Kobieta w "Polityce" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-22, 21:22   #1
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605

Kobieta w "Polityce"


Czytałyście może najnowszą "Politykę" i artykuł tytułowy o kobietach i kosmetykach?
No ja zauważyłam, że oni korzystali z wizaż.pl zbierając materialy. W zasadzie - co o nim myślicie? Dla mnie jest trochę "dramatyczny" - czy rzeczywiście zachowanie urody czy inaczej - wklepywanie w siebie kremu może stać się sensem życia? Ja wiem, że pierwszą odpowiedzią, jaka nasuwa sie na myśl jest "nie! no skąd". Ale tak szczerze i bez wykrętów - ile jesteście skłonne dać za to, żeby dobrze wyglądać? Energii, nie tylko kasy. I czy warto? Czy ten ładny wygląd naprawdę aż tak satysfakcjonuje? Nie piszę o prostej higienie - piszę o posiadaniu takiej ilości szminek, której nie jest się w stanie zużyć w ciągu jednego życia.
Miałam ten okres kiedyś, ale mi minął. Dobrze to i źle - pewnie teraz bym ładniej wyglądała [img]icons/icon7.gif[/img], ale z tego co pamiętam inwestowałam w kosmetyki i wygląd bardzo, bardzo dużo swojego czasu, myśli i energii, które teraz wykorzystuję w inny sposób. Ten portal wykorzystuję nie tyle po to, by się "wyżyć", ale po to, by oszczędzić na kosmetykach pieniądze.
Dla mnie to taki sam produkt, jak każdy inny i przy okazji rzecz, która nie daje mi szczęścia, której unikam w nadmiarze bo nie chcę, by akurat ona przynosiła mi zbyt dużo przyjemności. Wg mnie to środek, jak każdy inny - UZALEŻNIA, oferuje wybitnie fałszywą radość, bywa jednym ze środków służących do ucieczki od prawdziwego życia i problemów. "Bo to wszystko pewnie dlatego, że nieładnie wyglądam, że mam zmarszczki".
Hmmmmmm............
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-22, 22:11   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kobieta w "Polityce"

no jasne. zgadzam się z przedmówczynią.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 02:51   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kobieta w "Polityce"

Niestety nie mam mozliwosci przeczytania "polityki" ale wiem o jakim artykule mowisz. Na www.gazeta.pl na forum "Urody" tez jest watek na ten temat..tylko, ze tam dziewczyny pisaly, ze cytaty zaczerpnieto wlasnie z forum "Urody". Nie czytalam calego artykulu-bo jak wczesniej napisalam nie mam dostepu--tylko to co na internecje. Ale czasami jak wchodze na forum "Uroda" to mi sie w glowie nie miesci, ile kosmetykow kupuja przychodzace tam dziewczyny, choc czesc z nich przyznala sie, ze jest dziennikarkami w damskich gazetach i ze dostaja za darmo kosmetyki (ktore reklamuja w swoich gazetach) albo probki tych kosmetykow.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 07:32   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kobieta w "Polityce"

Niestety nie czytałam tej Polityki, ale postaram się ją dostać i przeczytać....

Zgadzam się, że kupowanie kosmetyków (upiększających, ujędrniających, odmładzających...... itp, itd.) oraz korzystanie z róznego rodzaju zabiegów kosmetycznych, może stać się nałogiem i panaceum na wszystkie dolegliwości - jak wszystko w nadmarze......
Trzeba starać sie zachowac - złoty środek... [img]icons/icon36.gif[/img]

Podobnie jak ty min. dzieki wizażowi kupuje tylko wybrane, sprawdzone kosmetyki, które są mi potrzebne, i nie w ilościach przemysłowych (STARAM SIĘ)..... [img]icons/icon11.gif[/img]UCH:
Dochodzi jeszcze kwestia kosztów, kosemtyki kosztują - i to nie mało, o róznego rodzaju zabiegach nie wspominając.... Nie zawsze nas na to stać.......
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 07:47   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re:kosmetyczna polityka kobiet

Ktoregos wieczoru po wieczornej toalecie moj maz spytal dlaczego sie tak mumifikuje na noc? hehe
Faktycznie, uswiadomilam sobie ile roznego rodzaju preparatow uzywam przed snem:
a wiec po kolei:
demakijaz:
plyn do demakijazu oczu, mleczko do demakijazu twarzy, tonic, krem pod oczy, krem na twarz i szyje (cale szczescie jeszcze ten sam hehe)
po kapieli w zelu pod prysznic i myciu wlosow szamponem
uzywam odzywki do wlosow
balsam nawilzajaco-ujedrnijaco-relaksujaco-odzywczy i na antycelulitis (troche to wyolbrzymilam) do ciala,
krem do stop, krem do rak,
szminka ochronna do ust
...........
czy aby czegos nie pominelam???
to jest qrcze tragedia
i on musi spac z taka mumia?
Umazianą roznymi mazidłami???
To jest dramat [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 07:58   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: iii... nie przesadzacie trochę?

Zmień mazidła na coś typu "wellness" i zapomnisz o oporach [img]icons/icon12.gif[/img]
Ja tam używam kosmetyków dla przyjemności i relaksu. Jak mam zły dzień i nic mi się nie chce (bywa), to nie nakładam nic albo biorę tylko kapiel z jakimś odprężającym olejkiem.
A co do artykułu - trochę wymęczony wydaje mi się. Chciałabym zobaczyć autora - może jakiś abnegat w wieku "smuga cienia"?
Wyluzujcie, dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 08:31   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kobieta w "Polityce"

teraz juz masz mozliwosc przeczytania artykulu w polityce
podaje adres
http://polityka.onet.pl/162,1093514,1,RA,artykul.html

czego nie ma w internecie tego nie ma na swiecie
i vice versa [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-23, 08:53   #8
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
faceci a kosmetyki

Zaraz sobie poczytam ten artykulik [img]icons/icon7.gif[/img] Ciekawa jestem, jak to kobiety są zagrożone przez zakopanie w pudełkach tubeczkach itp. [img]icons/icon7.gif[/img]
Temat - rzeka, jeżeli chodzi o kobietę i jej zestaw kosmetyczny [img]icons/icon12.gif[/img] Ja też mam lekkiego świra jeżeli chodzi o tę dziedzinę (choć przyznaję - wiele z was bije mnie na głowę hehe). Też "wykorzystuję" wizaż do wyboru tych najlepszych - bo lubię wydawać pieniądze na coś fajnego i nowego, ale wyrzuconych pieniędzy nie znoszę - oj nie.

A ja jeszcze dodam, że chyba panowie się poczuli zagrożeni [img]icons/icon7.gif[/img] Tak naprawdę w porównaniu - wychodząc na ulicę i obserwując przechodniów - to statystycznie co druga kobieta jest atrakcyjna (ZADBANA), a mężczyzna??? Co trzydziesty!!! I tak być NIE POWINNO.

Polskie kobiety należą też chyba do jednych z bardziej zadbanych w Europie (człowiek jeździ i widzi). I nawet jeśli to ma skutkować leciutką manią [img]icons/icon7.gif[/img] - to można się pod tym podpisać - nie uważacie?
Ja tam nie mam żadnych wyrzutów sumienia z powodu kosmetyków. Faceci narzekają, narzekają, ale żaden by nie chciał kobiety, która by o siebie nie dbała!!!!
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:04   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

A oto niektore cytaty z artykulu (oczywiscie wyjete z kontekstu hehe)
" ...skóra wymaga intensywniejszej ochrony, zwłaszcza zatrzymania ucieczki wody, bo kiedy woda ucieka, powierzchnia skóry wysycha i robi się niesympatyczna (a wtedy kobieta także może być niesympatyczna)" ????
(sic!)
"Skóra kobieca jest polem walki, na jej obszarze trwa bój o każdy pagórek i zagłębienie, a teren co pewien czas przechodzi z rąk do rąk. Wiecznym i nigdy nie składającym broni wrogiem jest dla kobiety czas."

strasznie tendencyjny ten artykul
nasiakniety meskim szowinizmem
strasznie Mizerny ten dziennikarz [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:08   #10
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Acha - to nawet sobie jednek nie będę zadawać trudu, żeby czytać jakieś bzdury - mam lepsze rzeczy do roboty [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:16   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PoPeKoKo :-)

"Dobry krem to (obok mężczyzny) drugi wielki przyjaciel kobiety. Kobieta uwielbia być z nim blisko, nie potrafi mu się oprzeć, choć czasem bywa nim znudzona i wtedy wymienia go na inny - delikatniejszy i bardziej efektywny."

a dalej zobaczcie co za bzdury: "...krem na twarz (jeśli cera jest mieszana, można użyć dwóch: innego na środek twarzy, innego na boki)..."
Wypadalo by sie przygotowac do artykulu i wiedziec, ze sa teraz kremy do skory mieszanej (kombinovanej )i ze nie trzeba kremu na "boki".
Nic tylko boki zrywac hehe
Zero profesjonalizmu
Na pewno ten Dziennikarz Mizerski jest blondynka hehe
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-23, 09:26   #12
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: faceci a kosmetyki

nic dodac nic ująć - całkowicie sie z Tobą zgadzam
AGNIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:35   #13
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Zgadzam sie. Tekst napisany przez faceta (bez pomyslu) dla facetow (tez bez pomyslu). Dziwie sie jak cos takiego moglo sie znalezc w Raporcie Polityki.
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:41   #14
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Witka [img]icons/icon40.gif[/img]

Od siebie mogę tylko dodać, że facet mógłby najpierw odrobić lekcje, mnoży się tam od totalnych bzdurek i przejęzyczeń...

Dla Wizaż.pl pisać to on na pewno nie będzie [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:42   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: faceci a kosmetyki

Święta racja!!!Mój mężczyzna śmieje się ze mnie, że dziesiąty raz w tygodniu kupuję "maseczkę pod powieki na noc" i " odżywkę do rozdwajających się brwi", ale tak naprawdę nie zniósłby chyba sytuacji, gdybym chodziła zapuszczona i zaniedbana. Tak więc zjadając, przy całowaniu mnie, kolejne porcje kremu czy samoopalacza jest tym raczej rozbawiony aniżeli wściekły
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:44   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

ja nawet powatpiewam czy on jest dla facetów, bo ten arytkuł tak na prawde nic nie wnosi, takie masło maślane.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:48   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kobieta w "Polityce"

Dzięki - przeczytałam. [img]icons/icon7.gif[/img]

Muszę przyznać, ze artykuł jest ciekawy. Widać, że napisany z męskiego punktu widzenia (może rzeczywiście troszkę "szowinistycznego"), ale z rónych stron i obszernie zajmuje się tematem - czasami również z przymrużeniem oka.
Ale niestety zawiera wiele prawdy - czy niekóre z nas nie są uzaleznone od kosmetyków??????

Na pewno warto go przeczytać.

Z drugiej strony autor sam przyznaje, że mężczyźni zauważają kobiety zadbane (nie wiedzą JAK??????) i uważają je za atrakcyjne - a nie kocmołuchy nietknięte kosmetykiem (kremem, fryzjerem, makijażem......)

ZŁOTY ŚRODEK - to podstawowa zasada - trzeba o siebie dbać (kosmetyki, odżywianie, sposób życia,od czas do czasu fryzjer czy zabiegi kosmetyczne) ale nie można popadać w przesadę i w nałóg ......

jeszcze jedna uwaga - nie zgadzam się z cytatami - że nakładanie kremów to przyjemność:

"...ponieważ w istocie kobieta wciera i wklepuje także (a może przede wszystkim) dlatego, bo lubi. Większość kobiet (zupełnie inaczej niż większość mężczyzn) po nałożeniu kremu natychmiast czuje się lepiej, pozostając pod wrażeniem jego ekscytującego zapachu (dodatek olejków eterycznych), ciepłego, na przykład brzoskwiniowego, koloru, a także ogólnego wyglądu...." -

- dla mnie paskudztwo [img]icons/icon30.gif[/img] nie cierpię tego - robię to na rozum - bo muszę, aby skóra była nawilżona, ujędrniona, walczę z celulitem - ale bardzo tego nie lubię - i zmuszam się.
Generalnie wolę kosemtyki które nie pachną i szybko się wchłaniają (też nie lubię się nimi smarować ale robię to na rozum). Niestety mam już ponad 30 lat.

".... Uwielbiam słoiczki obłe, najlepiej ze szkła mrożonego. Kremy w tubkach, nawet drogie i dobre, nie kręcą mnie tak. Niedawno kupiłam krem pod oczy Vichy. Taka galaretka z delikatnymi opalizującymi nitkami w środku. Kosmiczny wygląd, jak klejnocik. Nie mogłam się napatrzeć - opowiada Małgosia, lat 30.
Krem odżywia nie tylko skórę, ale i duszę kobiety. Wcierając krem, kobieta realizuje odwieczną potrzebę kontaktu z luksusem. Ciało posmarowane kremem to ciało dotknięte bogactwem i dostatkiem. Dobry krem kobietę pobudza, ukazuje jej nowe, nieograniczone możliwości, skłania do marzeń. Kobieta wie, że krem jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby jej skóry: zarówno te, o których wie, jak i te, o których nie miała pojęcia, dopóki nie rzuciła okiem na etykietki na słoiczkach ...."

Nie zgadzam się - nie lubię kremów w słoiczkach, wolę praktyczne, poręczne tubki, wygodniejsze w używaniu, łatwiejsze do transportu... itp.

Ale zachęcam do lektury.... artykuł jest ciekawy - po prostu męski punkt widzenia...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:49   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Witam
czytalam artykul...kompletna beznadzieja...Facet chyba nie wdrożyl sie w temat [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:50   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

a to najlepszy hit z calego artykulu:
"jedyną częścią ciała, której ambitna kobieta nie dostarcza kremów, balsamów ani toników, pozostają... uszy "
hehe
ale zaraz dodaje:
"...(niestety, w nich (w uszach sie znaczy)dla odmiany kobieta często instaluje nie mniej kosztowną biżuterię)..."

chyba jakis stary kawaler, albo impotent, albo gej, albo ma zone stara lampucere, albo stara pudernice, co rujnuje jego budzet domowy na kremy i sie teraz facet wyżywa [img]icons/icon12.gif[/img]
macie inne pomysly??
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-23, 09:52   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Przecież tego nie da się nazwać "Raportem"!Same wyolbrzymione bzdury z góry na dół.Raport powinien opierać się na faktach, a nie na wypowiedziach "trzech bab",które wydają na kosmetyki miesięcznie 1000 zł !!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 09:55   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PoPeKoKo :-)

A czy jest w ogóle coś takiego jak krem na boki???hihihihih
Dobre!!!Facio pewnie myślał, że trafił na jakieś tępe ignorantki, które myją włosy olejkiem do kąpieli, malują paznokcie lakierem do włosów a w twarz wklepują krem do stóp...z mentolem
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 10:16   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PoPeKoKo :-)

Chciałaś powiedzieć - BLONDYNKIEM...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 10:18   #23
rmkania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 2
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Zgadzam sie , że artykuł jest tendencyjny i wcale nieciekawy, bo autor (wstyd, Panie Mizerski) nie zadał sobie trudu aby a) zrobić porządny i rzetelny research (rozpoznanie) tematu b) zastanowic sie nad zebranym materiałem i zaprezentowac swój pogląd i go odpowiednio przedstawić. Nudy na pudy! Teza: kobieta nie może zyć bez kosmetyków dlaczego: bo tak ma! Oto wydźwięk owego, pożal sie Boże, raportu. Hańba dla Polityki. Rozumiem, że sezon ogórkowy, wakacje, ale jako raport ta publikacja sie nie broni w żaden sposób. Nie mówiąc o tym, że facet wykazuje totalną ognorancję w kwestii kosmetyków i nie zadał sobie trudu, aby zweryfikować opinie czy tezy, które przedstawia jako prawdy objawione. Co by nie być gołosłowną; przykład pańci, która w chwili dołka finansowego robi sobie krem (!) z oliwki Ziaji i soli z Morza Martwego - owa pani robi pilling, a nie krem. Ale Pan Autor olewa czytelników i nie sprawdził, co rzeczywiście ta kobita sobie zroibła w zaciszu domowym.Uff, ale sie rozpisałam. Będzie tego dobrego na dzisiaj.
rmkania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 10:46   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

A mi się nawet ten artykul spodobał, tzn... rozśmieszył mnie...
Ewidentnie dla facetów, bo kobiety to się od takich "kremów na boki" mogą tylko zacofania nabawić. A facetów to może tylko wystraszyć taka wizja kremu za 600zł.... heh, nasz zlo wiecej by wiedzial na te temat.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 11:06   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Ludzie! tzn. dziewczyny i P.T. Zło, trzymcie mnie bo nie wytrzymie [img]icons/icon12.gif[/img]
Tak mnie zeŻlił ten Mizera, ze chyba pojde sobie kupic jakis krem i maseczke antystresowo-relaksującą hehe
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 11:34   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Co za IGNORANT !!!!! Cytuje:"Szczególnie ambitna niewiasta zaczyna karmienie skóry z samego rana od zastosowania żelu pod prysznic, peelingu pod prysznic i balsamu do ciała oraz toniku nadającego jej skórze odpowiednie pH.(...)". Co to znaczy abmitna niewiasta, może pan nie stosuje porannej toalety! Zapewne gdyby stosował to by wiedział ze nie ma nic zdrożnego w porannym prysznicu, który stawia na nogi.
Bleee..., sądzę że szanowny pan ma minimalny a nawet zerowy kontakt z kosmetykami. A poza tym gdyby zagłebił sie odrobinę w temacik to by wiedział, że peelingu "ambitna niewiasta" (podoba mi się to sformułowanie) nie stosuje codziennie.
CO ZA BZDURY i to w takim piśmie.
Ale jutro przeczytam go jeszcze raz, tylko dla rozrywki [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 19:25   #27
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Mizeria polityczna

Sądząc z nazwiska, substancja nabliższa kosmetykom z jaką szanowny REDAKTOR POLITYKOWY miał kontakt, to...

...mizeria... ogórkowa?

Tylko dlaczego on to pożerał, a nie kładł na szanowne oblicze, nie wiem. [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 20:17   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Chyba jednak zakompleksiony impotent albo prawiczek. Gdzyby byl gejem, pewnie mialby wieksze rozeznanie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 20:21   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Polityczna Partia Kosmetyczna Kobiet czyli PePeKaKa

Tak... Wystarczy wsiasc do autobusu albo tramwaju i rozejrzec sie wokolo. Prawda jest taka, ze dziewczyny i kobiety (do pewnego wieku) piekne i zadbane, a od wielu facetow (zwlaszcza drugiej mlodosci) jedzie na kilometr. Ja juz wole poswiecic troche czasu na wklepywanie mazidel... Nie chce dolaczyc do grona odob, dla ktorych mydlo i dezodorant to zbedny luksus. Brrr.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-23, 20:25   #30
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Mizeria polityczna

Zło to właściwy facet na właściwym miejscu
dzięki! [img]icons/icon29.gif[/img]
ja rozumiem, że jest sezon ogórkowy [img]icons/icon12.gif[/img]
ale żeby Polityka od razu sięgała bruku [img]icons/icon32.gif[/img] szkoda...
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.