HARMONET-skutki uboczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-26, 17:54   #1
freakygirl06
Raczkowanie
 
Avatar freakygirl06
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 90
Question

HARMONET-skutki uboczne


Mam pytanie z związku z tabl. firmy Harmonet.Dopiero zaczne je brac ale naczytałam sie juz wiele o skutkac ubocznych ..i zaczynam sie bac ze bede miec te same jak np. bóle piersi , ud , ze bede sie łatwiej denerwowac..
Prosze napiszcie jakie skutki uboczne sa najczestsze i czy nalezy sie bardzo nimi przejmowac?
freakygirl06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:37   #2
Solenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 16
GG do Solenka1
Smile Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Hej

Ja bralam Harmonet przez ponad 3 lata, szczerze mowiac to podczas amego jego stosowania nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych, teraz zrobilam sobie przerwe i mam bardzo nieregularny okres po odtswieniu tabletek dostalam go dopiero po 3 miesiacach i caly czas czekam az mi sie wszytko ureguluje alr to pewnie kwestia czasu, poniewaz ja bardzo dlugo bralam te tabletki. Pozatym teraz mam troszke problemy z cera chcoiaz wczesniej ich nie mialam ale mama nadzieje,ze to tez kwestia homronow i uregulowania.

Pozatym moje 2 kolezanki tez biora juz dluzszy czas Harmonet i sa zadowlone. Ja polecam.
__________________
Solenka
Solenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 22:14   #3
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Witaj,
Mnie też pani doktor przepisała harmonet i też się obawiałam, bo czytałam różne opinie na temat tego leku. Ale biorę obecnie drugie opakowanie i nie zauważyłam żadnego skutku ubocznego. Jedynie przy pierwszej serii miałam plamienia, ale to jest normalne i pojawia się u większości kobiet na początku brania tych pigułek, bo organizm musi się dostosować do nowego stężenia hormonów. Teraz już i z tym mam spokój. Czuje się zupełnie tak samo jak przed tabletkami.
Niemniej jednak wiem, że nie wszystkie kobiety reagują na harmonet tak dobrze. Dlatego nie ma rady. Musisz przebrnąć przez pierwsze opakowanie, zobaczyć sama jak się czujesz i pójść po następne, ew. poprosić o zmianę.
pozdrawiam
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 22:14   #4
freakygirl06
Raczkowanie
 
Avatar freakygirl06
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 90
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

..że tak powiem ..uff hehe wkońcu jakies pozytywy Dziekuje
freakygirl06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 22:28   #5
tao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: dania
Wiadomości: 140
GG do tao
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

hej
biore harmonet już chyba 6 rok (miałam też przerwę) no i właśnie w tej przerwie pojawiły się u mnie okropne pryszcze,do tej pory walczę z przebarwieniami.Ogólnie polecam,cały czas czuję się dobrze.W przerwie próbowałam też jakiś innych tabletek już nie pamiętam nazwy,ale czułam się jakbym "ześwirowała" dosłownie!!!zmiany nastrojów,ogólnie złe samopoczucie.Więc wróciłam do harmonetu i jest dobrze.Ciekawa jestem innych opinii na ten temat.
pozdrawiam Tao
tao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 23:02   #6
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Biore Harmonet prawie mniej wiecej rok i rowniez nie zauwazylam jakichs wielkich skutkow ubocznych.
U mnie jedynymi skutkami i w dodatku widocznymi sa-przygnebienie,smutek i ogolnie zmiana nastroju i powiekszenie piersi.
I to naprawde znaczne.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 23:13   #7
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez warszawianka
U mnie jedynymi skutkami i w dodatku widocznymi sa-przygnebienie,smutek i ogolnie zmiana nastroju i powiekszenie piersi.
I to naprawde znaczne.
To ostatnie u mnie akurat byłoby bardzo mile widzianym skutkiem ubocznym , ale niestety... narazie ani drgnęły
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 23:17   #8
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Brałam harmonet przez rok, potem miałam przerwę, a teraz znów go biorę. Poza powiększeniem piersi i mniejszym apetytem (bynajmniej nie na seks ) nie zauważyłam skutków ubocznych podczas jego stosowania

A wcześniej brałam Diane (brrrr ) i czułam się strasznie.
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 17:35   #9
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Mialam po Harmonecie masakryczne bole glowy, po przejsciu na Jeanine czuje sie o niebo lepiej. Ale zeby nie bylo, ze Harmonet ma same wady - moja przyjaciolka stsouje Harmonet juz dobrych kilka lat i nie odczuwa absolutnie zadnych skutkow ubocznych. Wiadomo, jak to z pigulkami - sprawa indywidualna.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 18:33   #10
Solenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 16
GG do Solenka1
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Jak pozbylas sie problemow z cera? Czy przed zazywaniem Harmonetu mialas takie problemy? bo ja zrobilam przerwe po 3 latach i cera mi sie znacznie pogorszyla
__________________
Solenka
Solenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:04   #11
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Wink Dot.: HARMONET-skutki uboczne

A ja dzis wzielam pierwsza tabletke Harmonetu Zobaczymy jak bede sie po nich czula. O.. Jezeli zauwaze jakiekolwiek zmiany, to napisze wam o nich. A tak na marginesie.. mam nadzieje, ze w koncu poprawi mi sie cera, fajnie by tez bylo jakby sie piersi powiekszyly..
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 19:10   #12
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

No tak, ale w skladzie Harmonet nie ma raczej skladnikow poprawiajacych cere, wiec nie sadze, ze pomoze Ci w tej kwestii.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 19:42   #13
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

ja osobiscie po harmonecie chorowałam strasznie, bole głowy, ciągłe nudności, wymioty, zawroty glowy do tego stopnia, że nie mogłam unieśc głowy z poduszki, drgawki, podniesiona temperatura, odchorowywałam to swinstwo 2 tygodnie..
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:46   #14
AalutkaA
Raczkowanie
 
Avatar AalutkaA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 266
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Hmm to ja juz nie wiem.. Mimbi a moja pani ginekolog powiedziala, ze w wiekszosci przypadkow poprawia sie cera. Pozyjemy zobaczymy
AalutkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 20:58   #15
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Harmonetu nie brałam, ale brałam inne pigułki i powiem tyle - to, co jednym służy, innym szkodzi i na odwrót, a już w przypadku pigułek to baaardzo osobista sprawa. Nie ma na to żadnej reguły. Niby np. najczęstsze objawy na poczatku brania pigułek to plamienia i pobolewania brzucha, a ja się na nie nigdy nie uskarżałam (odpukać ) choć już brałam 4 różne rodzaje pigułek. Wczoraj zaczęłam czwarte - i oby ostatnie...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 09:58   #16
Cikita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Ja biorę Harmonet prawie tydzień i muszę powiedzieć że mam problemy z zaśnięciem w nocy a do tego boli mnie głowa i chyba troszkę przytyłam.Z drugiej strony poprawiła mi się cera no ale czekam jeszcze aż mi się powiększą te piersi....A Wy jak długo musiałyście czekać na ten efekt?Proszę o odpowiedzi
Cikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:51   #17
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Brałam 2 lata, skutków ubocznych nie było. Jestem po odstawieniu już od marca i też jest ok, cykle się powoli normują, nic złego się nie dzieje, biust jaki był taki jest, problemów z cerą nie mam. Ale reguły nie ma. Jeśli wrócę do pigułek to do Harmonetu.
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:41   #18
renesme
Przyczajenie
 
Avatar renesme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 26
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Witam
Biore harmonet, 3 opakowanie (Przedtem bralam Diane), nie mam ogolnie zadnych skutkow ubocznych oprocz tego, ze moja cera (bo zaczelam brac hormony ze wzgledu na tradzik) jest po nich w stanie masakrycznym. Zostalo mi 9 tab. do konca opakowania- wezme i koncze z hormonami. Nie moge patrzec na siebie w lustrze! Mi wiec nie pomogl, a dodatkowo zrujnowal mi twarz... ale reakcja na lek jest sprawa indywidualna.
__________________
'Człowiek zastępuje strachem większą część swoich emocji'
renesme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:33   #19
Jane_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Ja biorę Harmonet 2,5 roku i do tej pory nie mam żadnych skutków ubocznych, wręcz czuje się lepiej niż kiedys. Schudłam, poprawiłam mi się cera, niestety jedynie nię powiększył sie biust- a mógłby xD Poza tym nie miewałam żadnych infekcji, a gdy po 2 latach zrobilam badania, zarówno badania wątroby jak i badania krwi wyszły bardzo dobrze Ja osobiście polecam, ale jak wiadomo sprawa indywidualna.
Jane_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 10:15   #20
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

hej, a ja mam pytanie - jestem podczas pierwszego opakowania i po siedmiu dniach okres mi się kończył już, a dzisiaj jest dzień dziewiąty i wrócił mi okres z całą intensywnością. nie wiem co o tym myśleć. czy to jest normalne że będę mieć drugi tydzień okres?
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 23:17   #21
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Czasem zdarza się krwawienie w trakcie pierwszych opakowań tabletek.

Ja w ciągu 4ech opakowań harmonetu przytyłam prawie 8kg, biust urósł mi o dwa rozmiary, mam mega migreny, depresję i nerwicę.
Nienawidzę tabletek.
wistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 08:11   #22
Kikimera
Przyczajenie
 
Avatar Kikimera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Ja brałam Harmonet jakieś 7 lata temu. Wcześniej był Cilest, z którym czułam się świetnie, ale koleżanka mnie zachęciła: "świetny, nieszkodliwy, cudowny, omija wątrobę", no to poszłam do lekarza i mi przepisał. To był koszmar - ropne nacieki na twarzy, bo nie były to pryszcze, zostały mi na pamiątkę 2 dziurki (takie jak po ospie ), tycie i bóle piersi. Wróciłam do Cilestu, potem było jeszcze coś, potem jakieś trójfazowe - w sumie 3 lata męczenia się, ostatecznie odstawiłam hormony, bo to niestety tak jest z antykoncepcją u niektórych, że po kilku latach bardziej szkodzi, niż pomaga.
Ważna uwaga - straciłam sporo włosów, nad czołem mam prześwit, który nie zarasta, przeczytałam na łysienie.info, że w skutkach ubocznych działania Harmonetu pojawiło się "łysienie", czego wcześniej nie było, poza tym dziewczyny pisały, że rzeczywiście Harmonet powoduje utratę włosów. Ja nie zauważyłam tego od razu, dopiero po jakimś czasie. Nie u wszystkich musi to tak działać, ale wiedzieć warto.
Kikimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 12:32   #23
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez Kikimera Pokaż wiadomość
Ja brałam Harmonet jakieś 7 lata temu. Wcześniej był Cilest, z którym czułam się świetnie, ale koleżanka mnie zachęciła: "świetny, nieszkodliwy, cudowny, omija wątrobę", no to poszłam do lekarza i mi przepisał. To był koszmar - ropne nacieki na twarzy, bo nie były to pryszcze, zostały mi na pamiątkę 2 dziurki (takie jak po ospie ), tycie i bóle piersi. Wróciłam do Cilestu, potem było jeszcze coś, potem jakieś trójfazowe - w sumie 3 lata męczenia się, ostatecznie odstawiłam hormony, bo to niestety tak jest z antykoncepcją u niektórych, że po kilku latach bardziej szkodzi, niż pomaga.
Ważna uwaga - straciłam sporo włosów, nad czołem mam prześwit, który nie zarasta, przeczytałam na łysienie.info, że w skutkach ubocznych działania Harmonetu pojawiło się "łysienie", czego wcześniej nie było, poza tym dziewczyny pisały, że rzeczywiście Harmonet powoduje utratę włosów. Ja nie zauważyłam tego od razu, dopiero po jakimś czasie. Nie u wszystkich musi to tak działać, ale wiedzieć warto.




jejku aż sie przestraszylam bo wlasnie od jutra zamierzam brac harmonet, wczesniej za to bralam yaz ktory wiele osob sobie chwali a u mnie doszlo do tego ze nie mogla jesc bo wymiotowala i mialam biegunki, teraz biore marvelon ale niestety rezygnuje ze wzgledu na libido a szkoda bo to idealne tabletki dla mnie jezeli zauwaze u siebie ktorys z tych objawow to konce jedno opakowanie i wracam do marvelonu.
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 14:05   #24
Niunia2011
Zakorzenienie
 
Avatar Niunia2011
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 4 219
Thumbs down Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Witam! Ja biorę HARMONET już ponad 2 lata. Miesiąc temu zrobiłam sobie przerwę podczas, której czułam się o NIEBO lepiej!!!
1) Wróciła ochota na seks
2) Mój TŻ nie mógł się nadziwić, że jestem taka opanowana i spokojna
3) Przestałam mieć ochotę na słodycze i ogólnie na jedzenie
4) Nareszcie dobrze mi się spało
5) Miesiączka pojawiła się w normalnym czasie czasie i była słabsza

Teraz kończę opakowanie, wezmę jeszcze jedno i zakańczam współpracę z tabletkami. Są one (przynajmniej dla mnie) bardzo męczące. Z moich doświadczeń nie polecam, ale każdy organizm reaguje inaczej....
__________________
Niunia2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 18:58   #25
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Ja jestem obecnie w trakcie drugiego opakowania. Nie są to moje pierwsze tabletki więc mam porównanie.
- libido baaardzo wzrosło
-apetyt chyba w normie
- jestem moze bardziej rozdrazniona
Wiec widac ze wszystko to sprawa indywidualna, ale nie wiem czy przy harmonecie pozostane.
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 08:41   #26
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez Zapach deszczu Pokaż wiadomość
Ja jestem obecnie w trakcie drugiego opakowania. Nie są to moje pierwsze tabletki więc mam porównanie.
- libido baaardzo wzrosło
-apetyt chyba w normie
- jestem moze bardziej rozdrazniona
Wiec widac ze wszystko to sprawa indywidualna, ale nie wiem czy przy harmonecie pozostane.
Ja biorę Harmonet już jakieś półtora roku, to moje pierwsze tabletki.
Generalnie, jak dla mnie tabsy są super, co prawda przez pierwsze dwa tygodnie byłam okropnie rozdrażniona (prawie sie popłakałam jak mi autobus sprzed nosa uciekł, to co ze za 7 minut następny ), ale te stany złego samopoczucia szybko minęly. Miewalam tez na poczatku lekkie skurcze w stopach, na szczęście one też szybko ustały.

Generalnie to nie przytyłam po nich, za to nie wiem, bardzo łatwo lekko i przyjemnie zrzuciłam 8 kilo ograniczając jedynie jedzenie chleba i chodząc dwa razy w tygodniu na 50 minutowy lekki fitness - myślę, ze moze własnie Harmonet się do mojego sukcesu przyczynił
Nie wyłysiałam, libido mam normalne, waga - patrz wyżej a i nastrój w normie.
Nie ma co się męczyć z tabletkami, które nam nie służą - zawsze mozna zmienic. Także - to, jak wpływają na nas tabsy to sprawa indywidualna. Ja swojego Harmonetka nie zamieniłabym na żadne inne
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 10:51   #27
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Ja biorę Harmonet już jakieś półtora roku, to moje pierwsze tabletki.
Generalnie, jak dla mnie tabsy są super, co prawda przez pierwsze dwa tygodnie byłam okropnie rozdrażniona (prawie sie popłakałam jak mi autobus sprzed nosa uciekł, to co ze za 7 minut następny ), ale te stany złego samopoczucia szybko minęly. Miewalam tez na poczatku lekkie skurcze w stopach, na szczęście one też szybko ustały.

Generalnie to nie przytyłam po nich, za to nie wiem, bardzo łatwo lekko i przyjemnie zrzuciłam 8 kilo ograniczając jedynie jedzenie chleba i chodząc dwa razy w tygodniu na 50 minutowy lekki fitness - myślę, ze moze własnie Harmonet się do mojego sukcesu przyczynił
Nie wyłysiałam, libido mam normalne, waga - patrz wyżej a i nastrój w normie.
Nie ma co się męczyć z tabletkami, które nam nie służą - zawsze mozna zmienic. Także - to, jak wpływają na nas tabsy to sprawa indywidualna. Ja swojego Harmonetka nie zamieniłabym na żadne inne


W końcu jakaś pozytywna opinia Ja też się dobrze czuje, a musiłam zrezygnować z Marvelonu na rzecz Harmonetu, bo libido miałam tragiczne. A teraz wszystko w normie
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 11:02   #28
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

harmonet biorę dwa i pół roku. pierwszy miesiąc - porażka. bóle brzucha, plamienia dzień w dzień, rozdrażnienie i płaczliwość. - potem ręką odjął.
długofalowe skutki uboczne - libido w normie, apetyt również, nie przytyłam, odrobinę mi się powiększyły piersi, poprawiła mi się cera, "okres" regularny, skrócony i duuuuużo mniej bolesny <co było główną przyczyną przepisania tabletek> no i uspokoiłam się. zawsze byłam osoba bardzo nerwową i wybuchową, zmieniło się to, jestem teraz bardziej spokojna i zrównoważona. także jak już pisały dziewczyny - kwestia bardzo indywidualna.
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 22:39   #29
redgirl666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Ja dzisiaj zaczelam brac harmonet bo mi siostra polecila. Po prawie 10 latach stosowania jest bardzo zadowolona mowi ze nie ma wahan wagi ani nie wypadaja jej wlosy a piersi urosly ^^ Ja przez 2,5 roku bralam Evre ale podraznia mi skore a podczas zeszlorocznych wakacji non stop mi sie odklejala. Poza tym tez zadnych skutkow ubocznych nie odnotowalam. Mam nadzieje ze z harmonet bedzie ok
redgirl666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:00   #30
Eirene1987
Zakorzenienie
 
Avatar Eirene1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 013
Dot.: HARMONET-skutki uboczne

Prawda jest taka że nie ma co się sugerować tym, jak się inni czują po tabletkach anty bo każdy reaguje inaczej, czytałam dużo o tym że po harmonecie dziewczyny czują się źle a ja brałam przez 3 lata i żadnych skutków ubocznych nie miałam, wręcz przeciwnie, wszystko mi się ładnie uregulowało, nie musiałam brać co miesiąc mnóstwa tabletek przeciwbólowych bo po prostu już nie było to bolesne także ja bardzo sobie chwalę i kiedyś jak wrócę do tabletek to chcę do harmonetu. po prostu udało mi się za pierwszym razem trafić na tabletki do mnie dopasowane
Eirene1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.