Co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-06, 14:34   #1
Kotelekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 12

Co zrobić?


Potrzebuję Waszego spojrzenia na moją znajomość. W grudniu poznałem dziewczynę (21 lat). Zaczęliśmy się poznawać, pozwalała na dotyk, chodziliśmy za rękę. Podczas pierwszych spotkań próbowałem ją pocałować, niestety nie pozwoliła na to. Nie przejąłem się tym, pomyślałem, że nie jest na to gotowa. Co jakiś czas zaczęły padać pytania jak ja traktuję znajomość z nią, czy mi na niej zależy, a co chyba najważniejsze, że boi się ze mną całować. Mówiła także, że to wszystko dzieję się za szybko, potrzebuje czasu.
Ze względu na sesję i ferie nie widzieliśmy się dłużej niż miesiąc. W międzyczasie podczas rozmów były kłótnie, które doprowadził do tego, że chce wrócić do relacji czysto koleżeńskiej. Powiedziałem, że albo próbujemy jeszcze raz, bo na początku nasza znajomość zanosiła się na coś więcej, albo kończymy znajomość. Wszystko w miarę wróciło do normy, pojawiały się kłótnie, ale od razu się godziliśmy. Dalej chętnie reagowała na mój dotyk. Kilka spotkań temu znowu ją pocałowałem, ale nie odwzajemniła pocałunku. Powiedziała, że boi się, że jak się zaangażuje to ja ją zostawię lub będzie odwrotnie. Powiedziała mi, że powie mi czy to ma sens i czy chcę więcej.
Najgorsze jest to, że zaczynam do niej coś czuć, a ona nie wie czy coś do mnie czuje po 5 miesiącach znajomości i dlatego powiedziałem jej, że muszę się od niej odsunąć. Powiedziała, że jej zależy na naszej znajomości, kontakcie, ale nie wie czy jest gotowa na coś więcej, nie czuje, że jest to ten moment. Postanowiliśmy zrobić sobie od siebie przerwę, żeby zobaczyć czy brakuje nam siebie. Za kilka dni mamy się zobaczyć i pogadać.
Coraz bardziej zastanawiam się na zakończeniu tej znajomości, ponieważ męczę się w niej. Ona wie, że chcę czegoś więcej, czuję coś do niej. Natomiast ja ciągle słyszę nie wiem. Z drugiej strony myślę, żeby dać ostatnią szansę. Sama mówiła, że ma problemy w okazywaniu uczuć, że dla niej jest to nowe. Jest strasznie zamkniętą dziewczyną, ale zauważyłem, że zaczęła się otwierać. Co radzicie zrobić?
Kotelekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 14:38   #2
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Kotelekkk Pokaż wiadomość
Potrzebuję Waszego spojrzenia na moją znajomość. W grudniu poznałem dziewczynę (21 lat). Zaczęliśmy się poznawać, pozwalała na dotyk, chodziliśmy za rękę. Podczas pierwszych spotkań próbowałem ją pocałować, niestety nie pozwoliła na to. Nie przejąłem się tym, pomyślałem, że nie jest na to gotowa. Co jakiś czas zaczęły padać pytania jak ja traktuję znajomość z nią, czy mi na niej zależy, a co chyba najważniejsze, że boi się ze mną całować. Mówiła także, że to wszystko dzieję się za szybko, potrzebuje czasu.
Ze względu na sesję i ferie nie widzieliśmy się dłużej niż miesiąc. W międzyczasie podczas rozmów były kłótnie, które doprowadził do tego, że chce wrócić do relacji czysto koleżeńskiej. Powiedziałem, że albo próbujemy jeszcze raz, bo na początku nasza znajomość zanosiła się na coś więcej, albo kończymy znajomość. Wszystko w miarę wróciło do normy, pojawiały się kłótnie, ale od razu się godziliśmy. Dalej chętnie reagowała na mój dotyk. Kilka spotkań temu znowu ją pocałowałem, ale nie odwzajemniła pocałunku. Powiedziała, że boi się, że jak się zaangażuje to ja ją zostawię lub będzie odwrotnie. Powiedziała mi, że powie mi czy to ma sens i czy chcę więcej.
Najgorsze jest to, że zaczynam do niej coś czuć, a ona nie wie czy coś do mnie czuje po 5 miesiącach znajomości i dlatego powiedziałem jej, że muszę się od niej odsunąć. Powiedziała, że jej zależy na naszej znajomości, kontakcie, ale nie wie czy jest gotowa na coś więcej, nie czuje, że jest to ten moment. Postanowiliśmy zrobić sobie od siebie przerwę, żeby zobaczyć czy brakuje nam siebie. Za kilka dni mamy się zobaczyć i pogadać.
Coraz bardziej zastanawiam się na zakończeniu tej znajomości, ponieważ męczę się w niej. Ona wie, że chcę czegoś więcej, czuję coś do niej. Natomiast ja ciągle słyszę nie wiem. Z drugiej strony myślę, żeby dać ostatnią szansę. Sama mówiła, że ma problemy w okazywaniu uczuć, że dla niej jest to nowe. Jest strasznie zamkniętą dziewczyną, ale zauważyłem, że zaczęła się otwierać. Co radzicie zrobić?
Sam piszesz ze sie meczysz.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 14:43   #3
Kotelekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Sam piszesz ze sie meczysz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Męczę się tym, że nie wiem na czym stoję. Łatwiej byłoby gdyby powiedziała, że nie widzi we mnie kogoś więcej, nie planuję ze mną czegoś stworzyć, a tak karmi mnie nadzieją, że coś może będzie. Wie, że w wakacje wyjeżdżam na kilka tygodni i zażartowałem, że będzie mogła odpocząć ode mnie. Powiedziała, że może już nie będzie chciała odpoczywać. Nie było mnie kilka dni w kraju to było widać, że tęskni za mną.

Edytowane przez Kotelekkk
Czas edycji: 2017-04-06 o 14:46
Kotelekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 14:49   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Kotelekkk Pokaż wiadomość
Męczę się tym, że nie wiem na czym stoję. Łatwiej byłoby gdyby powiedziała, że nie widzi we mnie kogoś więcej, nie planuję ze mną czegoś stworzyć, a tak karmi mnie nadzieją, że coś może będzie. Wie, że w wakacje wyjeżdżam na kilka tygodni i zażartowałem, że będzie mogła odpocząć ode mnie. Powiedziała, że może już nie będzie chciała odpoczywać. Nie było mnie kilka dni w kraju to było widać, że tęskni za mną.
Masz swoj mozg to go uzywaj. Odpowiedzialnosc musisz brac za swoje wybory zyciowe. Widzisz ze z laska ci nie idzie nie ma tego czegos. Spotyka sie z toba z braku laku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 14:52   #5
Kotelekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Masz swoj mozg to go uzywaj. Odpowiedzialnosc musisz brac za swoje wybory zyciowe. Widzisz ze z laska ci nie idzie nie ma tego czegos. Spotyka sie z toba z braku laku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coraz bardziej podejrzewam, że tak jest. Spotykamy się 2-3 razy na miesiąc, a mieszkamy obok siebie... Najdziwniejsze jest to, że przedtem sama szukała kontaktu. Jak proponowałem spotkania i jej nie pasowało to dawała inny termin.
Kotelekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 14:54   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Kotelekkk Pokaż wiadomość
Coraz bardziej podejrzewam, że tak jest. Spotykamy się 2-3 razy na miesiąc, a mieszkamy obok siebie... Najdziwniejsze jest to, że przedtem sama szukała kontaktu. Jak proponowałem spotkania i jej nie pasowało to dawała inny termin.
badz madry nie rob glupio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 15:00   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Co zrobić?

Daj sobie spokój, szkoda twojego czasu.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 19:32   #8
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Co zrobić?

Autorze tez jestem zamknietą dosyć osobą, ale staram sie okazywać zainteresowanie. Z całowaniem potrzeba mi troche czasu by sie oswoic z osobą.
Dziwne są te wasze rzadkie spotkania. Czy teraz kontaktuje sie z Toba sama z siebie, zadaje pytania czy jedynie czeka na Twoj ruch? Spytaj sie jej jak widzi wasza relacje i jak nadal nic to odpuść. Moze jej sie odwidziało ale nie wie jak to powiedziec.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-04-06 o 19:33
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 20:23   #9
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Kotelekkk Pokaż wiadomość
Potrzebuję Waszego spojrzenia na moją znajomość. W grudniu poznałem dziewczynę (21 lat). Zaczęliśmy się poznawać, pozwalała na dotyk, chodziliśmy za rękę. Podczas pierwszych spotkań próbowałem ją pocałować, niestety nie pozwoliła na to. Nie przejąłem się tym, pomyślałem, że nie jest na to gotowa. Co jakiś czas zaczęły padać pytania jak ja traktuję znajomość z nią, czy mi na niej zależy, a co chyba najważniejsze, że boi się ze mną całować. Mówiła także, że to wszystko dzieję się za szybko, potrzebuje czasu.
Ze względu na sesję i ferie nie widzieliśmy się dłużej niż miesiąc. W międzyczasie podczas rozmów były kłótnie, które doprowadził do tego, że chce wrócić do relacji czysto koleżeńskiej. Powiedziałem, że albo próbujemy jeszcze raz, bo na początku nasza znajomość zanosiła się na coś więcej, albo kończymy znajomość. Wszystko w miarę wróciło do normy, pojawiały się kłótnie, ale od razu się godziliśmy. Dalej chętnie reagowała na mój dotyk. Kilka spotkań temu znowu ją pocałowałem, ale nie odwzajemniła pocałunku. Powiedziała, że boi się, że jak się zaangażuje to ja ją zostawię lub będzie odwrotnie. Powiedziała mi, że powie mi czy to ma sens i czy chcę więcej.
Najgorsze jest to, że zaczynam do niej coś czuć, a ona nie wie czy coś do mnie czuje po 5 miesiącach znajomości i dlatego powiedziałem jej, że muszę się od niej odsunąć. Powiedziała, że jej zależy na naszej znajomości, kontakcie, ale nie wie czy jest gotowa na coś więcej, nie czuje, że jest to ten moment. Postanowiliśmy zrobić sobie od siebie przerwę, żeby zobaczyć czy brakuje nam siebie. Za kilka dni mamy się zobaczyć i pogadać.
Coraz bardziej zastanawiam się na zakończeniu tej znajomości, ponieważ męczę się w niej. Ona wie, że chcę czegoś więcej, czuję coś do niej. Natomiast ja ciągle słyszę nie wiem. Z drugiej strony myślę, żeby dać ostatnią szansę. Sama mówiła, że ma problemy w okazywaniu uczuć, że dla niej jest to nowe. Jest strasznie zamkniętą dziewczyną, ale zauważyłem, że zaczęła się otwierać. Co radzicie zrobić?
Jeśli Ci zależy to daj jej szansę, ale przygotuj się że możesz dostać kopa. Ale jak zdecydowanego kopa nie będzie tylko tak będzie męczyła następnymi miesiącami że "chciałabym i boję się" to jednak Ty daj kopa jej bo to będzie znaczyło że jest niedojrzała i pochlebia jej że się ślinisz ale sama nic nie chce
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 20:27   #10
Kotelekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Autorze tez jestem zamknietą dosyć osobą, ale staram sie okazywać zainteresowanie. Z całowaniem potrzeba mi troche czasu by sie oswoic z osobą.
Dziwne są te wasze rzadkie spotkania. Czy teraz kontaktuje sie z Toba sama z siebie, zadaje pytania czy jedynie czeka na Twoj ruch? Spytaj sie jej jak widzi wasza relacje i jak nadal nic to odpuść. Moze jej sie odwidziało ale nie wie jak to powiedziec.
Do czasu zrobienia przerwy, czasami pisała pierwsza, ale to ja bardziej się interesowałem nią niż ona mną. Odkąd powiedziałem, że muszę się od niej odsunąć to nic nie napisała. Jak się spotkamy to się zapytam o to.
Kotelekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 06:19   #11
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Co zrobić?

2-3 razy na miesiąc to bardzo mało... na takich rzadkich spotkaniach nie zbudujecie żadnej relacji. Jak ona ma się do Ciebie przekonać skoro po jednym spotkaniu czeka się na drugie kilkanaście dni? Jeny, najfajniejszy jest ten etap poznawania się, motyli w brzuchu, endorfiny, szmery bajery i w ogóle. U was tego nie ma, jest męczarnia, czy to jest na pewno to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-07, 12:30   #12
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Kotelekkk Pokaż wiadomość
Męczę się tym, że nie wiem na czym stoję. Łatwiej byłoby gdyby powiedziała, że nie widzi we mnie kogoś więcej, nie planuję ze mną czegoś stworzyć, a tak karmi mnie nadzieją, że coś może będzie. Wie, że w wakacje wyjeżdżam na kilka tygodni i zażartowałem, że będzie mogła odpocząć ode mnie. Powiedziała, że może już nie będzie chciała odpoczywać. Nie było mnie kilka dni w kraju to było widać, że tęskni za mną.
Lubi cię jako kolegę, może nawet jako przyjaciela. Kiedy szantażujesz ją, że albo będziecie razem, albo zrywasz znajomość, to nie dziwne, że zaczyna wykręcać się, że nie wie, co do ciebie czuje. Wie. Tylko nie chce tracić z tobą kontaktu, dlatego nie podaje jednoznacznej odpowiedzi.

(Swoją drogą - to okropne, że niektórzy ludzie chcą wszystkie albo niczego, tak jakby pośrednie relacje między ludźmi nie istniały...)
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 18:40   #13
Kotelekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co zrobić?

Okazało się, że ją to wszystko przerasta, nie jest to jej czas na związek, dalej ją coś blokuje (wspominała o tym na samym początku).
Kotelekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 10:00   #14
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Co zrobić?

Przykro mi, choć nie można ukryć że na to się zanosiło. Poznasz kogoś ciekawszego
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 11:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.