Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 13:27   #3001
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 13:29   #3002
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 13:33   #3003
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

I coś bez Photoshopa...
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 14:57   #3004
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dostałam dziś z wizażu paczkę z kosmetykami Under Twenty do testowania. wśród nich krem 2 w 1, z pudrem antybakteryjnym. powiem Wam, że najpierw zaczęłam się śmiać sama do siebie, domyślając się jaki ciężki brąz wypłynie z tubki :P ale jestem miło zaskoczona. test na ręce wyszedł niczego sobie, może akurat będę w stanie go przez te 2 tygodnie testów bez tragedii używać.

chciałam też podzielić się swim kosmetycznym odkryciem: maseczka Best. wyśmiejecie mnie, ale co tam oprócz świetnych właściwości łagodzących i oczyszczających ma jeszcze jedną cechę, która niesamowicie poprawia mi humor: maska ma kolor (dosłownie!) pomarańczowo-różowego fluidu, który nam tak często proponują w drogeriach. nakładam ją na twarz i po prostu umieram ze śmiechu rasowa solara!
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 15:58   #3005
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ooo to do mnie też pewnie przyjdzie paczka z w. (tylko aktualnie nie ma mnie w domu... więc mam pytanie czy jakby mnie nie było to będzie awizo i odbiorę na poczcie?wiesz może czy to przez PP wysyłają?)
a maseczka Best jest bardzo dobra (peeeeeeeeeełno w niej jakiś wyciągów roślinnych) tylko ciężko ją dostać,ostatnio patrzyłam na dozie i nie było ;/
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 17:32   #3006
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1286134218

Tym zdjęciem zachwycam się od wczoraj
To z DA?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 18:45   #3007
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
nikadomi, zdjęcie nr 5, to z pękniętym jabłkiem, mnie rozwaliło ale trzeba przyznać, że pomysłowe
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 18:48   #3008
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
I coś bez Photoshopa...
Ja uwielbiam Michelle. Ona ma taką cudną, porcelanową cerę Jak laleczka.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 01:42   #3009
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nikadomi, dzięki za avka
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:37   #3010
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
dostałam dziś z wizażu paczkę z kosmetykami Under Twenty do testowania. wśród nich krem 2 w 1, z pudrem antybakteryjnym. powiem Wam, że najpierw zaczęłam się śmiać sama do siebie, domyślając się jaki ciężki brąz wypłynie z tubki :P ale jestem miło zaskoczona. test na ręce wyszedł niczego sobie, może akurat będę w stanie go przez te 2 tygodnie testów bez tragedii używać.

chciałam też podzielić się swim kosmetycznym odkryciem: maseczka Best. wyśmiejecie mnie, ale co tam oprócz świetnych właściwości łagodzących i oczyszczających ma jeszcze jedną cechę, która niesamowicie poprawia mi humor: maska ma kolor (dosłownie!) pomarańczowo-różowego fluidu, który nam tak często proponują w drogeriach. nakładam ją na twarz i po prostu umieram ze śmiechu rasowa solara!

też dostałam wczoraj kosmetyki z under

ile kosztuje ta maseczka? warta kupienia?

Edytowane przez Rinaa
Czas edycji: 2010-10-05 o 09:40
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 12:58   #3011
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
a maseczka Best jest bardzo dobra (peeeeeeeeeełno w niej jakiś wyciągów roślinnych) tylko ciężko ją dostać,ostatnio patrzyłam na dozie i nie było ;/
no ja ją właśnie na dozie kupiłam, nigdzie stacjonarnie nie widziałam
Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
też dostałam wczoraj kosmetyki z under

ile kosztuje ta maseczka? warta kupienia?
nie pamiętam, ale na pewno nie więcej niż 10 zł zdecydowanie warto! tak jak królowa napisała, ma mnóstwo naturalnych wyciągów i mało chemii.

edit: właśnie sprawdziłam: jest dostępna na dozie za 7.85 zł używam tez toniku i też gorąco polecam. co prawda śmierdzi i ma brzydki kolor, ale moja skóra go uwielbia

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2010-10-05 o 13:00
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 14:22   #3012
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Jak ja lubię te Twoje fotki, Nikadomi
przyjemnie sobie czasem dla odmiany po przebywaniu wśród pomarańczowych dziewcząt popatrzeć na coś ładnego
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
fiasco - też słyszałam, że ma być śnieg w październiku, krótkie włosy co prawda wcale nie nastręczają dużo problemów z układaniem, ale czapkę na nie założyć to katastrofa... ja już wyglądałam beznadziejnie po kapeluszu słomianym w lecie, a o czapce nie chcę myśleć... chociaż generalnie zakładam ją w 95% przypadków tylko na narty...
no i właśnie tego się boję - bo wolę chodzić w czapce, odkąd usłyszałam, że można przeziębić cebulki włosów i zaczną wypadać taka moja mała paranoja

chyba niestety nie polubiłam się z zielonym korektorem Pixie żółty jest ok (no, może nie pod cienie - jakby za tłusty i cienie się szybko zbierają w załamaniu powieki), ale coś z tym zielonym jest nie tak... popróbuję go nakładać na różne sposoby, może w końcu się uda zrobić tak, żeby się nie warzył i nie było go widać przez cały dzień... oby a oże któraś z was, Śnieżki, go używa... i wie, jak to robić?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:37   #3013
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
no ja ją właśnie na dozie kupiłam, nigdzie stacjonarnie nie widziałam

nie pamiętam, ale na pewno nie więcej niż 10 zł zdecydowanie warto! tak jak królowa napisała, ma mnóstwo naturalnych wyciągów i mało chemii.

edit: właśnie sprawdziłam: jest dostępna na dozie za 7.85 zł używam tez toniku i też gorąco polecam. co prawda śmierdzi i ma brzydki kolor, ale moja skóra go uwielbia
dziękuję
http://www.*******/apteka/p48362-Bes...ej_100_g_80_ml
to ta ?

zamiast gwiazdek d o z . p l
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:38   #3014
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
U Pęcherza... pamiętne czasy Nawet raz, podczas 'benefisu' jednego z naszych profesorów byłam tam 'hostessą' i wino podawałam

Ja się godzinowo postaram dopasować do Większości
widzę że Pęcherz jest popularny na IFO
Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądałam biochemię urody i znalazłam serum rozjaśniające
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-bright.html
znalazłam też serum na okolice oczu, ja mam problem z sińcami i naczynkami na powiekach, przy jasnej skórze są widoczne
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-eye.html
ja od tygodnia stosuję to serum na przebarwienia, za jakiś czas zdam relację
Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Mi poniedziałek jak najbardziej pasuję, prawie cały mam wolny. Jako, że Krakowa nie znam wcale zdaję się na Was jeśli chodzi o wybór miejsca. Powiedźcie tylko gdzie, a postaram się tam trafić
ok, to co do miejsca to jeszcze ustalimy bliżej terminu
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 14:49   #3015
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
dziękuję
http://www.*******/apteka/p48362-Bes...ej_100_g_80_ml
to ta ?

zamiast gwiazdek d o z . p l
tak, to ta polecam!
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 15:08   #3016
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

chyba niestety nie polubiłam się z zielonym korektorem Pixie żółty jest ok (no, może nie pod cienie - jakby za tłusty i cienie się szybko zbierają w załamaniu powieki), ale coś z tym zielonym jest nie tak... popróbuję go nakładać na różne sposoby, może w końcu się uda zrobić tak, żeby się nie warzył i nie było go widać przez cały dzień... oby a oże któraś z was, Śnieżki, go używa... i wie, jak to robić?

o, jakaś telepatia :P
wczoraj kukałam te korektory na all i czytałam różne opinie.
Myślałam nad zielonym i żółtym , ale to kurcze 60 zł razem i bardziej się nastawiałam na zielony, bo zima idzie i zaś naczynka dadzą mi we znaki

ta maseczka Best to ta ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-25041-rec-257397.htm
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-10-05 o 15:09
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 16:14   #3017
Kotek
Raczkowanie
 
Avatar Kotek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Zgłasza się kolejna wizażanka o arystokratycznej cerze .
Za punkt honoru postawiłam sobie przeczytanie wszystkich części i dopiero później udzielanie się na forum (żeby nie powtarzać pytań), ale muszę zapytać o jedno i jeżeli była już o tym mowa to wybaczcie - czy stosowanie kremów, balsamów, itp. z masłem kakaowym lub czekoladą może wpłynąć na ściemnienie skóry? Pytam bo mam fioła na punkcie takich kosmetyków , a zależy mi na jasnej cerze.
Kotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 16:33   #3018
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
tak, to ta polecam!

dziękuję

czy któraś z Was miała podkład golden rose?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 16:38   #3019
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kotku, witamy wśród nas
A co do pytania, to niestety nie potrafię udzielić odpowiedzi, ale spotkałam się z opinią, że kosmetyki z masłem kakaowym mogą wpłynąć na przyciemnienie skóry (albo pomóc w opalaniu?), ale niestety nie wiem ile w tym prawdy
Pewnie bardziej kompetentne Dziewczyny szybko Ci pomogą
Ja używam teraz masła do ciała z Farmony z dodatkiem gorzkiej czekolady i, na szczęście, nie zauważyłam zmiany koloru skóry I mam nadzieję, że nie zauważę, bo zapach jest obłędny
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 16:46   #3020
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kotek Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna wizażanka o arystokratycznej cerze .
Za punkt honoru postawiłam sobie przeczytanie wszystkich części i dopiero później udzielanie się na forum (żeby nie powtarzać pytań), ale muszę zapytać o jedno i jeżeli była już o tym mowa to wybaczcie - czy stosowanie kremów, balsamów, itp. z masłem kakaowym lub czekoladą może wpłynąć na ściemnienie skóry? Pytam bo mam fioła na punkcie takich kosmetyków , a zależy mi na jasnej cerze.
Ja używam masła kakaowego Ziaja do ciała i ono ma za zadanie raczej poprawić i wyrównać koloryt skóry albo przedłużyć opaleniznę. Przyciemnienia nie zauważyłam, tylko lekkie ocieplenie kolorytu z biało-różowo-szarego na więcej żółtych tonów.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
no i właśnie tego się boję - bo wolę chodzić w czapce, odkąd usłyszałam, że można przeziębić cebulki włosów i zaczną wypadać taka moja mała paranoja

Moje włosy też nie lubią czapki, dlatego całą zimę chodzę w kapturze.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 16:48   #3021
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Kotek Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna wizażanka o arystokratycznej cerze .
Za punkt honoru postawiłam sobie przeczytanie wszystkich części i dopiero później udzielanie się na forum (żeby nie powtarzać pytań), ale muszę zapytać o jedno i jeżeli była już o tym mowa to wybaczcie - czy stosowanie kremów, balsamów, itp. z masłem kakaowym lub czekoladą może wpłynąć na ściemnienie skóry? Pytam bo mam fioła na punkcie takich kosmetyków , a zależy mi na jasnej cerze.
a wiesz, ze też się nad tym zastanawiałam? wiem, że bursztyn w kosmetykach może przyciemnić cerę, ale niewiele jest takich kosmetyków i nie są popularne widziałam kosmetyki z masłem kakaowym, które mają przyspieszyć opalanie, pomóc utrzymać opaleniznę, czy też nawet samoopalacze z 'czekoladą' - ale jeśli to tylko aromat czekoladowy, to chyba nie powinno się nic stać?
ALE. wpisałam w Google balsam masło kakaowe przyciemnienie cery i widzę, że coś w tym jest...
(też kocham zapach czekolady)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 17:27   #3022
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
widzę że Pęcherz jest popularny na IFO
wiadomo Niejedna praca magisterska tam została napisana. Przynajmniej w części
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:50   #3023
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
wiadomo Niejedna praca magisterska tam została napisana. Przynajmniej w części

Boże praca magisterska... mnie w tym roku to czeka
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:59   #3024
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ale naprodukowałyście postów Czytam, czytam i nie moge wyjść z podziwu. Niestety nie mogłam śledzić wątku na bieżąco, bo mam istny koszmar na uczelni z ukłądaniem planu

Znalazłam w małej drogerii w jakimś szemranym zakamarku szafę Essence! Jestem wniebowzięta. Jest jeszcze limitowanka Eclipse. Kupiłam błyszczyk (ten czerwony) i lakier taki różowy z jaimś takim dziwnym fioletowawym połyskiem. Błyszczyk jest przewspaniały. Kolor idealny. Takiego szukałam przez lata.

Na mojej uczelni jest prześliczna japonka (tak myślę) o jasnej cerze. Nie wiem jak to osiągnęła, ale ta gładkośc, ten blask...
Ja oczywiście zostałam obrzucona tajemniczym spojrzeniem przez rude dziewczę o środziemnomorskiej opaleniznie.

Masło kakaowe przyciemnia cerę! Znam to z autopsji. Nie jest to znaczne, ale po jakiś 3-4 tygodniach stosowania nabiera się zdecydowanie ciemnych tonów. Obecnie jestem tylko na etapie wąchania :p
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:50   #3025
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Znalazłam w małej drogerii w jakimś szemranym zakamarku szafę Essence! Jestem wniebowzięta. Jest jeszcze limitowanka Eclipse. Kupiłam błyszczyk (ten czerwony) i lakier taki różowy z jaimś takim dziwnym fioletowawym połyskiem. Błyszczyk jest przewspaniały. Kolor idealny. Takiego szukałam przez lata.
Dziewczyny, co Wy sie tak jaracie tym Essence? To taka wspaniala firma z bajerami? Ja szczerze mowiac omijalam ja szeroko, bo kojarzyla mi sie jakos tanio i tandetnie, ale moze warto tam na cos spojrzec szczegolnego?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 19:57   #3026
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

Znalazłam w małej drogerii w jakimś szemranym zakamarku szafę Essence! Jestem wniebowzięta. Jest jeszcze limitowanka Eclipse. Kupiłam błyszczyk (ten czerwony) i lakier taki różowy z jaimś takim dziwnym fioletowawym połyskiem. Błyszczyk jest przewspaniały. Kolor idealny. Takiego szukałam przez lata.
gdzie gdzie ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:08   #3027
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co Wy sie tak jaracie tym Essence? To taka wspaniala firma z bajerami? Ja szczerze mowiac omijalam ja szeroko, bo kojarzyla mi sie jakos tanio i tandetnie, ale moze warto tam na cos spojrzec szczegolnego?
Oj dziewczyno ja przez lata robiłam ten sam błąd. Omijałam szerokim łukiem wszystko co nie nazywa się Rimmel, Manhattan, L'oreal i kupowałam ogólnie wszystko co wyskoczyć może z TV. Za Essence przemawia kilka powodów.
1) niemiecka firma=niemiecka jakość. I w tym przypadku ma to swoje odzwierciedlenie.
2)cena
3)limitowanki
4)ciekawe kolory, inne niż w standardowych kolorówkach
5) zapach
Ja widzę jeden minus w przypadku limitowanki Eclipse. Ogromny napis Eclipse Ale opakowanie ogólnie mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
gdzie gdzie ?
Bytom. Jeżeli mieszkasz w pobliżu to krzycz napiszę Ci na priv gdzie sie mniej więcej drogeria znajduje
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-10-05 o 20:10
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:15   #3028
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość


Bytom. Jeżeli mieszkasz w pobliżu to krzycz napiszę Ci na priv gdzie sie mniej więcej drogeria znajduje

to ta niedaleko pl. Sikorskiego ?
Bo jedną drogerie z Essence znam, okolice pl. Sikorskiego
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:22   #3029
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wrocławskie bledziuchy dostały moje PW?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:26   #3030
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co Wy sie tak jaracie tym Essence? To taka wspaniala firma z bajerami? Ja szczerze mowiac omijalam ja szeroko, bo kojarzyla mi sie jakos tanio i tandetnie, ale moze warto tam na cos spojrzec szczegolnego?
Ja jakoś nie mogę się polubić z tą marką. Podkłady stanowczo za ciemne, tusze mnie uczulają, a jak któryś nie uczuli to nie zachwyca jakością, cienie nie chcą się u mnie trzymać - chyba że na porządnej bazie. Ostatnio byłam w Naturze i wersja limitowana z Eclipse była przeceniona... Tylko wzięłam cień do ręki i wydał mi się strasznie opalizujący, drobinkowy - do pracy bym się tak na pewno nie pomalowała. Puder sypki też niesamowicie brokatowy... Błyszczyków nie używam, więc nawet ich nie oglądałam... Nie, po prostu Essence to nie moja bajka...
Ale z Naturowych szaf lubię My Secret - mają fajne matowe cienie. I miło wspominam taki jedwabisty puder transparentny - bardzo ładnie łączył się z różnej maści podkładami
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.