JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 19:48   #31
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

ja również polecam lupki studiuję poza miejscem mojego stałego zamieszkania więc idzie na to mnóstwo kasy gdybym miała jeszcze odkładać kase którą dostaję od rodziców na zycie na ciuchy to chodziłabym chyba w jednej parze spodni w dwóch bluzkach na krzyż żartuję ale nie mogłabym sobie pozwolić na kupowanie takiej ilości ubran jak to robie teraz dzięki ciuchlandom moja szafa jest odpowiednio zaopatrzona
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:53   #32
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

w jednych kręgach kupowanie w lumpeksach jest modne w innych nie.
Sama byłam świadkiem jak 14-letni gówniarze w dresach stali pod ciuchalndem i się naśmiewali.Ale zdanie takich osób mało dla mnie znaczy
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:53   #33
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

SH to wybawienie dla wielu dziewczyn. Póki nie spróbujesz to się nie przekonasz.
Warto zainwestować w porządne buty i torebkę
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 19:58   #34
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe
SH to wybawienie dla wielu dziewczyn
i hobby

ja równiez polecam lumpki, można znalesc naprawde rewelacyjne ciuchy za względnie małe pieniądze
poza tym wyprzedarze i bazarki (tylko trzeba uważać na jakość tkanin)
czasem tez i na allegro można znalesć cos fajnego tanio

i jak ktos wspomniał - dodatki - przy nich zwykła bluzka potrafi stać sie cudem
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 20:05   #35
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

Cytat:
Napisane przez bemolka
i hobby
oo tak
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 20:06   #36
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Hehe jeszcze Reporter jest i Americanos
tez nie lubie. a ty kupujesz w naszych sklepach? gdzie?

a co do smiania sie...dla mnie to tacy ludzie sa smieszni, zazdroszcza komus, ze potrafi się oryginalnie ubrac. w mojej klasie takie klasyczne żarty dotyczą własnie ciucholandu który jest przy naszej szkole. a dwóm dziewczynom które się najgłośniej śmieja podobała się spódnica, którą kupiłam w ciucholandzie. szkoda że im nie powiedziałam gdzie ją kupiłam.
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 10:35   #37
joanna555
Raczkowanie
 
Avatar joanna555
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 279
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

Polecam lupeksy!! Można tam naprawde kupić ładne, markowe ciuszki za niewielką kasę.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Joseph Conrad
joanna555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 11:22   #38
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

U mnie w mieście jest sklep z nową tanią odzieżą mnóstwo ciuchów tanich ostatnio kupiłam tam bluzeczke za 14zł którą widziałam w TV i marzyła mi się. Wystarczy także poszukać w ciucholandach tanie i fajne ciuchy tez mam ich mnóstwo z tamtąd.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 11:54   #39
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Smile Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

ostatnio zaczelam buszowac w lumpeksach i mozna znalezc tam niesamowite ciuszkiza smieszna cene (rowniez firmowe jesli na tym Ci zalezy) no i bazarki, wyprzedaze. Z tych miejsc pochodza moje ciuszki

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 14:53   #40
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

Cytat:
Napisane przez Momo
Zgadzam się z dziewczynami - wyprzedaże i lumpeksy + trochę inwencji i można się fajnie ubrać
i tylko zastosowac
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 21:31   #41
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

ja mam pytanie
może to głupie,ale moja mama powiedziała,że noszenie po kimś ubrań może przynieść ze sobą choroby,bo nie wiadomo,jakie miała osoba przed nami
czy to prawda?
nie wystarczy wyprać?
prosze o rady,bo ja też nie mam kasy na fajne ubrania
vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 22:00   #42
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
ja mam pytanie
może to głupie,ale moja mama powiedziała,że noszenie po kimś ubrań może przynieść ze sobą choroby,bo nie wiadomo,jakie miała osoba przed nami
czy to prawda?
nie wystarczy wyprać?
prosze o rady,bo ja też nie mam kasy na fajne ubrania
no nieprzesadzajmy
jesli chodzi o bielizne to tu można się zgodzić, ale z normalnymi rzeczami przynajmniej nie słyszałam
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 22:06   #43
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

ja kupuje na allegro firmówki nowe i uzywane,jesli uzywane to od zadbanych kobiet co zwykle widac na zdjeciach na ktorych prezentuja ciuchy.normalnie w sklepie nie wydalabym tyle kasy na te ciuchy bo uwazam ze nie sa tego warte.naprawde udalo mi sie juz kupic tyle fajnych ubran ,nowych z metkami na ktore na pewno bym sobie nie pozwolila w realu.
raz tylko dostalam jako gratis taka bluzke ze nadala sie jako szmata do samochodu
w lumpkach bywam raz na rok bo nic ciekawego u nas nie ma ,jakies same niemodne ,za duze ciuchy gdyby byly jakies fajne to pewnie bym kupowala
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 04:59   #44
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

Cześć ja też nie kupuje w firmowych sklepach.Uważam że większość rzeczy nie zasługuje na taką cenę.Zamiast spodni które kosztuja np 300 zł-praktycznie takie same kupie ta targu za 50 zł.Ja najczęściej kupuje w sklepach z nową ale tania odzieżą np ostatnio kupiłam spodnie dresowe za 15 z groszami ,bluzke z krótkim rekawem za 12,z długim rękawem za 17 zł.Do ciucholandów nie chdze bo nie moge się przekonać,moja zasada kupić np dwa lepsze sweterki .żakiety a pod nimi zwykłe bluzki
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 05:10   #45
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

Muszę się przyznać że często podpatruję na zdjęciach ( na wizażowym forum) zestawienia ciuchów i staram się podobnie łączyć moje ubrania
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 18:30   #46
malolata-lata
Raczkowanie
 
Avatar malolata-lata
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zbuczyn
Wiadomości: 86
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

ciucholandy.... zauwazyłam ze prawie kazdy polecal tutaj wlasnie SH. Moja przyjaciolka 2 lata starsza odemnie mimo swojej tuszy ubiera sie poprostu rewelacyjnie a gdy pytam ja gdzie kupila jakas rzecz odpowiada mi zawsze ze w lumpeksie. Chyba ja tez sie przekonam bo jakos szkoda mi kasy na drogie ciuchy!!
malolata-lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 20:12   #47
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

Jeśli obawiasz się żartów z Twoich wizyt w SH to po prostu mu o tym nie mów, znajdź jakiś dalej położony od twojej szkoły gdzie nie będziesz miała kontaktu ze znajomymi
A jeśli ktoś zapyta gdzie kupiłaś powiedz że dostałaś lub wymień firmę która jest na metce i po problemie, po co komuś usilnie tłumaczyć że tam można znaleźć tanie markowe ciuchy niech ciemnota dalej żyje w zaciemnieniu
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 21:02   #48
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZECZY??

lumpeksy lumpeksy lumpeksy
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 14:00   #49
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

Dokladnie
* wyprzedaze
* SH
* ryneczki
Sama tak robie i nie narzekam
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 15:42   #50
Oliffka
Zakorzenienie
 
Avatar Oliffka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 606
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

lumpexy! ja ostatnio widziałam taką naszą klasową modnisie w lumpexie ! no mówie wam! normlanie tak sie na mnie gapila - tzn. chodzi o to ze pewnie sie bała ze cos komus powiem ale taka nie jestem i nikomu nie powiedziałam i mam nadzieje ze ona tez.. wiecie co? niby sie nie wstydze tym lumpexow ale jak bym kogos znajomejgo zobaczyla to bym szybko uciekała.. sama nie wiem...
Oliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 16:14   #51
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

w mojej mieścinie nie ma porządnych sh(albo są a ja jakoś je omijam?) ale ja kupuję ciuchy albo na bazarkach albo w małych sklepikach. ostatnio złowiłam świetne dzinsy, naprawdę dobre jakościowo, za 35zł.
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:14   #52
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

znam taką osobe, ktora faktycznie woli miec 2 bluzy na krzyz, ale z "firmowych" i drooooogich sklepow

np. dla płaszczyka za 200zł.( a chciała miec koniecznie ten bo byl z croppa) zrezygnowała z wycieczki głupota-nie?
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 20:13   #53
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

Zaczytałam się w tym wątku i zgadzam się z poprzedniczkami.Cały problem nie polega na braku kasy tylko na braku gustu.Jak ktoś nie potrafi się ubrać to choćby wydał na ubrania masę pieniędzy to będzie wyglądał nieciekawie.A jak ktoś ma własny orginalny styl to nawet z niczego potrafi zrobić coś extra.I wcale nie musisz być modna.Moda się ciągle zmienia a tak naprawdę to gwiazdy które mają własny styl wyznaczają modę.
ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 16:37   #54
klarafr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

Ungia, zgadzam sie z Toba- na innych forach prezentowaly sie dziewczyny ktore wydawaly na ciuchy kilka tysiecy miesiecznie, a pokazywaly takie ubrania, ze nigdy bym sie w nie nie ubrala! Paradoksalnie, te ktore wydawaly najwiecej ,wygladaly strasznie tanio i tandetnie. Najwiecej zalezy od naszego gustu i smaku.Pozdrawiam
klarafr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 17:54   #55
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

a ja glownie kupuje na wyprzedazach, tez nie szastam pieniedzmi na drogie ciuchy, mam swoje limity, ktore rzadko przekraczam, chyba ze cos mi sie szalenie podoba. Jednak glownie kupuje w sklepach z prostego powodu, nie mam fajnych lumpleksow, a te ktore sa u mnie w miescie bardzo sie cenia i niejednokrotnie cena dorownuje sklepowej np kozaczki za 150zl
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:03   #56
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
a ja glownie kupuje na wyprzedazach, tez nie szastam pieniedzmi na drogie ciuchy, mam swoje limity, ktore rzadko przekraczam, chyba ze cos mi sie szalenie podoba. Jednak glownie kupuje w sklepach z prostego powodu, nie mam fajnych lumpleksow, a te ktore sa u mnie w miescie bardzo sie cenia i niejednokrotnie cena dorownuje sklepowej np kozaczki za 150zl
Dokładnie Mam tak samo.
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:12   #57
moncia xD
Przyczajenie
 
Avatar moncia xD
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrągowo (dokładnie okolice;])
Wiadomości: 17
GG do moncia xD
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

ja co mniej wiecej pół roku wyjezdzam na "Wakacje" na jakis tydzien do Gdańska przez te pół roku zbieram kase na ubrania - wyprzedaze wyprzedaze i jeszcze raz wyprzedaze i wracam ubrana
a lumpeksy tez sa git tylko ze trzeba umiec szukac i dobierac ubrania a ja niestety tego nie potrafie:P
__________________
~~..."Patrz jak pięknie prawie tak jak w filmach,
zapamiętaj to" -
- pamiętam, prawie tak jak w filmach...~~
moncia xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:10   #58
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

Szczerze polecam lumpy
Tylko trzeba dobrze poszukac poswiecajac na to sporo czasu , bo nie warto kupowac jakis szmatek ktore nigdy nie ubierzemy. Ja wyszukuje same perelki i co najwazniejsze wydaje na nie grosze i jestem z tych ciuchow niesamowicie zadowolona. Do tego porządne buciki ze sklepu, ladne dodatki i wygladam oryginalnie i mi sie bardzo podoba I to chyba jest najwazniejsze, ze ja sie czuje w tym swietnie. I mam gdzies co inni mysla o zakupach w lumpach. Ich strata
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:20   #59
jokerka
Raczkowanie
 
Avatar jokerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 226
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

Cytat:
Napisane przez andziutek Pokaż wiadomość
Szczerze polecam lumpy
Tylko trzeba dobrze poszukac poswiecajac na to sporo czasu , bo nie warto kupowac jakis szmatek ktore nigdy nie ubierzemy. Ja wyszukuje same perelki i co najwazniejsze wydaje na nie grosze i jestem z tych ciuchow niesamowicie zadowolona. Do tego porządne buciki ze sklepu, ladne dodatki i wygladam oryginalnie i mi sie bardzo podoba I to chyba jest najwazniejsze, ze ja sie czuje w tym swietnie. I mam gdzies co inni mysla o zakupach w lumpach. Ich strata
tak zgadzam się z Toba w 100%. Tez nie mogę sobie pozwolić na kupno drogich, markowych ciuszków w sklepie, więc jedynym rozwiązaniem są lumpeksy, czasme tez trafi się cos na wyprzedaży ale mieszkam w małym miesteczku i tu za bardzo nie ma "szałów wyprzedażowych" . Często jak trafi mi się jakaś perłka to moi znajomi kompletnie nie moga uwierzyć że to z second handów...
__________________

jokerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 17:41   #60
korciaw
Raczkowanie
 
Avatar korciaw
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: JAK SIę UBIERAć KIEDY NIE MOżNA POZWOLIć SOBIE NA KUPNO DROGICH, ORGINALNYCH RZ

hm.....to jak zwykle sprawa dyskusyjna.U mnie jest kiepsko z kasa i szczerze powiem,ze ratuje sie na tzw.bazarach.Oczywiscie trafia sie straszne szmaty,ale czasami zupenie odjechane ciuchy!Jak np.moje sportowe buty ze stadionu za 25zl.))znajmomi mysleli,ze kupilam je w DIVERSIE bo wygladaly niemal identycznie(a kumpela dala ok 200zl)!!!Wszedzie trzeba szukac-czy to markowy sklep,lumpeks czy zwykly bazar.A moim zdaniem MARKOWE ciuchy nie zawsze oznaczaja dobra jakosc.Przeciez my placimy za firme,reklame itp.
korciaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.