Reformulacja - zmora perfumomaniaka - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-31, 13:35   #601
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez gonia0202 Pokaż wiadomość
Hej, przeszukałam wątek i nie znalazłam nic na ten temat, więc pytam Was - czy Si Arnaniego przechodziło jakąś reformulacje? Dziś odebrałam flakon (z zaufanej perfumerii) i wydaje mi się z deka inny niż ten z poprzedniego flakonu kod z pierwszego flakonu wskazuje grudzień 2014, a ten, który dziś odebrałam marzec 2016

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Obawiam sie ze kazdy armani przeszel. Ja juz jestem pewna Code edp i Di gioia edp. O ile code w widoczny sposob bo zmienil sie caly flakon tak przy di Gioia zmiana flakonu jest wrecz nie do zauwazenia a jednak..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 14:29   #602
gonia0202
Zadomowienie
 
Avatar gonia0202
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 571
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
Obawiam sie ze kazdy armani przeszel. Ja juz jestem pewna Code edp i Di gioia edp. O ile code w widoczny sposob bo zmienil sie caly flakon tak przy di Gioia zmiana flakonu jest wrecz nie do zauwazenia a jednak..
Bardzo dziękuję za odpowiedź
Dziś pół dnia biegam za domownikami i porównuje zapach z flakonu z tym z próbki z S. i nikt poza mną nie czuje różnicy może to z moim nosem dziś coś jest nie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


gonia0202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 23:21   #603
ewalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 392
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
Obawiam sie ze kazdy armani przeszel. Ja juz jestem pewna Code edp i Di gioia edp. O ile code w widoczny sposob bo zmienil sie caly flakon tak przy di Gioia zmiana flakonu jest wrecz nie do zauwazenia a jednak..
a Acqua di Gioia to po zmianie jak pachnie? Są jakieś wyraźne róźnice? trwałosć itp?
Bo w sklepach juz tylko 2016 rok produkcji i są nowe. pan dzisiaj w D przekonywał mnie, że nic sie nie zmieniło...
ewalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 05:49   #604
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez ewalla Pokaż wiadomość
a Acqua di Gioia to po zmianie jak pachnie? Są jakieś wyraźne róźnice? trwałosć itp?
Bo w sklepach juz tylko 2016 rok produkcji i są nowe. pan dzisiaj w D przekonywał mnie, że nic sie nie zmieniło...
Jeszcze nie psikalam nowymi bo czekam az wykoncze stare. Dam znac. Ja sie zorientowalam poki co po flakonie. Stare mialy napis giorgi na dole frontu a teraz sa na srodku zaraz pod napisem adg.

Jak znam zycie pojda po trwalosci 😊
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 10:22   #605
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
PP na pewno przeszło przynajmniej 1 reformulację - wraz ze zmianą flakonu kilka lat temu (z białego korka na fioletowy). Czy ostatnio były jeszcze dalsze reformulacje już w ramach tego nowego flakonu - możliwe, ale nie wiem, ostatni sprawdzany przeze mnie rocznik to bodajże 2014. Natomiast jeśli chodzi o tę pierwszą reformulację, to szczerze mówiąc, dla mnie to jedna z najmniej szkodliwych reformulacji, bo trwałość/projekcja praktycznie nie zmniejszyły się, a zapach nawet wolę ten nowy, jest ciutkę mniej mydlany od pierwowzoru. Ale nową wersję mam właśnie z 2014, więc może jeszcze coś grzebali w 2015-2016... Ale mam nadzieję, że już im jedna reforma wystarczyła i dadzą sobie spokój, bo jest naprawdę dobrze. W porównaniu z większością innych reform, które przypominają bardziej kastrację.
Ja nie pamiętam z kiedy mam Pure Poison.
Na pewno kilka lat temu kupowane. Nie umiem sobie przypomnieć.
Korek biały, w każdym razie.

Boję się zakupu tych nowych. Ech...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 10:48   #606
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja nie pamiętam z kiedy mam Pure Poison.
Na pewno kilka lat temu kupowane. Nie umiem sobie przypomnieć.
Korek biały, w każdym razie.

Boję się zakupu tych nowych. Ech...
To masz wersję sprzed reformy. Ale wypróbuj sobie nową w perfumerii, bo jak pisałam, według mnie naprawdę nie ma się czego bać, mnie pasuje to PP po reformulacji.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 16:01   #607
Drakonida
Raczkowanie
 
Avatar Drakonida
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 428
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Dotknęła i mnie w końcu reformulacja, biała seria Terenzi doczekała się zmiany flakonów wraz z daleko posuniętą zmianą składów. Powąchałam w perfumerii ukochaną Ursę i z niedowierzaniem jeszcze raz przeczytałam napis na butelce. Zawartość nie była w najmniejszym stopniu podobna do znanego mi zapachu. Stara wersja była intensywna, alkoholowo-rodzynkowa, na ciężkiej bazie, nowa to świeży, sztuczny, winogronowy kompocik. Jest to o tyle niezrozumiałe, że zapach został wydany niedawno, w 2015 roku. Sprzedawanie zupełnie innego produktu pod tą samą nazwą jest nieuczciwe wobec klienta. Pozostaje mi czym szybciej zaopatrzyć się we wcześniejszą wersję.
Drakonida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 17:01   #608
silencio
Wtajemniczenie
 
Avatar silencio
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 456
GG do silencio
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
No ja też nie słyszałam i nie przejmowałam się dopóki nie wlazło mi w oczy Arso w nowym flakonie. Może się boje niepotrzebnie na wyrost i zapach jest bez zmian... a ja sieję niepotrzebnie niepokój. .. Ale masz rację nie ma to jak przetestować osobiście

A ja bym chciala podniesc ten temat - bo wlasnie testuje na nadgarstku Ambra Aurea (butelka z ramka) i mam wrazenie, ze jest wygladzona w stosunku to tej wersji bez... Czy ktos ma jakies doswiadczenia z ramkowymi vs. bez ramkowymi (starszymi) wersjami? Bo szczerze mowiac troche mi rece opadly, ale moze to jakis wredny katar czy inne zacmienie umyslu ;-)
__________________
ODLEWKI PERFUM NA WYMIANĘ (wymaga aktualizacji)

TARGOWISKO

STRAGANIK
silencio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 18:03   #609
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez silencio Pokaż wiadomość
A ja bym chciala podniesc ten temat - bo wlasnie testuje na nadgarstku Ambra Aurea (butelka z ramka) i mam wrazenie, ze jest wygladzona w stosunku to tej wersji bez... Czy ktos ma jakies doswiadczenia z ramkowymi vs. bez ramkowymi (starszymi) wersjami? Bo szczerze mowiac troche mi rece opadly, ale moze to jakis wredny katar czy inne zacmienie umyslu ;-)
Sama nie niuchałam nowych wersji ale czytałam, że są słabsze także to nie katar ani nie zaćmienie umysłu
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 14:23   #610
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Kochane, pamiętacie może kiedy ostatnio Dune Diora uległo reformulacji? Miałam te perfumy dwa lub trzy lata temu i wydaje mi się, że pachniały trochę mocniej. Może to tylko takie wrażenie, nie wiem Kupione w Sephorze, więc oryginał.
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 17:19   #611
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
To masz wersję sprzed reformy. Ale wypróbuj sobie nową w perfumerii, bo jak pisałam, według mnie naprawdę nie ma się czego bać, mnie pasuje to PP po reformulacji.
Mam wersje po reformie i nie narzekam jest całkiem ok
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 07:40   #612
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Witajcie dopiero niedawno zorientowałam się, że jedna z moich ukochanych, wycofanych parę lat temu wanilii - Note Vanillee, wróciła w nowym flakonie. Czy ktoś testował tę nową wersję i czy pachnie tak samo jak stara czy coś przy niej majstrowali?
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 00:36   #613
agusskaa2
Zadomowienie
 
Avatar agusskaa2
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 393
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Niestety stara poslalam kiedys w swiat i nie mam aktualnego porownania.
Note Vanille nowa wersje testowalam; pachnie wciaz cudownie, trzyma sie podobnie dlugo jak w poprzednim flakonie.
__________________
agusskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 08:11   #614
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez agusskaa2 Pokaż wiadomość
Note Vanille nowa wersje testowalam; pachnie wciaz cudownie, trzyma sie podobnie dlugo jak w poprzednim flakonie.
świetna wiadomość, dziękuję ja mam jeszcze resztkę starej wersji, której szkoda mi używać, pora zapolować na nową
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 13:44   #615
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
To masz wersję sprzed reformy. Ale wypróbuj sobie nową w perfumerii, bo jak pisałam, według mnie naprawdę nie ma się czego bać, mnie pasuje to PP po reformulacji.
Muszę spróbować kiedyś.

Na razie przeżywam szok po zakupie Pi, jest tak bardzo wykastrowany po zmianach, że tylko płakać.

Za to cudne zmiany wyszły z odrodzenia Venezii L. Biagiotti. Choć to w zasadzie nowy zapach, na starej bazie.

Muszę się odważyć na Pure. A nuż...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 11:58   #616
lopatka395
Przyczajenie
 
Avatar lopatka395
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 20
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Ja zauwazyłam, że Crystal Noir po reformulacji jakos tak szybko znika... Stare się trzymało do następnego dnia!
lopatka395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 21:59   #617
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

To ja pochwalę reformulację, dla odmiany

Najpierw Eternity, później Poeme, Organza i Allure a teraz J’adore (edp) pachną tak jak pachniały w dniu premiery
Utraciły jedynie siłę rażenia.
Zniknął amoniak i "stara baba" z wersji późniejszych czyli wreszcie da się je nosić
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 05:03   #618
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
To ja pochwalę reformulację, dla odmiany

Najpierw Eternity, później Poeme, Organza i Allure a teraz J’adore (edp) pachną tak jak pachniały w dniu premiery
Utraciły jedynie siłę rażenia.
Zniknął amoniak i "stara baba" z wersji późniejszych czyli wreszcie da się je nosić
Co do Allure, to wlasnie dla mnie po reformie zaczęły wonieć "starą babą" Kiedyś był to miękki, słodki zapach-teraz drażniący ostry puder...

To jedyny zapach, który moim zdaniem zmienił się na minus-reszta, np. Addict, DV, Dune, Organza i inne klasyki teraz są zdecydowanie ładniejsze. Lubię reformulacje- w większości to ten sam zapach, ale unowocześniony, odmłodzony.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 08:56   #619
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 147
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Co do Allure, to wlasnie dla mnie po reformie zaczęły wonieć "starą babą" Kiedyś był to miękki, słodki zapach-teraz drażniący ostry puder...

To jedyny zapach, który moim zdaniem zmienił się na minus-reszta, np. Addict, DV, Dune, Organza i inne klasyki teraz są zdecydowanie ładniejsze. Lubię reformulacje- w większości to ten sam zapach, ale unowocześniony, odmłodzony.
O, a dla mnie dokładnie odwrotnie. Addict, DV i Organza straciły tożsamość i urok po reformie. Co do Allure to nie mam zdania.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-26, 09:02   #620
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Witajcie 🙂 przyszłam się pożalić na reformulację Chanel Mademosielle..kiedyś to były bardzo trwałe perfumy a po reformulacji eh..szkoda gadać trwałość spadła diametralnie. Może czuć je 5godzin i to delikatnie, a kiedyś ciągnął się za mną ogon zapachu przy użyciu 2 aplikacji 😞.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-26, 20:14   #621
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez gonia0202 Pokaż wiadomość
Hej, przeszukałam wątek i nie znalazłam nic na ten temat, więc pytam Was - czy Si Arnaniego przechodziło jakąś reformulacje? Dziś odebrałam flakon (z zaufanej perfumerii) i wydaje mi się z deka inny niż ten z poprzedniego flakonu kod z pierwszego flakonu wskazuje grudzień 2014, a ten, który dziś odebrałam marzec 2016

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Si od Armaniego nigdy nie przechodziło reformulacji. Różnica w zapachu może wynikać ewentualnie ze złego przechowywania perfum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 03:52   #622
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Tak jeszcze spytam-jak to jest z reformulacją Crystal Noir Versace-wiem, ze jakaś była, ale kiedy? i co się zmieniło?
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 08:35   #623
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
O, a dla mnie dokładnie odwrotnie. Addict, DV i Organza straciły tożsamość i urok po reformie. Co do Allure to nie mam zdania.
Dokładnie tak. Najbardziej nie mogę odżałować DV, która teraz układa się na mnie jak owocowa marmolada.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-27, 15:32   #624
jan1955
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Tak jeszcze spytam-jak to jest z reformulacją Crystal Noir Versace-wiem, ze jakaś była, ale kiedy? i co się zmieniło?

zamiana formuły perfum nastąpiła w 2014 r.
jan1955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 18:50   #625
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Czy wiadomo coś o reformulacji L'instant EDP i EDT od Guerlain? Wiem, że zmianę przechodziła wersja L'instant Magic EDP - zmienił się też flakon i nowa wersja jest teraz całkiem przezroczysta, brak czarnego paska na wewnętrznych bocznych ściankach flakonu.

Flakon L'instant EDP miał wewnętrzne boczne ścianki fioletowe. Wersja EDT była przezroczysta, za to kolor płynu był dość ciemny, pomarańczowy. Ostatnio widziałam L'instant EDP i flakon był całkiem przezroczysty Bez fioletowego cieniowania. Data produkcji wskazywała na rok 2016. Zmiana?

Ktoś potwierdzi moje obserwacje?
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 20:04   #626
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Czy wiadomo coś o reformulacji L'instant EDP i EDT od Guerlain? Wiem, że zmianę przechodziła wersja L'instant Magic EDP - zmienił się też flakon i nowa wersja jest teraz całkiem przezroczysta, brak czarnego paska na wewnętrznych bocznych ściankach flakonu.

Flakon L'instant EDP miał wewnętrzne boczne ścianki fioletowe. Wersja EDT była przezroczysta, za to kolor płynu był dość ciemny, pomarańczowy. Ostatnio widziałam L'instant EDP i flakon był całkiem przezroczysty Bez fioletowego cieniowania. Data produkcji wskazywała na rok 2016. Zmiana?

Ktoś potwierdzi moje obserwacje?
Reformulacja została przeprowadzona na podstawie przepisów wprowadzonych w 2014roku, flakony z datą 2015 są po reformulacji, możliwetwd pieszy sok po reformulacji został już wydany w grudniu 2014roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-23, 23:28   #627
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Czyli przezroczyste flakony są reformulowane.

A czy ktoś ma porównanie czy zmienił się zapach, a jeśli tak to czy odbiega od wersji sprzed? Nie bardzo już pamiętam jak pachniała wersja L'instant sprzed reformy... Nie jestem w stanie uchwycić ewentualnych zmian w zapachu. Kiedy testowałam, parę lat temu, prawdopodobnie to było EDP, trwałość była b.dobra.

Obecnie dostępne L'instanty, EDP i EDP, które niedawno testowałam były z 2016, już po reformulacji. Obawiam się, że trwałość ucierpiała
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 20:37   #628
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Czy wiadomo coś o reformulacji L'instant EDP i EDT od Guerlain? Wiem, że zmianę przechodziła wersja L'instant Magic EDP - zmienił się też flakon i nowa wersja jest teraz całkiem przezroczysta, brak czarnego paska na wewnętrznych bocznych ściankach flakonu.

Flakon L'instant EDP miał wewnętrzne boczne ścianki fioletowe. Wersja EDT była przezroczysta, za to kolor płynu był dość ciemny, pomarańczowy. Ostatnio widziałam L'instant EDP i flakon był całkiem przezroczysty Bez fioletowego cieniowania. Data produkcji wskazywała na rok 2016. Zmiana?

Ktoś potwierdzi moje obserwacje?
Takiemu całkiem przezroczystemu flakonowi, to ja bym jednak nie ufała
Z przodu wyglądały na przezroczyste, ale ścianki pod kątami powinny dawać fioletową poświatę. W Magic - czarną. Ale to się już skończyło.
Najnowsze są we flakonach z pszczółkami. Testery są dziwne, kanciaste pokurcze, zupełnie niepodobne do wersji sprzedawanych
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 19:43   #629
LEADYAGLO
Wtajemniczenie
 
Avatar LEADYAGLO
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 497
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Dziewczyny czy Addict edp z lutego 2015 to ten sam zapach co wersja z 2014 roku?
Z tego co wiem po reformulacji Addicta w 2014 roku kolejna była w 2016.Idąc tym tropem zapach z 2015 rok mógłby odpowiadać temu z 2014.....
Czy możecie coś podpowiedzieć ?
__________________
Nie jestem dziwna! Jestem z edycji limitowanej!
LEADYAGLO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 22:30   #630
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez LEADYAGLO Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Addict edp z lutego 2015 to ten sam zapach co wersja z 2014 roku?
Z tego co wiem po reformulacji Addicta w 2014 roku kolejna była w 2016.Idąc tym tropem zapach z 2015 rok mógłby odpowiadać temu z 2014.....
Czy możecie coś podpowiedzieć ?
Data luty 2015 to zapach po reformulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-19 14:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.