sukienka na 100dniowke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-09, 19:03   #1
patry89cja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1

sukienka na 100dniowke


witam. czy ta sukienka nadaje sie na 100dniowke? jestem chuda osobka i mam straszny problem ze znalezieniem dobrej sukienki w domu wynalazlysmy na strychu z mama taka.troszke trzeba bylo by ja przerobic(mam na mysli góre z tymi szelkami)co wy na to jakby zrobic je na szyje??i co jeszcze?hmm z tyłu uciac troche tego fioletowego zeby tiul wystawal tak jak z przodu. kroj sukienki mi sie podoba ale kolor nie zabardzo;/ jak sobie pomysle ze pol dziewczyn bedzie na fioletowo.... mama twierdzi ze chocby i byly wszystkie to i tak moja bedzie orginalna moze i tak. 2 problem to dodatki do niej?chyba czarne...myslalam nad zamszowymi szpilkami i zamszowa torebka plus kolczyki bo na szyje to juz nie ma co dawac hehchyba sie wybiore w tym tygodniu do krawcowej i zobacze co ona mi doradzi.dziewczyny pomóżcie!wiem ze jest wątek dotyczacy 100dniowki ale tam jest juz tyle odp i tyle tematow zaczetych ze mozna sie pogubic co kto chce heh zalaczam zdjecia.Boze jaka ja chuda jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (154,2 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.JPG (162,9 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu3.JPG (144,3 KB, 144 załadowań)
patry89cja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 20:55   #2
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: sukienka na 100dniowke

jak dla mnie to ona jest okropna strasznie wiesniacza ( no ale moze sie nie znam )
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 21:00   #3
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: sukienka na 100dniowke

Pozbyłam bym się tego czarnego z ramion, bo psuje całą sukienkę. I zwęziłabym ją w tali, bo z tyłu wygląda dobrze, ale z przodu nie za bardzo. Ogólnie - inna. Oryginalna. Jestem na tak.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 21:10   #4
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: sukienka na 100dniowke

a mnie sie podoba jedynie wlasnie mozna by ja bylo zwezic w talii ale jest ladna
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 21:17   #5
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: sukienka na 100dniowke

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
jak dla mnie to ona jest okropna strasznie wiesniacza ( no ale moze sie nie znam )
Jak ja nie lubię określeń typu "wieśniacza", "wieśniacka", "wieś" itp... jest tyle pejoratywnych określeń,które można użyć,żeby wyrazić to,że Ci się ta sukienka nie podoba.

A co do sukienki, to według mnie jest bardzo ładna. Ja tylko bym ją zwęziła, a te "rękawki" bardzo mi się podobają. Że ja nie mam strychu, gdzie mogę znaleźć takie cuda
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 21:30   #6
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: sukienka na 100dniowke

no to po kolei jak ja to widzę :

po pierwsze tak jak radzi oh! też całkowicie pozbyłabym się tych czarnych bufek na ramionach-dekolt sukienki jest ładnie wykrojony i uważam,że najkorzystniej będzie jeśli sukienka w ogóle nie będzie miała ramiączek,

po drugie również bym ją nieco zwęziła, ale nie w talii tylko na wysokości bioder,

po trzecie myślę nad tym paskiem, który jest z przodu i który bardzo fajnie wygląda, i tak się zastanawiam czy nie warto by też pomyśleć nad tym, aby był również z tyłu to jest to nad czym możesz się zastanowić, zapytać krawcową jakby się to prezentowało tylko podejrzewam, że wtedy musiałabyś wymienić też przód paska, żeby nie był z dwóch róznych materiałów

po czwarte jeśli obetniesz materiał z tyłu to pewnie będziesz musiała ciachnąć lekko z 10 cm, żeby był w tym sens i nie wiem czy w takim wypadku ta fioletowa część nie będzie za krótka- zapytaj też o to krawcową, niech Ci powie jak to będzie wygląać. Jeśli koniecznie chcesz, żeby podszewka wystawała to zawsze możesz ją wymienić na dłuższą

a co do samych dodatków to to czarne buty i czarna torebka jak najbardziej w porządku, biżuteria też może być czarna, ale dla rozświetlenia możesz zdecydować się na coś innego, pasuje zarówno srebro jak i złoto czy jasne perełki

ufff trochę tego mi wyszło
__________________
" Nie znajdziemy piękna
nigdzie, jeśli nie
nosimy go w sobie"

-Ralph Waldo Emerson
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 08:36   #7
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: sukienka na 100dniowke

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Jak ja nie lubię określeń typu "wieśniacza", "wieśniacka", "wieś" itp... jest tyle pejoratywnych określeń,które można użyć,żeby wyrazić to,że Ci się ta sukienka nie podoba.

ale chyba jest wolnosc slowa wiec kazdy ma prawo stwierdzac w rozny sposob moim jest takie okreslenie jak mi sie cos nie podoba innych jest inne okreslenie wiec w czym problem
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 09:18   #8
illuminar
Rozeznanie
 
Avatar illuminar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa - najczęściej
Wiadomości: 707
Dot.: sukienka na 100dniowke

Jeżeli jesteś zdecydowana na tą sukienkę to trzeba ja nie tyle zwęzić w tali co podnieść linię tali. W tej chwili jest ona na linii bioder.
Dobrze by było zlikwidować czarne ramiączka ale wtedy zapewne sukienka by opadła, więc trzeba by ją było zwęzić na całej długości gorsetu.
Pasek nawiązuję do charakteru ramiączek ma podobną szerokość, występują marszczenia dlatego tez kiedy zlikwidujemy górną część sukienki trzeba będzie zmienić pasek na węższy.
Dół sukienki wygląda na ciężki, być może dlatego że linia tali znajduję sie na biodrach. Jeżeli by ja podnieść o kilka cm wtedy może nabrało by to lekkości.
__________________
28.03.2006
http://www.suwaczek.pl/cache/d4238c853d.png
illuminar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:01   #9
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: sukienka na 100dniowke

mi sukienka nie przypadła do gustu
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:10   #10
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: sukienka na 100dniowke

fajna bo inna
jedyne co bym w niej zmienila to ten pasek? i wolalabym gladka ..
no i moze zamiast zakrytych szpilek peep toe? mam do nich jakis sentyment
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:50   #11
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: sukienka na 100dniowke

Ma ładny krój
pozbyłabym się tylko tego z ramion i zwęziłabym ją trochę w talii.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-10, 15:09   #12
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: sukienka na 100dniowke

Cytat:
Napisane przez illuminar Pokaż wiadomość
(...) trzeba ja nie tyle zwęzić w tali co podnieść linię tali. W tej chwili jest ona na linii bioder (...)
Dół sukienki wygląda na ciężki, być może dlatego że linia tali znajduję sie na biodrach. Jeżeli by ja podnieść o kilka cm wtedy może nabrało by to lekkości.
ja jak już wcześniej pisałam nie znam się na krawiectwie, ale wydaje mi się, że to taki krój sukienki, gdzie spódnica ma być doszyta na linii bioder a nie w talii ja osobiście bałabym się podnosić tę linię o której piszesz na wysokość talii z tego powodu, że już teraz sukienka na długość z przodu jest na styk a po podniesieniu może okazać się za krótka i będzie śmiesznie wyglądać.
__________________
" Nie znajdziemy piękna
nigdzie, jeśli nie
nosimy go w sobie"

-Ralph Waldo Emerson
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:17   #13
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: sukienka na 100dniowke

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
wiec w czym problem
W kulturze wypowiedzi. Ale to już na inny wątek.
Jeśli chodzi o sukienkę - pozbądź się czarnych wstawek - i na ramionach i w talii i będzie super
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:01   #14
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: sukienka na 100dniowke

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
jak dla mnie to ona jest okropna strasznie wiesniacza ( no ale moze sie nie znam )
W odpwiedzi zacytuje wypowiedz mancia

Cytat:
Napisane przez mańcia Pokaż wiadomość
Jak ja nie lubię określeń typu "wieśniacza", "wieśniacka", "wieś" itp... jest tyle pejoratywnych określeń,które można użyć,żeby wyrazić to,że Ci się ta sukienka nie podoba.
Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
ale chyba jest wolnosc slowa wiec kazdy ma prawo stwierdzac w rozny sposob moim jest takie okreslenie jak mi sie cos nie podoba innych jest inne okreslenie wiec w czym problem
I zgadzam sie z aaricia8

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
W kulturze wypowiedzi. Ale to już na inny wątek.
Dezzire - jestes na forum ponad rok, nie zauwazylas ze takie okreslenia sa tutaj niemile widziane Prosze, zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz i kogos urazisz.
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 18:14   #15
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: sukienka na 100dniowke

urazisz? przeciez ja nie obezwalam wlascicielki tej sukienki a okreslilam sukienke on adla mnie jest wiesniacza(lata 80 w takich sukienkach moja siostra za mlodych lat chodzila po dyskotekach i dzis sie z tego smiejemy wiec nie uwazam ze moglam obrazic wlascicielke ) i koniec ,na forum widzialam gorsze okreslenia i jakos nikt zbytnio nie robil z tego problemu a za jedno glupie slowo (wiesniacza) jest wielkie halo no sorki ale nie dlugo na na tym forum bedzie kazdy sobie slodzil no taka prawda juz nie mozna powiedziec tego co sie mysli bo zaraz dostanie sie ochrzan mowie jeszcze raz nie obrazilam wlascicieli nie naublizalam jej a stwierdzenie wiesniacza to dla mnie jest to samo co dla innych tandeta ( podkreslam DLA MNIE ) zeby nie bylo znowu nie domowien


ps. wlascicielko sukienki jesli poczulas sie obrazona to wybacz
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 14:12   #16
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: sukienka na 100dniowke

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
przeciez ja nie obezwalam wlascicielki tej sukienki a okreslilam sukienke on adla mnie jest wiesniacza
Twoja opinia jest wieśniacza Dezzire.

Przy czym idąc Twoim tokiem rozumowania słowem wieśniacza określam oczywiście Twoje słowa a nie Ciebie .

A wystarczyło napisać - nie podoba mi się. Poszukaj czegoś innego.

EOT.

Autorko wątku - i jak z sukienką? Co postanowione?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:27   #17
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: sukienka na 100dniowke

hehehe no moze i moje slowa sa wiesniacze nie zaprzeczam ale kazdy z nas ma cos z wiesniaka :P
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:36   #18
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 385
Dot.: sukienka na 100dniowke

wg mnie jesli wprowadzisz w niej male poprawki, bedzie super, na pewno nikt Cie nie zdubluje, a sukienka ma bez watpienia charakter, idz do dobrej krawcowej, cos wykombinujecie, trzymam kciuki
ania_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:42   #19
sugarfree88
Raczkowanie
 
Avatar sugarfree88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 85
Dot.: sukienka na 100dniowke

świetna sukienka nic nie zmieniaj sukienka nie musi byc maksymalnie dopasowana i mieć odsłonietych całych ramion tak jak radza dziewczyny. Mi sie podoba tak Zamszowe buty i jakas fajna torebeczka w stylu retro i bedziesz najbardziej stylowa na całej studniówce Tylko fryzura też utrzymana w tej konwencji. Pozdrawiam
__________________
Łódź !!!!! Łódź!!!!
sugarfree88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 18:30   #20
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: sukienka na 100dniowke

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
kazdy z nas ma cos z wiesniaka :P
Coś z miastowego też .
Zapewne nawet coś z małomiasteczkowego również.

Okej, to już nie offtopuję. Pozdrawiam za to
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.