Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 20:59   #3241
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Krakowianki, jakie Wy ładne i... jasne.
Wrocławianki, szykujcie się na listopad!
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:06   #3242
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

witajcie bladolice,

od dawna czytam ten wątek, już poprzedni czytałam i nawet raz się wypowiedziałam muszę się Was poradzić... czy któraś z Was ma tak, że twarz jasna a szyja biała? bo ja do cery dopasuję podkład ale każdy ale to każdy odcina się od szyji testowałam próbki EDM i każdy było widać na szyji... a nie uśmiecha mi się smarować po sam stanik
dzisiaj kupiłam ten nowy podkład Max Factora Xperience najjaśniejszy, Light Ivory (40) i tylko się troszkę maznęłam na buzi po zmyciu makijażu i mam nadzieję, że będzie dobry. W zeszłym roku używałam Miracle Touch Foundation w tym samym odcieniu co Xperience i kolorystycznie był chyba najlepiej dopasowany, z tym że świciłam się po nim a tego nie znoszę

jakieś rady?

pozdrawiam Was serdecznie!

p.s. zdjęcia piękne, Wy jesteście piękne i cudownie wyglądają na Was czerwone szminki... ja właśnie zaczęlam używać czerwonej ale muszę się jeszcze przyzwyczaić do tego look'u
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:45   #3243
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Na tym zdjęciu ze spotkania wyglądacie jak rodzinka wampirów bosko!
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:31   #3244
beti666
Raczkowanie
 
Avatar beti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 46
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
krakowskie bladziochy! śliczne jesteście !
ja czekam na wrocławskie spotkanie bladolicych,też wam wrzucimy zdjęcia
O to ja też czekam bo z Wrocławia jestem Z chęcią bym się pisała na takie spotkanie
beti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 08:06   #3245
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczynki z Krakowa, jakie jesteście blade Kurczę, wpadam w kompleksy, bo dochodzę do wniosku że ja aż tak blada to chyba nie jestem
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 08:25   #3246
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Oto parę fotek z naszego spotkania Było naprawdę miło

Mam nadzieję, że wyrażacie zgodę Dziewczyny na podzielenie się naszymi zdjęciami z innymi Bladolicymi? Gdyby coś było nie tak, to od razu piszcie!
Jejku, slicznosci Krolowa Margot co to za szminka, baaardzzo mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
to skończyłoby się chyba zbiorową bladolicą orgią

Beti,
Oj ja bym baaardzo chciala sie z wami spotkac, bo chociaz rzadko sie udzielam, to czytam regularnie. Mam postsnowienie na dzis, zeby pisac czesciej i w koncu prawidlowo pokazac wam moja buzke (bo tylko zdjecia slubne wam wrzucalam kiedys).

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
witajcie bladolice,

od dawna czytam ten wątek, już poprzedni czytałam i nawet raz się wypowiedziałam muszę się Was poradzić... czy któraś z Was ma tak, że twarz jasna a szyja biała? bo ja do cery dopasuję podkład ale każdy ale to każdy odcina się od szyji testowałam próbki EDM i każdy było widać na szyji... a nie uśmiecha mi się smarować po sam stanik
dzisiaj kupiłam ten nowy podkład Max Factora Xperience najjaśniejszy, Light Ivory (40) i tylko się troszkę maznęłam na buzi po zmyciu makijażu i mam nadzieję, że będzie dobry. W zeszłym roku używałam Miracle Touch Foundation w tym samym odcieniu co Xperience i kolorystycznie był chyba najlepiej dopasowany, z tym że świciłam się po nim a tego nie znoszę

jakieś rady?

pozdrawiam Was serdecznie!

p.s. zdjęcia piękne, Wy jesteście piękne i cudownie wyglądają na Was czerwone szminki... ja właśnie zaczęlam używać czerwonej ale muszę się jeszcze przyzwyczaić do tego look'u
Ja mam na odwrot, szyja jest leciutko zoltawa, a twarz ma rozowe tony i nie wiem czy tu jakis herezji nie wyglaszam, ale ja dopasowuje sobie podklad do szyi i wszystko dobrze wyglada. Napisz jakich EDM-owych kolorow probowalas, to moze cos ci jeszcze jasnego doradze
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 08:32   #3247
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Ja mam na odwrot, szyja jest leciutko zoltawa, a twarz ma rozowe tony i nie wiem czy tu jakis herezji nie wyglaszam, ale ja dopasowuje sobie podklad do szyi i wszystko dobrze wyglada. Napisz jakich EDM-owych kolorow probowalas, to moze cos ci jeszcze jasnego doradze
z EDM próbowałam Fair, Golden Fair, Fairly Light Neutral. Mam jeszcze Fairly Light z formuły O-Glow ale boję się użyć bo semi matte dał mi taki błysk na twarzy po jakis 30 minutach od nałożenia, że nie mogłam na siebie w lustrze spojrzeć...

ja bym chyba musiała się mąką osypywać, żeby do szyji dopasować już nawet się zastanawiałam czy nie posmarować się balsamem stopniowo opalającym ale nie chcę no
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 08:42   #3248
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
z EDM próbowałam Fair, Golden Fair, Fairly Light Neutral. Mam jeszcze Fairly Light z formuły O-Glow ale boję się użyć bo semi matte dał mi taki błysk na twarzy po jakis 30 minutach od nałożenia, że nie mogłam na siebie w lustrze spojrzeć...

ja bym chyba musiała się mąką osypywać, żeby do szyji dopasować już nawet się zastanawiałam czy nie posmarować się balsamem stopniowo opalającym ale nie chcę no
To moze sprobuj jeszcze sandy fair i ivory, chyba powinnam gdzies miec troszke probek, jak znajde to moge ci wyslac.Sprobuj tez innych mineralow, najlepiej na roznych watkach powstawiaj zdjecie kawalka szyi i buzi i dziewczyny cos ci doradza
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:06   #3249
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

zakochałam się w jej cerze!
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:09   #3250
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczynki z Krakowa, jakie jesteście blade Kurczę, wpadam w kompleksy, bo dochodzę do wniosku że ja aż tak blada to chyba nie jestem
Dziękujemy za komplementy
Ale nie wpadaj w kompleksy, Ty to dopiero jesteś Mega Bladzioch
A w naszych fotkach jest podciągnięty lekko kontrast, bo w tych lokalowych ciemnościach wyszły trochę przymazane, dlatego bladość tym bardziej jest uwydatniona Niemniej jednak, bladość naszych krakowskich Śnieżek zobaczonych 'na żywo' powaliła mnie na łopatki
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:40   #3251
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

o boziulku, jakie Wy wszytstkie śliczne!

Szkoda, że mnie tam nie było....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 12:56   #3252
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ohh i ja żałuję Niesamowite zobaczyć jasne twarze w jednym miejscu i jeszcze w takiej ilości
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:20   #3253
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Krakowianki świetnie wyglądacie razem
Udowadniacie, że każdy kolor włosów pasuje do jasnej cery Jestem zachwycona
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:50   #3254
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wodo sodowo (jak to odmienić?) ja mam szyję biało-niebieską, a twarz czerwoną. I ta czerwień wychodzi z pod podkładu

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

http://www.essence.eu/pl/products/fa...e-make-up.html nowy odcień!! i to jaki jasny! widziałyście na żywo? Ma któraś naturę pod nosem?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:59   #3255
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
http://www.essence.eu/pl/products/fa...e-make-up.html nowy odcień!! i to jaki jasny! widziałyście na żywo? Ma któraś naturę pod nosem?
Ja dzisiaj oglądałam ten podkład Bo też się na niego napaliłam (Udzielałam się tu wcześniej, teraz witam znowu ). Niestety ten odcień wcale nie jest taki jasny :/ Dla mnie był oczywiście za ciemny... Oczywiście wróciłam do domu zła, bo wszystkie podkłady jakie testowałam były za ciemne

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
witajcie bladolice,

od dawna czytam ten wątek, już poprzedni czytałam i nawet raz się wypowiedziałam muszę się Was poradzić... czy któraś z Was ma tak, że twarz jasna a szyja biała? bo ja do cery dopasuję podkład ale każdy ale to każdy odcina się od szyji testowałam próbki EDM i każdy było widać na szyji... a nie uśmiecha mi się smarować po sam stanik
dzisiaj kupiłam ten nowy podkład Max Factora Xperience najjaśniejszy, Light Ivory (40) i tylko się troszkę maznęłam na buzi po zmyciu makijażu i mam nadzieję, że będzie dobry. W zeszłym roku używałam Miracle Touch Foundation w tym samym odcieniu co Xperience i kolorystycznie był chyba najlepiej dopasowany, z tym że świciłam się po nim a tego nie znoszę

jakieś rady?

pozdrawiam Was serdecznie!

p.s. zdjęcia piękne, Wy jesteście piękne i cudownie wyglądają na Was czerwone szminki... ja właśnie zaczęlam używać czerwonej ale muszę się jeszcze przyzwyczaić do tego look'u
Kochana daj znać jak przetestujesz ten podkład ok? Bo czaję się na niego Oglądałam dzisiaj i spośród wszystkich był najbardziej idealny Tylko czy on nie ma czasem różowych tonów?
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:21   #3256
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny z Krk wyglądacie pięknie !!!

Jak dobrze, że istnieje taki wątek, miło popatrzec na tak śnieżne buźki

Szkoda, że na codzień widuje same 'zsolaryzowane'
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:47   #3257
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Jejku, slicznosci Krolowa Margot co to za szminka, baaardzzo mi sie podoba
To Astor rouge couture nr 104 Dziękuje, mnie też sie podoba


W imieniu wszystkich krakowskich bladolicych dziękuje kochane za wszystkie miłe słowa

i też jestem ZA ogólnopolskim spotkaniem bladych
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:50   #3258
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Też chciałam podziękować W życiu nie nasłuchałam się tylu komplementów.

Co do podkładów. Dziś kliknęłam biga Lucy w kolorze Pale Olive. Jak na razie te podkład jest dla mnie najbliższy ideału.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:55   #3259
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Valie, wyglądasz jak prawdziwy, żywy, pełnokrwisty, arwenowato-elrondowy elf.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
wodo sodowo (jak to odmienić?) ja mam szyję biało-niebieską, a twarz czerwoną. I ta czerwień wychodzi z pod podkładu

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

http://www.essence.eu/pl/products/fa...e-make-up.html nowy odcień!! i to jaki jasny! widziałyście na żywo? Ma któraś naturę pod nosem?
matt ivory wygląda baaardzo obiecująco.
ide jutro do natury, szkoda tylko ze jedna z dwoch w warszawie znajduje sie w samym centrum, do którego blisko to ja nie mam.....
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 19:50   #3260
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
To moze sprobuj jeszcze sandy fair i ivory, chyba powinnam gdzies miec troszke probek, jak znajde to moge ci wyslac.Sprobuj tez innych mineralow, najlepiej na roznych watkach powstawiaj zdjecie kawalka szyi i buzi i dziewczyny cos ci doradza
dzięki za radę :róża: może zamówię sample z tych odcieni... na wątku EDM czytałam że można zamawiać te Try Me Base w kółko tylko czy oni zawsze przysyłają te same odcienie? czy jest szansa, że wrzucą tym razem inne? i dziękuję za propozycję wysyłki ale ja niestety nie mieszkam w Polsce

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Kochana daj znać jak przetestujesz ten podkład ok? Bo czaję się na niego Oglądałam dzisiaj i spośród wszystkich był najbardziej idealny Tylko czy on nie ma czasem różowych tonów?
dzisiaj go użylam pierwszy raz, nakładałam gąbeczką (jutro spróbuję pędzlem a potem palcami i jestem naprawdę miło zaskoczona buzia matowa dosyć długo - po komentarzach spodziewałam się szybkiego błysku a tu spokojnie 4 -5 godzin bez swiecenia co w moim przypadku jest super. Odcień też chyba bliski ideałowi, na początku trochę odcinał się od szyji (aczkolwiek minimalnie w porównaniu z innymi podkłądami) a potem ładnie się stopił. Jestem zadowolona
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:09   #3261
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
dzisiaj go użylam pierwszy raz, nakładałam gąbeczką (jutro spróbuję pędzlem a potem palcami i jestem naprawdę miło zaskoczona buzia matowa dosyć długo - po komentarzach spodziewałam się szybkiego błysku a tu spokojnie 4 -5 godzin bez swiecenia co w moim przypadku jest super. Odcień też chyba bliski ideałowi, na początku trochę odcinał się od szyji (aczkolwiek minimalnie w porównaniu z innymi podkłądami) a potem ładnie się stopił. Jestem zadowolona
Dziękuję za odpowiedź A jak z kryciem? I to jest taki jasny beżyk czy ma domieszkę różu? Przepraszam, że zawracam Ci głowę
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:27   #3262
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź A jak z kryciem? I to jest taki jasny beżyk czy ma domieszkę różu? Przepraszam, że zawracam Ci głowę
ach, na to zapomniałam odpisać, przepraszam :kwiat:
krycie srednie, ja mam akurat wysyp przedokresowych syfów i mam sporo przebarwień (efekt mega pryszczy i uczulenia po użyciu, uwaga: przeciwtrądzikowego kremu z firmy Simple ) przed nałożeniem podkładu pomazałam się zielonym korektorem z paletki Oriflame i potem na to Xperience a gdzie trzeba było to trochę jasnego korektora L'oreal Infallible i było naprawdę ok. Co do odcienia - moim zdaniem neutralny, to taki jasny beżyk, położyłam go na ręce z Colorstayem Buff i ten jest wyraźnie żółty a Experience nie. Co ciekawe ja zawsze żółtawych podkładów szukałam ale ten jest niemalże idealny. Bardzo podobny do tego Xperience jest Max Factor Miracle Touch Foundation w odcieniu Creamy Ivory - tzn w odcieniu podobny ale Miracle Touch jest cięższy, zeszłej jesieni i zimy go lubiłam aczkolwiek zasypywałam się po nim skrobią

p.s. tak w ogóle to z jednego miasta jestesmy (tylko, że ja od 5 lat na emigracji )
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:15   #3263
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ach, na to zapomniałam odpisać, przepraszam :kwiat:
krycie srednie, ja mam akurat wysyp przedokresowych syfów i mam sporo przebarwień (efekt mega pryszczy i uczulenia po użyciu, uwaga: przeciwtrądzikowego kremu z firmy Simple ) przed nałożeniem podkładu pomazałam się zielonym korektorem z paletki Oriflame i potem na to Xperience a gdzie trzeba było to trochę jasnego korektora L'oreal Infallible i było naprawdę ok. Co do odcienia - moim zdaniem neutralny, to taki jasny beżyk, położyłam go na ręce z Colorstayem Buff i ten jest wyraźnie żółty a Experience nie. Co ciekawe ja zawsze żółtawych podkładów szukałam ale ten jest niemalże idealny. Bardzo podobny do tego Xperience jest Max Factor Miracle Touch Foundation w odcieniu Creamy Ivory - tzn w odcieniu podobny ale Miracle Touch jest cięższy, zeszłej jesieni i zimy go lubiłam aczkolwiek zasypywałam się po nim skrobią

p.s. tak w ogóle to z jednego miasta jestesmy (tylko, że ja od 5 lat na emigracji )

Podejrzewam, że mówisz o Łodzi Ja od Łodzi mieszkam 60km, ale to nadal to samo województwo W Łodzi mam rodzinę i często bywam


Bo mam ochotę kupić jutro podkład. Do tej pory używałam samych minerałów, ale zauważyłam, że jak jest zimo i wiatr, to moja buzia robi się czerwona itp. Minerały chyba nie nadają się dla mnie na zimę, dlatego myślę o czymś tak jakby... "ochronnym". I właśnie znalazłam wątek o tym nowym podkładzie z Max Factora i dziewczyny piszą, że jest to bardziej... krem tonujący niż podkład A mi zależy na podkładzie.. Nie żeby była maska itp. ale jednak żeby buzia była chroniona na mrozie czymś więcej niż kremem i żeby rumieńce i czerwony nos zakryło A ten Miracle Touch był w porządku? Z kryciem itp.? Nie robi maski? Najjaśniejszy odcień będzie dobry dla bladolicych? Bo wnioskuję, że nie matował Ach i czy po tej skrobi mat był "jako taki"? Nie bij za tyle tych pytań, ale nie chcę wyrzucić kasy w błoto, a Ty już testowałaś
__________________
WYMIANA


Mój blog

Edytowane przez RoOxAnKaA
Czas edycji: 2010-10-21 o 21:21
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:41   #3264
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
To Astor rouge couture nr 104 Dziękuje, mnie też sie podoba


W imieniu wszystkich krakowskich bladolicych dziękuje kochane za wszystkie miłe słowa

i też jestem ZA ogólnopolskim spotkaniem bladych
Dzieki, pieknie ci w takim intensywnym kolorze

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
dzięki za radę :róża: może zamówię sample z tych odcieni... na wątku EDM czytałam że można zamawiać te Try Me Base w kółko tylko czy oni zawsze przysyłają te same odcienie? czy jest szansa, że wrzucą tym razem inne? i dziękuję za propozycję wysyłki ale ja niestety nie mieszkam w Polsce
Tak, kity sa zawsze takie sameA tak w ogole, to nawet lepiej, ze mieszkasz na emigracji, bo ja tez Ja jestem w Belfascie, a ty?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:09   #3265
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że mówisz o Łodzi Ja od Łodzi mieszkam 60km, ale to nadal to samo województwo W Łodzi mam rodzinę i często bywam


Bo mam ochotę kupić jutro podkład. Do tej pory używałam samych minerałów, ale zauważyłam, że jak jest zimo i wiatr, to moja buzia robi się czerwona itp. Minerały chyba nie nadają się dla mnie na zimę, dlatego myślę o czymś tak jakby... "ochronnym". I właśnie znalazłam wątek o tym nowym podkładzie z Max Factora i dziewczyny piszą, że jest to bardziej... krem tonujący niż podkład A mi zależy na podkładzie.. Nie żeby była maska itp. ale jednak żeby buzia była chroniona na mrozie czymś więcej niż kremem i żeby rumieńce i czerwony nos zakryło A ten Miracle Touch był w porządku? Z kryciem itp.? Nie robi maski? Najjaśniejszy odcień będzie dobry dla bladolicych? Bo wnioskuję, że nie matował Ach i czy po tej skrobi mat był "jako taki"? Nie bij za tyle tych pytań, ale nie chcę wyrzucić kasy w błoto, a Ty już testowałaś
Nie, nie pisalam o Łodzi ale miasto też na Ł. i nie przesadzaj, nasza wioska leży max 35km od Łodzi miałas kiedys napisane przy nicku, na początku jak się zaczęłas udzielać na wątku avonowym stąd wiem

co do podkładu - też się obawałam, że to będzie bardziej taki krem tonujący niż podkład a ja przy obecnym stanie cery potrzebuję cos mocniej kryjącego i wierz mi, Xperience dał radę, niedawno go zmyłam i na chusteczce było sporo podkładu czyli nie wyparowł w cudowny sposób w ciągu dnia
Miracle Touch - naprawdę fajny ale poszukaj tego najjasniejszego odcienia, zużyłam go całkowicie (co praktycznie przy podkładach mi się nie zdarza ) więc nie mam jak zrobić fotki. Nie robił maski, nakładałam do albo gabeczką albo pędzlem. Moim zdaniem to był najlepszy podkład na jesień/zimę. Kto wie, może do niego wrócę, bo znalazłam swietną dla mnie matującą baze pod makijaż z No7 i mimo krytycznych opini na KWC ja jej nei zamienię na nic innego
Po skrobi mat jest super - tylko trzeba uważać przy nakładaniu, czasami mi się osadzała na brwiach no i z czasem może wysuszyć...

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Dzieki, pieknie ci w takim intensywnym kolorze

Tak, kity sa zawsze takie sameA tak w ogole, to nawet lepiej, ze mieszkasz na emigracji, bo ja tez Ja jestem w Belfascie, a ty?
a ja jestem w UK, West Midlands
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:47   #3266
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Nie, nie pisalam o Łodzi ale miasto też na Ł. i nie przesadzaj, nasza wioska leży max 35km od Łodzi miałas kiedys napisane przy nicku, na początku jak się zaczęłas udzielać na wątku avonowym stąd wiem

co do podkładu - też się obawałam, że to będzie bardziej taki krem tonujący niż podkład a ja przy obecnym stanie cery potrzebuję cos mocniej kryjącego i wierz mi, Xperience dał radę, niedawno go zmyłam i na chusteczce było sporo podkładu czyli nie wyparowł w cudowny sposób w ciągu dnia
Miracle Touch - naprawdę fajny ale poszukaj tego najjasniejszego odcienia, zużyłam go całkowicie (co praktycznie przy podkładach mi się nie zdarza ) więc nie mam jak zrobić fotki. Nie robił maski, nakładałam do albo gabeczką albo pędzlem. Moim zdaniem to był najlepszy podkład na jesień/zimę. Kto wie, może do niego wrócę, bo znalazłam swietną dla mnie matującą baze pod makijaż z No7 i mimo krytycznych opini na KWC ja jej nei zamienię na nic innego
Po skrobi mat jest super - tylko trzeba uważać przy nakładaniu, czasami mi się osadzała na brwiach no i z czasem może wysuszyć...

O matko faktycznie Miałam przez chwilę nazwę miasta Ale moje jest na "S" Tylko tego Twojego na "Ł" nie cierpię przez jedną osobę Złe wspomienia

Znalazłam ten jasny odcień tylko na allegro. Bo u mnie w drogeriach najjaśniejszym jest 45, na allegro znalazłam 40. I na dodatek zaciekawiłaś mnie tą bazą To ostatnie pytanie - który podkład poleciłabyś mi bardziej? Ten nowy czy Miracle Touch - mam tłustą cerę, zaskórniki (mój największy problem), nierówny koloryt i ciut rozszerzone pory. Nie mam większych niespodzianek na twarzy. Który wybrać? Czy może na razie ten nowy X coś tam :P A jak przyjdzie prawdziwa zima, to kupić "kołderkę" Miracle? Sama już nie wiem
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:04   #3267
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
O matko faktycznie Miałam przez chwilę nazwę miasta Ale moje jest na "S" Tylko tego Twojego na "Ł" nie cierpię przez jedną osobę Złe wspomienia

Znalazłam ten jasny odcień tylko na allegro. Bo u mnie w drogeriach najjaśniejszym jest 45, na allegro znalazłam 40. I na dodatek zaciekawiłaś mnie tą bazą To ostatnie pytanie - który podkład poleciłabyś mi bardziej? Ten nowy czy Miracle Touch - mam tłustą cerę, zaskórniki (mój największy problem), nierówny koloryt i ciut rozszerzone pory. Nie mam większych niespodzianek na twarzy. Który wybrać? Czy może na razie ten nowy X coś tam :P A jak przyjdzie prawdziwa zima, to kupić "kołderkę" Miracle? Sama już nie wiem
hmmm... nie wiem co Ci poradzić... tego Miracle Touch nie próbowałam na obecnej bazie (mam tą http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...od-makijaz.htm) ale mimo swiecenia twarzy dałam radę go zużyć w całosci co, jak pisałam, prawie mi się nie zdarza [jedyny podkład, który kupiłam ponownie to Revlon Colorstay] a ten nowy Xperience użyłam dopiero raz więc cos więcej będę mogła napisać o nim dopiero za czas jakis Xperience jest taki lekki, jakby musowy ale krycie ma wystarczające (przy nakładaniu gąbeczką i lekkim wklepywaniu raczej, niż wcieraniu w skórę)
Z nowosci mam też Maybelline Dream Creamy - też kompakt, najjasniejszy, wziełam w ciemno bo testerów nie mieli odcień Light Porcelain - bałam się zapychania i swiecenia ale o dziwo - jest dobrze nawet zaskakująco dobrze jak na Maybelline i kolor dosć jasny choć mógłby być jeszcze ciutke jasniejszy
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 08:20   #3268
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość


http://www.essence.eu/pl/products/fa...e-make-up.html nowy odcień!! i to jaki jasny! widziałyście na żywo? Ma któraś naturę pod nosem?
aa zapomniałam Ci napisać, że ten ''nowy'' odcień widziałam na stronie kilka miesięcy temu
ale u mnie pojawił się niedawno

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj oglądałam ten podkład Bo też się na niego napaliłam (Udzielałam się tu wcześniej, teraz witam znowu ). Niestety ten odcień wcale nie jest taki jasny :/ Dla mnie był oczywiście za ciemny... Oczywiście wróciłam do domu zła, bo wszystkie podkłady jakie testowałam były za ciemne
dla mnie za ciemny
ale porównam go dziś z innymi i zobaczę, jak się zaprezentuje
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:29   #3269
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
hmmm... nie wiem co Ci poradzić... tego Miracle Touch nie próbowałam na obecnej bazie (mam tą http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...od-makijaz.htm) ale mimo swiecenia twarzy dałam radę go zużyć w całosci co, jak pisałam, prawie mi się nie zdarza [jedyny podkład, który kupiłam ponownie to Revlon Colorstay] a ten nowy Xperience użyłam dopiero raz więc cos więcej będę mogła napisać o nim dopiero za czas jakis Xperience jest taki lekki, jakby musowy ale krycie ma wystarczające (przy nakładaniu gąbeczką i lekkim wklepywaniu raczej, niż wcieraniu w skórę)
Z nowosci mam też Maybelline Dream Creamy - też kompakt, najjasniejszy, wziełam w ciemno bo testerów nie mieli odcień Light Porcelain - bałam się zapychania i swiecenia ale o dziwo - jest dobrze nawet zaskakująco dobrze jak na Maybelline i kolor dosć jasny choć mógłby być jeszcze ciutke jasniejszy
U nas oczywiście nie ma tego odcienia z Maybelline - Light Porcelain. Wezmę sobie na razie Xperience Kupię wieczorem po szkole, Miracle Touch też, ale muszę zamówić na allegro, bo u nas nie ma odcienia nr 40, a sprawdzałam w sklepie i 45 jest dla mnie za ciemny. Szkoda, że u nas nie ma tej bazy... Bardzo dziękuję Ci za cierpliwe odpowiedzi na moje pytania i przepraszam, że tak męczyłam
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:27   #3270
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

teraz rzadko sie odzywam, bo mam sporo roboty i niespecjalnie mam czas a i jeszcze od dwóch dni męczy mnie grypa żołądkowa i do dzisiaj nie czułam się na siłach, żeby usiedzieć na krześle przed komputerem i o ile dzisiaj wygladam juz w miarę normalnie, to przez te dwa dni miałam twarz jeszcze bielszą niż zwykle (nawet jakimś tajemniczym sposobem zniknęły wszelkie zaczerwienienia, np w okolicy nosa), jeszcze ciemniejsze sińce pod oczami i w dodatku usta mi zbladły (a naturalnie mam dość ciemne). straszyłam

czekałam z niecierpliwością na zdjęcia z waszego krakowskiego bladego spotkania i się nie zawiodłam powtórzę się po koleżankach, ale jestem zachwycona, naprawdę miło zobaczyć tyle pięknych, bladych twarzy w jednym miejscu gdybym zobaczyła taką bladą grupę, padłabym na kolana i zaczęła oddawać pokłony
i zgadzam się ze stwierdzeniem którejś z tu obecnych, że do bladości pasuje właściwie każdy kolor włosów
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.