Pierwszy raz - jak to zrobicie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 16:06   #1
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg

Pierwszy raz - jak to zrobicie ?


Na Początek Pozdrowienia dla wszystkich wizażanek. Założyłam ten wątek, bo jestem ciekawa jak Wy i Wasi partnerzy zaplanowaliście lub planujecie swój pierwszy raz ?? Czy macie dopracowane szczegóły czy idziecie na żywioł ??

Ja poszłam na żywioł, nic nie planowaliśmy Więc nie mam za bardzo jak się rozpisywać. Ale znam dziewczyny które ze swymi wybrankami planują jakieś szczególne rzeczy na ten dzień, np planują piękny hotel i apartament z łóżkiem małżeńskim, lub pierwsze wspólne wakacje itd. Jestem ciekawa jak to u Was wyglądało lub będzie wyglądać ?
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 16:29   #2
Ciri :)
Raczkowanie
 
Avatar Ciri :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 206
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

U nas to również była sytuacja spontaniczna, po prostu pewnej nocy nie zatrzymaliśmy się na pieszczotach
Pozdrawiam
Ciri :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 16:52   #3
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

U nas też pełen spontan I się cieszę Bo gdybyśmy zaczęli tak planować to jeszcze by nic z tego nie wyszło.
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 07:18   #4
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Właśnie, myślę że jeśli wszystko jest tak zaplanowane to dodatkowo stresuje, ale może mylę się ponieważ ja też poszłam na żywioł Pozdrowienia
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 10:24   #5
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Kochałam chłopaka, a przynajmniej na pewno byłam nim mocno zauroczona, kiedyś zapytał czy moglibyśmy pójsć krok dalej i stało się...wieczorem wyszedł ode mnie i więcej go nie zobaczyłam, rozstał się ze mną przez gg. Dziś to już nie boli, mogę tylko przestrzegać inne dziewczyny i życzę żeby nigdy żadnej z Was to nie spotkało.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 10:51   #6
maarzenaa
Raczkowanie
 
Avatar maarzenaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 179
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

eh kasiulka22 dlatgo ja jak bede miala faceta to tego bede sie najbardziej obawiac..ze mnie zostawi po tym...
maarzenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 10:54   #7
anetkadg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z internetu :P
Wiadomości: 244
GG do anetkadg
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Przykro mi, niestety czasem nie da się przewidzieć wszystkiego chociaż się staramy :-( Myślę, że postąpił dzieinnie i przykre jest to że nie powiedział Ci co mu nie pasowało. Ale co zrobić jeśli niektórzy nie liczą się z innymi ludźmi. Mam tylko nadzieje że teraz Ci się dobrze układa
__________________
anetkadg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 18:08   #8
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Pewnego dnia moi rodzice wyjechali na tydzień więc sama byłam w całych 108m2... Oczywiscie codziennie u mnie był, aż pewnego dnia wylądowaliśmy w łóżku moich rodzicow.

Spontan
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 18:40   #9
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Spontaniczne pierwsze razy są zwykle najbardziej udane.... ) Gdy się planuje, przeważnie nic nie wychodzi...;P.... Mój pierwszy raz był spontaniczny...... i przypałowy...)Ale cieszę się, że zrobiłam to z odpowiednim facetem..) Wiem, jak moje koleżanki, zrobiły to z nieodpowiednimi facetami po raz 1 i później żałowały... miały wstręt do tych spraw... eh ciężkie to
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 20:20   #10
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Kochane jesteście

To było tak, że po wszystkim on stwierdził, że nic do mnie nie czuje, jestem super dziewczyną, ale nic więcej i nie kocha mnie, myślał że przez seks wykrzesa uczucie, teraz dokładnie go cytuję, bo zdanie zapadło mi w pamięć. Po tym jak wyszedł ode mnie pojechał od razu do innej dziewczyny, wiem bo mój kolega akurat był u niej i tak dowiedziałam się o wszystkim. Próbował kręcić na dwa fronty, zerwał ze mną i miał nadzieję, ze ułoży mu się z tamtą dziewczyną. Powiadomiłam ją o jego wyczynie i ona z nim zerwała. To chyba była zemsta, ale tak czułam i nie żałuję tego. Miałam wtedy 21 lat, i nigdy nie pomyślałam że coś takiego mnie spotka. Nie byłam "łatwą dziewczyną", przed nim również spotykałam się z mężczyznami, ale nie zdecydowałam się na ten krok. Rozstanie z nim pozwoliło mi spotkać mężczyzne mojego życia, z którym jestem już po ślubie cywilnym, a we wrześniu bierzemy ślub kościelny. Moja historia niech będzie przestrogą, bacznie obserwujcie swoich chłopaków, mężczyzn, wiele rzeczy które zakrywa miłość, da się zauważyć rozumem. Pozdrawiam Was cieplutko
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 20:41   #11
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Kasiulka22 obserwowałam bacznie i się zawiodłam..;(eh
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 07:59   #12
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

To jest załosne... jak chlopak zrywa po sexie takim... normalnie podłe jak ta dziewczyna moze sie czuc wtedy? jak szmata taka ehhh

Moze wlasnie decydujac sie na dalszy krok myslimy ze zatrzymamy przy sobie danego chhlopaka kiedy mu sie oddamy... sama nie wiem... znam takie przypadki co to wlasnie sex zblizyl ludzi... no ale trafiaja sie takie przypały ze po sexie jest KONIEC
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 08:17   #13
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Ja równiez nie chcialam niczego planowac, ale tak wyszło ze ktoregos pieknego dnia w lipcu miałam cały dzien i cała noc wolny dom.... no wiec postawiłam swiece właczyłam romantyczna muzyke i posunelismy sie dalej... jestesmy juz razem 3 lata wiec nie bojcie sie..nie wszyscy faceci sa takimi swiniami...ja ze swoim byłam 2 lata zanim to zrobilam wiec wiedzialam ze nie jest ze mna tylko dla seksu

Ps. na koniec moj TŻ z wrazenia stuknal swieczke i cały wosk sie wylal na biurki po upojnych chwilach zaczelismy sprzatac go zeby na nastepnego dnia nic nie zobaczyla moja mama
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 10:08   #14
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Współczuje dziewczynom, które swój pierwszy raz zakończyły w taki sposób....
Uraz psychiczny do tych spraw zostaje okrutny...=/ wiem, po przeżyciach moich koleżanek...
teraz trudno o fajnego faceta.... "facet jest jak miejsce parkingowe - fajny, zawsze zajęty"
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 16:22   #15
ula-po-prostu
Raczkowanie
 
Avatar ula-po-prostu
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 261
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

hmhm nie wyobrażam sobie planowania?? może to i romantyczne w pewnym stopniu, ale jakoś nigdy nie wierzę planom, zresztą.. taki wieczór np. w hotelu, wszystko umówione, wydaje mi sie "świetną" okazją do tego, żeby dziewczyna w ostatniej chwili spanikowała i uciekła
planowanie w sensie-oboje wiemy,że jesteśmy gotowi, bedziemy zabezpieczeni - TAK ale czy to się stanie jutro czy za pół roku.....
__________________
'Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą'
I dobrze mi z tym!


'nie narzekaj, że masz pod górę, skoro jest to wspinaczka na szczyt'
ula-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 16:58   #16
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

ja bym tam preferowala pol spontan, pol zorganizowany



bo jakos spontan na imprezie u znajomych, z jakims np zezgonowanym gosciem obok w lozku to jakos mi sie specjalnie nie widzi

moj kolega ostatnio zrobil to (pierwszy raz) na balkonie, na jakims foteliku, z przypadkową dziewczyną i kumplem przy okazji rzygającym przez barierkie wspaniala sceneria
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 17:04   #17
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Cytat:
Napisane przez martina@
ja bym tam preferowala pol spontan, pol zorganizowany



bo jakos spontan na imprezie u znajomych, z jakims np zezgonowanym gosciem obok w lozku to jakos mi sie specjalnie nie widzi

moj kolega ostatnio zrobil to (pierwszy raz) na balkonie, na jakims foteliku, z przypadkową dziewczyną i kumplem przy okazji rzygającym przez barierkie wspaniala sceneria
Nio to widzę kolega będzie miał co wspominać... haha... i jego przyjaciel obok też... o ile będzie coś pamiętał.. Niezły melanżyk musiał tam być heh ale dobra, nie wnikam

Zgadzam się z wizją pierwszego razu... mój w sumie też był pół spontan , pół zorganizowany)
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 17:10   #18
kara1155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

ja mimo ze niedlugo 19 lat jestem jeszcze dziewica
tak czytam wasze wypowiedzi i chcialabym znalezc takiego faceta ktory mnie pokocha i zeby moj pierwszy raz byl niezaplanowany
kara1155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 17:17   #19
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Cytat:
Napisane przez kara1155
ja mimo ze niedlugo 19 lat jestem jeszcze dziewica
tak czytam wasze wypowiedzi i chcialabym znalezc takiego faceta ktory mnie pokocha i zeby moj pierwszy raz byl niezaplanowany
Poczekaj, nie warto się spieszyć.. Jak poznasz kogoś, sama poczujesz, że to osoba warta Twojej cnoty.. i dzieki temu będziesz miała niezpomniany pierwszy raz.. nie o to chodzi, żeby byle z kim, byle szybko, byle gdzie..
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 17:19   #20
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Cytat:
Napisane przez m0niSk4
Nio to widzę kolega będzie miał co wspominać... haha... i jego przyjaciel obok też... o ile będzie coś pamiętał.. Niezły melanżyk musiał tam być heh ale dobra, nie wnikam

Zgadzam się z wizją pierwszego razu... mój w sumie też był pół spontan , pół zorganizowany)
dobrze ze mnei tam nie bylo, bo by dostal ladne kazanie


dlatego jestem za pol spontanami, bo jednak mozna sie wtedy i zabezpieczyć i wie się, czy ktos wejdzie czy nie (tzn to wtedy robi sie jak wiemy ze nikt się znienacka nie pojawi)

ale z drugiej strony jakieś kolacje i inne ceregiele mogą naprawde zestresować, tym bardziej że pierwszy raz wcale nie jest jakąs ekspolzją miłości i przecież nierzadko wiąże się z bólem
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 17:37   #21
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

...i z niewypałem... Wiem, ze swojego doświadczenia, gdy mój partner dopiero za drugim razem wszedł we mnie zupełnie.. a dopiero za 3 był już taki swobodny sex..
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 21:10   #22
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Cytat:
Napisane przez czuczenka
To jest załosne... jak chlopak zrywa po sexie takim... normalnie podłe jak ta dziewczyna moze sie czuc wtedy? jak szmata taka ehhh

Moze wlasnie decydujac sie na dalszy krok myslimy ze zatrzymamy przy sobie danego chhlopaka kiedy mu sie oddamy... sama nie wiem... znam takie przypadki co to wlasnie sex zblizyl ludzi... no ale trafiaja sie takie przypały ze po sexie jest KONIEC
Ja przez długi czas zadawałam sobie pytanie, dlaczego nie powiedział mi wcześniej, przed wszystkim, że nie kocha mnie i chce skończyć znajomość, ok na pewnie nie było by to miłe, ale zrozumiałabym. Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak potraktować dziewczynę, totalnie "zgniłym" od wewnątrz. Dziś jednak na wszystko patrzę inaczej bo gdyby tak się nie stało, moja droga potoczyłaby się zupełnie inaczej i nie spotkałabym mojego męża. Życie jest przewrotne.

Monisk4 tak masz rację, niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zauważyć, dlatego tak często i w tak brutalny sposób inni to wykorzystują.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 09:16   #23
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Kasiulka22 tak często los wystawia nas na próbę.... i przez to tak często cierpimy.. chyba tylko po to,żeby "po burzy wyszło słońce"...jak w Twoim przypadku
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:40   #24
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Cytat:
Napisane przez m0niSk4
Kasiulka22 tak często los wystawia nas na próbę.... i przez to tak często cierpimy.. chyba tylko po to,żeby "po burzy wyszło słońce"...jak w Twoim przypadku
W moim rowniez

Ale uznaje, ze nic nie dzieje sie bez powodu.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:47   #25
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Cytat:
Napisane przez Nati02
W moim rowniez

Ale uznaje, ze nic nie dzieje sie bez powodu.
No więc właśnie...
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 14:49   #26
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Wszystko przede mną,ale sądzę,że nie ma co planować,że to stanie się tego i tego dnia o godzinie..

Ale formę zabezpieczenia i tego typu inne trzeba zaplanować-tak sądzę
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 07:13   #27
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Zaczelambrac tabletki anty... no i praktycznie wiedzialam ze sie szykuje sex w najblizszej przyszlosci.. no i sie stało... w sumie nic nie bylo planowane ot tak wyszlo
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 07:43   #28
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22
Kochane jesteście

To było tak, że po wszystkim on stwierdził, że nic do mnie nie czuje, jestem super dziewczyną, ale nic więcej i nie kocha mnie, myślał że przez seks wykrzesa uczucie, teraz dokładnie go cytuję, bo zdanie zapadło mi w pamięć. Po tym jak wyszedł ode mnie pojechał od razu do innej dziewczyny, wiem bo mój kolega akurat był u niej i tak dowiedziałam się o wszystkim. Próbował kręcić na dwa fronty, zerwał ze mną i miał nadzieję, ze ułoży mu się z tamtą dziewczyną. Powiadomiłam ją o jego wyczynie i ona z nim zerwała. To chyba była zemsta, ale tak czułam i nie żałuję tego. Miałam wtedy 21 lat, i nigdy nie pomyślałam że coś takiego mnie spotka. Nie byłam "łatwą dziewczyną", przed nim również spotykałam się z mężczyznami, ale nie zdecydowałam się na ten krok. Rozstanie z nim pozwoliło mi spotkać mężczyzne mojego życia, z którym jestem już po ślubie cywilnym, a we wrześniu bierzemy ślub kościelny. Moja historia niech będzie przestrogą, bacznie obserwujcie swoich chłopaków, mężczyzn, wiele rzeczy które zakrywa miłość, da się zauważyć rozumem. Pozdrawiam Was cieplutko


boze jakbym czytala o sobie ... jestem teraz w podobnej sytuacji i bardzo sie ciesze , ze to przeczytalam . Wiec od ponad roku rozmawiam z takim chlopakiem na gg bardzo dobrze nam sie rozmawia i on uwaza ze dopuki sie nie spotkamy i nie sprobujemy tego uczucia on nie przestanie o mnie myslec , mimo tego ze ma juz 2 lata swoja dziewczyne za kazdy razem kiedy sie umawiamy na spotkanie on mowi o sexie , ze to zrobiym ze on mnie pragnie , ze to bedzie oznaka jego uczucia blablabla itp. Chce tez sporobowac tego "zwiazku" na 2 fronty .... Teraz wiem , ze jest glupim , zalosnym prostakiem niewartym niczego , ktoremu zalezy na jednym wspolczuje jego dziewczynie bo jest bardzo naiwna i nawet nie zdaje sobie sprawy jaieki ma chlopaka
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 17:53   #29
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Pierwszy raz - jak to zrobicie ?

Cytat:
Napisane przez paula00
boze jakbym czytala o sobie ... jestem teraz w podobnej sytuacji i bardzo sie ciesze , ze to przeczytalam . Wiec od ponad roku rozmawiam z takim chlopakiem na gg bardzo dobrze nam sie rozmawia i on uwaza ze dopuki sie nie spotkamy i nie sprobujemy tego uczucia on nie przestanie o mnie myslec , mimo tego ze ma juz 2 lata swoja dziewczyne za kazdy razem kiedy sie umawiamy na spotkanie on mowi o sexie , ze to zrobiym ze on mnie pragnie , ze to bedzie oznaka jego uczucia blablabla itp. Chce tez sporobowac tego "zwiazku" na 2 fronty .... Teraz wiem , ze jest glupim , zalosnym prostakiem niewartym niczego , ktoremu zalezy na jednym wspolczuje jego dziewczynie bo jest bardzo naiwna i nawet nie zdaje sobie sprawy jaieki ma chlopaka
Cieszę się, że mój post pomógł. Ja w tamtym związku byłam pewna siebie, swojej atrakcyjności, tego że mam dużo do zaoferowania, to było strasznie naiwne z mojej strony, nie dopuszczałam myśli że tak mogłaby się skończyć moja historia. Wyglądało pięknie, jak u większości par, wszystko niby na swoim miejscu, bo nie chciałam szerzej rozchylić powiek i dostrzec tego co było widoczne, a sygnałów miałam sporo, na które nawet otoczenie zwracało mi uwagę, ale gdzie tam... koleżanki zazdrościły, mama się myliła . Seks to nie dowód na uczucie, a chłopak który tak mówi to zwykły podrywacz i drań. Mam uraz i dziś wszystkich takich powiesiłabym na suchej gałęzi za przyrodzenie. Nie dajcie się kobietki!!!
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.