American & Polish Girls cz. XXV - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 20:38   #1411
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no to dobrze, utwierdzilas mnie tylko w przekonaniu, ze dobrzze zrobie dziekuje teraz czekam tylko na przelew
łoooch..to poszalejesz, jeszcze pedzle do kolekcji zakupow.

ja robie liste przed wyplata do ktorej zawsze cos dopisuje. Wlasciwie to przed sylwestrem wszystko kupilam, teraz brakuje mi tylko tylko cienia na powieki, ale dam rade.
tak poza tym to od dawna chcialam cala palete, widzialam ze sephora wypuscila na rynek fajne, ale u nas jeszcze ich nie ma takie biale chybaa...
A te, ktore sa dostepne na allegro
http://allegro.pl/listing.php/search...sephora+paleta
jestem ciekawa czy warto, czy jak kupie taka cala to czy to warto poprostu??
zeby nie robili ilosc na odpieprz kosztem jakosci, zeby calosc byla tania.
Jutro przejde sie i zobacze czy cos maja na stanie, bo z allegro to nie chcialabym zamawiac.
Macie takie cuda?
Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
agusia no godny polecenia jest

Star gratulejszyn, teraz trzeba to solidnie opić heheheh


pije trzecie piwo i nie mam bombki, aż dziw :P
co Wy dziewczyny tak pijecie myslalam, ze nikt mnie nie przepije, a tu prosze.
na zdrowko.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:39   #1412
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
Ten rozjaśniacz nie jest chyba zielony sam w sobie, tylko ma zielone opakowanie niewiem bo nie używałam jeszcze, wyczytałam na wizażu że jest git- podpytałam autora i zamawiam A te włoski co wstawiałam są właśnie po miodowym blondzie
tutaj znalazłam http://kasia-catherin.blogspot.com/
aha z opisu pomyslalam ze proszek jest zielony a nie opakowanie


dobra ide dalej sie uczyc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:40   #1413
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

ja palet nigdy nie kupowalam, wiec sie nie wypowiem.. ale ja generalnie cieni uzywam stosunkowo rzadko. ewentualnie braz do jakiegos lekkiego smookey na co dzien i to tyle. zwykle tylko kreska na oku i siup. a teraz z rzesami to juz w ogole nic z oczami nie robie.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:43   #1414
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no ale wiesz... czuc sie mozesz czuc lepiej, ale wygladasz lepiej w ciemnych jaka ja mila jestem
Eee tam gadasz Ile ludzi, tyle opini większość jednak mówi że takie jak teraz są lepsze, choć Tż nadal o czarnych marzy może sobie pomarzyć
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:44   #1415
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
Eee tam gadasz Ile ludzi, tyle opini większość jednak mówi że takie jak teraz są lepsze, choć Tż nadal o czarnych marzy może sobie pomarzyć
nie no, ja wiem o co chodzi mi tez jedni mowia, ze w ciemnych lepiej, niektorzy mowia, ze w jasnych... kazdemu widzi sie poprostu co innego ja sie czuje ok i w tych i w tych i nie narzekam
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:49   #1416
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

ja z paletami Sephory osobiście nie miałam styczności ale kumpela kupiła i była bardzo zawiedziona. Ja póki co używam paletki Sleek i małej do smokey z Bourojis i to mi wystarcza. Choć bardzo podoba mi się Naked 2 ale cena taka, że póki co pozostaje w sferze marzeń
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:56   #1417
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

sweetAmber pierwsze jak kliknelam na blog to pomyslalam co sie dzieje jakies bajki , ale tak patrze jakieee onaaa maaa wlosyyy
nie dziwie Ci sie, ze chcesz ten kolor. Tez bym chciala taki cieply, bo ten loreal bez, wychodzi mi za ciemny - mimo, ze teraz mam jasne, ale mi sie zwyczajnie wyplukuje.

Agusia wiesz ja to jestem taka kolorowanka lubie takie kolorowe rzeczy i z checia chcialabym postawic takie cudo chociaz dla tego zeby to podziwiac. Z pewnoscia nie uzywalabym wszystkich cieny....
hmmm a moze mama by sie dolozyla

co do rzes zazdroszcze, ja je maluje i to tym tuszem colagen loreal bo lubie je miec grubo wytuszowane, wrecz teatralnie.

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
ja z paletami Sephory osobiście nie miałam styczności ale kumpela kupiła i była bardzo zawiedziona. Ja póki co używam paletki Sleek i małej do smokey z Bourojis i to mi wystarcza. Choć bardzo podoba mi się Naked 2 ale cena taka, że póki co pozostaje w sferze marzeń
dokladnie, nie chcialabym kupic tez bubla, bo np cienei inglota sa bardzo intesywne i gdyby z nich zrobiona byla paleta to kupilabym na 100%, a sephora to z jakiej marki ma te cienie? takie swoje swoiste?//??
bouroijs tez bym zaufala i kupila w ciemno.
zaraz sobie poszukam Naked2 hmm
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 20:59   #1418
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Sephora ma cienie własnej marki nie miałam nigdy żadnych z ich cieni więc nie mogę się wypowiadać

ale tu masz recenzje jakieś innej palety z Sephory, sądze że jakość będzie ta sama
http://www.youtube.com/watch?v=8t2xcn3YNEY

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2012-01-08 o 21:28
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:00   #1419
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

ja mam z sephory pare, ale pojedynczych... nie sa zle... ale ja jestem taka specjalistka, ze dla mnie prawie wszystkie cienie to to samo
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:03   #1420
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
Ten rozjaśniacz nie jest chyba zielony sam w sobie, tylko ma zielone opakowanie niewiem bo nie używałam jeszcze, wyczytałam na wizażu że jest git- podpytałam autora i zamawiam A te włoski co wstawiałam są właśnie po miodowym blondzie
tutaj znalazłam http://kasia-catherin.blogspot.com/


Bo ja się strasznie wiercę i trę twarzą w poduszkę i rano się budzę to zawsze jakaś ledwo wisi, albo złamana już


Dziękuję


Hahaha a chciałam właśnie napisać że nie planuję, ale kto tam wie
Nie no, na pewno w najbliższych latach nie zamierzam wracać do czarnych


Dziękuję Sama się dziwię że mi się głowy trzymają



A przestańcie o wiele lepiej się czuję w tych co teraz mam takich karmelkowych niż w czarnych W tamtych czułam się mega sztucznie bo kolor nawet nie był zbliżony do mojego naturalnego, teraz się przynajmniej mogę łudzić ze wyglądam naturalniej


Też czekam na tę bazę lancome, za takie pieniążki to żal nie brać
Chociaż ja dzisiaj wymalowałam rzęsy bazą z loreala i potem tuszem volume million lashes i też daje rade normalnie te sztuczne od nasady maluję i żyję A i kolejną ich wadą jest to że nie mogę przez nie ładnej kreski eyelinerem namalować



gratki kochana
noo milion fajny jest, mialam - tylko trzeba opanowac szczoteczke bo wkurza na poczatku.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:15   #1421
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
nie no, ja wiem o co chodzi mi tez jedni mowia, ze w ciemnych lepiej, niektorzy mowia, ze w jasnych... kazdemu widzi sie poprostu co innego ja sie czuje ok i w tych i w tych i nie narzekam
No ja tak patrze teraz z perspektywy czasu jak miałam czarne to czułam się git, ale teraz mi się nie podoba jak wyglądałam

[QUOTE=bLonD_bEjBe;3149684 0]sweetAmber pierwsze jak kliknelam na blog to pomyslalam co sie dzieje jakies bajki , ale tak patrze jakieee onaaa maaa wlosyyy
nie dziwie Ci sie, ze chcesz ten kolor. Tez bym chciala taki cieply, bo ten loreal bez, wychodzi mi za ciemny - mimo, ze teraz mam jasne, ale mi sie zwyczajnie wyplukuje.

co do rzes zazdroszcze, ja je maluje i to tym tuszem colagen loreal bo lubie je miec grubo wytuszowane, wrecz teatralnie.[COLOR="Silver"]
Ja już wiem ze powinnam tylko na ciepłych kolorkach polegać. W popielach moja cera wygląda tragicznie a kolor oczu gdzieś ginie. A ciepłych kolorach od razu lepiej wszystko wygląda

Buah a jakbym na takie rozjaśnione nałożyła castinga promienny blond? To co by było?
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 21:32   #1422
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Sephora ma cienie własnej marki nie miałam nigdy żadnych z ich cieni więc nie mogę się wypowiadać

ale tu masz recenzje jakieś innej palety z Sephory, sądze że jakoś będzie ta sama
http://www.youtube.com/watch?v=8t2xcn3YNEY
ale super, dziekuje za recenzje.

haha koncowka wymiata dla nastolatek, ktore zaczynaja wariacje z makijazem. hmm ( i odklejajace sie cienie od pudla to juz tez duzy minus.
Takze wielka masakra.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:33   #1423
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

mnie jakoś takie palety nie przekonują. Ale dlatego, że ja lubię cienie nude, naturalne, jakieś brązy, czasem fiolety. Nie lubię jakiś jaskrawych cieni itp nie czuje sie dobrze w takich
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:37   #1424
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
popielach moja cera wygląda tragicznie a kolor oczu gdzieś ginie. A ciepłych kolorach od razu lepiej wszystko wygląda

Buah a jakbym na takie rozjaśnione nałożyła castinga promienny blond? To co by było?
no ja mam to samo, wole cieplesze blondy, ale ostatnio trzymalam castingi z dwa odcienie i doradzalam sie babki i mi cos mamrotala, ze moze mi slabo zlapac i znala sie tyle co moj mlodszy brat. Wiec znow kupilam bez.


Monia to wiadomo, ale ladnej we wszystkim ladnie
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…

Edytowane przez bLonD_bEjBe
Czas edycji: 2012-01-08 o 21:45
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:37   #1425
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
mnie jakoś takie palety nie przekonują. Ale dlatego, że ja lubię cienie nude, naturalne, jakieś brązy, czasem fiolety. Nie lubię jakiś jaskrawych cieni itp nie czuje sie dobrze w takich
Mnie ciekawią cienie ze Sleeka, tyle o nich pozytywnych opinii i cena całkiem przyjemna


Agusia, tak z innej beczki, jaki jest Twoim zdaniem najlepszy klub we Wro? Taki do potańczenia
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:38   #1426
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
Mnie ciekawią cienie ze Sleeka, tyle o nich pozytywnych opinii i cena całkiem przyjemna


Agusia, tak z innej beczki, jaki jest Twoim zdaniem najlepszy klub we Wro? Taki do potańczenia
tam gdzie ja chodze :brzyda l:
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:43   #1427
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

ja mam paletę Au Naturel i jestem bardzo z niej zadowolona dałam za nią 27 + koszt przesyłki, także cena miła i jakość bardzo dobra, z tym że ja zawsze cienie daję na baze. Najważniejsze, że nie osypują się jak szalone i są dobrze napigmentowane ( choć górny rząd tą pigmentację ma zdecydowanie słabszą niż dolny, no ale wystarczy więcej nałożyć i jest ok ). Cienie są zarówno matowe jak i perłowe, perłowe są bodajże tylko 4 a szkoda bo lubię połysk na powiekach
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:45   #1428
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
tam gdzie ja chodze :brzyda l:
No fakt byłam we Wro na sylwestra i dzień przed poszliśmy na miasto.. byliśmy w Boskiej komedii ale tam była stypa jak nie wiem

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
ja mam paletę Au Naturel i jestem bardzo z niej zadowolona dałam za nią 27 + koszt przesyłki, także cena miła i jakość bardzo dobra, z tym że ja zawsze cienie daję na baze. Najważniejsze, że nie osypują się jak szalone i są dobrze napigmentowane ( choć górny rząd tą pigmentację ma zdecydowanie słabszą niż dolny, no ale wystarczy więcej nałożyć i jest ok ). Cienie są zarówno matowe jak i perłowe, perłowe są bodajże tylko 4 a szkoda bo lubię połysk na powiekach
Jaką masz bazę pod cienie? Artdeco?
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:47   #1429
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

nie, mam dwie w sumie : Lumene i Benefit Stay, Don't Stray
a ty masz tą artdeco? dobrze się spisuje ?

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2012-01-08 o 21:50
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 21:51   #1430
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
nie, mam dwie w sumie : Lumene i Benefit Stay, Don't Stray
I jak się sprawują?
Baze też muszę kupić jakąś Musze chyba jakąś listę must have zrobić bo zapomne wszystkiego

Marzy mi się podkład idealny na razie używam healthy mixa bo jest lekki i ładnie kryje ale moja cera go nie lubi chyba, bo przysypuję go sypańcem Clinique a i tak się po paru h błyszczy revlon to się cały dzień trzymał, ale za mocne to dziadostwo
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:53   #1431
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
ja mam paletę Au Naturel i jestem bardzo z niej zadowolona dałam za nią 27 + koszt przesyłki, także cena miła i jakość bardzo dobra, z tym że ja zawsze cienie daję na baze. Najważniejsze, że nie osypują się jak szalone i są dobrze napigmentowane ( choć górny rząd tą pigmentację ma zdecydowanie słabszą niż dolny, no ale wystarczy więcej nałożyć i jest ok ). Cienie są zarówno matowe jak i perłowe, perłowe są bodajże tylko 4 a szkoda bo lubię połysk na powiekach
ja tez daje kryolan - jestem bardzo zadowolona.
A co do cieni tylko uzywam dobrze napigmentowanych oraz AMC inglota, ale to na jakies specjalne okazje, bo z sypkim to jest troche zabawy, mimo, ze podoba mi sie efekt.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:53   #1432
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
nie, mam dwie w sumie : Lumene i Benefit Stay, Don't Stray
a ty masz tą artdeco? dobrze się spisuje ?
Nie mam właśnie, a zainteresowała mnie bo dosyć popularna jest i fajna chyba
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:02   #1433
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
I jak się sprawują?
Baze też muszę kupić jakąś Musze chyba jakąś listę must have zrobić bo zapomne wszystkiego

Marzy mi się podkład idealny na razie używam healthy mixa bo jest lekki i ładnie kryje ale moja cera go nie lubi chyba, bo przysypuję go sypańcem Clinique a i tak się po paru h błyszczy revlon to się cały dzień trzymał, ale za mocne to dziadostwo
Lumene jest taka sobie, jeśli chodzi o jej najważniejsze zadanie, słabo przedłużała mi żywotność cieni na powiece. Ale jest baaaardzo wydajna i łatwo ją wydobyć z opakowania w odpowiedniej ilości, przy tym ma bardziej pudrową konsystencję po nałożeniu na powieke.
Z kolei Benefit mam dopiero od ponad tygodnia, więc za duzo nie mogę powiedzieć jeszcze.Ma kremową konsystencję. Strasznie mnie wnerwia opakowanie, jest z pompką, ale ta pompka za każdym razem wypuszcza tyle tej bazy, że mogłabym sobie pół twarzy pokryć, a przecież to drogi produkt więc żal dupe ściska. Miałam ją póki co na sobie na Sylwestra i raz na imprezie i cienie spokojnie mi wytrzymały całą noc i po wstaniu dalej miałam cienie ( wiadomo, powycierane w niektórych miejsach od poduszki) na powiekach. Zobaczymy jak więcej razy ją nałoże. Ale bardzo dobrze sprawuje się także, jako korektor pod oczy, ani się nie roluje, maskuje opuchliznę ( cieni jakiś szczególnych nie mam, ale po wstaniu często mam opuchnięte).


Sweet też mam tego healthy mixa, z tym że moim zdaniem to nie jest podkład który miałby coś zamaskować, przykryć. On się nadaje tylko do wyrównania kolorytu i jego trwałość nie jest jakaś porażająca
Ja mam zamiar teraz te bb kremy testować. W ogóle marzy mi się kiedyś zakup podkładu Make Up For Ever HD oraz Guerlain Luminous Extreme Wear

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2012-01-08 o 22:08
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:20   #1434
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Lumene jest taka sobie, jeśli chodzi o jej najważniejsze zadanie, słabo przedłużała mi żywotność cieni na powiece. Ale jest baaaardzo wydajna i łatwo ją wydobyć z opakowania w odpowiedniej ilości, przy tym ma bardziej pudrową konsystencję po nałożeniu na powieke.
Z kolei Benefit mam dopiero od ponad tygodnia, więc za duzo nie mogę powiedzieć jeszcze.Ma kremową konsystencję. Strasznie mnie wnerwia opakowanie, jest z pompką, ale ta pompka za każdym razem wypuszcza tyle tej bazy, że mogłabym sobie pół twarzy pokryć, a przecież to drogi produkt więc żal dupe ściska. Miałam ją póki co na sobie na Sylwestra i raz na imprezie i cienie spokojnie mi wytrzymały całą noc i po wstaniu dalej miałam cienie ( wiadomo, powycierane w niektórych miejsach od poduszki) na powiekach. Zobaczymy jak więcej razy ją nałoże. Ale bardzo dobrze sprawuje się także, jako korektor pod oczy, ani się nie roluje, maskuje opuchliznę ( cieni jakiś szczególnych nie mam, ale po wstaniu często mam opuchnięte).


Sweet też mam tego healthy mixa, z tym że moim zdaniem to nie jest podkład który miałby coś zamaskować, przykryć. On się nadaje tylko do wyrównania kolorytu i jego trwałość nie jest jakaś porażająca
Czyli Lumene nie polecasz? Benefit ogólnie ma fajne kosmetyki w ogóle ta cała idea mi się podoba- taka zabawa makijażem

Mon zadziwię Cię ale jak ja nakładam HM to czuję się czasami jakbym lżejszego revlona używała( no chyba ze mam jakieś kiepskie światło- a to już swoją drogą), ale u mnie kryje doskonale mogłabym dwie warstewki dać na policzki i byłoby git, tylko jak przypudruję to już tak ładnie nie jest mam wrażenie że on na prawde ma coś takiego w sobie że z samym podkładem twarz ślicznie odbija światło, wszystko wygląda gładko i świetliście a jak zmatuje to czar pryska. Czyli i tak to nie podkład dla mnie, chyba ze nie miałabym co kryć.. może kiedyś
A puder sypki z Clinique polecam całym sercem nigdy nie wrócę do inglotowego

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Sweet też mam tego healthy mixa, z tym że moim zdaniem to nie jest podkład który miałby coś zamaskować, przykryć. On się nadaje tylko do wyrównania kolorytu i jego trwałość nie jest jakaś porażająca
Ja mam zamiar teraz te bb kremy testować. W ogóle marzy mi się kiedyś zakup podkładu Make Up For Ever HD oraz Guerlain Luminous Extreme Wear
Oglądałam na yt bardzo pochlebne recenzje tego HD, chyba nawet u niesi. Mnie się marzy kolejna szminka YSL albo Illamasqua w kolorku Brink
A z podkładami mam totalną pustkę w głowie, niby ten Lasting Performance jest polecany na wizazu, ale czy to dla mnie?
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:22   #1435
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
Czyli Lumene nie polecasz? Benefit ogólnie ma fajne kosmetyki w ogóle ta cała idea mi się podoba- taka zabawa makijażem

Mon zadziwię Cię ale jak ja nakładam HM to czuję się czasami jakbym lżejszego revlona używała( no chyba ze mam jakieś kiepskie światło- a to już swoją drogą), ale u mnie kryje doskonale mogłabym dwie warstewki dać na policzki i byłoby git, tylko jak przypudruję to już tak ładnie nie jest mam wrażenie że on na prawde ma coś takiego w sobie że z samym podkładem twarz ślicznie odbija światło, wszystko wygląda gładko i świetliście a jak zmatuje to czar pryska. Czyli i tak to nie podkład dla mnie, chyba ze nie miałabym co kryć.. może kiedyś
A puder sypki z Clinique polecam całym sercem nigdy nie wrócę do inglotowego
no lumene raczej nie polecam. Może faktycznie lepiej tą artdeco ( jak czytałam opinie na kwc to były przychylne) ? nie wiem ile kosztuje artdeco ale lumene to tak około 30 zł. Co do benefita to więcej wypowiem się po dłuższym stosowaniu, bo jednak to są kosmetyki które trzeba poużywać dużej, aby się wypowiedzieć jakoś konkretniej.

No mnie ten HM właśnie nie kryje za wiele, a próbowałam i palcami i pędzlami. Powiem tak: jest ok, ładnie mi wyrównuje koloryt i daje ładne wykończenie ale dupska mi nie urywa ale ja podkład rzadko stosuje, więc w sumie męczę tą flachę już od roku. Z tym, że teraz częściej zaczynam szaleć z makijażem więc raczej jak bb kremy się nie sprawdzą to poszukam jakiegoś innego.
a ten puder Clinique to który? ja np w ogóle pudru nie używam, a może powinnam własnie


no ten MUFE HD zbiera bardzo pochlebne opinie, katOsu też go bardzo wychwalała

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2012-01-08 o 22:24
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:28   #1436
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
no lumene raczej nie polecam. Może faktycznie lepiej tą artdeco ( jak czytałam opinie na kwc to były przychylne) ? nie wiem ile kosztuje artdeco ale lumene to tak około 30 zł. Co do benefita to więcej wypowiem się po dłuższym stosowaniu, bo jednak to są kosmetyki które trzeba poużywać dużej, aby się wypowiedzieć jakoś konkretniej.
No mnie ten HM właśnie nie kryje za wiele, a próbowałam i palcami i pędzlami. Powiem tak: jest ok, ładnie mi wyrównuje koloryt i daje ładne wykończenie ale dupska mi nie urywa ale ja podkład rzadko stosuje, więc w sumie męczę tą flachę już od roku. Z tym, że teraz częściej zaczynam szaleć z makijażem więc raczej jak bb kremy się nie sprawdzą to poszukam jakiegoś innego.
a ten puder Clinique to który? ja np w ogóle pudru nie używam, a może powinnam własnie


no ten MUFE HD zbiera bardzo pochlebne opinie, katOsu też go bardzo wychwalała
Bez podkładu i pudru to ja z domu nie wyjdę BB kremy też swego czasu studiowała ale myślę że t raczej nie dla mnie
Ja mam ten z pędzelkiem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...der-brush.html
Jestem mega zadowolona. Żadnego zapychania, twarz ślicznie wygładzona i zmatowiona Mój nr.1 na pewno


SIWA jak chcesz szybko ściągnąć rzęsy to zrób normalny demakijaż mleczkiem i przytrzymaj na oczach zostały mi po 4 rzęsy- i sztuczne i swoje teraz rycynka i niech spadają
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:29   #1437
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
No fakt byłam we Wro na sylwestra i dzień przed poszliśmy na miasto.. byliśmy w Boskiej komedii ale tam była stypa jak nie wiem
wtf?
ja nawet nie wiem co to jest
Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Lumene jest taka sobie, jeśli chodzi o jej najważniejsze zadanie, słabo przedłużała mi żywotność cieni na powiece. Ale jest baaaardzo wydajna i łatwo ją wydobyć z opakowania w odpowiedniej ilości, przy tym ma bardziej pudrową konsystencję po nałożeniu na powieke.
Z kolei Benefit mam dopiero od ponad tygodnia, więc za duzo nie mogę powiedzieć jeszcze.Ma kremową konsystencję. Strasznie mnie wnerwia opakowanie, jest z pompką, ale ta pompka za każdym razem wypuszcza tyle tej bazy, że mogłabym sobie pół twarzy pokryć, a przecież to drogi produkt więc żal dupe ściska. Miałam ją póki co na sobie na Sylwestra i raz na imprezie i cienie spokojnie mi wytrzymały całą noc i po wstaniu dalej miałam cienie ( wiadomo, powycierane w niektórych miejsach od poduszki) na powiekach. Zobaczymy jak więcej razy ją nałoże. Ale bardzo dobrze sprawuje się także, jako korektor pod oczy, ani się nie roluje, maskuje opuchliznę ( cieni jakiś szczególnych nie mam, ale po wstaniu często mam opuchnięte).
makijaz zmywamy na noc
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:31   #1438
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
Bez podkładu i pudru to ja z domu nie wyjdę BB kremy też swego czasu studiowała ale myślę że t raczej nie dla mnie
Ja mam ten z pędzelkiem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...der-brush.html
Jestem mega zadowolona. Żadnego zapychania, twarz ślicznie wygładzona i zmatowiona Mój nr.1 na pewno


SIWA jak chcesz szybko ściągnąć rzęsy to zrób normalny demakijaż mleczkiem i przytrzymaj na oczach zostały mi po 4 rzęsy- i sztuczne i swoje teraz rycynka i niech spadają
o jaaaaaaaa, właśnie dlatego się boje doczepiać tych rzęs


agusia normalnie zmywam ale uwierz mi, że nie byłam w stanie nawet mówić a co dopiero zmywać makijaż hahahahha na swoje usprawiedliwienie dodam, że zdarza mi się to baaaaaaaaaaardzo rzadko

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2012-01-08 o 22:32
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:35   #1439
SweetAmber
Zadomowienie
 
Avatar SweetAmber
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 068
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
wtf?
ja nawet nie wiem co to jest

makijaz zmywamy na noc
Haha to nieźle to gdzieś koło rynku jest ale nie polecam

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
o jaaaaaaaa, właśnie dlatego się boje doczepiać tych rzęs


agusia normalnie zmywam ale uwierz mi, że nie byłam w stanie nawet mówić a co dopiero zmywać makijaż hahahahha
ale ja swoich i tak miałam niewiele
hahahaha ja na sylwestra zmyłam makijaż z przebraniem się w pidżamke było już troche gorzej
__________________
Jeśli nie walczysz o to, czego pragniesz, nie masz prawa płakać z powodu czegoś, czego nie masz...
SweetAmber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:35   #1440
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girls cz. XXV

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
łoooch..to poszalejesz, jeszcze pedzle do kolekcji zakupow.

ja robie liste przed wyplata do ktorej zawsze cos dopisuje. Wlasciwie to przed sylwestrem wszystko kupilam, teraz brakuje mi tylko tylko cienia na powieki, ale dam rade.
tak poza tym to od dawna chcialam cala palete, widzialam ze sephora wypuscila na rynek fajne, ale u nas jeszcze ich nie ma takie biale chybaa...
A te, ktore sa dostepne na allegro
http://allegro.pl/listing.php/search...sephora+paleta
jestem ciekawa czy warto, czy jak kupie taka cala to czy to warto poprostu??
zeby nie robili ilosc na odpieprz kosztem jakosci, zeby calosc byla tania.
Jutro przejde sie i zobacze czy cos maja na stanie, bo z allegro to nie chcialabym zamawiac.
Macie takie cuda?


co Wy dziewczyny tak pijecie myslalam, ze nikt mnie nie przepije, a tu prosze.
na zdrowko.
Cytat:
Napisane przez SweetAmber Pokaż wiadomość
Bez podkładu i pudru to ja z domu nie wyjdę BB kremy też swego czasu studiowała ale myślę że t raczej nie dla mnie
Ja mam ten z pędzelkiem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...der-brush.html
Jestem mega zadowolona. Żadnego zapychania, twarz ślicznie wygładzona i zmatowiona Mój nr.1 na pewno


SIWA jak chcesz szybko ściągnąć rzęsy to zrób normalny demakijaż mleczkiem i przytrzymaj na oczach zostały mi po 4 rzęsy- i sztuczne i swoje teraz rycynka i niech spadają

oooo lece po mleczko i wacik

nie da rady :/ tylko mnie cebulki bola a nie chce sobie powyrywac na chamca
udalo mi sie wydłubac szczoteczka od tuszu 2 rzeski z jedna naturalna pffffffffff ja chce juz swoje rzesy na lewym oku juz przeswituja obok tych sztucznych i musze przyznac ze czorne sa bo kolorem wcale nie odstaja od sztucznych, ale to moze po hennie ktora robilam 3 tygodnie temu ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-01-08 o 22:45
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.