmetyczkę i dwa kremy w wersji podróżnej, więc w sumie ok. (Mieszkam w No)

No właśnie tak jakoś mi się kojarzyło Glov, ale nic nigdy nie testowałam tej marki.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 15:47   #3869
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Nie wiem czy widziałyście, ale są chyba niwe odcienie błyszczyków Alterry: 18 Cassis i 19 Elegant red. Kupiłam na spróbowanie, bo pozostałe bardzo lubię, a szczególnie odcień Raspberry.
Kupiłam też korektor pod oczy Alterry, bałam się odcienia, że będzie za bardzo pomarańczowy, ale odcień jest bardzo ok. Niestety kiepsko się z nim współpracuje, jest suchy, trzeba ekspresowo go wklepywać i lubi się warzyć.Resized_20230401_154643.jpg20230401_154942.jpg20230401_164139.jpgResized_20230318_112325.jpg

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-01, 16:48   #3870
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widziałyście, ale są chyba niwe odcienie błyszczyków Alterry: 18 Cassis i 19 Elegant red. Kupiłam na spróbowanie, bo pozostałe bardzo lubię, a szczególnie odcień Raspberry.
Kupiłam też korektor pod oczy Alterry, bałam się odcienia, że będzie za bardzo pomarańczowy, ale odcień jest bardzo ok. Niestety kiepsko się z nim współpracuje, jest suchy, trzeba ekspresowo go wklepywać i lubi się warzyć.Załącznik 7787885Załącznik 7787886Załącznik 7787887Załącznik 7787888

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Miałam raspberry i teraz mam elegant red, który jest naprawdę super. A ten fioletowy też mnie kusił.

A ten olejek Mamas uwielbiam.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-19 12:51:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.