Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 12:17   #301
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Żeby nie było tylko biochemicznie, to powiem Wam, że od kiedy zaczęłam stosować wieloetapowe oczyszczanie cery, to jest ona zupełnie inna. Zawsze stosowałam tylko demakijaż + mycie. Teraz to u mnie wygląda tak, ze najpierw usuwam makijaż, potem myję buzię, potempeeling i na koniec tonik (na to krem). Różnica diametralna.
Też przeszłam jakieś pół roku temu (może więcej) na wieloetapowe oczyszczanie twarzy, takie samo jak Ty opisujesz i również stwierdzam diametralną różnicę w stanie cery. Za to rano nie myję buzi wcale. Stosuję jedynie hydrolat, krem i filtr, żadnego mycia buzi wodą. Ostatnio nawet micelem jej rano nie przecieram, wolę to robić wieczorem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:21   #302
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

carmelova, frantic - ale peelingu używacie codziennie? ja kiedys uzywałam, ale stwierdziłam ze to przesada... a moze wcale nie?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:22   #303
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
carmelova, frantic - ale peelingu używacie codziennie? ja kiedys uzywałam, ale stwierdziłam ze to przesada... a moze wcale nie?
ja codziennie od kilku lat. Działa to u mnie dobrze więc nie zamierzam zrezygnować z tego zwyczaju
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:27   #304
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

czyli warto do tego wrócić
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:30   #305
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Też przeszłam jakieś pół roku temu (może więcej) na wieloetapowe oczyszczanie twarzy, takie samo jak Ty opisujesz i również stwierdzam diametralną różnicę w stanie cery. Za to rano nie myję buzi wcale. Stosuję jedynie hydrolat, krem i filtr, żadnego mycia buzi wodą. Ostatnio nawet micelem jej rano nie przecieram, wolę to robić wieczorem.
Też od kilku dni stosuję hydrolat, ale pod prysznicem nie jestem w stanie uniknąć zamoczenia buzi a tu w Krakowie woda taka paskudna

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
carmelova, frantic - ale peelingu używacie codziennie? ja kiedys uzywałam, ale stwierdziłam ze to przesada... a moze wcale nie?
Codziennie używam takiego delikatnego peelingu, a co kilka dni czegoś mocniejszego
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:34   #306
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Używam peelingu codziennie. Kiedyś też myślałam, że to przesada, zresztą wiele osób wciąż mówi, że raz-dwa razy w tygodniu stanowczo wystarczy. Osobiście jednak uważam, że to zależy od rodzaju peelingu. Powinien być on delikatny, nie mocno szorstki. No i raczej skóra mocno wrażliwa powinna być żadziej peelingowana. Przez prawie rok używałam codziennie peelingu z Oriflame - działa bardzo delikatnie, a wygładza skórę niesamowicie (bardzo dobre recenzje na KWC ma). Teraz jednak, starając się przejść na pielęgnację naturalną używam jako codziennego peelingu płatków róży i nagietka zmieszanych z oliwą z oliwek. Raz na tydzień-dwa stawiam na peeling enzymatyczny z bromelaina.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:38   #307
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Używam peelingu codziennie. Kiedyś też myślałam, że to przesada, zresztą wiele osób wciąż mówi, że raz-dwa razy w tygodniu stanowczo wystarczy. Osobiście jednak uważam, że to zależy od rodzaju peelingu. Powinien być on delikatny, nie mocno szorstki. No i raczej skóra mocno wrażliwa powinna być żadziej peelingowana. Przez prawie rok używałam codziennie peelingu z Oriflame - działa bardzo delikatnie, a wygładza skórę niesamowicie (bardzo dobre recenzje na KWC ma). Teraz jednak, starając się przejść na pielęgnację naturalną używam jako codziennego peelingu płatków róży i nagietka zmieszanych z oliwą z oliwek. Raz na tydzień-dwa stawiam na peeling enzymatyczny z bromelaina.
A skąd masz płatki róży i nagietka?? Można je gdzieś dostać?
I jeszcze jedno pytanko - kiedyś gdzieś przeczytałam, że jak ma się jakieś gule tudzież krostki, to nie należy wtedy peelingu robić bo można przez to bakterie roznieść na inne części twarzy. Prawda to??? Ja mam zawsze lekkie problemy na brodzie i nie wiem czy powinnam tam się peelingować czy lepiej nie...
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 12:44   #308
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

prawda ... wtedy wybierz peeling enzymatyczny
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:48   #309
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
A skąd masz płatki róży i nagietka?? Można je gdzieś dostać?
I jeszcze jedno pytanko - kiedyś gdzieś przeczytałam, że jak ma się jakieś gule tudzież krostki, to nie należy wtedy peelingu robić bo można przez to bakterie roznieść na inne części twarzy. Prawda to??? Ja mam zawsze lekkie problemy na brodzie i nie wiem czy powinnam tam się peelingować czy lepiej nie...
Róża, nagietek i wiele innych. Kupiłam je już dość dawno temu, ale mieszałam je wtedy z wodą i dostawałam szału, bo bardzo brudziłam przy tym zabiegu łazienkę. Oświeciło mnie dopiero niedawno, żeby dodać oliwę z oliwek i eureka - nie brudzę wszystkiego w koło, a skóra dużo bardziej gładka jest dodatkowo dzięki oliwie.
Nasypuję na dłoń maks. po pół łyżeczki jednych i drugich płatków, dolewam oliwę żeby powstała wygodna do smarowania papka i siup na buzię. Masuję chwilę i zostawiam na kilka minut, po czym zmywam. Jestem przekonana, że taki peeling stosowany codziennie nie zrobi nikomu nic złego.

A co do roznoszenia bakterii, to też o tym czytałam, ale jakoś nie mam z tym problemu, więc nie wiem czy to faktycznie prawda jest.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:48   #310
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
prawda ... wtedy wybierz peeling enzymatyczny
czyli enzymatyczny mi tam krzywdy nie zrobi?

Fajne te płatki. O nagietku nawet piszą, że dobry na trądziki więc może nawet taki peeling leczy troszeczkę takie zmiany. Chyba będę musiała się pokusić o kupno...

Edytowane przez Iwi82
Czas edycji: 2009-06-04 o 12:52
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 12:59   #311
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
czyli enzymatyczny mi tam krzywdy nie zrobi?

Fajne te płatki. O nagietku nawet piszą, że dobry na trądziki więc może nawet taki peeling leczy troszeczkę takie zmiany. Chyba będę musiała się pokusić o kupno...
Ja enzymatycznego peelingu codziennie bym nie stosowała. Łagodny peeling mechaniczny dodatkowo poprawia krążenie krwi, to taki masaż dla skóry. A miejsca z niespodziankami można przecież omijać, jak ktoś się boi. Poza tym najpierw trzeba przecież skórę oczyścić żelem, mydłem lub olejkiem, więc nie wiem czy bakterii na skórze jest wtedy jakoś wyjątkowo dużo (ileś tam jest przecież zawsze).

Płatki są świetne, mam zamiar zamówić kolejne. A różane jak pięknie pachną.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 13:01   #312
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Róża, nagietek i wiele innych. Kupiłam je już dość dawno temu, ale mieszałam je wtedy z wodą i dostawałam szału, bo bardzo brudziłam przy tym zabiegu łazienkę. Oświeciło mnie dopiero niedawno, żeby dodać oliwę z oliwek i eureka - nie brudzę wszystkiego w koło, a skóra dużo bardziej gładka jest dodatkowo dzięki oliwie.
Nasypuję na dłoń maks. po pół łyżeczki jednych i drugich płatków, dolewam oliwę żeby powstała wygodna do smarowania papka i siup na buzię. Masuję chwilę i zostawiam na kilka minut, po czym zmywam. Jestem przekonana, że taki peeling stosowany codziennie nie zrobi nikomu nic złego.

A co do roznoszenia bakterii, to też o tym czytałam, ale jakoś nie mam z tym problemu, więc nie wiem czy to faktycznie prawda jest.
A ja sama wyhodowałam sobie w zeszłym roku nagietki na działeczce Potem zebrałam płatki, wysuszyłam i zmieliłam część w młynku
Z pozostałych płatków robiłam sobie w zimie macerat nagietkowy na bazie olejku jojoba Bardzo fajnie działał na skórę Nadawał jej też lekko opalonego koloru
W tym roku zamierzam zrobić to samo Nasiałam nagietków do skrzynek a potem przepikowałam do gruntu Teraz pozostaje mi czekać aż zakwitną

Róże też mam na działce, chyba w tym roku z nich też obskubię płatki
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-06-04 o 13:02
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:36   #313
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

to mnie teraz zainteresowalyscie tymi peelingami. a powiedzcie, czy takie zwykle mechaniczne peelingi tylko ze delikatne tez moge robic codziennie? bo ja to zazwyczaj wlasnie ze 2 razy w tygodniu robie, ostatnio jakos w ogole nie chce mi sie ale sprobowalabym.
a czy te platki mozna kupic gdzies stacjonarnie? nie wiem zielarski pewnie, jakas apteka? (pewnie apteka nie bardzo) nie jest zle z moja cera ale chetnie poprawilabym jej stan, tym bardziej ze teraz mam @ i nie podoba mi sie ona za bardzo.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:46   #314
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Właśnie też się zastanawiałam czy stacjonarnie je gdzieś dostanę. One są z Fitomedu a u mnie w paru zielarniach widziałam kosmetyki tej firmy aczkolwiek nie wiem czy akurat będą płatki (wtedy zwracałam uwagę tylko na szampony).
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:17   #315
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
to mnie teraz zainteresowalyscie tymi peelingami. a powiedzcie, czy takie zwykle mechaniczne peelingi tylko ze delikatne tez moge robic codziennie? bo ja to zazwyczaj wlasnie ze 2 razy w tygodniu robie, ostatnio jakos w ogole nie chce mi sie ale sprobowalabym.
a czy te platki mozna kupic gdzies stacjonarnie? nie wiem zielarski pewnie, jakas apteka? (pewnie apteka nie bardzo) nie jest zle z moja cera ale chetnie poprawilabym jej stan, tym bardziej ze teraz mam @ i nie podoba mi sie ona za bardzo.
żadnego peelingu nie należy robić codziennie nawet najbardziej delikatnego
cykl odnowy skóry to 7-10 dni
na dłuższą metę doprowadzi to uwrażliwienia skóry [bo staje się coraz cieńsza i bardziej wrażliwa na czynniki zewnętrzne] i paradoksalnie większego wydzielania sebum
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:27   #316
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Widze,ze pod filtr nakladacie rowniez krem (a moze krem na filtr? )a na to mineralki.
Filtrow jeszcze nie uzywalam,(ale zachecona przez Was tonikami z kwasami i samymi kwasami)czas zaczac ich uzywac. Mam znow pytanko: nie zapycha Wam porow taka ilosc kosmetykow na twarzy?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:37   #317
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Widze,ze pod filtr nakladacie rowniez krem (a moze krem na filtr? )a na to mineralki.
Filtrow jeszcze nie uzywalam,(ale zachecona przez Was tonikami z kwasami i samymi kwasami)czas zaczac ich uzywac. Mam znow pytanko: nie zapycha Wam porow taka ilosc kosmetykow na twarzy?

Ja nie nakładam dodatkowych kremów pod filtr. Mi on wystarcza, bo fajnie nawilża moją skórę.
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:42   #318
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Iwi82 na kalwaryjskiej kupisz o ile nie zlikwidowali , blizej matecznego, lewa strona idac "od"
Kraków; ul. Kalwaryjska 92; Sklep Zielarski Herbavital
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-06-04 o 14:45
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 14:49   #319
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Widze,ze pod filtr nakladacie rowniez krem (a moze krem na filtr? )a na to mineralki.
Filtrow jeszcze nie uzywalam,(ale zachecona przez Was tonikami z kwasami i samymi kwasami)czas zaczac ich uzywac. Mam znow pytanko: nie zapycha Wam porow taka ilosc kosmetykow na twarzy?
ja mam akurat suchą cerę i sam filtr to za mało zwłaszcza jak jest mineralny albo mieszany
krem nakłada się zawsze pod filtr
to może być także lekkie serum: olejowe albo na bazie hydrolatu+żel HA
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 14:50   #320
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Tu mnie jeszcze nie było
Nawet nie wiedziałam, że taki watek powstał i dziś przypadkiem zauważyłam...
cóż, musiałam nadrobić 11 stron

Ja recznie robionych kosmetyków uzywam od pół roku. Na początku robiłam pomadki i kremy do twarzy. Teraz prócz kremów mam tonik z AHA, micela dla cery wrażliwej i składniki na żel do mycia twarzy i olejek (nie mam wolnych opakowan zeby cos ukrecic ).
Od pół roku nie nałożyłam na twarz sklepowego kremu i już sobie nie wyobrażam zrobienia tego.

Dobrze jest mieć wybór.

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-06-04 o 14:52
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:00   #321
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja mam akurat suchą cerę i sam filtr to za mało zwłaszcza jak jest mineralny albo mieszany
krem nakłada się zawsze pod filtr
to może być także lekkie serum: olejowe albo na bazie hydrolatu+żel HA
Rozwialas reszte moich watpliwosci juz mialam zamiar pytac o ten zel HA pod filtr.
Co prawda mam cere mieszana,ale mam nadzieje, ze serum Lemon wczesniej tu wspomniany z tamanu moge spokojnie klasc pod filtr bez obaw o zapchane pory?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:03   #322
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ale serum lemon stosuje się na noc...

na dzień sera z wit. C, lub/na zmiene z serum granat, rose, (jak juz jestemy przy BU)

sera mozesz kłaść z żelem HA pod filtr bez obaw o zapchane pory
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-06-04 o 15:04
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:09   #323
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Iwi82 na kalwaryjskiej kupisz o ile nie zlikwidowali , blizej matecznego, lewa strona idac "od"
Kraków; ul. Kalwaryjska 92; Sklep Zielarski Herbavital
Dzięki pastereczko. Akurat ten sklep znam bo on bardzo blisko mojej pracy Skoczę tam przy najbliższej okazji i zapytam.

A skoro nie peeling, to jakby jakieś maseczki z tych płatków robić, to może wtedy byłoby oki
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:12   #324
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ale serum lemon stosuje się na noc...

na dzień sera z wit. C, lub/na zmiene z serum granat, rose, (jak juz jestemy przy BU)

sera mozesz kłaść z żelem HA pod filtr bez obaw o zapchane pory
Ups nie wzielam pod uwage ze lemon jest na noc.
Wiec skorzystam z opcji zaproponowanej przez Ciebie
I skoro mozna klasc je z HA bez obaw o pory to jestem juz spokojna
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:19   #325
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Ups nie wzielam pod uwage ze lemon jest na noc.
Wiec skorzystam z opcji zaproponowanej przez Ciebie
I skoro mozna klasc je z HA bez obaw o pory to jestem juz spokojna
wystarczy poczytać opisy produktów na stronie BU to już chyba na prawdę minimalny wymóg, a rozwieje wiele Twoich watpliwosci
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:22   #326
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dzięki pastereczko. Akurat ten sklep znam bo on bardzo blisko mojej pracy Skoczę tam przy najbliższej okazji i zapytam.

A skoro nie peeling, to jakby jakieś maseczki z tych płatków robić, to może wtedy byłoby oki
no nie bez powodu dalam ten sklep
wieki temu tylko tak robilysmy z kolezankami maseczki, kurcze internetu nawet nie bylo hehe
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:25   #327
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wystarczy poczytać opisy produktów na stronie BU to już chyba na prawdę minimalny wymóg, a rozwieje wiele Twoich watpliwosci
Caly czas je czytam i juz miesza mi sie wszystko od natloku wiadomosci dlatego dla pewnosci wole spytac.
Dzieki za pomoc
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:29   #328
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
no nie bez powodu dalam ten sklep
wieki temu tylko tak robilysmy z kolezankami maseczki, kurcze internetu nawet nie bylo hehe
kochana jesteś
Jak dorwę te zioła, to najpierw spróbuję maseczek a potem może raz na jakiś czas peeling z nimi zrobie
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:40   #329
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja enzymatycznego peelingu codziennie bym nie stosowała. Łagodny peeling mechaniczny dodatkowo poprawia krążenie krwi, to taki masaż dla skóry. A miejsca z niespodziankami można przecież omijać, jak ktoś się boi. Poza tym najpierw trzeba przecież skórę oczyścić żelem, mydłem lub olejkiem, więc nie wiem czy bakterii na skórze jest wtedy jakoś wyjątkowo dużo (ileś tam jest przecież zawsze).

Płatki są świetne, mam zamiar zamówić kolejne. A różane jak pięknie pachną.
Właśnie je zamówiłam w każdym razie to Twoja wina.
A co myślisz o pomieszaniu ich np. z olejem i HA?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:03   #330
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dzięki pastereczko. Akurat ten sklep znam bo on bardzo blisko mojej pracy Skoczę tam przy najbliższej okazji i zapytam.

A skoro nie peeling, to jakby jakieś maseczki z tych płatków robić, to może wtedy byłoby oki
Oczywiście, że maseczki też można. Pisałam wyżej, że najpierw masuję twarz, a potem zostawiam tą papkę na buzi na kilka minut jako maseczkę.
Jak już wspomniałam od prawie roku używam delikatnych peelingów codziennie i na pewno moja skóra się nie uwrażliwiła, raczej bym powiedziała, że wzmocniła i jest bardziej sprężysta. Więc jak kto woli, ja jednak delikatne peelingi na co dzień polecam.

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Właśnie je zamówiłam w każdym razie to Twoja wina.
A co myślisz o pomieszaniu ich np. z olejem i HA?
Mięczak. Ja mieszam płatki z oliwą z oliwek, więc z każdym innym olejem będzie dobrze. A HA to nie wiem, można spróbować, wtedy taki peeling-maseczka będzie lżejsza, ale ja akurat lubię to natłuszczenie buzi po oliwie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.