Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 15:40   #3541
vaios
Przyczajenie
 
Avatar vaios
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Czesc !!!! dziewczyny odkrylam rewelacyjna maske nawilzajaca do wlosow Firma DIUCASTEL seria IUM firma Francuska z Paryza ,POLECAMMMM!!!!!! moje wlosy sa przesluszone jak nie dam dobrej odzywki nie wloze grzebyka az wkoncu polecono mi w sklepie fryzjerskim w Krakowie na ul.Starowislnej ten produkt.Rewelka !!! a zapach jakby moje wlosy uzywaly najlepszych perfum. Juz po samym szamponie z tej serii do wlosow suchych sa mieciutkie a razem z maska sa poprostu WoW !! koszt szamponu okolo 28zl maski 46 zl ale bardzo sa wydajne.Jesl;i w swoim miescie nie dostaniecie tej firmy pytajcie w dobrych salonach fryzjerskich.polecam!!!!
vaios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:51   #3542
rzesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
No mnie zbiera na wymioty jak czuje zapach rycyny, więc co komu.

Oko na pewno jakis olej zakupię, dziękówa.
Ja polecam Cement z Kerastase, mozna go zrobić w dobrych salonach, mi pomógł na zniszczone włosy, nie łamią się już. Fryzjer nakłada na włosy ampułkę i trzymasz ją pod parą jakiś czas, efekt rwelacyjny.
rzesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:19   #3543
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

ale jaki to ma sens, wydawanie na włosy tylu pieniędzy skoro mamy polskie dobre produkty np. joanny? Przecież są one o wiele lepsze składowe i tańsze. Działają rzeczywiście a nie tylko oblepiają
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 01:33   #3544
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2591441 0]ale jaki to ma sens, wydawanie na włosy tylu pieniędzy [/QUOTE]

Ja z tych, która wydaje na szampon i odżywkę stosunkowo dużo pieniędzy.
Jeśli ktoś chce, to czemu nie ... Każdy ma "inną" skore głowy, każdy ma "inne" włosy, każdemu pasuje coś innego. Nie można generalizować. Dla przykładu - mnie produkty z firmy "Joanna" robią więcej szkody, niż pomagają. A spróbowałam prawie wszystkie.
I - "moje" kosmetyki nie oblepiają .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:12   #3545
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Ja juz nie wierze ,ze można zregenerować zniszczone włosy.
Zachciało się głupiej babie rudych włosów i teraz ma!
Latem miałam dekoloryzacje,od tamtej chwili dbam i włosy jak maniak,chucham i dmucham i nic.Nie pomogła pielęgnacja bezislikonowa,nie pomogło stosowanie tych niby łagodnych silikonów,oleje zamiast nawilżać przesuszają.W końcu się wkurzyłam i kupiłam odzywkę pantene,włosy są ładne góra kilka godzin po myciu
Jak naładuje na nie psikadełek i jedwabi to są w miarę ok(oczywiście jak je potem zwiąże i ich nie widzę)
Jak zostosuję sam szampon(Joanna rzepa)i samą odżywkę(Joanna naturia) to mam suchy wiór na głowie
Ile można czekać na zregenerowanie kołtuna?A może dekoloryzacja tak mi zniszczyła włosy że tylko ciecie i koniec?
Dodam że to co mi wyrosło od wakacji jest bardzo zdrowe,bardzo błyszczące i bardzo fajne ale to co jest poniżej odrostu jest straszne.
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 19:34   #3546
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Ja juz nie wierze ,ze można zregenerować zniszczone włosy.
Zachciało się głupiej babie rudych włosów i teraz ma!
Latem miałam dekoloryzacje,od tamtej chwili dbam i włosy jak maniak,chucham i dmucham i nic.Nie pomogła pielęgnacja bezislikonowa,nie pomogło stosowanie tych niby łagodnych silikonów,oleje zamiast nawilżać przesuszają.W końcu się wkurzyłam i kupiłam odzywkę pantene,włosy są ładne góra kilka godzin po myciu
Jak naładuje na nie psikadełek i jedwabi to są w miarę ok(oczywiście jak je potem zwiąże i ich nie widzę)
Jak zostosuję sam szampon(Joanna rzepa)i samą odżywkę(Joanna naturia) to mam suchy wiór na głowie
Ile można czekać na zregenerowanie kołtuna?A może dekoloryzacja tak mi zniszczyła włosy że tylko ciecie i koniec?
Dodam że to co mi wyrosło od wakacji jest bardzo zdrowe,bardzo błyszczące i bardzo fajne ale to co jest poniżej odrostu jest straszne.

Dlatego właśnie dziwię się niektórym dziewczynom jak piszą,że dekoloryzacja nie zniszczyła im włosów. Każdy zabieg i farba niszczy i czasami zniszczenia są nieodwracalne.

Zanim jednak zrobisz jakieś radykalne cięcie zajrzyj do wątka olejowego . Myszka opisuje w nim dlaczego po olejach wnikających wgłąb włosa i nawilżających typu kokos może wystąpić efekt włosów odlatujących, zbyt miękkich i puszących i może w Twoim wypadku warto zmienić olej gdyż przy włosach zniszczonych i porowatych wchłania się go zbyt dużo. Może akurat Ci to pomoże.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 20:43   #3547
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

majreg,zniszczenie po dekoloryzacji "wyłazi" na pewnym czasie,ja też myślałam że nie będzie aż tak źle
Lecę na ten watek olejowy,daje im szansę bo lubię naturalne kosmetyki
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 20:58   #3548
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Powoli dochodzę z moją miotłą do ładu, odkąd nawilżam, olejuję, zmieniłam szczotkę, nie suszę itd. itp. jest dużo lepiej. Ale, ale, nie jest źle, ale nadal to nie są sypkie, błyszczące włosy jakie chciałabym mieć. Co jeszcze zrobić?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:28   #3549
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Nie to nie ta

To dobrze, bo wg mnie skład tej jest tragiczny. Fura silikonów, polyquaternium i jeszcze olej mineralny. Beznadzieja jak dla mnie.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:50   #3550
KARMEN 007
Raczkowanie
 
Avatar KARMEN 007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 60
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Witam, drogie Kobietki Jestem tu nowa i chciała bym napisać kilka słów o swoich włoskach, mam nadzieją, że pomożecie mi w kilku kwestiach.
Jestem blondynką, otóż mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Dwa trzy razy do roku robię baleyage lub tez farbuję włosy na jeden kolor z refleksami, staram się ich za bardzo nie obciążać i niszczyć rozjaśnianiem. dlatego jak już robię pasemka to nieliczne. Ale za to 2 razy w tygodniu prostuje włosy co nie działa korzystnie na ich strukturę ale nie jest jeszcze tak źle. Ogólną kondycję moich włosów oceniam na dobrą, ale nie ukrywam, że oczyszczenie i regeneracja by im się przydała.
Do tej pory używałam kosmetyków takich jak:

Szampon - L’Oreal Absolut Repair + maska Absolut Repair,
Szampon - Wella lifetex - do włosów suchych i zniszczonych z wyciągiem z migdała.
Szampon Revlon - do blond i siwych refleksów
Szampon Alfaparf - do włosów zniszczonych
Jeżeli chodzi o prostowanie to :
Alfaparf - hydratexture - zapobiega przesuszaniu się włosów przy prostowaniu.
Alfaparf - NUTRI seduction ochronny spray.

Wszystkie z tych kosmetyki do pielęgnacji włosów które tu wymieniłam, mogę polecić, ponieważ jeszcze się na nich osobiście nie zawiodłam.
Moja prośba do was to czy mogłybyście mi poradzić inne produkty które mogła bym wypróbować, firmy kosmetyków, ampułki ? może na bazie naturalnej ?. Czytałam trochę na forum o mleczkach kokosowych i bambusowych. Zależy mi na waszych osobistych odczuciach lub w jakie watki powinnam jeszcze zajrzeć.
Pozdrawiam!
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy. - Susan Sontag

Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.

KARMEN 007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 00:42   #3551
peggy_sue_
Rozeznanie
 
Avatar peggy_sue_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Jej, nie dam rady przeczytać ponad 100 stron wątku.
Ale może któraś wie jak zapobiec łamaniu się włosów? Końcówki to wiadomo - tylko podcinanie. A łamanie na przykład w środku włosa?
Suszę włosy prawie codziennie, ale nie ma opcji, bym tego nie robiła. Rezygnuję, kiedy mogę, ale to rzadkie okazje. Używam odżywek i jedwabiu, lakieru prawie wcale. Fakt, dość często po domu mam zwinięte włosy i spięte klamrą.
Macie jakies sposoby na dobre nawilżenie włosów? Nie jestem przekonana do olejku rycynowego.
__________________
"If Placebo was a drug, they would no doubt be pure heroin - dangerous, mysterious and totally addictive."
Brian Molko


studentka germanistyki z językiem angielskim
na Uniwersytecie Jagiellońskim
peggy_sue_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 20:46   #3552
blackeye79
Raczkowanie
 
Avatar blackeye79
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: stacja Uroczysko
Wiadomości: 288
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez vaios Pokaż wiadomość
Czesc !!!! dziewczyny odkrylam rewelacyjna maske nawilzajaca do wlosow Firma DIUCASTEL seria IUM firma Francuska z Paryza ,POLECAMMMM!!!!!! moje wlosy sa przesluszone jak nie dam dobrej odzywki nie wloze grzebyka az wkoncu polecono mi w sklepie fryzjerskim w Krakowie na ul.Starowislnej ten produkt.Rewelka !!! a zapach jakby moje wlosy uzywaly najlepszych perfum. Juz po samym szamponie z tej serii do wlosow suchych sa mieciutkie a razem z maska sa poprostu WoW !! koszt szamponu okolo 28zl maski 46 zl ale bardzo sa wydajne.Jesl;i w swoim miescie nie dostaniecie tej firmy pytajcie w dobrych salonach fryzjerskich.polecam!!!!

Podaj skład tej odżywki to się zobaczy czy ona taka rewelacja
__________________
♥♥♥Nie lubią nas za wady, nienawidzą za zalety ♥♥♥
blackeye79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 21:24   #3553
Oliwia_XD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Dziewczyny pomóżcie!
Coś dziwnego dzieje się z moimi włosami. Jakieś dwa miesiące temu myłam włosy szamponami Head & shoulders, miałam szybko przetłuszczające się włosy. Potem wyczytałam gdzieś o szamponie ziołowym i chciałam wypróbować. Teraz myję włosy szamponem pokrzywowym + kilka kropel olejku rycynowego. Potem nakładam jakąś odżywkę (teraz mam taką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...de-karite.html ). Na początku wszystko było ok, włosy były gładkie, śliskie. Ale ostatnio tak jakby mniej sie błyszczą itp. A teraz, po umyciu włosów zauważyłam, że jakoś tak bardziej wypadają... Wczesniej nie miałam z tym żadnych kłopotów. Pomóżcie, może coś źle robię
Oliwia_XD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 14:36   #3554
rakatungtung
Przyczajenie
 
Avatar rakatungtung
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

postanowiłam w końcu też zabrać się za te moje włosy...
odstawiłam suszarkę - co nie było łatwe, ale już dwa miesiące jej nie tknęłam
no, i tak:
- szampon - gliss kur do włosów brązowych (na jakikolwiek inny skóra mojej głowy reaguje źle)
- maseczka z żółtek i nafty kosmetycznej
- olejek rycynowy do końcówek
...
ale, nie mogę znieść już tego zapachu jajek (!)
po olejku końcówki wydają mi się jeszcze bardziej suche i puszące się... końcówki jak się rozdwajały tak się rozdwajają (w między czasie podcinałam)

dziewczyny co radzicie w takim przypadku?
rakatungtung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:37   #3555
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Dodałabym jeszcze więcej masek i odżywek, olej kokosowy i zabezpieczać końcówki jedwabiem bez alkoholu
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:57   #3556
Charlottte
Rozeznanie
 
Avatar Charlottte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 657
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

możecie polecić odżywkę/maskę która naprawdę najlepiej nawilża włosy?
__________________
- love TRANCE ! -
- zapuszczam i dbam o włoski -

- najszczęśliwsza od 05.12.2011 -
- zaręczyny 09.05.2012 -


ślub 04.10.2014 <3
Charlottte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:04   #3557
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Charlottte Pokaż wiadomość
możecie polecić odżywkę/maskę która naprawdę najlepiej nawilża włosy?
Każdemu pasuje co innego. Ja lubię Gliss Kura z masłem shea.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:12   #3558
peggy_sue_
Rozeznanie
 
Avatar peggy_sue_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Charlottte Pokaż wiadomość
możecie polecić odżywkę/maskę która naprawdę najlepiej nawilża włosy?
Uwielbiam czarną Pantene.
__________________
"If Placebo was a drug, they would no doubt be pure heroin - dangerous, mysterious and totally addictive."
Brian Molko


studentka germanistyki z językiem angielskim
na Uniwersytecie Jagiellońskim
peggy_sue_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 20:56   #3559
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Charlottte Pokaż wiadomość
możecie polecić odżywkę/maskę która naprawdę najlepiej nawilża włosy?
Dokładnie, każdemu pasuje co innego. Mi najbardziej jak do tej pory pomógł wax
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 17:58   #3560
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Re: zniszczone włosy!!!

Witam
Mam nadzieję, że mogę dołączyć do wątku. Moja sytuacja z włosami wygląda następująco.

Otóż moje włosy są mega mega zniszczone ok. 3 lat je prostowałam codziennie końcówki są przesuszone porozdwajane a nawet poroztrajane zapuszczam je hoho odkąd pamiętam i stoją w miejscu nie chce ich obcinać. Od niedawna zauważyłam, że strasznie mi wypadają mogę je wyjmować garściami nie ważne czy mam rozpuszczone czy kucyka czy warkocza. I Mam pytanie
Jak myślicie powinnam zostawić te końcówki i dbać o nie czy zciąć ? i jeszcze Stosuję belisse i nie wiem czy czasem nie przez nią mi tak wypadają ale wcześniej było ok ehh
i jeszcze kiedyś robiłam sobie maseczki z olejku rycynowego super byly po nim włosy i mam zamiar znów do niego wrócić ale też mam takie pytanie czy takie maseczki z olejków można robic ze zwykłej oliwki do ciała np. Nivea albo bambino ?
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:07   #3561
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Re: zniszczone włosy!!!

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Witam
Mam nadzieję, że mogę dołączyć do wątku. Moja sytuacja z włosami wygląda następująco.

Otóż moje włosy są mega mega zniszczone ok. 3 lat je prostowałam codziennie końcówki są przesuszone porozdwajane a nawet poroztrajane zapuszczam je hoho odkąd pamiętam i stoją w miejscu nie chce ich obcinać. Od niedawna zauważyłam, że strasznie mi wypadają mogę je wyjmować garściami nie ważne czy mam rozpuszczone czy kucyka czy warkocza. I Mam pytanie
Jak myślicie powinnam zostawić te końcówki i dbać o nie czy zciąć ? i jeszcze Stosuję belisse i nie wiem czy czasem nie przez nią mi tak wypadają ale wcześniej było ok ehh
i jeszcze kiedyś robiłam sobie maseczki z olejku rycynowego super byly po nim włosy i mam zamiar znów do niego wrócić ale też mam takie pytanie czy takie maseczki z olejków można robic ze zwykłej oliwki do ciała np. Nivea albo bambino ?
Na te zniszczone końcówki i tak nic Ci nie pomoże, nie zregenerują się, więc po prostu trzeba je obciąć albo mieć takie.
Belissę brałam i włosy mi po niej nie wypadały.
Według mnie nie ma sensu zapuszczać słabych i zniszczonych włosów, lepiej je radykalnie ściąć, odżywić i wtedy zacząć zapuszczanie.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:10   #3562
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Re: zniszczone włosy!!!

Też tak właśnie myślę ale tak mi zal strasznie chyba będę musiała je ściąć a jak myslicie z ta oliwką ?
Myślicie, że można wcierać we włosy taka zwykłą do ciała ?
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:24   #3563
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Re: zniszczone włosy!!!

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Też tak właśnie myślę ale tak mi zal strasznie chyba będę musiała je ściąć a jak myslicie z ta oliwką ?
Myślicie, że można wcierać we włosy taka zwykłą do ciała ?
Oliwka jak placebo- może i będą lepiej wyglądać, ale oliwka ich nie zregeneruje i nie odżywi.
Tak samo jak jedwab z resztą
Ja w tym momencie stosuję olejek kokosowy - na mokre włosy daje odrobinę na końcówki- widzę zdecydowaną różnicę. Wcześniej stosowałam olejek rycynowy ale po pół roku zaczął mieć zły wpływ na moje kudełki-zaczęły być matowe, puszyły się i zrezygnowałam
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 20:24   #3564
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Re: zniszczone włosy!!!

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Też tak właśnie myślę ale tak mi zal strasznie chyba będę musiała je ściąć a jak myslicie z ta oliwką ?
Myślicie, że można wcierać we włosy taka zwykłą do ciała ?
A dlaczego akurat te oliwki chcesz kłaść? Oleje są dobre dla włosów ale niekoniecznie oleje mineralne, chyba że te oliwki są na bazie naturalnych. Akurat nie znam ich składu.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:48   #3565
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Re: zniszczone włosy!!!

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A dlaczego akurat te oliwki chcesz kłaść? Oleje są dobre dla włosów ale niekoniecznie oleje mineralne, chyba że te oliwki są na bazie naturalnych. Akurat nie znam ich składu.
Chciałam zastosowac tylko raz bo zawsze po taki olejowaniu włosów na nastepny dzien mialam bardzo ładne a wczoraj były one w makabrycznym stanie a nie miałam w domu żadnego takiego olejku a miałam własnie takie oliwki
Dzisiaj lece do apteeki po olejek rycynowy
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 21:43   #3566
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Re: zniszczone włosy!!!

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Chciałam zastosowac tylko raz bo zawsze po taki olejowaniu włosów na nastepny dzien mialam bardzo ładne a wczoraj były one w makabrycznym stanie a nie miałam w domu żadnego takiego olejku a miałam własnie takie oliwki
Dzisiaj lece do apteeki po olejek rycynowy
Generalnie jeśli te oliwki są na bazie olejów mineralnych to ich nie polecam.Oleje min. służą raczej niewielkiej ilości osób i jak zauważyłam zwykle tych z włosami mocno rozjaśnionymi. Mogą spowodować zwiększenie przetłuszczania, utrudniają przenikanie składników odżywczych z wcierek,odżywek itp., pełnią jedynie funkcję ochronną. Znacznie korzystniejsze jest stosowanie olejów naturalnych np. kokosowego, rycynowego, olejów indyjskich, łopianowego, oliwy z oliwek, z orzechów, z pestek winogron. Mnóstwo ich jest. I te jak najbardziej polecam. Zapraszam na wątek o olejach. Bardzo fajny.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:20   #3567
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Re: zniszczone włosy!!!

ja polecam Polene Malwe Studio Gloria . świetna maseczka
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:16   #3568
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

miała może któras z was waxa rainforest do ciemnych włosów?? chodzi mi o to czy on jakoś bardzo przyciemnia włosy?? tej wersji którą miałam ostatnio nie było i wzięłam tego.... a nie chce żeby mi przyciemnił strasznie włosy...;/
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:20   #3569
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

hej mam włosy tłuste u nasady a suche na końcach jaki szampon mam używać do suchych czy tłustych bo żaden nei spełnai moich oczekiwań
agatri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:06   #3570
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

a co ile myjesz włosy? jakie są - proste czy kręcone?
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.