Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 11:32   #4471
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

to super ciesze się 12 to mocna woda, próbuj z 9%
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:26   #4472
nie_jestem_justyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam wszystkich

mam pytanie do eksperta FRYZA.
co robić dalej?
otóż... mam naturalnie rude włosy. od roku nakładałam na nie szampony koloryzujące na 24 mycia (paleta, mroźna mocca), które wychodziły ciemno. nie wiedząc, że farba nie rozjaśni farby, nałożyłam róznież l'oreala miedziany blond bodajze, ale wlosy jak ciemne byly tak i sa.
Aktualnie mam 3 cm odrost.
wcoraj robilam dekolor "fantasia colore color remover", ktory zdjal troche tego najciemniejszego koloru, ale nadal nie jest to to co chce, czyli kolor najbardziej zblizony do naturalnego.
i pytanie, cy 2 dekolor, ale tym razem robiony np chantalem, ma sens?
chantal, mycie szamponem bambino+soda, cytryna?
czy to starcy zeby wrocic do rudosci?
i zeby nie pociemnialy wlosy?

pozdrawiam
nie_jestem_justyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:28   #4473
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
to super ciesze się 12 to mocna woda, próbuj z 9%
ale Tobie też chodzi o farbe i wode 9 % ? bo jeśli chodzi o rozjaśniacz to wiem, że 9 muszę robić a przy farbie myślałam 12
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 14:15   #4474
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz, dobry czlowieku, ja mam jeszcze jedna watpliwosc/pytanie: doradziles mi Vincenta zielonego, a w ulotkach jest podany kolor wyjsciowy dla ktorego najlepiej nadaje sie dany rozjasniacz. Czy jesli mialam farbowane wlosy kolorem 6-cos tam- to nie powinnam wybrac rozjasniacza przeznaczonego dla wlosow z poziomu 6? czy moze zle zrozumialam to, co jest tam napisane?
Wczesniej radziles mi kapiel z rozjasniaczem: 2 saszetki vincenta+ 160ml wody utlenionej( 6 czy 9%) i szampon. Jaki szampon sie nadaje? Na skladzie mam fructis do wlosow farbowanych, Joanna rzepa do wypadajacych, jakis nemiecki do suchych i przeciwlupiezowy z avonu. I chyba 10ml proble Jelenia co by sie ewentualnie nadalo?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-07 o 14:42
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 17:10   #4475
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Fryz, dobry czlowieku, ja mam jeszcze jedna watpliwosc/pytanie: doradziles mi Vincenta zielonego, a w ulotkach jest podany kolor wyjsciowy dla ktorego najlepiej nadaje sie dany rozjasniacz. Czy jesli mialam farbowane wlosy kolorem 6-cos tam- to nie powinnam wybrac rozjasniacza przeznaczonego dla wlosow z poziomu 6? czy moze zle zrozumialam to, co jest tam napisane?
Wczesniej radziles mi kapiel z rozjasniaczem: 2 saszetki vincenta+ 160ml wody utlenionej( 6 czy 9%) i szampon. Jaki szampon sie nadaje? Na skladzie mam fructis do wlosow farbowanych, Joanna rzepa do wypadajacych, jakis nemiecki do suchych i przeciwlupiezowy z avonu. I chyba 10ml proble Jelenia co by sie ewentualnie nadalo?
zielony najlepiej rozjasnia i pozostawia chłodny kolor w porównaniu do innych 3 vincentów 6% weź bo nie ma sensu wysuszac je na 9%, choc 9% wychodzi jaśniutki żółty z czarych.

joanna i ten avon sie nadają

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
ale Tobie też chodzi o farbe i wode 9 % ? bo jeśli chodzi o rozjaśniacz to wiem, że 9 muszę robić a przy farbie myślałam 12
nie ma sensu męczyc ich 12%
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 09:22   #4476
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
zielony najlepiej rozjasnia i pozostawia chłodny kolor w porównaniu do innych 3 vincentów 6% weź bo nie ma sensu wysuszac je na 9%, choc 9% wychodzi jaśniutki żółty z czarych.

joanna i ten avon sie nadają

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------



nie ma sensu męczyc ich 12%
Rozumiem. Na razie troche je poodzywiam, a za tydzien, dwa zobacze co dalej
Dziekuje za pomoc
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 15:29   #4477
EvelynBlues
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Mam kurczaka. Sąsiadka odsprzedała mi Palette Deluxe Czarujący Brąz. Pytanie, czy ta farba to morderstwo dla moich włosów?
EvelynBlues jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 18:20   #4478
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie, ale wyjdzie rudawo

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_jestem_justyna Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

mam pytanie do eksperta FRYZA.
co robić dalej?
otóż... mam naturalnie rude włosy. od roku nakładałam na nie szampony koloryzujące na 24 mycia (paleta, mroźna mocca), które wychodziły ciemno. nie wiedząc, że farba nie rozjaśni farby, nałożyłam róznież l'oreala miedziany blond bodajze, ale wlosy jak ciemne byly tak i sa.
Aktualnie mam 3 cm odrost.
wcoraj robilam dekolor "fantasia colore color remover", ktory zdjal troche tego najciemniejszego koloru, ale nadal nie jest to to co chce, czyli kolor najbardziej zblizony do naturalnego.
i pytanie, cy 2 dekolor, ale tym razem robiony np chantalem, ma sens?
chantal, mycie szamponem bambino+soda, cytryna?
czy to starcy zeby wrocic do rudosci?
i zeby nie pociemnialy wlosy?

pozdrawiam
masz nakładaną cąły czas tą sama farbkę na kolor naturalny masz duze szanse na to, aby dojść do niego, jak długie masz wlosy? na wlosy do ramion chantal starczy na 2-3 pełne uzycia, chyba ze masz wyjatkowo grube i geste. reszta tak jak napisałaś zgadzam się z tym
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 21:14   #4479
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
Przychodzę ze zdjęciami i wielkimi podziękowaniami dla fryz5 Gdyby nie Ty to nie wiedziałabym co zrobić jak zrobić i wogóle czy robić
No i jestem bardzo zadowolona. Włosy nie są idealnie jednego koloru, są prześwity pasemek rudych ale i tak jest 100 razy lepiej niż było
Więc 4 pierwsze zdj to włosy przed, zdjęcia robione w różne dni i przy różnym świetle. 2 kolejne dni to kurczak po kąpieli rozjaśniającej globe z oksy 6 % ok 40 minut ( przód 40 tył z 55- i tak tż starał się mega szybko nakładać odrosty ) i kolejne 3 to majirel 9.22 z oksy 7,5 %.
I kolejne pytanie do Ciebie fryz
Jak myślisz czy moje odrosty potem da radę zrobić bez kąpieli tylko samą farbą z oksy 12 % ? farba albo ta poziom 9 albo poziom 10 bo w sumie mogłyby być troszeńke jaśniej. Bo mam wrażenie, że nie pójdzie, bo nawet teraz moje pół centymetrowe odrosty ta kąpiel 6 % chwyciła na rudy i farba nie pokryła a znowu czytałam na blogu bunny, że dziewczyny z brązowymi odrostami dawały radę więc nie wiem czy próbować następnym razem i ryzykować czy bawić się najpierw w kąpiel
Jeśli mogę się wtrącić - sama farbowałam kilka dni temu 9.22, odrost z wodą 12% i niestety jest okrutnie rudy. A włosy naturalne mam ciemny blond/ jasny brąz (możliwe, że przez lata farbowania mi ściemniały). Przy kąpieli rozjaśniającej rozjaśniały się do białości, a 9.22 nie dało rady. Ogólnie mi ten kolor wyszedł bardzo ciemny, trochę się wypłukał, ale jest bardzo ładny. Z tego co blond bunny zebrała na blogu wynika, że większością farb z 9% albo 12% rozjaśniają dziewczyny, które mają dość jasne włosy/ lub łatwo rozjaśniające się. Jedna z nich ma ciemne i trudno rozjaśniające się i ona używa Alfaparfu 11 z różnymi końcówkami. Bunny komuś napisała, że dobrze rozjaśniają majiblondy, alfaparfy i jeszcze jakieś, których nie pamiętam, bo nie były w moim kręgu zainteresowań

Ja się poddałam chyba... idę do fryzjera. Dobiły mnie rude odrosty:/

Edytowane przez raszpel
Czas edycji: 2012-06-08 o 21:15
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 08:11   #4480
wiolek1
Zadomowienie
 
Avatar wiolek1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Jeśli mogę się wtrącić - sama farbowałam kilka dni temu 9.22, odrost z wodą 12% i niestety jest okrutnie rudy. A włosy naturalne mam ciemny blond/ jasny brąz (możliwe, że przez lata farbowania mi ściemniały). Przy kąpieli rozjaśniającej rozjaśniały się do białości, a 9.22 nie dało rady. Ogólnie mi ten kolor wyszedł bardzo ciemny, trochę się wypłukał, ale jest bardzo ładny. Z tego co blond bunny zebrała na blogu wynika, że większością farb z 9% albo 12% rozjaśniają dziewczyny, które mają dość jasne włosy/ lub łatwo rozjaśniające się. Jedna z nich ma ciemne i trudno rozjaśniające się i ona używa Alfaparfu 11 z różnymi końcówkami. Bunny komuś napisała, że dobrze rozjaśniają majiblondy, alfaparfy i jeszcze jakieś, których nie pamiętam, bo nie były w moim kręgu zainteresowań

Ja się poddałam chyba... idę do fryzjera. Dobiły mnie rude odrosty:/
o widzisz dziękuje bardzo za opinie właśnie tego się obawiam bo nawet przy kąpieli na wodzie 6 % moje odrosty zostały rude, nie rozjaśniły się jaśniutko a nie mam bardzo ciemnych swoich włosów ale chyba ciężko się rozjaśniają więc będę skazana najpierw kąpielą rozjaśniać odrosty i dopiero farba. plus jest taki że mi włosy rosną pół cm na miesiąc więc nie będę musiała często chociaż marzy mi się żeby rosły 2 cm
właśnie czytałam cały blog bunny i dziewczyny miały ciemniejsze ode mnie odrosty ale może łatwiej rozjaśniające się
wiolek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 09:09   #4481
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiolek1 Pokaż wiadomość
o widzisz dziękuje bardzo za opinie właśnie tego się obawiam bo nawet przy kąpieli na wodzie 6 % moje odrosty zostały rude, nie rozjaśniły się jaśniutko a nie mam bardzo ciemnych swoich włosów ale chyba ciężko się rozjaśniają więc będę skazana najpierw kąpielą rozjaśniać odrosty i dopiero farba. plus jest taki że mi włosy rosną pół cm na miesiąc więc nie będę musiała często chociaż marzy mi się żeby rosły 2 cm
właśnie czytałam cały blog bunny i dziewczyny miały ciemniejsze ode mnie odrosty ale może łatwiej rozjaśniające się
Vea mówiła ze uzywa farby fryzjerskiej cromatone czy jakoś tak i mówi, ze rozjaśnia bardzo ładnie, równo, bez żadnych rudości czy zlota, aczkolwiek ja jeszcze jej nie testowałem.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 09:17   #4482
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Czesc Kupilam dwie saszetki vincenta i wode utleniona scandic 6%. Czy po zrobieniu tej kapieli mam dodatkowo umyc wlosy? jakim szamponem? I jaka farbe mam nalozyc, zeby wlosy zjasnialy i nie byly rude? Nadal aktualna jest wersja golebi+ szlachetna perla? Aha, chcialam dodac, ze wlosy na konacach sa ciemniejsze niz przy skorze. Od tych przy glowie to nawet moj 2mm odrost jest chyba ciemniejszy, choc w innej tonacji, bo takiej brazowo-szarej, a rozjasnione sa rudawe :/
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 09:54   #4483
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz, a jaki kolor otrzymam po pomieszaniu farby granatowa czerń i platynowy blond?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 11:18   #4484
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja się skłaniam ku Alfaparf, ale szkoda mi tego 9.22, bo kolor jest ładny... Nie wiem już sama co zrobić. Nęci mnie pójście do fryzjera i załatwienie tej tęczy na głowie ostatecznie...
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 11:23   #4485
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Ja się skłaniam ku Alfaparf, ale szkoda mi tego 9.22, bo kolor jest ładny... Nie wiem już sama co zrobić. Nęci mnie pójście do fryzjera i załatwienie tej tęczy na głowie ostatecznie...
co do zlikwidowania teczy u frzyjera, to nie bylabym taka pewna. Ja wygladalam dobrze do pierwszego mycia, teraz wygladam jak rudo-mahoniowy kundel
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 11:29   #4486
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Czesc Kupilam dwie saszetki vincenta i wode utleniona scandic 6%. Czy po zrobieniu tej kapieli mam dodatkowo umyc wlosy? jakim szamponem? I jaka farbe mam nalozyc, zeby wlosy zjasnialy i nie byly rude? Nadal aktualna jest wersja golebi+ szlachetna perla? Aha, chcialam dodac, ze wlosy na konacach sa ciemniejsze niz przy skorze. Od tych przy glowie to nawet moj 2mm odrost jest chyba ciemniejszy, choc w innej tonacji, bo takiej brazowo-szarej, a rozjasnione sa rudawe :/
jesli mówiłem na początku że ta mieszanka, to pozostaje przy tym tak po kapieli umyj włosy bo jakby nie było, koloryzujesz je i trzeba wymyć resztki tej chemii.
końce masz ciemniejsze... no to zacznij nakładanie kapieli od końcówek, najpierw rozrób jedną saszetkę vincenta i nakładaj, jeśli nie starczy to weź pół z drugiej, i będziesz jeszcze miała na poprawki ale musi starczyć jedna saszetka na 1 raz.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 11:39   #4487
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jesli mówiłem na początku że ta mieszanka, to pozostaje przy tym tak po kapieli umyj włosy bo jakby nie było, koloryzujesz je i trzeba wymyć resztki tej chemii.
końce masz ciemniejsze... no to zacznij nakładanie kapieli od końcówek, najpierw rozrób jedną saszetkę vincenta i nakładaj, jeśli nie starczy to weź pół z drugiej, i będziesz jeszcze miała na poprawki ale musi starczyć jedna saszetka na 1 raz.
to ta kapiel sie naklada jak farbe, pedzlem? Myslalam, ze bardziej jak szamponetke, tzn naklada na lepetyne i spienia? Sorry, nigdy tego nie robilam
Czy farbe trzeba nalozyc od razu? A moze mozna odczekac kilka dni, jesli efekt rozjasniania nie bedzie na tyle "efektowny:, ze nie da sie z tym wyjsc do ludzi?

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-06-09 o 11:40
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 12:05   #4488
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Ja się skłaniam ku Alfaparf, ale szkoda mi tego 9.22, bo kolor jest ładny... Nie wiem już sama co zrobić. Nęci mnie pójście do fryzjera i załatwienie tej tęczy na głowie ostatecznie...
ja tylko raz stosowałem 9.22 na całośc, ale nie na odrosty, po prostu tonowałem nim kolor i wyszedł ślicznie.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
to ta kapiel sie naklada jak farbe, pedzlem? Myslalam, ze bardziej jak szamponetke, tzn naklada na lepetyne i spienia? Sorry, nigdy tego nie robilam
Czy farbe trzeba nalozyc od razu? A moze mozna odczekac kilka dni, jesli efekt rozjasniania nie bedzie na tyle "efektowny:, ze nie da sie z tym wyjsc do ludzi?
ja kąpiel nakładam jak szamponetkę przy czym ja na oko leję szamponu i gdy źle mi sie nakłada to dolewam szamponu zeby lepiej się pieniło.

możesz od razu kłaść, ale ja bym poczekał do nasteonego dnia

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Fryz, a jaki kolor otrzymam po pomieszaniu farby granatowa czerń i platynowy blond?
nie mam pojęcia sądzę, że garantowa czerń miałem zamiar kiedyś taki eksperyment zrobić
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 12:08   #4489
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Też tak właśnie sobie myślę. Czy np. wyszedłby róż jakbym zmieszała malinową czerwień i platynowy blond... Hmm
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 12:12   #4490
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

z joanny? malinowa sama z siebie jest już różowa, blond tylko rozcieńczy kolor ale tez wyjdzie róż, może lekko jaśniejszy.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 12:28   #4491
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Tak, z Joanny. Kiedyś ją dałam na rozjaśniane i miałam fuksję szkoda tylko że do drugiego mycia, bo potem zeszło do rudego. Chciałabym coś taki róż: http://www.img.loveit.pl/obrazki/201...0063319f2.jpeg
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 12:33   #4492
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja tylko raz stosowałem 9.22 na całośc, ale nie na odrosty, po prostu tonowałem nim kolor i wyszedł ślicznie.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------



ja kąpiel nakładam jak szamponetkę przy czym ja na oko leję szamponu i gdy źle mi sie nakłada to dolewam szamponu zeby lepiej się pieniło.

możesz od razu kłaść, ale ja bym poczekał do nasteonego dnia

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------



nie mam pojęcia sądzę, że garantowa czerń miałem zamiar kiedyś taki eksperyment zrobić
Ok, poczekam, ile sie da Mam zamiar zrobic to w przyszly weekend, ale przed jeszcze wkleje zdjecie pierza
Milego weekendu
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:01   #4493
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Tak, z Joanny. Kiedyś ją dałam na rozjaśniane i miałam fuksję szkoda tylko że do drugiego mycia, bo potem zeszło do rudego. Chciałabym coś taki róż: http://www.img.loveit.pl/obrazki/201...0063319f2.jpeg
ojoj to nie wiem tonerem chyba, ewentualnie....hm nie wiem, mogę sie tylko domyślać bo nie próbowałem, ale gdyby tak do perly domieszać odrobinkę maliny to mogłoby tak wyjśc.
zresztą! ja zrobiłem taki kolor na końcówkach koleżance ze niby modne ombre kolorowe z blondem

http://www.photoblog.pl/iamafreebitchbaby/95136073
http://www.photoblog.pl/iamafreebitchbaby/95110256

własnie soczystą maliną robiłem aczkolwiek nałozyłem i od razu zmyłem.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość


Ok, poczekam, ile sie da Mam zamiar zrobic to w przyszly weekend, ale przed jeszcze wkleje zdjecie pierza
Milego weekendu
wzajemnie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:05   #4494
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ojoj to nie wiem tonerem chyba, ewentualnie....hm nie wiem, mogę sie tylko domyślać bo nie próbowałem, ale gdyby tak do perly domieszać odrobinkę maliny to mogłoby tak wyjśc.
zresztą! ja zrobiłem taki kolor na końcówkach koleżance ze niby modne ombre kolorowe z blondem

http://www.photoblog.pl/iamafreebitchbaby/95136073
http://www.photoblog.pl/iamafreebitchbaby/95110256

własnie soczystą maliną robiłem aczkolwiek nałozyłem i od razu zmyłem.
śliczne! czyli mówisz, że lepiej wziąć malinę w mniejszej ilości i szlachetną perłę (joanna)?
tak czy siak, najpierw czeka mnie deko, na którą postanawiam się w końcu odważyć
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:37   #4495
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
śliczne! czyli mówisz, że lepiej wziąć malinę w mniejszej ilości i szlachetną perłę (joanna)?
tak czy siak, najpierw czeka mnie deko, na którą postanawiam się w końcu odważyć
ja na ten jasniutki blond koleżanki kładłem samą maline ale od razu po nałozeniu zmywałem. to było moze 10 sekund
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 17:09   #4496
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Kochane potrzebuje porady
Otóż tydzień temu miałam robioną dekoloryzację u fryzjera i na to fryzjerka dała jakiś odcień blondu. Zależało mi na tym, żeby to był zimny odcień, ale mam jakiś ciepły blond, złotawy czy coś. Schodziłam z jasnego brązu.
I teraz mam pytanie, czy da radę np. szamponem do włosów blond lub płukanką uzyskiwać zimniejszy odcień??? Bo narazie chciałabym dać odpocząć moim włosom od farbowania...A jeślibym chciała za jakiś czas farbować sama to jaki kolor nałożyć, żeby oziębić ten blond??? I czy da się bez rozjasniania??
Pomożcie kochane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC00439.jpg (58,7 KB, 38 załadowań)
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 21:44   #4497
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

szampon fioletowy marion, jeżeli nie chcesz farb
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:15   #4498
lala77
Raczkowanie
 
Avatar lala77
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
GG do lala77
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz5 już jestem rudadodaję zdjęcie by dodać otuchy dziewczynom ktore sciagaja kolor z czarnego bo ja ściagałam czarny kolor nakładany na włosy przez wiele lat.W kazdym bądz razie już jestem ruda i przez jakiś czas taka zostanę wlosy sa w dobrej kodycji,sciełam 3-4 cm ale tylko i wylacznie dlatego że chciałam wyrównać pozostałosci po zeszlorocznym bobie bo końcówki byly w dobrej formieogólnie pomogły mi kapiele rozjasniające.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (15,8 KB, 47 załadowań)
__________________
''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77
lala77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:19   #4499
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
szampon fioletowy marion, jeżeli nie chcesz farb

Dziękuje za odpowiedź a jeśli bym za jakiś czas chciała pofarbować to co radzisz? Bo widząc po twoich postach masz ogromną wiedze
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 17:56   #4500
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Lala dalas mi otuchy !! Jutro idę do fryzjera na dekoloryzacje i farbę boję się bardzo... Ponad rok włosy farbowalam na czarno ... Chce przejść na naturalny brąz i boję się czy da radę... Fryzjer twierdzi że tak....nie chce wyjść ruda czy w ciapki...


Tak na prawdę chciałabym naturalny brąz z jakimiś 2 tony silniejszymi refleksami jakby od słońca i nie wiem jak to zrobić....

Czy od razu da radę to zrobić czy to dłuższą akcja....

Nie mam czasu cały wątek czytać z racji małych dzieci...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.