Suknia ślubna z muślinu - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 11:25   #1021
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Camilla kupowałam przez ich stronę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:28   #1022
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Askatasuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które korzystają z NPR- może zasubskrybujcie wątek "NPR- sposób na życie"- tam wiele osób (w tym ja parę razy) zadaje pytania, może będziecie umiały pomóc
Dziewczyny, popieram! zlitujcie się prosze... to jest wątek o sukniach muślinowych itp. a nie o NPR

zdaję sobie sprawę, że i tak poruszamy tu inne wątki..ale z tym to ja już wymiękam
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:35   #1023
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

nooo... niech ktoś lepiej wklei jakieś zdjęcia muślinowych kiecek, bo zaraz znów zaczniemy o czymś offtopowym rozmawiać
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:49   #1024
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

wniosek z tego, ze trzeba założyć jakis poślubno-muślinowy wątek- tu dalej będziemy doradzać i sie mądrzyć a tam gadać co nam ślina na język przyniesie. Co Wy na to?
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:26   #1025
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Nie gniewajcie się prosze na mnie, ale naprawde... starałam sie wchodzic na ten wątek jak tylko popjawiły sie nowe wpisy i jak tylko miałam takową możlwiość , bo przeciez nikt nie siedzi przy kompie 24h na dobę i traktowałam to jako przyjemność ale zaczęłam wymiękac czytając o mierzeniu temperatur itp...
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:01   #1026
tikida
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 530
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez kfaska Pokaż wiadomość
wniosek z tego, ze trzeba założyć jakis poślubno-muślinowy wątek- tu dalej będziemy doradzać i sie mądrzyć a tam gadać co nam ślina na język przyniesie. Co Wy na to?
kfaska, jestem za kto zakłada? no i w jakim dziale, chyba JUŻ Po, co nie?

DELL, wyobraziłam sobie twoją minę czytającą nasze wywody
__________________
Noszę dobrze dobrane staniki, a ty?
64/92=28G
tikida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:08   #1027
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez tikida Pokaż wiadomość
DELL, wyobraziłam sobie twoją minę czytającą nasze wywody
nic nie mów
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 13:22   #1028
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Założyłam, zapraszam


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post22796314
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 15:24   #1029
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Askatasuna jak masz problemy to pisz w tamtym wątku. Może okazać się że to tylko ty masz problem z interpretacją a może okazać się że potrzebna będzie konsultacja ginekologiczna.
(przypomniało mi się, że powinnam w tamtym wątku odpisać)
Wiem, wiem, bo już mi tam doradzałaś wcześniej Napiszę na wątku, tylko najpierw muszę się tym wykresom przyjrzeć i sformułować pytanie/problem, bo nie ma sensu wypisywać Wam dziewczyny rządku temperatur z dopiskiem: "i jaaak? mogą takie być?"
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 17:11   #1030
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

ale Wam zazdroszczę, że teraz szykujecie się do ślubu.... przeczytałam cały Wasz wątek - jak ja brałam ślub - już prawie 1,5 roku temu - a czuję jakby to było wczoraj - to szyfonowa suknia (jakoś nie cierpię słowa muślin) była nie do pomyślenia - 2 lata wcześniej panowała moda na obficie zdobione bezy, a jak w jednej jedynej firmie znalazłam w katalogu suknię z szyfonu to babka w salonie powiedziała że takich skromnych zwykłych kiecek nie zamawiają, bo Panna Młoda powinna wyglądać jak Panna Młoda, a nie jak Zosia z Pana Tadeusza w koszuli nocnej....

wbrew wszystkim nie dałam za wygraną. TZta poznałam na kursie tańca i przetańczyliśmy ze sobą coraz bardziej zaawansowanie prawie 4 lata. Mimo to pierwszy taniec nas stresował strasznie, mimo, że rodzinka niemal pospadała z krzeseł...

tu myślę że mogę Wam pomóc w niezmiernie istotnej kwestii fruuuuuu: D szyfon jak najbardziej fruuuuu......... tylko że fruuuu może osłabić podpinany tren.... jako dowód wklejam link do filmiku - taką miałam suknię - może ciut mniej wydekoltowaną.... miło powspominać.....

http://www.youtube.com/watch?v=gRadNvKv05s

z 17 metrów mikroszyfonu (3 warstwy) + 3 metry miękkiej jedwabnej podszewki- zero sztywników, kół itp - nie mogłam uwierzyć jak jest lekka - po złożeniu mieści się w pudełku po butach.
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 20:30   #1031
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość

z 17 metrów mikroszyfonu (3 warstwy) + 3 metry miękkiej jedwabnej podszewki- zero sztywników, kół itp - nie mogłam uwierzyć jak jest lekka - po złożeniu mieści się w pudełku po butach.
To zdecydowana zaleta Widzę po koleżankach i szwagierce, że te bardziej puszyste to potem jest niezły kłopot gdzie je trzymać i się tylko wozi z szaf u jednych teściów do drugich;p
bo nie ma co się oszukiwać, niewielu młodym żonom udaje się używaną sukienkę sprzedać/oddać itp.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 21:24   #1032
buzka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Byłam ostatnio pooglądać suknie ślubne. Bardzo spodobała mi się suknia której zdjęcie załączam. Oczywiście wprowadziłabym w niej poprawki. Salon, w którym byłam szyje suknie na wzór mierzonej- zmiany nie są żadnym problemem. Góra jak dla mnie jest super- rozwiązuje mi problem co zrobić z ramiączkami ze stanika. Dół tej sukienki jest bardzo szeroki - przeznaczony bardziej na kobietę w ciąży. Na zdjęciu właścicielka salonu trzyma mi nadmiar sukienki z tyłu. No i co bym chciała - to zmniejszyć liczbę drapowań pod tą ozdobną taśmą - to też robi wrażenie ciążowego brzuszka. Co myślicie o moim wyborze?

Edytowane przez buzka86
Czas edycji: 2010-10-23 o 11:13 Powód: literówka
buzka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 08:32   #1033
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez buzka86 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio pooglądać suknie ślubne. Bardzo spodobała mi się suknia której zdjęcie załączam. Oczywiście wprowadziłabym w niej poprawki. Salon, w którym byłam szyje suknie na wzór mierzonej- zmiany nie są żadnym problemem. Góra jak dla mnie jest super- rozwiązuje mi problem co zrobić z ramiączkami ze stanika. Dół tej sukienki jest bardzo szeroki - przeznaczony bardziej na kobietę w ciąży. Na zdjęciu właścicielka salonu trzyma mi nadmiar sukienki z tyłu. No i co bym chciała - to zmniejszyć liczbę drapowań cha pod tą ozdobną taśmą - to też robi wrażenie ciążowego brzuszka. Co myślicie o moim wyborze?
buzka86 - bardzo bardzo ladna. Delikatna. Rzeczywiście masz problem z głowy z ramiączkami od biustonosza, nie musisz kombinować
ja cały czas szukam gorsetu z obniżonym tyłem i bez ramiączek do mojej sukienki ... własnie dlatego, ze ma delikatne ramiączka i wycięte plecy.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
ale Wam zazdroszczę, że teraz szykujecie się do ślubu.... przeczytałam cały Wasz wątek - jak ja brałam ślub - już prawie 1,5 roku temu - a czuję jakby to było wczoraj - to szyfonowa suknia (jakoś nie cierpię słowa muślin) była nie do pomyślenia - 2 lata wcześniej panowała moda na obficie zdobione bezy, a jak w jednej jedynej firmie znalazłam w katalogu suknię z szyfonu to babka w salonie powiedziała że takich skromnych zwykłych kiecek nie zamawiają, bo Panna Młoda powinna wyglądać jak Panna Młoda, a nie jak Zosia z Pana Tadeusza w koszuli nocnej....

wbrew wszystkim nie dałam za wygraną. TZta poznałam na kursie tańca i przetańczyliśmy ze sobą coraz bardziej zaawansowanie prawie 4 lata. Mimo to pierwszy taniec nas stresował strasznie, mimo, że rodzinka niemal pospadała z krzeseł...

tu myślę że mogę Wam pomóc w niezmiernie istotnej kwestii fruuuuuu: D szyfon jak najbardziej fruuuuu......... tylko że fruuuu może osłabić podpinany tren.... jako dowód wklejam link do filmiku - taką miałam suknię - może ciut mniej wydekoltowaną.... miło powspominać.....

http://www.youtube.com/watch?v=gRadNvKv05s

z 17 metrów mikroszyfonu (3 warstwy) + 3 metry miękkiej jedwabnej podszewki- zero sztywników, kół itp - nie mogłam uwierzyć jak jest lekka - po złożeniu mieści się w pudełku po butach.
ojejejejejjejjjjjjklask i:kla ski:k laski:: oklaski:
alez oni tańczą! sukienka rzeczywiscie zwiewna i elegancka!

fajnie, ze sie nie poddałas w szukaniu Twojej sukni. Achh taka pani sprzedawczyni, to rzeczywiscie potrafi "dobić" nie ma to jak profesjonalna obsluga
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 12:11   #1034
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
buzka86 - bardzo bardzo ladna. Delikatna. Rzeczywiście masz problem z głowy z ramiączkami od biustonosza, nie musisz kombinować
ja cały czas szukam gorsetu z obniżonym tyłem i bez ramiączek do mojej sukienki ... własnie dlatego, ze ma delikatne ramiączka i wycięte plecy.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------



ojejejejejjejjjjjjklask i:kla ski:k laski:: oklaski:
alez oni tańczą! sukienka rzeczywiscie zwiewna i elegancka!

fajnie, ze sie nie poddałas w szukaniu Twojej sukni. Achh taka pani sprzedawczyni, to rzeczywiscie potrafi "dobić" nie ma to jak profesjonalna obsluga
oj, tańczą, tańczą - ale to mistrzowie świata...
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 16:35   #1035
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez buzka86 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio pooglądać suknie ślubne. Bardzo spodobała mi się suknia której zdjęcie załączam. Oczywiście wprowadziłabym w niej poprawki. Salon, w którym byłam szyje suknie na wzór mierzonej- zmiany nie są żadnym problemem. Góra jak dla mnie jest super- rozwiązuje mi problem co zrobić z ramiączkami ze stanika. Dół tej sukienki jest bardzo szeroki - przeznaczony bardziej na kobietę w ciąży. Na zdjęciu właścicielka salonu trzyma mi nadmiar sukienki z tyłu. No i co bym chciała - to zmniejszyć liczbę drapowań pod tą ozdobną taśmą - to też robi wrażenie ciążowego brzuszka. Co myślicie o moim wyborze?
Witaj Buzko! Suknia totalnie w moim stylu, piękna. Dawaj znać co zrobisz z tymi ozdobami (mniej? wcale?) bo ja się głowie co zrobić z moją, podobną, też ma ozdoby ale chcę je zmienić bo mi się nie podobają i nie wiem na co... Kiedy Twój ślub?
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 17:37   #1036
buzka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Witaj Buzko! Suknia totalnie w moim stylu, piękna. Dawaj znać co zrobisz z tymi ozdobami (mniej? wcale?) bo ja się głowie co zrobić z moją, podobną, też ma ozdoby ale chcę je zmienić bo mi się nie podobają i nie wiem na co... Kiedy Twój ślub?
Zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami - zostawię tak jak są (podobają mi się, nie wydaje mi się żeby było ich za dużo), albo poproszę by było na prosto pod biustem (może zmniejszy to wrażenie ciążowego brzuszka?). Nie wiem jeszcze - zobaczymy co mi doradzi krawcowa. Ślub mam w przyszłym roku 30 lipca.

Edytowane przez buzka86
Czas edycji: 2010-10-23 o 17:39
buzka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 18:14   #1037
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez buzka86 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami - zostawię tak jak są (podobają mi się, nie wydaje mi się żeby było ich za dużo), albo poproszę by było na prosto pod biustem (może zmniejszy to wrażenie ciążowego brzuszka?). Nie wiem jeszcze - zobaczymy co mi doradzi krawcowa. Ślub mam w przyszłym roku 30 lipca.
Mnie osobiście wydaje się, że to właśnie by pomogło
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:07   #1038
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Na prosto, tak tak, będzie ślicznie. Ech, dziewczyny, co tak cicho? Jedziemy na weekend z TŻ do niego, na Ukrainę, szukać garnituru. Trochę się cykam, bo gusta mamy różne, mam nadzieję że uda nam się znaleźć jakiś kompromisowy, ładny garniak. A za 2 tygodnie w Krakowie targi ślubne!!! Chociaż nie wiem co moglibyśmy tam znaleźć dla siebie, to się pewnie wybierzemy, z ciekawości
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:46   #1039
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Ja byłam dwa lata temu na targach ślubnych. Zupełnie w innym celu. I gdyby mnie tam nie było ty nie zobaczyłabym że Nabla ma całkiem ładne sukienki bo na stronie wtedy prawie nic nie mieli. A tak zobaczyłam, stwierdziłam, że warto się przejść i znalazłam tą swoją. Czy wymarzoną to nie bardzo. Zawsze chciałam mieć suknię z koronką ale wyglądałam jak "bieda z nędzą" w takich. Moja była idealna.
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 06:19   #1040
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość

wbrew wszystkim nie dałam za wygraną. TZta poznałam na kursie tańca i przetańczyliśmy ze sobą coraz bardziej zaawansowanie prawie 4 lata. Mimo to pierwszy taniec nas stresował strasznie, mimo, że rodzinka niemal pospadała z krzeseł...

tu myślę że mogę Wam pomóc w niezmiernie istotnej kwestii fruuuuuu: D szyfon jak najbardziej fruuuuu......... tylko że fruuuu może osłabić podpinany tren.... jako dowód wklejam link do filmiku - taką miałam suknię - może ciut mniej wydekoltowaną.... miło powspominać.....

http://www.youtube.com/watch?v=gRadNvKv05s

z 17 metrów mikroszyfonu (3 warstwy) + 3 metry miękkiej jedwabnej podszewki- zero sztywników, kół itp - nie mogłam uwierzyć jak jest lekka - po złożeniu mieści się w pudełku po butach.
Sukienka prześliczna a taniec no ale skoro to mistrzowie to nie ma się co dziwić

Cytat:
Napisane przez buzka86 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio pooglądać suknie ślubne. Bardzo spodobała mi się suknia której zdjęcie załączam. Oczywiście wprowadziłabym w niej poprawki. Salon, w którym byłam szyje suknie na wzór mierzonej- zmiany nie są żadnym problemem. Góra jak dla mnie jest super- rozwiązuje mi problem co zrobić z ramiączkami ze stanika. Dół tej sukienki jest bardzo szeroki - przeznaczony bardziej na kobietę w ciąży. Na zdjęciu właścicielka salonu trzyma mi nadmiar sukienki z tyłu. No i co bym chciała - to zmniejszyć liczbę drapowań pod tą ozdobną taśmą - to też robi wrażenie ciążowego brzuszka. Co myślicie o moim wyborze?
Bardzo ładna. Mi się podoba jednak z takim rozwiązaniem przodu, jest to trochę nietypowe i inne w przeciwieństwie od prostej ozdoby pod biustem. Brzuszek ładnie zamaskuje i wydaje mi się, że optycznie wysmukli choć jesteś szczupłą Panna Młodą.

Ja byłam na targach w Bielsku-Białej. Jak ktoś sam urządza wesele typu dekoracje itp. to polecam bo najwięcej było tam ozdób i różnych dodatków ślubnych. Obrączki, makijażystki, fontanny czekoladowe itp.Sukienki też były, pooglądałam sobie ale nic nie wybrałam. Kieckę wybrałam gdy trafiłam na stronę z wyprzedażami stwierdziłam, ze to będzie TA i zadna inna i mi się nie odwidziało
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:03   #1041
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Na prosto, tak tak, będzie ślicznie. Ech, dziewczyny, co tak cicho? Jedziemy na weekend z TŻ do niego, na Ukrainę, szukać garnituru. Trochę się cykam, bo gusta mamy różne, mam nadzieję że uda nam się znaleźć jakiś kompromisowy, ładny garniak. A za 2 tygodnie w Krakowie targi ślubne!!! Chociaż nie wiem co moglibyśmy tam znaleźć dla siebie, to się pewnie wybierzemy, z ciekawości
i tak pewnie stanie na Twoim i tego Ci życzę! bo gust masz Kobito
a i w takich aspektach, to TŻy uparciuchami nie są...zawierzają raczej nam i naszym gustom, niż swoim

zdaj relację z targów, koniecznie

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez buzka86 Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio pooglądać suknie ślubne. Bardzo spodobała mi się suknia której zdjęcie załączam. Oczywiście wprowadziłabym w niej poprawki. Salon, w którym byłam szyje suknie na wzór mierzonej- zmiany nie są żadnym problemem. Góra jak dla mnie jest super- rozwiązuje mi problem co zrobić z ramiączkami ze stanika. Dół tej sukienki jest bardzo szeroki - przeznaczony bardziej na kobietę w ciąży. Na zdjęciu właścicielka salonu trzyma mi nadmiar sukienki z tyłu. No i co bym chciała - to zmniejszyć liczbę drapowań pod tą ozdobną taśmą - to też robi wrażenie ciążowego brzuszka. Co myślicie o moim wyborze?
mi się wydaje, że jest dobrze tak jak jest... bo jak już dopasują tą suknię to Ciebie, to będzie -wiadomo-leżała dopiero odpowiednio do Twojej figury, więc i "ciążowy brzuszek" zaginie.
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:27   #1042
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
i tak pewnie stanie na Twoim i tego Ci życzę! bo gust masz Kobito
a i w takich aspektach, to TŻy uparciuchami nie są...zawierzają raczej nam i naszym gustom, niż swoim

zdaj relację z targów, koniecznie
A dzieki dzieki Moj akurat bardzo jest uparty, tak jak ja, co chwile sie sprzeczamy o jego ubrania, wystroj naszego przyszlego domu, rase wymarzonego psa , ale pracujemy nad osiaganiem porozumien

No napisze oczywiscie co tam znalezlismy, dzis mi zamezna juz kolezanka mowila, ze ona tam kilka fajnych pomyslow podpatrzyla, jakies dekoracje czy cos.
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 08:51   #1043
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
A dzieki dzieki Moj akurat bardzo jest uparty, tak jak ja, co chwile sie sprzeczamy o jego ubrania, wystroj naszego przyszlego domu, rase wymarzonego psa , ale pracujemy nad osiaganiem porozumien

No napisze oczywiscie co tam znalezlismy, dzis mi zamezna juz kolezanka mowila, ze ona tam kilka fajnych pomyslow podpatrzyla, jakies dekoracje czy cos.
przeciwieństwa się przyciągają, a jakie są miłe godzenia po tych sprzeczkach

u nas trwa "wojna" o telewizor w sypialni hhehehe odwieczny dylemat mojego TŻ. On chce, a ja się nie zgadzam. I oczywiście nie odpuszczę

podziel się pomysłami Twojej koleżnaki
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:09   #1044
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
u nas trwa "wojna" o telewizor w sypialni hhehehe odwieczny dylemat mojego TŻ. On chce, a ja się nie zgadzam. I oczywiście nie odpuszczę
Dell nie odpuszczaj. U nas też była o to "wojna" ale mała. O telewizor w kuchni i w sypialni. Powiedziałam NIE i na tym zostało.
Po moim trupie ze tak powiem.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:01   #1045
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

hehe kwestię telewizora w sypialni tez przerabialiśmy - stanęło na moim - nie. Natomiast w naszym przypadku odwieczny konflikt, to operator sieci komórkowej Ja mam Erę, mąż Orange i żadne nie ustąpi ;p
Kiedyś w ramach protestu przez miesiac do niego nie dzwoniłam ;p tylko sms i sygnał, żeby oddzwonił ;p
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.

Edytowane przez Dorotheaa
Czas edycji: 2010-10-26 o 10:02
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:16   #1046
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

heheh mój planuje Playa! a teraz ma do mnie darmowy numer w erze! i tez protestuję. Chociaż teraz mam telefon służbowy faktycznie bez limitu więc nie ma problemu.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:21   #1047
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dell nie odpuszczaj. U nas też była o to "wojna" ale mała. O telewizor w kuchni i w sypialni. Powiedziałam NIE i na tym zostało.
Po moim trupie ze tak powiem.
najlepiej pewnie w kazdym pomieszczeniu, co? hehehehehhee
jeszcze toaleta została

nie, na pewno, nie odpuszczę. Wtedy by ta "skrzynka" grała non stop. A sypialnia jest od czego innego

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

hehehe, telefony komórkowe tez przerabialismy...
w kółko słyszałam "bo ty masz słuzbowy" i miałam wrazenie, ze dzwoni tylko w jedną stronę hehehhee. Był foszek... az w koncu załatwił sobie u operatora jakies minutki gratis do mnie, i jest spokój
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 13:06   #1048
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

U nas na szczęście w kwestii tel. zawsze był spokój. Oboje mamy w ERZE (sieć rodzinna dodatkowo) ale kiedyś ja mialam w Orange. Ale coś mnie wkurzyli i przeszlam do Ery
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 15:41   #1049
buzka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Dzięki dziewczyny za opinie i rady. Myślę, że pani krawcowa będzie doskonale wiedzieć jak sprostać moim oczekiwaniom odnośnie poprawek Nie ma co się zastanawiać bez konsultacji z nią.
buzka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 16:32   #1050
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: Suknia ślubna z muślinu

Kochane jestem lekko załamana. Mojej Cassia MG nie mogę nigdzie przymierzyć...W dodatku dzwoniła Pani z Łodzi i wcale nie jest takie pewne ze w listopadzie beda mieć cassie u siebiea raczej malo prawdopodobne
Mieszkam miedzy Ładzią a Opolem i nie mam jak sie wydostac do innych miast zeby ja przymierzyc ...zreszta w Radomiu jest rozmiar 12 a ja mam 6 to bez sensu przymiarka dwa razy wiekszej w przypadku tej sukni. Dzisiaj w opolu przymierzalam podobny fason do tego..nawet mi bylo ladnie... Niestety z muslinowych nic mi sie nie podobalo
A co to za material kochane moje...jak myslicie...bo z tego wszystkiego nie spytalam Pani w salonie. Suknia byla nawet lekka i zwiewna...bez koła oczywiście.
Płakać mi się chce! Ja chcę cassia
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 16:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.