makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-17, 17:36   #4951
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Hej. A ogladlas prace pani Ifkowicz? Ja zapisałam się do niej. I to nie jest reklama, po prostu jestem ciekawa jak inni oceniają jej prace, bo sama się boję.
Oglądałam ale...

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ma w galerii wiele pięknych, naturalnych brwi. Nawet bym nie pomyślała, że to makijaż. Tutaj jest pani, która tak jak Ty gdzieś pisałaś prawie nie ma brwi i jest blondynką, zobacz jak to wyszło: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater Moim zdaniem coś za bardzo w dół narysowała te włoski. Tu niestety jest tragedia: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater Te też nie są ładne: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater, https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater, https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater. Więcej bym znalazła. Tu zrobiła blondynce czarne brwi: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater Szlag mnie trafia jak przeglądam czyjekolwiek prace, wszędzie są jakieś katastrofy i najlepsze, że te panie najwyraźniej nie widzą w nich nic złego, skoro wstawiają do galerii. Jedyną lingerystką ze wszystkimi pracami doskonałymi jest Magda Hoffman, ale mamy tu na forum przykład jak robi brwi zwykłym śmiertelnikom. Nie można NIKOMU zaufać
... się zniechęciłam.
Magda Hoffman ma przepiękne prace na FB oraz insta ALE!! wrzuca zdjęcia bardzo rzadko to raz, a dwa- wiadomo, że wrzuca te najlepsze.
Mam znajomą, która robiła u niej i NIE PODOBA MI SIĘ. Pomimo to, zapisałam się do niej ale teraz mam mętlik w głowie.

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Tutaj dla porównania wstawiam zdjęcia brwi po wykonaniu makijażu permanentnego u pani Hofman która twierdzi że makijaż innym paniom by się podobał. Różnica między moimi brwiami a brwiami po permanentnym jest straszna. Brwi mi powypadały wyginają się każda brew w inną stronę.
Zdjęcia są bardzo niewyraźne, jest możliwość abyś wrzuciła dwie brwi obok siebie (oczywiście bez oczu) ? Tak jak wrzuciłaś zdjęcie swoich naturalnych. Poproszę

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
AllureSensuelle, naprawdę miałaś bardzo ładne brwi przed!

Dziewczyny, nie chcę nikogo zniechęcać do MP, bo sama go mam, ale może jednak powinnyśmy ostrożniej poprawiać naszą urodę? Przykłady takie jak Allure chyba są dobrym powodem.

Ja MP zrobiłam, bo musiałam (straciłam prawie pół brwi przez zabieg chirurgiczny), ale marzyły mi się też np. dłuższe rzęsy, bo moje są krótkie i jasne (a jestem brunetką ). No, ale też naczytałam się historii o wypadaniu rzęs po przedłużaniu, i porzuciłam pomysł. O dziwo, prawie każdy komplement który słyszę, dotyczy moich oczu, więc tak straszne te moje rzęsy chyba nie są. Zmierzam do tego, że czasem niepotrzebnie wpadamy na pomysł poprawy czegoś, a i bez tego jest ładnie...

Allure, trzymaj się i informuj na bieżąco, jak Twoja historia się rozwija, bo nieźle nas na wątku poruszyłaś.
Ja od roku przedłużam rzęsy i jestem BARDZO zadowolona
Rzęsy to nie włosy, każda ma swój krótki żywot a po jej wypadnięciu na jej miejscu rośnie nowa

Marzy mi się jeszcz MP brwi do kompletu, aby lepiej się czuć wstając rano z łóżka,o!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 22:13   #4952
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zdjęcia są bardzo wyraźne zrobiłam kilka i jest tam zbliżenie z idealnej rozdzielczości i już więcej nie robię zdjęć bo nie mam na to siły. Widać doskonale że jest to zjechane jeśli zrobię zdjęcie obu brwi będzie to samo. Pokazałam wszystko tak jak to wygląda w rzeczywistości. Jeśli wybierasz się do tej kosmetyczki to weź pod uwagę mój makijaż ale tak jak napisałam wcześniej może Tobie się uda bo mnie wyszło paskudnie.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 23:17   #4953
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość

[/COLOR]Czy jeśli ta kobieta wprowadziła mi barwnik tą igłą czy czymś i wypadły mi brwi to czy one odrosną? Czy tak w ogóle jest że przy permanentnym brwi wypadają?
Przy permanentnym brwi nie wypadają. Jest mała bo mała szansa ale czasem u pań z ubytkami w brawach (po nadmiernej regulacji, lekkich oparzeniach) po makijażu permanentnym potrafią nawet odrosnąć bo makijaż działa jak mezoterapia i może pobudzić cebulki. Ja osobiście miałam jeden taki przypadek, pani miała wiele lat wstecz spalone brwi i już jej nie odrastały a po makijażu znacznie się poprawiły (chociaż dalej bez szału). Oczywiście mówimy o makijażu zrobionym prawidłowo czyli płytko.
Jak patrzy się na zdjęcia Twoich brwi to ma się wrażenie że te kreski są wręcz w zagłębieniach, poza tym mówisz że mocno krwawiłaś co nie jest normalne. Może się skóra troszkę sączyć w trakcie zabiegu ale nie powinno to być nic przypominającego ewidentne krwawienie.
Dla mnie niepojęte jest też że jakiekolwiek odczucia jak swędzenie mogą być odczuwalne aż tak długo, jak byś miała jakąś alergię na pigment przy czym wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne bo w pigmentach do brwi zazwyczaj są tylko tlenki żelaza... Normalnie brwi w widoczny dla oka sposób goją się do tygodnia a cały naskórek całkowicie regeneruje się w 28 dni (dane książkowe o fizjologi naskórka) choć korektę można robić już po 21 dniach.
Moim zdaniem do brwi które miałaś lepiej sprawdziłby się delikatny cień zamiast metody włoskowej ale teraz to już masz pozamiatane... Moim zdaniem szansa na to że brwi odrosną takie jak były jest naprawdę nikła...
Na zdjęciu załączam metodę cienia (brwi wygojone), moim zdaniem nie do odróżnienia na pierwszy rzut oka czy to kosmetyk czy makijaż permanentny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lekki cien.jpg (50,3 KB, 150 załadowań)
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 23:55   #4954
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Generalnie mam to szczęście w nieszczęściu że jestem wszędzie bardzo owłosiona i włosy mi bardzo szybko odrastają. Zawsze jednak brwi najwolniej ale też odrastały nawet jak je wyskubałam. Teraz mam przez tą kobiete wyryte brwi, dosłownie wypadły bo jak widać na foto krechy takie grube zrobiła że nie wiem. Mnie się wydaje że to jest zrobione zbyt głęboko ja to tak widziałam od początku i osoby które moje brwi oglądały mówią to samo. Pani która mi to wykonała oczywiście się wypiera ( jak zresztą wszystkiego) i mówi, że to jest bardzo płytko. Tylko jakby było płytko to czemu wypadły mi prawie wszystkie brwi w miejscach gdzie mi najbardziej pojechała. Mam zdjęcia gdzieś w telefonie kilka dni po zabiegu jak moje brwi dosłownie po wstaniu mam na policzkach. Teraz stosuję maść na porost brwi i staram się pomyśleć jak je ruszyć do odrostu chociaż nie wiem czy jeśli ona mi tą igłę tam tak mocno wpakowała czy nie uszkodzona jest skóra i cebulki.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Leena uwierz mi, nie da się tego zakryć podkładem, pudrem, niczym. Ja mam nawet paletę Anastasia Beverly Hills i niczym się nie da. To się takie szare wtedy robi. Tam nie mam włosów więc nie zakryjesz. Jak sprawić żeby odrosły włosy co można zrobić?
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 04:57   #4955
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość

[/COLOR]Leena uwierz mi, nie da się tego zakryć podkładem, pudrem, niczym. Ja mam nawet paletę Anastasia Beverly Hills i niczym się nie da. To się takie szare wtedy robi. Tam nie mam włosów więc nie zakryjesz. Jak sprawić żeby odrosły włosy co można zrobić?
Spróbuj dobrych odzywek do brwi, np RevitaBrow(typowe do brwi) czy innych popularnych na porost rzęs(skoro na rzęsy działają, może na brwi też). Miałam bardzo liche brwi(rzadkie włoski i na dodatek każda brew w innym kształcie) teraz jestem bardzo zadowolona ze swojego makijażu. Mam metodą cienia.

Ja mam zrobione brwi od 1,5 roku, ostatnio byłam odświeżyć i popytałam moją kosmetyczkę-przy zabiegu nie powinny krwawić, jeśli pojawiła się krew to znaczy, ze było robione za głęboko lub użyty niewłaściwy numer igły. Nie znam się, ale podobno robiąc metodą igłową trzeba dobrać właściwy do danej skóy numer. Moze rób często peelingi, stosuj kremy z kwasami to się za jakiś czas wyłuszczy.

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2015-11-18 o 05:00
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 15:36   #4956
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Tak Małgosiu, właśnie teraz zaczęłam stosować taką odżywkę ale tańszą i olejek rycynowy. Poczekam narazie kilka miesięcy i zobaczę czy mi odrosną. Mnie nadal wypadają co mnie bardzo martwi.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 20:15   #4957
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Do codziennego makijażu spróbuj może L'Oréal Paris Brow Artist Designer. Jest w kolorze średniego i ciemnego brązu.
Pierwszy raz jak zrobiłam makijaż permanentny brwi byłam zadowolona, niestety za drugim razem nie wyszło tak dobrze i ta kredka okazała się moim wybawieniem
Pierwszy makijaż trzymał się ok. 2 lat, drugi zrobiłam po 5 latach. Już minęło pół roku i na szczęście widzę, że jest coraz jaśniejszy, ale rok to jeszcze minimum zanim zniknie, o ile w ogóle tak się stanie.
Jeśli miałabym się jeszcze raz zdecydować na makijaż to wybrałabym p. Beatę Bronny, mimo, że mam do niej daleko. Niestety we Wrocławiu nie znalazłam osoby która prezentuje podobne prace...
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-18, 21:09   #4958
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja szczerze mówiąc jednak na laser nie idę bo brwi mi strasznie cały czas wypadają i się boję, w dodatku leczę się ortodontycznie. Wczoraj na przykład byłam na wizycie kontrolnej i dziś mnie tak bolą zęby że nie mogę jeść, dlatego nawet nie mam siły myśleć o tych laserach na brwi. Poczekam do pół roku i porównam czy mi to zejdzie choć rozjaśni i wtedy ocenię, a teraz smaruję brwi czymś na porost ale narazie tylko wypadają.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 11:04   #4959
iza__1986_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny !
Jestem po wizycie robilam brwi mikroblading. Nie jestem zadowolona. Być może nie mogę się przyzwyczaić do obecnego wyglądu. Przy korekcie juz widzę jaka brew poprawimy. 500 zł zapłaciłam i w tym są juz korekty. Dzięki Bogu! Kosmetyczka powiedział ze pierwszy raz ma taki przypadek "trudnych brwi"
Kobieta sympatyczna i raczej chciała dobrze... zamieszczę zdjęcie po bo przed nie mam...
co do bólu do zniesienie ale ostrze pióra sprawia wrażenie jakby rozrywalo skore i pewnie tak jest skoro pigment ma dotrzeć tam gdzie trzeba. Podobno smarowanie wazelina sprawia że pigment znika nie wiem czy nie zacząć kombinować przy kształcie. Oceńcie sami byc może przesadzam ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151121_120114~2.jpg (27,1 KB, 228 załadowań)
iza__1986_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 11:15   #4960
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Kosmetyczka powiedział ze pierwszy raz ma taki przypadek "trudnych brwi"
ZAWSZE tak mówią. Rzygać mi się już chce jak to słyszę czy u fryzjera czy kosmetyczki, że "pani ma jakoś inaczej, no nie wiem co jest przyczyną" Ta, jasne. Taka inna jestem, że powinni mnie naukowcy zbadać. I oczywiście nigdy nie podadzą konkretnej przyczyny. A co niby w Twoich brwiach jest trudnego? Czy mogłabyś zamieścić wyraźniejsze zdjęcie? Na tym wyglądają bardzo ładnie.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:21   #4961
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 160
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Oj dziwnie z tym wypadaniem brwi. Może jakaś inna przyczyna? Miałam już 2 razy permanentny na brwiach i nie wpłynęło to w żaden sposób na ten aspekt, ale jak miałam zrobione kreski na powiekach (metoda piórkowa), to przez pewien czas miałam niesamowicie wybujałe rzęsy. Zdziwiłam się wtedy, bo nie spodziewałam się takiego efektu. Natomiast kilka lat wcześniej miałam te powieki robione Long Time Liner i wtedy mi trochę wypadały. Dziwne.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 13:29   #4962
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Jestem po wizycie robilam brwi mikroblading. Nie jestem zadowolona. Być może nie mogę się przyzwyczaić do obecnego wyglądu. Przy korekcie juz widzę jaka brew poprawimy. 500 zł zapłaciłam i w tym są juz korekty. Dzięki Bogu! Kosmetyczka powiedział ze pierwszy raz ma taki przypadek "trudnych brwi"
Kobieta sympatyczna i raczej chciała dobrze... zamieszczę zdjęcie po bo przed nie mam...
co do bólu do zniesienie ale ostrze pióra sprawia wrażenie jakby rozrywalo skore i pewnie tak jest skoro pigment ma dotrzeć tam gdzie trzeba. Podobno smarowanie wazelina sprawia że pigment znika nie wiem czy nie zacząć kombinować przy kształcie. Oceńcie sami byc może przesadzam ?
wg mnie zbyt cienkie i nie są równe
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 13:40   #4963
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Podobno smarowanie wazelina sprawia że pigment znika nie wiem czy nie zacząć kombinować przy kształcie. Oceńcie sami byc może przesadzam ?
Tak Ci powiedziała kosmetyczka? Mi moja zaleciła smarowanie wazeliną po zaraz po zabiegu (lub Alantanem - jego używałam), a także zaleciła wazelinę jeśli bedę miała problem z przesuszoną skórą na brwiach w przyszłości, i tak też robię co jakiś czas

I tak, na tym zdjeciu wszystko wydaje się być ok, jedynie różnią się kształtem, ale to chyba tak jest zawsze....ja też mam jedną trochę inna od drugiej
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 

Edytowane przez Catacomb_Kitten
Czas edycji: 2015-11-21 o 13:41
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 16:56   #4964
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

takie pytanie, czy regularne kremowanie permanentnych brwi to kiepski pomysł?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 09:09   #4965
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
wg mnie zbyt cienkie i nie są równe
ja bym jeszcze dodała, że kolor jest niejednolity i nie wygląda to na metodę microblading, ale może to zdjęcie trochę "przekłamuje".
Poza tym 500 zł to zbyt niska cena, obstawiałabym, że Pani się dopiero uczy.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:33   #4966
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !
Jestem po wizycie robilam brwi mikroblading. Nie jestem zadowolona. Być może nie mogę się przyzwyczaić do obecnego wyglądu. Przy korekcie juz widzę jaka brew poprawimy. 500 zł zapłaciłam i w tym są juz korekty. Dzięki Bogu! Kosmetyczka powiedział ze pierwszy raz ma taki przypadek "trudnych brwi"
Kobieta sympatyczna i raczej chciała dobrze... zamieszczę zdjęcie po bo przed nie mam...
co do bólu do zniesienie ale ostrze pióra sprawia wrażenie jakby rozrywalo skore i pewnie tak jest skoro pigment ma dotrzeć tam gdzie trzeba. Podobno smarowanie wazelina sprawia że pigment znika nie wiem czy nie zacząć kombinować przy kształcie. Oceńcie sami byc może przesadzam ?
Twoja lewa brew jest bardziej płynna od prawej, ale to akurat jest do wyprowadzenia na korekcie, natomiast moim skromnym zdaniem są za mało rozbudowane w nasadzie, na całej długości mają prawie taką samą szerokość, no chyba, że takie chciałaś mieć...
Zdjęcie jest nieostre i na brwiach nie widać włosków, więc pytanie, czy zdjęcie jest zrobione tuż po, czy dopiero kilka godzin po zabiegu, kiedy zaczęło się już utlenianie i na tym etapie wszystko robi się trochę rozlane?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 09:19   #4967
iza__1986_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=Catacomb_Kitten;535 42403]Tak Ci powiedziała kosmetyczka? Mi moja zaleciła smarowanie wazeliną po zaraz po zabiegu (lub Alantanem - jego używałam), a także zaleciła wazelinę jeśli bedę miała problem z przesuszoną skórą na brwiach w przyszłości, i tak też robię co jakiś czas


Dokadnie tak powiedziała, że absolutnie wazeliny bo to nabłyszcza i dzieje się tak ze wypłukuje pigment. Powiedziała ze miala klientkę ktora po 2 tyg przyszła na korektę i nie było co naprawiać bo brwi się wybieliły....

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

zdjecie robione w dni po zabiegu. pogrubiam sobie delikatnie kredką jedną brew i to jet własnie ta ciensza która wymaga korekty i chyba jest ok. nie chce za grubych bo mam razenie ze mimo tej delikatnej metody wygląda to przy moich oczach na bardzo nienaturalne ale co do całej szerokości brwi to masz racej powinny być bardziej pogrubione....
iza__1986_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 12:37   #4968
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 84
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...8d&oe=56F73B30

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...0e&oe=56E72776

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...ff&oe=56B17AA7

I jak? To ta magiczna kobitka z salonu o którym wspominałam wam kilka wiadomosci temu ;-)
efc6a1cb5fe4a74ea359d2acbd2eea31cfefd6de_624396d99d764 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 14:19   #4969
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie opadła mi szczęka
Kolejne też super, ale pierwsze to jest jakiś geniusz po prostu
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 13:09   #4970
monikahtc00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć Dziewczyny, mam pytanie.
Byłam w poniedziałek robić brwi metodą piórkową.
Wszystkie piszecie o strupkach które tworzą się podczas gojenia - czy są zawsze?
Mi wcale się nie pokazały, co więcej dzisiaj jest 3 dzień a już chyba się zagoiły, nie ma żadnego zaczerwienienia ani bólu.
Obawiam się że to może żle świadczyć..
Dodatkowo wczoraj gdy smarowałam maścią zauważyłam że trochę barwnika mi brudzi okolice wokół.
Co o tym myślicie?
monikahtc00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 13:32   #4971
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez monikahtc00 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, mam pytanie.
Byłam w poniedziałek robić brwi metodą piórkową.
Wszystkie piszecie o strupkach które tworzą się podczas gojenia - czy są zawsze?
Mi wcale się nie pokazały, co więcej dzisiaj jest 3 dzień a już chyba się zagoiły, nie ma żadnego zaczerwienienia ani bólu.
Obawiam się że to może żle świadczyć..
Dodatkowo wczoraj gdy smarowałam maścią zauważyłam że trochę barwnika mi brudzi okolice wokół.
Co o tym myślicie?
Wszystko jest tak jak powinno być. Strupeczki na pewno są, ale są tak maleńkie, że można ich nie zauważyć, czasem je widać na patyczku przy nakładaniu maści, takie małe ciemne punkciki.
Brak bólu, zaczerwienienia, tudzież opuchnięcia też jest prawidłowy.
Co do tego brudzenia to z kolei jest znak, że makijaż jest na etapie utleniania, może brudzić, możesz mieć też efekt "rozlania". Po wygojeniu całkowitym będzie czysto, pewnie jaśniej, powinno być przejrzyście, mogą być jakieś ubytki i najprawdopodobniej brwi będą wyglądały na węższe, niż zaraz po zabiegu.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-25, 17:45   #4972
monikahtc00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję Ci, bardzo mnie uspokoiłaś bo już zaczynałam panikować
monikahtc00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 20:26   #4973
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ma w galerii wiele pięknych, naturalnych brwi. Nawet bym nie pomyślała, że to makijaż. Tutaj jest pani, która tak jak Ty gdzieś pisałaś prawie nie ma brwi i jest blondynką, zobacz jak to wyszło: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater Moim zdaniem coś za bardzo w dół narysowała te włoski. Tu niestety jest tragedia: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater Te też nie są ładne: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater, https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater, https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater. Więcej bym znalazła. Tu zrobiła blondynce czarne brwi: https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater Szlag mnie trafia jak przeglądam czyjekolwiek prace, wszędzie są jakieś katastrofy i najlepsze, że te panie najwyraźniej nie widzą w nich nic złego, skoro wstawiają do galerii. Jedyną lingerystką ze wszystkimi pracami doskonałymi jest Magda Hoffman, ale mamy tu na forum przykład jak robi brwi zwykłym śmiertelnikom. Nie można NIKOMU zaufać
Pomimo, iż rzeczywiście nie wszystkie prace Pani Uli nie podobały mi się postanowiłam, iż zrobię brwi u tej właśnie Pani. Teraz chyba wiem czemu te prace są takie "dziwne". Sama rozmowa o kształcie, rodzaju włosków itp. trwała godzinę. dokładnie określiłam, iż chcę drobne włoski i w jakim kierunku. Może te Panie właśnie takie chciały. Pomimo, iż rzeczywiście ciężko było u mnie zrobić brwi, bo w zasadzie moje poszły do likwidacji i o wiele wyżej mam zrobione nowe brwi to jestem zadowolona z efektu. Oczywiście muszę się przyzwyczaić. Próbowałam zrobić sobie zdjęcie, ale marnie wychodziło, więc wstawiam link do fb z moim zdjęciem. Jak uda mi się zrobić jakieś wyraźne to wstawię.
https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater

Edytowane przez JoannaP81
Czas edycji: 2015-11-26 o 20:28
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 20:32   #4974
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Pomimo, iż rzeczywiście nie wszystkie prace Pani Uli nie podobały mi się postanowiłam, iż zrobię brwi u tej właśnie Pani. Teraz chyba wiem czemu te prace są takie "dziwne". Sama rozmowa o kształcie, rodzaju włosków itp. trwała godzinę. dokładnie określiłam, iż chcę drobne włoski i w jakim kierunku. Może te Panie właśnie takie chciały. Pomimo, iż rzeczywiście ciężko było u mnie zrobić brwi, bo w zasadzie moje poszły do likwidacji i o wiele wyżej mam zrobione nowe brwi to jestem zadowolona z efektu. Oczywiście muszę się przyzwyczaić. Próbowałam zrobić sobie zdjęcie, ale marnie wychodziło, więc wstawiam link do fb z moim zdjęciem. Jak uda mi się zrobić jakieś wyraźne to wstawię.
https://www.facebook.com/microbladin...type=3&theater
Bardzo ładne, ale chyba trochę za rzadkie? I czy to znaczy, że swoje będziesz musiała golić? Czekam na inne zdjęcia
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 20:56   #4975
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Stewardesa będą gęstsze przy poprawie (tak się umówiłyśmy) lub dodamy lekki cień. Moje będą od dołu odrastać to będę musiała je pewnie wyrywać (regulować), ale i tak ich było tak mało, że pewnie nie będzie problemu. Dziś wyglądają na gęstsze ale widzę już gdzie trzeba dodać włoski. Zobaczę jak to będzie wyglądać po zagojeniu. Łatwiej dodać niż ująć. Tak mi się wydaje.

Edytowane przez JoannaP81
Czas edycji: 2015-11-26 o 20:58
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 21:09   #4976
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Takie udało mi się wczoraj zrobić. Spuchnięte jeszcze.
12270082_512358598918942_960135761_n.jpg
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 21:55   #4977
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Takie udało mi się wczoraj zrobić. Spuchnięte jeszcze.
Załącznik 6095087
śliczne wyglądasz o wiele lepiej
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-27, 18:57   #4978
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czemu te brwi są tak w linii prostej? Wg mnie nie wygląda to za dobrze i przytłacza oko.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 15:20   #4979
jutkauk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

AllureSensuelle mialas takie brwi piekne swoje I kolor I gestosc.Poczekaj moze zejdzie troche samo,moze trzeba czasu,oby Ci sie udalo.Ja mialam chwilowa chec zrobic brwi ale juz mi przeszlo ,wole robic henne co jakis czas I nikt mi nie wmowi ze trzeba Ja co dwa tygodnie robic,swoja teraz mam juz 2 tygodnie I trzyma sie dobrze.Lepsze to niz pozniej plakac.Zawsze tez zastanawialam sie kto spartolil brwi Mai Sablewskiej ,teraz juz wiem.
jutkauk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 19:38   #4980
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja sobie myślałam że mam niesymetryczne brwi i chciałam mieć symetryczne ale nikt mi nie powiedział że zabieg dosłownie pozbawi mnie moich brwi. Tam gdzie ona mi najmocniej pojechała to wypadły mi brwi. Na razie tam mi nie urosły i czekam aż coś się ruszy. Boję się że nie urosną i jak patrze na moje stare zdjęcia sprzed makijażu to myślę że byłam głupia. Naoglądałam się zdjęć super równych brwi i zaczęłam mieć kompleksy a teraz dopiero widze że nie miałam powodów do kompleksów. Głupota i tyle. Tylko że teraz nie wiadomo czy te brwi odrosną. Nawet szczerz mówiąc jeśli nie to trudno nie mam na to wpływu ale nie powinno się tak zdarzyć. U mnie są te namalowane krechy strasznie grube około milimetra i to mi wyryło dosłownie brwi. Zbyt głęboko wsadzona igła i za gruba. Z przodu zaczęły mi odrastać ale z tyłu na razie nie. Nikomu nie polecam tego makijażu, no chyba że ma rzeczywiście brak brwi i z tego powodu ma kompleksy. Ale nigdy w życiu kiedy się ma swoje brwi i się chce polepszyć bo z tego nic nie wyjdzie a będzie tylko gorzej. Ja mam chyba wszystkie jakie tylko można mieć palety do brwi i nie mogę ich nawet używać bo to jeszcze gorzej wygląda. Byłam zachłanna i mam za swoje.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Jeszcze dodam że czego się mogłam spodziewać po makijażu robionym chwile. Pani robiła mi to moment dosłownie kilka razy przejechała jakąś iglą. Więcej czasu siedziałam w znieczuleniu. To jest najgorsze że poleciała z tym zabiegiem i piszę to dlatego żeby się zastanowiła na przyszłość żeby tak nie robić. Nie chcę komuś robić przykrości ale trzeba wyciągać wnioski i przyznać się. Ja mam teraz problem a nie ta Pani. Może innym ładnie robi makijaże ale z moim poleciała bo miała kolejkę, nie powinna zapisywać na wariata i pod tym względem to tylko jej wina bo zależy jej na jak największej ilości klientów. Teraz kiedy idę na jakiś zabieg to idę do osoby która wiem że ma dla mnie czas a nie traktuje mnie taśmowo. Osoba która się zna i poświęca mi czas, nie zapisuje co do minuty i nie robi jakichś nieprzyjemnych sytuacji że lekceważy też mój czas( ja jak przyszłam na jakąś godzinę do tej Pani zawsze musiałam czekać długo nawet prawie godzinę) Tak być nie powinno, stanowczo odradzam nie dla tego nawet że makijaż mi się nie podoba, ale dlatego że tam jest to wszystko za szybko taśmowo i gdybym wiedziała wcześniej to bym tam nie poszła. Sugerowałam się opiniami w internecie idąc tam więc swoją opinię też pozostawiam i uważam że tak jest sprawiedliwie biorąc pod uwagę że wypadły mi brwi.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Powiem szczerze, że przestałam zwracać na nie uwagę, są ważniejsze rzeczy na świecie niż jakieś tam moje brwi mówi się trudno. Jeśli chcecie poprawiać urodę to chyba makijaż permanentny nie jest dobrym pomysłem. Jakby nie było to jest sztuczne i byłam bardzo zdziwiona, że Pani która mi to wykonywała nie miała sama zrobionego makijażu brwi.... A tak zachwalała, że właśnie przy tak gęstych brwiach jak mam ja można upiększyć i w ogóle nie wiadomo co.Natomiast sama nie miała zrobionych swoich brwi tylko miała naturalne. Sama ją o to zapytałam na pierwszej wizycie dlaczego ona nie ma to mi coś wymijająco odpowiedziała a mnie zachwalała że będzie super lepiej a czemu u niej nie byłoby super lepiej? Kłamstwo. Czyli mówi że to takie świetne a sama nie ma i to już jest ściema.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Jutkauk Moja Droga, daj sobie spokój z brwiami. Może wstaw zdjęcie samych brwi bez oczu jak ja wstawiłam to Ci powiemy czy w ogóle potrzebujesz tego makijażu bo może masz ładne a sobie wymyśliłaś nie wiadomo co. Zawsze lepiej zapytać nawet obce osoby może coś z regulacją masz nie tak i można to poprawić, ja byłąm głupia że swoich zdjęć naturalnych brwi nie wrzuciłam do oceny przed tym makijażem bo domyślam się że by mi to wybito z głowy ten cały makijaż.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.