Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 16:11   #241
katyP
KatyP
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: odżywka białkowa "na sucho"

Cytat:
Napisane przez Statiic Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu nie mogę powstrzymać się od podjadania mojej czekoladowej odżywki na sucho. Nic mi z tego nie będzie?
Jeśli jest to zwykłe białko to raczej nie. To przecież serwatka, którą pijesz także w mleku, czy zjadasz w twarogu

__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
katyP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 12:44   #242
blueeyes1
Raczkowanie
 
Avatar blueeyes1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 76
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Hej Dziewczyny, zastanawiam się czy kupić odżywkę z MyProtein czy KFD i nie mogę się zdecydować... głównie interesują mnie smaki czekoladowe, czeko-banan, czeko-pomarańcza, orzechowe, karmelowe (żadne owocowe, kawowe, waniliowe czy kokosowe), ew. neutralny. Ma któaś z Was porównanie? Chodzi mi o smak (z wodą/mlekiem) i o rozpuszczalność MyProtein wychodzi taniej z tego, co widzę, bo są rabaty.
blueeyes1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 14:22   #243
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez blueeyes1 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, zastanawiam się czy kupić odżywkę z MyProtein czy KFD i nie mogę się zdecydować... głównie interesują mnie smaki czekoladowe, czeko-banan, czeko-pomarańcza, orzechowe, karmelowe (żadne owocowe, kawowe, waniliowe czy kokosowe), ew. neutralny. Ma któaś z Was porównanie? Chodzi mi o smak (z wodą/mlekiem) i o rozpuszczalność MyProtein wychodzi taniej z tego, co widzę, bo są rabaty.
moje koleżanki kupują z KFD i są zadowolone mnie zależało na białku bez sztucznych słodzików i zamówiłam myprotein waniliowe ze stewią - było ok, potem zamówiłam truskawkę ze stewią i jest beznadziejna - w smaku ok, ale pełno grud i piany, nie da się tego dobrze rozmieszać w shakerze. Nie wiem jak inne smaki, ale już na pewno więcej nic nie zamówię z tej firmy... wróciłam do naturalnego białka z Olimpu bez żadnych dodatków.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 16:00   #244
blueeyes1
Raczkowanie
 
Avatar blueeyes1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 76
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

hmm no ja też wolałabym bez sztucznych dodatków i myślałam właśnie o tych słodzonych stewią :/ a ten olimp dobrze się miesza? może jednak na niego się zdecydują...dodajesz coś do niego? np kakao czy karob?
---
edit.: opakowanie tego olimpu to żółte czy niebieskie? bo widzę, że się różnią w kwestii W i T chociaż niewiele, a składu jako takiego nie ma..

Edytowane przez blueeyes1
Czas edycji: 2016-02-12 o 16:25
blueeyes1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 17:17   #245
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez blueeyes1 Pokaż wiadomość
hmm no ja też wolałabym bez sztucznych dodatków i myślałam właśnie o tych słodzonych stewią :/ a ten olimp dobrze się miesza? może jednak na niego się zdecydują...dodajesz coś do niego? np kakao czy karob?
---
edit.: opakowanie tego olimpu to żółte czy niebieskie? bo widzę, że się różnią w kwestii W i T chociaż niewiele, a składu jako takiego nie ma..
Olimp dobrze się miesza i smak naturalny jest całkiem ok, tylko nie można dać za dużo wody bo jak się rozwodni to już jest średnio smaczny ja nic do niego nie dodaje. A opakowanie mam żółte 700g z czarnymi napisami, to niebieskie o ile dobrze kojarzę to stara szata graficzna.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 17:28   #246
blueeyes1
Raczkowanie
 
Avatar blueeyes1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 76
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Aggis, wielkie dzięki za pomoc, myślę, że skuszę się na tego Olimpa w takim razie
blueeyes1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:06   #247
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Dla mnie paskudztwo ale te białka sfd czy treca, które miałam okazję pić pycha
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 21:16   #248
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez blueeyes1 Pokaż wiadomość
Aggis, wielkie dzięki za pomoc, myślę, że skuszę się na tego Olimpa w takim razie
nie ma za co mam nadzieję, że będzie Ci smakować, żeby potem nie było na mnie mi na początku średnio podeszło, ale potem jak zaczęłam dodawać mniej wody i białko było gęste a nie takie rozwodnione to całkiem je polubiłam
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 09:24   #249
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Dla mnie paskudztwo ale te białka sfd czy treca, które miałam okazję pić pycha
Ja też polecam SFD, mam smak biała czekolada i jest pycha, nawet z wodą
Mam też All Nutrition o smaku cookies i jest jeszcze lepsze niż sfd, ale to pewnie ze względu na smak, bo rozpuszczalność w obu jest bardzo dobra
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:37   #250
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Czy stosowanie takiego białka na redukcji ma sens?

Ja tez polecam sfd, mialam.juz wanilia,biala cxekolada, malina, ciasteczko, czekolada, banan i truskawka,
Wszystkie przepyszne i dobra rozpuszczalnosc

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Z myprotein mam banoffee ale ma jakis dziwny smak,specyficzny.drugi raz bym nke kupila
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 13:35   #251
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy stosowanie takiego białka na redukcji ma sens?

to ja jestem jakaś dziwna. mam z SFD teraz 3 smaki: białą czekoladę, banana i ciasteczko. ok smakuje tylko banan. a te dwa pozostałe męczę z wodą, bo z mlekiem smak był intensywniejszy i jeszcze mniej mi podchodził...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 11:43   #252
Statiic
Przyczajenie
 
Avatar Statiic
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że Whey Protein Complex z Olimpu o smaku czekolady ma smak i zapach kakao Puchatek
Statiic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 12:28   #253
blueeyes1
Raczkowanie
 
Avatar blueeyes1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 76
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

zamówiłam w końcu tego Olimpa naturalnego, zobaczymy... miałam cookie & cream WPC z firmy Peak i rozpuszczalność średnia, smak z wodą też nie za bardzo...ale nie mam porównania z innymi.
Powiedzcie mi, ile białka na kg mc stosujecie? Najpierw słyszałam, że powyżej 1,8g nie ma już sensu i pożytku, a teraz usłyszałam, że aby ochronić mięśnie, to lepiej więcej i że bezpośrednio po treningu najlepiej od razu przyjąć proste węglowodany (np owoce typu banan, suszone), aby uzupełnić glikogen, a potem białko - ponoć tak najlepiej zapobiegać katabolizmowi mięśni...strasznie dużo teorii jest, człowiek głupieje..chociaż teoria z węglowodanami mnie przekonuje, a białka więcej niż 1,8 to i tak już nie dam rady...mam problem z 1,5, a co dopiero jeszcze więcej
blueeyes1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 12:58   #254
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Zależy czy jesteś na masie, czy na redukcji, czy na czym?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 19:38   #255
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez blueeyes1 Pokaż wiadomość
zamówiłam w końcu tego Olimpa naturalnego, zobaczymy... miałam cookie & cream WPC z firmy Peak i rozpuszczalność średnia, smak z wodą też nie za bardzo...ale nie mam porównania z innymi.
Powiedzcie mi, ile białka na kg mc stosujecie? Najpierw słyszałam, że powyżej 1,8g nie ma już sensu i pożytku, a teraz usłyszałam, że aby ochronić mięśnie, to lepiej więcej i że bezpośrednio po treningu najlepiej od razu przyjąć proste węglowodany (np owoce typu banan, suszone), aby uzupełnić glikogen, a potem białko - ponoć tak najlepiej zapobiegać katabolizmowi mięśni...strasznie dużo teorii jest, człowiek głupieje..chociaż teoria z węglowodanami mnie przekonuje, a białka więcej niż 1,8 to i tak już nie dam rady...mam problem z 1,5, a co dopiero jeszcze więcej
ja staram się jeść ok 1,5g na kg masy ciała, niby w kalkulatorach wychodzi mi więcej białka, ale z tego co się orientowałam dla kobiety niećwiczącej wystarczy ok 1g/kg masy ciała dziennie a jak się ćwiczy to właśnie 1,5g. Za dużo białka nie ma co w siebie ładować bo obciąża się nerki. Z tymi węglami i białkiem po treningu rzeczywiście jest dużo teorii i każdy mówi co innego. Jak robisz trening siłowy to chyba jednak ważniejsze jest białko, jak robisz np jakiś wyczerpujący trening interwałowy to bezpośrednio po treningu warto zjeść banana czy kilka suszonych daktyli, dopiero potem białko. Chociaż ostatnio czytałam na potreningu o różnych teoriach zasłyszanych na siłowni i było m.in. o tym, że to uzupełnianie glikogenu po treningu to mit http://potreningu.pl/articles/4539/z...na-temat-diety tak naprawdę to najważniejszy jest posiłek potreningowy, najlepiej tak do 1,5h po treningu zjeść złożone węgle + białko.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 09:33   #256
blueeyes1
Raczkowanie
 
Avatar blueeyes1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 76
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Aggis, dzięki za odpowiedź. Właśnie Jacek Bilczyński na jednym ze swoich filmów stwierdził, że białko powyżej 1,8 g/kg mc może przynieść więcej szkody niż pożytku, natomiast wiele innych osób mówi o sporej podaży białka, nawet do niemal 3g (tu mowa o redukcji głównie była). Ale chyba skłaniam się właśnie ku tej podaży poniżej 2g, tak jak Ty. Na razie efekty są dość powolne, no ale ja jestem z natury niecierpliwa
Dzięki też za artykuł trening głównie siłowy, do tego balet i mniej wymagające tango.
Podejrzewam, ze dużo dziewczyn na redukcji tu jest, usłyszałam też ostatnio ciekawą teorię, mianowice żeby zacząć od mniejszej ilości białka i redukować na niej tak długo, aż nie staniemy w miejscu. I potem przy zastojach można wprowadzać zmiany czyli rekompozycja diety (wzrost biała, cięcie ww), dodawać cardio, potem interwały. No i starać się jak najdłużej utrzymać jak najwyższy poziom kalorii na którym się redukuje i tylko w ostateczności obcinać kalorie. Niby proste i logiczne, ale stwierdziłam, że podzielę się z Wami
Aha, Aggis, białko jest całkiem niezłe śmierdziało mi strasznie, ale w smaku daje radę - przy czym zastosowałam się do Twojej rady i rozpuściłam w minimalnej ilości wody. A rozpuszczalność re-we-la-cja! w ogóle nie musiałam trząść szejkerem, nawet go nie zamknęłam, tylko wsypałam, dolałam wody, zakręciłam kilka razy i już a z tym poprzednim białkiem to ile cackania było
---
Aha, Frutti, dopiero teraz zauważyłam Twój post. Zasadniczo nazwałabym to chyba delikatną redukcją

Edytowane przez blueeyes1
Czas edycji: 2016-02-18 o 09:35
blueeyes1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 20:04   #257
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

ja słyszałam o teorii "na redukcji 2g białka na 1 kg m.c."
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 13:22   #258
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Czy od przedtreningowki swedzialy albo bardziej piekły i szczypaly was wewnętrzne strony dłoni? To moja pierwsza przedtreningowka, jaką biorę. Nie mam wagi, ale dawka to między 7.5 g a 15 g. Na początku bałam się i brałam małe ilości typu nakrętka od wody i systematycznie coraz więcej, bo nic mi to nie dawalo. Wczoraj wzięłam czubata łyżkę stołowa i zaczęło mi się coś dziać z dłońmi, nie połączyłam tego, ale Dzisiaj jest to samo. O co kaman
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 19:28   #259
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Oj tak, owszem okropne uczucie, dziś się właśnie tak czochrałam o dywan rękami wzięłam 1,5 miarki, po jednej piekło niewiele, po dwóch nie byłam w stanie robić treningu przez to mrowienie... To normalne jest przy tych produktach wszystko mrowi, ale ręce najgorzej.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Ja tez polecam sfd, mialam.juz wanilia,biala cxekolada, malina, ciasteczko, czekolada, banan i truskawka,
Wszystkie przepyszne i dobra rozpuszczalnosc

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Z myprotein mam banoffee ale ma jakis dziwny smak,specyficzny.drugi raz bym nke kupila
Ja mam izolat sfd wanilla heaven i jest super ale ja do omletów i owsianki daję, rzadko piję. Tańszy zamiennik mojego ulubionego izolatu z FA i daje radę.
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 22:26   #260
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Oj tak, owszem okropne uczucie, dziś się właśnie tak czochrałam o dywan rękami wzięłam 1,5 miarki, po jednej piekło niewiele, po dwóch nie byłam w stanie robić treningu przez to mrowienie... To normalne jest przy tych produktach wszystko mrowi, ale ręce najgorzej.
Dzięki, czyli nie trzeba amputować
Dzisiaj wzięłam trochę mniej, ale dosłownie o kilka ziarenek i było ok, no to juz nie wiem Do 3 x sztuka
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 10:41   #261
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez WarOfWorlds Pokaż wiadomość
Oj tak, owszem okropne uczucie, dziś się właśnie tak czochrałam o dywan rękami wzięłam 1,5 miarki, po jednej piekło niewiele, po dwóch nie byłam w stanie robić treningu przez to mrowienie... To normalne jest przy tych produktach wszystko mrowi, ale ręce najgorzej.[COLOR="Silver"]
o matko, a co to za wynalazek daje takie skutki uboczne? żebym wiedziała czego unikać ja kiedyś zjadłam przed treningiem batonik z kreatyną, myślałam, że da mi powera a tak mnie zaczęło suszyć, że nie mogłam się w ogóle skupić na treningu i ćwiczyło mi się beznadziejnie

blueeyes1 - cieszę się, że jesteś zadowolona ja wykończyłam to nieszczęsne truskawkowe myprotein i teraz już też tylko olimp.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 19:28   #262
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Suple z argininą dają taki efekt Mam z FA Pump Core
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 21:14   #263
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Ja mam hi tech nutrition B.L.A.D.E.
Znasz jakąś przedtreningówkę, po której nie będę chciała odciąć sobie dłoni? Myslałam nad napalmem albo SAW, ale nie wiem
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 13:00   #264
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cześć.
poszukuję dobrego BCAA.. kiedyś za granicą piłam zieloną herbate (smak) jednak tutaj nie moge nic znaleźć..
z kfd chwale sobie białko , jednak BCAA jak dla mnie niema zachęcających smaków.
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 20:46   #265
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Czy stosowanie takiego białka na redukcji ma sens?

Myprotein smak arbuzowy
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 19:15   #266
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Istnieje jakaś fajna niedroga odzywka najlepiej do picia węglowodanowo-białkowa do picia przed i po treningu? Próbuję sobie ułożyć dietę, ale brakuje mi trochę węgli i biorąc 1-2 posiłki na uczelnię w pudełku nie jestem chyba w stanie brać jeszcze trzeciego z jakimś ryżem czy owsianki, więc szukam alternatywy.
Niby węgle najłatwiej podbić no ale
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 19:29   #267
lotharis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Jak już to lepiej kupić osobno węgle i białko i zrobić sobie jakiegoś shake. Co do węgli to są bardzo tanie typu SFD albo Allnutrition typu 15zł za 1000g
lotharis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 23:25   #268
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!



---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez martexa19 Pokaż wiadomość
Cześć.
poszukuję dobrego BCAA.. kiedyś za granicą piłam zieloną herbate (smak) jednak tutaj nie moge nic znaleźć..
z kfd chwale sobie białko , jednak BCAA jak dla mnie niema zachęcających smaków.
Podbijam
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 21:39   #269
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Mogę się dołączyć? Potrzebuję pomocy odnośnie diety.
Staram się jeść jak najwięcej białka, ale trochę chyba się pogubiłam. Na śniadanie jem kaszę jaglaną, ryż brązowy bądź owsiankę z bananem, jogurtem naturalnym i trochę dżemu do smaku. Na obiad zazwyczaj kurczak z kaszą gryczaną albo soczewicą, na kolację jakieś placki z jabłkami z dwóch jaj i też z dodatkiem płatków oswianych, bądź makrela wędzona lub w konserwie w oleju. Czasami jadam też twaróg, ale ogólnie to ja staram się unikać nabiału, chyba mam nietolerancję. Będę robić sobie badania krwi ogólnie na nietolerancie pokarmowe, ale wolę unikać serów, jogurtów. Pytanie - jak urozmaicić dietę, żeby była jak najbardziej odżywcza i unikać nabiału?

Nie jestem w stanie zjeść kaszy, czy owsianki beż dodatku jogurtu.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 08:56   #270
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

wolisz unikać jogurtów, ale dodajesz je do ryzu? :P

cóż, nie masz oszałamiającej ilości białka w diecie. jogurt naturalny nie ma go aż tyle.

najbardziej odżywcze są: mięso, ryby, jajka + warzywa. do tego możesz jakieś źródło węgli dodać.

a do śniadania wolałabym dodać białko z prochu niż jogurt naturalny.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 14:24:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.