Glov, Lip Harmony, Wygładzająco-nawilżające masełko do ust

Glov, Lip Harmony, Wygładzająco-nawilżające masełko do ust

Ujędrniająco-nawilżające masełko do ust o zapachu mango intensywnie odżywia i regeneruje nawet najbardziej spierzchnięte usta. Balsam do ust skutecznie pomaga walczyć z suchymi i popękanymi ustami, po aplikacji stają się one miękkie i wygładzone. Masełko nie pozostawia koloru na ustach, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako baza pod pomadkę lub szminkę. Zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego. Odpowiednia konsystencja balsamu sprawia, że z łatwością się go rozprowadza, nie gromadzi się w kącikach oraz nie powoduje efektu lepkości ust. Posiada kompaktowy, poręczny rozmiar.

Piękny zapach

Ten zapach jest piękny, słodko-owocowy. Bardzo lubię takie nuty zapachowe, dlatego używa mi się go z wielką przyjemnością. Masełko genialnie nawilża. Zostawia lekko tłustą warstwę, dzięki czemu chroni usta przed wysuszeniem. Formuła jest bardzo wydajna. Opakowanie to uroczy słoiczek, zamknięty w różowym kartoniku.

Boskie masełko

Masełko do ust to zdecydowanie mój ulubieniec ! Już od pierwszego użycia wiedziałam, że będzie to kosmetyk, z którym nie będę chciała się już rozstać. Usta po nałożeniu MASEŁKA są nawilżone, miękkie i pieknie błyszczą. Nie doświadczymy uczucia lepkości. Naturalne składniki zawarte w kosmetyku sprawiają, że tym bardziej chce się po nie sięgnąć. Masełko idealnie sprawdzi się także jako baza pod szminkę. A boski zapach mango sprawia, że czasami mam ochotę je zjeść zanim jeszcze zdążę je nałożyć na usta ????

jestem na TAK!

Moje usta są bardzo wymagające. Żadne balsamiki, masełka czy pomadki nawilżające nie sprawdzają się na moich ustach. Jedynie krem Nivea sobie z nimi radzi. Ale odkąd dostałam do przetestowania masełko od Glov, jestem pod wrażeniem. Usta nawilżone, wygładzone, zregenerowane. Jestem zachwycona tym produktem. Chętnie z niego skorzystam jeszcze. Zapach nie drażniący a konsystencja bardzo dobra :)

Używa produktu od: próbka

Idealne do regeneracji ust na noc

Odkąd pojawił się covid, nie jestem fanką nakładania kosmetyków do ust palcem, postanowiłam więc używać masełka głównie na noc. Bardzo dobrze nawilża i regeneruje delikatną skórę ust, pozwalając zapomnieć o uczuciu suchości i ściągania. Dobry, naturalny skład sprawia, że używając go naprawdę czuję, że robię coś dobrego dla mojej skóry.

Coś cudownego.

Wygładzająco-nawilżające masełko do ust Glov Lip Harmony to strzał w dziesiątkę. Bardzo niewiele trzeba, by wygładzić usta i nadać im piękny wygląd. Jest w związku z tym bardzo wydajne. Ma piękny owocowy zapach. Ponadto, co jest dla mnie wyjątkowo ważne, nie pozostawia gorzkiego posmaku w ustach.
Opakowanie jest bardzo ładne - mały przezroczysty słoiczek z białą metalową nakrętką.
Jestem zachwycona i gorąco polecam.

Idealny produkt do regeneracji ust

Wygładzająco-nawilżające masełko do ust GLOV Lip Harmony, to produkt, który można pokochać za nawilżenie skóry ust oraz to w jaki sposób szybko ratują je wtedy, gdy są spierzchnięte. Usta pozostają przyjemnie nawilżone, nabłyszczone ale nie lepią się, no i cudownie pachną mango. Minus taki, że opakowanie stanowi słoiczek, więc trzeba mieć czyste palce, by nałożyć produkt.

Bardzo dobry produkt do nawilżania ust.

WYGŁADZAJĄCO-NAWILŻAJĄCE MASEŁKO DO UST GLOV LIP HARMONY wygładza, ujędrnia i nawilża usta. Nadaje ustom cudownej miękkości i blasku oraz przynosi ulgę spierzchniętym ustom. Jest bardzo,ale to bardzo wydajnym masełkiem.
Opakowanie jest minimalistyczne i ma bardzo ładny delikatny zapach.

Cudowne masełko do ust

Bardzo przyjemnie pachnie. Świetnie nawilża usta i super sprawdza się jako baza pod makijaż. Usta są jędrne, nawilżone, miekkie i delikatne w dotyku. Zapobiega wysychaniu ust na wietrze i słońcu. Jest łatwe w aplikacji, a opakowanie jest bardzo ładne.

Mój ulubieniec od Glov

Super wydajne bo wystarczy troszkę aby pokryć całe usta. Pięknie pachnie tak przyjemnie cytrusowo. Ładnie się błyszczy. Wygładza , nawilża i nie skleja ust. Używam codziennie szczególnie na rower i usta nie popękały mi od wiatru. Ogólnie nie podoba mi się to opakowanie, że ja muszę tam wkładać palce. Jest niepraktyczne bo gdzie ja to zabiorę ? Przy ludziach będę pchać ręce w masełko i się smarować. Już myśle kupić jakiś pędzelek.

Nie rozstaję się z nim

To masełko to bomba! Świetnie się sprawdza do nawilżania ust i nie tylko. Ma gęstą masełkowatą konsystencję, ale trzeba uważać w upały i lepiej trzymać w lodówce. Super cytrusowy zapach zachęca do korzystania. Usta są nawilżone i miękkie. Polecam!

Gładki usta to jego spechalność

Dopòki nie używalam maselka od Glov nie sadziłam, ze usta moga byc takie gładziutkie. Maselko ma delikatny zapach. Aplikuje sie bezposrednio z niedużego słoiczka. Fajnie podkreśla juz po pomalowaniu, nadajac im piekny blask. Regularne stosowanie z pewnoscia nawilzy je na dlugo. Juz mala ilosc produktu wystarczy by usta lsnily, opakowanie z pewnoscia starczy na dlugo. Nie bojmy sie określenia maselko, bo ten produkt nie jest zbyt tlusty.

Boskie masełko

Mam wrażenie, że nigdy nie miałam lepszego balsamu do ust. Bardzo dobrze się wchłania, nawilża i nabłyszcza. Mam wrażenie, że początkowo wygląda jak błyszczyk, tak daje efekt. Ma bardzo przyjemny zapach - mango. Nie osadza się na zębach, nie obciąża ust. Według mnie, jest to na prawdę bardzo spoko produkt, dodatkowo w małym szklanym słoiczku, dzięki czemu mogę go wykorzystać do konca.