Poprawianie nowej matury... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-19, 16:02   #1
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398

Poprawianie nowej matury...


Dziewczęta mam do Was pytanie. Czy któraś z Was może wpadła na pomysł żeby poprawić wyniki z Nowej Matury?? Ja ostatnio o tym zaczęłam myśleć i tak się zastanawiam czy nie wiecie może co trzeba zrobić, żeby się na taką poprawkę załapać. Czy są jakieś koszta w związku z tym (na pewno ) no i czy to na pewno jest tak, że jeśli nie poprawisz wyników to po prostu nie będziesz miała wymienionego dokumentu?? W ogóle piszcie wszytsko co wiecie o poprawkach
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:10   #2
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Teraz w styczniu były poprawki nowej matury. Później mozna już tylko raz na rok przez 5 lat poprawiać wynik. Poprawiasz jesli nie zdasz lub jesli wynik Cię nie zadawala. A po prostu idziesz do swoejj szkoły i mówisz, żebyś chciała poprawkę pisać, piszesz pisemko i powinnas byc na liście.
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:12   #3
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: Poprawianie nowej matury...

A ja mam pytanie nawiązujące do tematu : Ile przedmiotó można maksymalnie zdawać na nowej maturze? Ile maksymalnie jezyków można zdawać?
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:15   #4
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Na nowej maturze można zdawać maksymalnie 6 przedmiotów, z czego obowiązkowo język obcy, język polski i jeszcze jeden przedmiot-czyli minimum 3 przedmioty.

Jeśli chodzi o poprawkę- poprawiać można,a owszem, ale zapisy na sesje wiosenną były do 30 września ubiegłego roku. Teraz już po ptakach, możesz poprawiać w maju, ale 2007 roku.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:23   #5
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: Poprawianie nowej matury...

A ile maksymalnie jezyków? 2 czy 3?
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:30   #6
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Na nowej maturze można zdawać maksymalnie 6 przedmiotów, z czego obowiązkowo język obcy, język polski i jeszcze jeden przedmiot-czyli minimum 3 przedmioty.

Jeśli chodzi o poprawkę- poprawiać można,a owszem, ale zapisy na sesje wiosenną były do 30 września ubiegłego roku. Teraz już po ptakach, możesz poprawiać w maju, ale 2007 roku.
Do 30 września??? Niemożliwe. Moja koleżanka poprawiała zimową, nie poszło jej i się zapisała na wiosenną. Przypominam tylko, że zimowa odbywała się w styczniu, wiem bo sama w niej uczestniczyła. Szczerze więc polecam takie rozwiązanie. Niby rok temu nieźle mi poszło, ale nie dość dobrze by dostać się na wybraną uczelnię (zabrakło mi 5 punktów). Teraz poprawiłam o 20, więc myślę, że w tym roku mi się uda. Tymczasem odbyłam staż w Urzędzie Skarbowym, za miesiąc wyjeżdżam do Angli zarobić trochę na studia, odciążyc rodziców, a przy okazji podszlifować język
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:35   #7
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Na nowej maturze można zdawać maksymalnie 6 przedmiotów, z czego obowiązkowo język obcy, język polski i jeszcze jeden przedmiot-czyli minimum 3 przedmioty.

Jeśli chodzi o poprawkę- poprawiać można,a owszem, ale zapisy na sesje wiosenną były do 30 września ubiegłego roku. Teraz już po ptakach, możesz poprawiać w maju, ale 2007 roku.
Wiem, że już za późno...z reszta teraz to bym się nie odważyła Tak hipotetycznie pytam bo mi się chyba nudzi trochę na studiach
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 16:35   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez Szattinka
A ile maksymalnie jezyków? 2 czy 3?
Podejrzewam, że skoro masz 6 możliwych przedmiotów, jeden z nich to polski i jeden wybrany przedmiot, to na języki pozostają 4 egzaminy

Przy czym jeden język będziesz mogła zdawać na poziomie podstawowym, bo będzie to Twój przedmiot obowiązkowy. Kolejne będą przedmiotami dodatkowymi, czyli zdawać je będziesz na poziomie rozszerzonym.

Tak przynajmniej było w zeszłym roku.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:48   #9
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Poprawianie nowej matury...

ja poprawialam w sesji zimowej bo jednego przedmiotu mi nie zaliczyli i jezeli ktos nie zapisal sie na poprawe na sesje zimowa to teraz dopiero moze za rok, a jezeli ktos zapisal sie na sesje zimowa i nie podszedl to tez w tym roku w maju nie moze podejsc znowu do poprawki. A wogole jak poprawialam swoj przedmiot ( i wreszcie mam maturke bo mi zaliczyli ) to nauczyciele mowili ze duzo nie przyszlo na poprawki osob sale praktycznie bywaly puste a osoby ktore zdaly mature ale chcialy tylko poprawic wyniki nie poprzychodzili wiec przez to kolejne poprawki sa planowane i maja byc platne ale czy wejdzie oplata to nie wiadomo podobno mysla nad tym aby placili ci co zdali a chca tylko wyniki poprawiac bo glownie to oni nie poprzychodzili a sie pozglaszali tyle na ten temat co slyszalam i widzialam Pozdrawiam
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 17:15   #10
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Ja poprawiam matmę w maju i jeśli dobrze kojarze zapisywalismy sie do 30 września 2005, w szkole ;/
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:10   #11
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
Do 30 września??? Niemożliwe. Moja koleżanka poprawiała zimową, nie poszło jej i się zapisała na wiosenną. Przypominam tylko, że zimowa odbywała się w styczniu, wiem bo sama w niej uczestniczyła. Szczerze więc polecam takie rozwiązanie. Niby rok temu nieźle mi poszło, ale nie dość dobrze by dostać się na wybraną uczelnię (zabrakło mi 5 punktów). Teraz poprawiłam o 20, więc myślę, że w tym roku mi się uda. Tymczasem odbyłam staż w Urzędzie Skarbowym, za miesiąc wyjeżdżam do Angli zarobić trochę na studia, odciążyc rodziców, a przy okazji podszlifować język

A jednak- zapisy były naprawdę do 30 września. Natomiast maturzyści, którzy dali ciała na poprawce w styczniu, dostali jeszcze jedną szansę i bodajże do końca lutego, albo marca, mogli się zapisywać na jeszcze jedną poprawkę- tę w maju. Ale Ci, którzy chcieliby ominąć styczniowe potyczki, a poprawiać w maju, mieli zapisy do 30 września. Moim zdaniem absurdalna data, ale to już inna bajka...
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 13:26   #12
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez lexie
Podejrzewam, że skoro masz 6 możliwych przedmiotów, jeden z nich to polski i jeden wybrany przedmiot, to na języki pozostają 4 egzaminy
Nie jestem pewna co do tego - sprawdźcie jeszcze. Wydawało mi się, że obowiązkowo należy zdawać polski, język i przedmiot dodatkowy wybrany z listy przedmiotów (matma, historia itd) i na tej liście chyba języka nie było. Jakoo datkowy można go za to zdać ale nie jestem pewna w 100%
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 06:43   #13
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Przechodzilam to wiec moge jeszcze raz napisac ze na sesje zimowa zapisy byly do 30 wrzesnia jezeli ktos sie zapisal poprawial mature w sesji zimowej i mu sie nie powiodlo ma czas teraz do 15 marca zeby zapisac sie na poprawke w maju. Jest krotszy czas na zlozenie ponownej deklaracji ze wzgledu na krotszy czas do poprawki.
Jezeli ktos nie zadeklarowal ze chce poprawiac w sesji zimowej czyli nie zlozyl do 30 wrzesnia deklaracji to bedzie mogl tylko i wylacznie poprawiac w sesji wiosnej w 2007 roku.
Mam nadzieje ze watpliwosci zostaly rozwiane.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 08:25   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez pytajnik
Przechodzilam to wiec moge jeszcze raz napisac ze na sesje zimowa zapisy byly do 30 wrzesnia jezeli ktos sie zapisal poprawial mature w sesji zimowej i mu sie nie powiodlo ma czas teraz do 15 marca zeby zapisac sie na poprawke w maju. Jest krotszy czas na zlozenie ponownej deklaracji ze wzgledu na krotszy czas do poprawki.
Jezeli ktos nie zadeklarowal ze chce poprawiac w sesji zimowej czyli nie zlozyl do 30 wrzesnia deklaracji to bedzie mogl tylko i wylacznie poprawiac w sesji wiosnej w 2007 roku.
Mam nadzieje ze watpliwosci zostaly rozwiane.
I jeszcze tak jak datami rzucamy to powiem,że pierwotny termin to był 31 sierpnia 2005 ale maturzyści się wkurzyli.Swoją drogą dla mnie to jest absurd,że nie było dwóch terminów na obie sesje,a po drugie to było bardzo słabo rozpowszechnione do kiedy można te podadnia składać


Jeszcze jedno-oczywiście poprawiać można,ale również można nowe przedmioty dozdawać
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:06   #15
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez natii4
I jeszcze tak jak datami rzucamy to powiem,że pierwotny termin to był 31 sierpnia 2005 ale maturzyści się wkurzyli.Swoją drogą dla mnie to jest absurd,że nie było dwóch terminów na obie sesje,a po drugie to było bardzo słabo rozpowszechnione do kiedy można te podadnia składać


Jeszcze jedno-oczywiście poprawiać można,ale również można nowe przedmioty dozdawać

Fakt na poczatku byl ten 1 termin ale teraz watpie ze zmienia ( chyba ze o pare dni by przesuneli) ze wzgledu wlasnie ze jest mniej czasu, zgadzam sie tez ze mogly by byc dwa terminy bo wkoncu moze ktos nie chcial poprawiac w styczniu tylko w maju bo dostal np. okazje pracy do konca zalozmy lutego za granica. Co do rozpowszechniania ze kiedy by bylo mozna zdawac to bylo mozna dowiadywac sie na stronie CKE mimo ze dodawali z opoznieniami informacje nawet czasami dlugie opoznienia mieli ale w macierzystych szkolach tez bylo mozna zawsze sie dowiedziec u mnie naszczescie w miescie jest forum gdzie dyrektor szkoly na biezaco odpowowiada na pytania i bardzo dobrze informowal od razu mowic w razie czego gdyby sie w styczniu nie poprawilo to do kiedy bedzie nastepne skladanie deklaracji itp.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 11:12   #16
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Ja mam pytanie,bo nie bardzo rozumiem.Zdawalam mature w 2006 roku i teraz chcialabym poprawic wynik z jednego przedmiotu.Czy moge ja poprawiac w sesji zimowej w tym roku (o ile wogole taka jest) czy w maju 2009?
Orientujecie sie moze czy musze poprawiac mature w szkole,w ktorej zdawalam ja poprzednio?Od tamtej pory zmienilam miejsce zamieszkania i byloby to dla mnie nieco klopotliwe.
Wyslalam mejla do kuratorium z takim zapytaniem,ale nie spieszy im sie odpisac
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 16:07   #17
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie,bo nie bardzo rozumiem.Zdawalam mature w 2006 roku i teraz chcialabym poprawic wynik z jednego przedmiotu.Czy moge ja poprawiac w sesji zimowej w tym roku (o ile wogole taka jest) czy w maju 2009?
na pewno w maju 2009. podanie musisz zlozyc do 30 wrzesnia w szkole, do ktorej chodzilas, i z tego co wiem - raczej tam bedziesz musiala napisac te mature [ja poprawialam w tym roku i tak bylo]
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 21:42   #18
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
na pewno w maju 2009. podanie musisz zlozyc do 30 wrzesnia w szkole, do ktorej chodzilas, i z tego co wiem - raczej tam bedziesz musiala napisac te mature [ja poprawialam w tym roku i tak bylo]
Dziekuje za pomoc
W takim razie napisze mejla do swojej bylej szkoly czy moge podanie wyslac poczta.Na sama mature juz sie pofatyguje i tam pojade
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:49   #19
Nenya_89
Zadomowienie
 
Avatar Nenya_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 447
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Witch musisz iść do szkoły we wrześniu i wypełnić deklarację. Przez maila nic nie wskórasz
__________________

Książki, strona po stronie - klik
Nenya_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 11:25   #20
akguata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 197
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Ja też zdecydowałam się na poprawę matury 2005 i w związku z tym mam pytanie... Chciałabym poprawić język z poziomu podstawowego na rozszerzony. Czy przy takiej poprawie matura usta również mnie obowiązuje?
akguata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:27   #21
Nenya_89
Zadomowienie
 
Avatar Nenya_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 447
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez akguata Pokaż wiadomość
Ja też zdecydowałam się na poprawę matury 2005 i w związku z tym mam pytanie... Chciałabym poprawić język z poziomu podstawowego na rozszerzony. Czy przy takiej poprawie matura usta również mnie obowiązuje?
Myślę, że nie. Nawet jak po raz pierwszy przystępuje się do matury można wybrać język pisemnie na rozszerzonej i ustnie na podstawowej.

A ja mam takie pytanie: czy jeżeli chcę poprawiać tegoroczną maturę to po prostu idę do szkoły i proszę o deklarację czy muszę jeszcze jakieś podanie pisać?? Na stronie CKE jakoś nie mogę znaleźć informacji na temat poprawy matury.
__________________

Książki, strona po stronie - klik
Nenya_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:14   #22
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Znam kilka osób, które "poprawiały" maturę. Żadnej z nich nie udało się poprawić. Poprawa jest darmowa.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:12   #23
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Znam kilka osób, które "poprawiały" maturę. Żadnej z nich nie udało się poprawić. Poprawa jest darmowa.
Od przyszłego roku to się zmieni.Poprawki mają być płatne.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:36   #24
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Poprawianie nowej matury...

No i może dobrze, że będa płatne, bo z tego co wiem, to sporo osob poprawialo mature z podejsciem "a nuż się uda poprawic". Przeważnie się nie udawało. Co przysparzalo prac osobom sprawdzajacym testy, pewnie opoznialo wyniki.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:41   #25
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Ja z kolei znam osoby,ktorym wlasnie udalo sie poprawic mature i skad macie informacje,ze poprawki maja byc teraz platne?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:45   #26
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Witch, pewnie ze mozna poprawic mature, ale trzeba sie do tego porzadnie przylozyc, a nie liczyc na lut szczęścia nie wiadomo skąd jak przypuszczam większosc poprawiajacych
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:09   #27
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Witch, pewnie ze mozna poprawic mature, ale trzeba sie do tego porzadnie przylozyc, a nie liczyc na lut szczęścia nie wiadomo skąd jak przypuszczam większosc poprawiajacych
Jak do wszystkiego

Dziewczyny macie moze jakis link co do zasad poprawiania matury?
Z tego co zaslyszalam to jesli poprawi sie wynik to dostaje sie aneks z nowymi wynikami,tak?A co jesli sie nie poprawi?Zostaje to jakos odnotowane?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam

Edytowane przez witch_18
Czas edycji: 2008-08-06 o 22:51
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 09:04   #28
akguata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 197
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Jak do wszystkiego

Dziewczyny macie moze jakis link co do zasad poprawiania matury?
Z tego co zaslyszalam to jesli poprawi sie wynik to dostaje sie aneks z nowymi wynikami,tak?A co jesli sie nie poprawi?Zostaje to jakos odnotowane?
Aneks otrzymujesz tylko i wyłączne w przypadku poprawienia swojego wyniku maturalnego.

Cytat:
Napisane przez Nenya_89 Pokaż wiadomość

A ja mam takie pytanie: czy jeżeli chcę poprawiać tegoroczną maturę to po prostu idę do szkoły i proszę o deklarację czy muszę jeszcze jakieś podanie pisać?? Na stronie CKE jakoś nie mogę znaleźć informacji na temat poprawy matury.
Idziesz do swojej szkoły macierzystej i tam składasz deklaracje. Chyba, że chcesz zdawać mature w innej szkole niż macierzysta, wtedy musisz złożć podanie do CKE.
akguata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 09:17   #29
Nenya_89
Zadomowienie
 
Avatar Nenya_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 447
Dot.: Poprawianie nowej matury...

akguata dziękuję za odpowiedź
__________________

Książki, strona po stronie - klik
Nenya_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 09:27   #30
akguata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 197
Dot.: Poprawianie nowej matury...

Ależ proszę - polecam się na przyszłość
akguata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.