Coś na temat starania się facetów o względy kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-10, 20:15   #1
ms_strawberry
Przyczajenie
 
Avatar ms_strawberry
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 20

Coś na temat starania się facetów o względy kobiet


UWAGA - długie !
Cześć dziewczyny,
mam problem, który spędza mi sen z powiek. Od 4 miesięcy spotykam się z fajnym facetem, na początku uważałam, że totalnie do siebie nie pasujemy, ale po pewnym czasie zauważyłam, że czekam na kolejne spotkania, myślę o nim, no nie owijając w bawełnę zauroczyłam się. Z czasem jednak zauważyłam dużo problemów (właśnie tutaj chcę się Was dziewczyny zapytać, czy wymyślam, czy mam racje). Praktycznie nigdy nie prawi mi komplementów (może zdarzyło się ze dwa razy, kiedy powiedział mi coś miłego), nigdy mi nie kupił nawet marnego kwiatka (ja kilka drobnych rzeczy mu podarowałam), nigdy nie chwycił za rękę, nie porusza też tematu relacji między nami. Spotkania proponuje on (natomiast zwykle ja wymyślam co na tych spotkaniach będziemy robić), zazwyczaj raz na tydzień (mieszkamy na dwóch różnych końcach miasta, więc odległość to nie jest jakiś problem). Rozumiem, że jest dosyć spokojnym człowiekiem, który nie wszystko mówi od razu, a ja jego totalną odwrotnością, ale na prawdę nie wiem na czym stoję i jakieś aluzje kierowane w jego stronę nic tutaj nie zdziałały. Szalę goryczy przelał dzisiejszy dzień. Nie widzieliśmy się tydzień, z rozmowy wyszło, że na prawdę ma dużo nauki, wiadomo sesja i że zobaczymy się jakoś w tygodniu, natomiast okazało się, że dzisiaj poszedł ze znajomymi na dni swojej miejscowości, jakiś koncert. Czyli wynika z tego, że kompletnie mnie olał... Nie rozumiem jego zachowania, bo pisze do mnie każdego dnia, sam proponuje spotkania, całujemy się na nich, przytulamy, ogólnie jest milutko, ale brakuje mi takich podstawowych aspektów starania się z jego strony. Ja też nie narzucam się, czekam na jakąś męską inicjatywę , ale się chyba nie doczekam. Dziewczyny, skończyć to teraz, żeby później nie rozpaczać, czy ciągnąć dalej i czekać na rozwój wydarzeń (boje się, że zacznie mi bardziej zależeć i wtedy będzie tylko gorzej) ?
ms_strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 20:31   #2
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez ms_strawberry Pokaż wiadomość
UWAGA - długie !
Cześć dziewczyny,
mam problem, który spędza mi sen z powiek. Od 4 miesięcy spotykam się z fajnym facetem, na początku uważałam, że totalnie do siebie nie pasujemy, ale po pewnym czasie zauważyłam, że czekam na kolejne spotkania, myślę o nim, no nie owijając w bawełnę zauroczyłam się. Z czasem jednak zauważyłam dużo problemów (właśnie tutaj chcę się Was dziewczyny zapytać, czy wymyślam, czy mam racje). Praktycznie nigdy nie prawi mi komplementów (może zdarzyło się ze dwa razy, kiedy powiedział mi coś miłego), nigdy mi nie kupił nawet marnego kwiatka (ja kilka drobnych rzeczy mu podarowałam), nigdy nie chwycił za rękę, nie porusza też tematu relacji między nami. Spotkania proponuje on (natomiast zwykle ja wymyślam co na tych spotkaniach będziemy robić), zazwyczaj raz na tydzień (mieszkamy na dwóch różnych końcach miasta, więc odległość to nie jest jakiś problem). Rozumiem, że jest dosyć spokojnym człowiekiem, który nie wszystko mówi od razu, a ja jego totalną odwrotnością, ale na prawdę nie wiem na czym stoję i jakieś aluzje kierowane w jego stronę nic tutaj nie zdziałały. Szalę goryczy przelał dzisiejszy dzień. Nie widzieliśmy się tydzień, z rozmowy wyszło, że na prawdę ma dużo nauki, wiadomo sesja i że zobaczymy się jakoś w tygodniu, natomiast okazało się, że dzisiaj poszedł ze znajomymi na dni swojej miejscowości, jakiś koncert. Czyli wynika z tego, że kompletnie mnie olał... Nie rozumiem jego zachowania, bo pisze do mnie każdego dnia, sam proponuje spotkania, całujemy się na nich, przytulamy, ogólnie jest milutko, ale brakuje mi takich podstawowych aspektów starania się z jego strony. Ja też nie narzucam się, czekam na jakąś męską inicjatywę , ale się chyba nie doczekam. Dziewczyny, skończyć to teraz, żeby później nie rozpaczać, czy ciągnąć dalej i czekać na rozwój wydarzeń (boje się, że zacznie mi bardziej zależeć i wtedy będzie tylko gorzej) ?
raczej mu nie zależy. Spotyka się z Toba z braku kogos lepszego.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 20:55   #3
meski_punkt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 223
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Nie czytaj alefelerzeklseler.

Przecież nie musicie wszędzie ze sobą wychodzić, proponuje spotkania, jest inicjatywa, więc wygląda na to, że zależy mu na spotkaniach. Jeśli chcesz wiedzieć na czym stoisz, to możesz go zapytać.
meski_punkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:09   #4
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Tez uwazam, ze powinnas sie zapytac na czym stoisz.

Z tym koncertem faktycznie niefajnie wyszlo, ale z tego co piszesz wydaje sie, ze jednak mu zalezy. Calujecie sie, przytulacie, on pisze, inicjuje spotkania.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:12   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Ja bym z nim porozmawiała.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:28   #6
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez meski_punkt Pokaż wiadomość
Nie czytaj alefelerzeklseler.

Przecież nie musicie wszędzie ze sobą wychodzić, proponuje spotkania, jest inicjatywa, więc wygląda na to, że zależy mu na spotkaniach. Jeśli chcesz wiedzieć na czym stoisz, to możesz go zapytać.
a to problem był zadzwonic: znajomi proponują wyjście na koncert, może też masz ochotę?

To naturalny sposób poznania jej ze znajomymi.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2017-06-10 o 21:29
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 21:53   #7
ms_strawberry
Przyczajenie
 
Avatar ms_strawberry
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 20
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Dziewczyny, pytałam, czy traktujesz nasza relacje troszkę jak jak friends with benefits, zaprzeczył, powiedział, że poważniej. No, ale nie idą za tym żadne czyny. Może dzisiaj napisze jak wróci to powiem prosto z mostu, że chcę pogadać, nie ma sensu tego ciągnąć, bo się ciągle zamartwiam. Dzięki za odpowiedzi!
ms_strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 22:29   #8
MistrzyniDrugiegoPlanu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 907
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Ja bym sobie dała spokój.
MistrzyniDrugiegoPlanu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 22:49   #9
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

ja wiem, że na wizażu szalenie modna jest rozmowa i naukowanie dorosłych ludzi w którą stronę prawidłowo podcierac tyłek, ale jak dla mnie szalenie słabe jest kiedy kobieta musi uczyć dorosłego faceta, że związek powinien zawierać także takie elementy jak czułość, dbanie o siebie, wzajemna troska, nietraktowanie się per noga i tak dalej.

facet mógl ci zwyczajnie powiedzieć, że wychodzi z kumplami.
mógłby też naprawdę czasem powiedzieć ci że jesteś ładną kobietą, zauważyć, jak wyglądasz czy spojrzeć na ciebie jakbyś była jego osobistym milionem dolarów.
kwiatek to bzdura, nigdy nie pojęłam tego ''babskiego'' parcia nie zieleninę, ale brak mówienia sobie miłych rzeczy i zwracania na siebie nawzajem uwagi to już dużo gorzej. podobnie zresztą jak nierozmawianie o tym, jak relacja się rozwija i do czego zmierza.
takie tam subtelne detale, z których utkane jest jakieś tam poczucie sensu.

albo ten twój facet jest no cóż, idiotą z tego gatunku, że powodzenie z kobietami mu wybitnie nie grozi, albo to nie to.

jeśli masz siłę, i wiarę w to, że zasługujesz na coś lepszego, że masz szansę na miłość, to to skoncz.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2017-06-10 o 22:52
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 23:17   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ja wiem, że na wizażu szalenie modna jest rozmowa i naukowanie dorosłych ludzi w którą stronę prawidłowo podcierac tyłek, ale jak dla mnie szalenie słabe jest kiedy kobieta musi uczyć dorosłego faceta, że związek powinien zawierać także takie elementy jak czułość, dbanie o siebie, wzajemna troska, nietraktowanie się per noga i tak dalej.

facet mógl ci zwyczajnie powiedzieć, że wychodzi z kumplami.
mógłby też naprawdę czasem powiedzieć ci że jesteś ładną kobietą, zauważyć, jak wyglądasz czy spojrzeć na ciebie jakbyś była jego osobistym milionem dolarów.
kwiatek to bzdura, nigdy nie pojęłam tego ''babskiego'' parcia nie zieleninę, ale brak mówienia sobie miłych rzeczy i zwracania na siebie nawzajem uwagi to już dużo gorzej. podobnie zresztą jak nierozmawianie o tym, jak relacja się rozwija i do czego zmierza.
takie tam subtelne detale, z których utkane jest jakieś tam poczucie sensu.

albo ten twój facet jest no cóż, idiotą z tego gatunku, że powodzenie z kobietami mu wybitnie nie grozi, albo to nie to.

jeśli masz siłę, i wiarę w to, że zasługujesz na coś lepszego, że masz szansę na miłość, to to skoncz.
Autorko, przeczytaj uważnie, bo mądre słowa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 23:25   #11
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

litości, facetowi już nie wolno bez zgody ruszyć ani ręką ani nogą bo foch?
może dla niego relacja rozwija się w naturalnym tempie, jeszcze sam nie wie do czego prowadzi, miło mu się spędza z autorką czas i tyle

poza tym - nie jest małym dzieckiem, żeby prosić ją o pozwolenie na wyjście na koncert

ma prawo spędzać czas ze swoimi znajomymi oraz nie mieć jeszcze parcia na wprowadzanie "może-dziewczyny" w swoje środowisko
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-10, 23:29   #12
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;74566691]litości, facetowi już nie wolno bez zgody ruszyć ani ręką ani nogą bo foch?
może dla niego relacja rozwija się w naturalnym tempie, jeszcze sam nie wie do czego prowadzi, miło mu się spędza z autorką czas i tyle

poza tym - nie jest małym dzieckiem, żeby prosić ją o pozwolenie na wyjście na koncert

ma prawo spędzać czas ze swoimi znajomymi oraz nie mieć jeszcze parcia na wprowadzanie "może-dziewczyny" w swoje środowisko[/QUOTE]
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-10, 23:56   #13
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

och, wolno im obojgu wszystko, nie są zrośnięci biodrem i nie na tym polega moim zdaniem zdrowa relacja by nie móc gdzieś pojść
ale jesli dziewczyna po 4 miesiącach czuje się bardziej jak kumpela do całusów, bo ''on ma swoje tempo '' a nie jak kobieta, z którą on mogłby chcieć być, adorowana, kandydatka na ważną osobę w jego sercu tylko ''opcja z braku laku'' no to cóż.

''miło'' to ''się spędza czas'' przed telewizorem czy na wizażu . dla relacji międzyludzkich (w szczegolności facet-kobieta) to taki eufemizm na ''mam cię w dupie, jesteś, fajnie, nie jesteś, też fajnie''. takie samo puste określenie jak ''zasługujesz na lepszego'' czy ''zostańmy przyjaciółmi''.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2017-06-11 o 00:01
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 00:57   #14
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Jak dla mnie to po prostu sie spotykacie i tyle. Nie widzi Cie jeszcze jako kogos kogo chcialby/warto by bylo przedstawic kolegom albo wcale nie zamierza Cie nigdy przedstawiac. Czas pokaże..
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 01:30   #15
_Offca_
Raczkowanie
 
Avatar _Offca_
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;74566691]litości, facetowi już nie wolno bez zgody ruszyć ani ręką ani nogą bo foch?
może dla niego relacja rozwija się w naturalnym tempie, jeszcze sam nie wie do czego prowadzi, miło mu się spędza z autorką czas i tyle

poza tym - nie jest małym dzieckiem, żeby prosić ją o pozwolenie na wyjście na koncert[/quote]

No to super , że mu się fajnie z autorką czas spędza , tyle , że autorce mniej . I to jest moim zdaniem problem - dynamika jej i jego. Nawet , jeśli wszyscy jej powiedzą , że ona się za bardzo śpieszy , to i tak nie zmieni emocji , które się pojawiają . Bo taka dynamika jej po prostu nie odpowiada. I albo się o tym rozmawia , albo żegna , jeśli nie ma możliwości dogadania się w tej sprawie - zwłaszcza , w tej fazie "związku" .
Mieszkają w jednym mieście - widują się raz na tydzień , chłopak mówi , że ma dużo nauki i się nie zobaczą , ale na koncert ze znajomymi czas znalazł. A nie można było powiedzieć : "w tym tygodniu się nie widzimy , bo idę na koncert ze znajomymi "? Albo zwyczajnie zabrać ją ze sobą ?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;74566691]ma prawo spędzać czas ze swoimi znajomymi oraz nie mieć jeszcze parcia na wprowadzanie "może-dziewczyny" w swoje środowisko[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez ms_strawberry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytałam, czy traktujesz nasza relacje troszkę jak jak friends with benefits, zaprzeczył, powiedział, że poważniej.
To co robi kompletnie nie współgra z tym co mówi , przynajmniej jak dla mnie. Dla autorki też nie , jak widać .

Autorko , moja rada - wypełnij kalendarz na następne 2 tygodnie , i kiedy chłopak zechce się umówić - odmów ze dwa razy. Jak zrozumie i wykaże większe zainteresowanie - super , jak nie - daj sobie spokój.

Edytowane przez _Offca_
Czas edycji: 2017-06-11 o 01:48
_Offca_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 04:40   #16
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 151
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;74566691]litości, facetowi już nie wolno bez zgody ruszyć ani ręką ani nogą bo foch?
może dla niego relacja rozwija się w naturalnym tempie, jeszcze sam nie wie do czego prowadzi, miło mu się spędza z autorką czas i tyle

poza tym - nie jest małym dzieckiem, żeby prosić ją o pozwolenie na wyjście na koncert

ma prawo spędzać czas ze swoimi znajomymi oraz nie mieć jeszcze parcia na wprowadzanie "może-dziewczyny" w swoje środowisko[/QUOTE]

Dokładnie.

Pewnie na ten koncert byli już umówieni od dawna. Albo to mógł być też spontan. Mi też zdarza się wyjść bez mojego faceta, nawet jeśli jesteśmy razem długo.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 09:45   #17
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Pewnie na ten koncert byli już umówieni od dawna. Albo to mógł być też spontan. Mi też zdarza się wyjść bez mojego faceta, nawet jeśli jesteśmy razem długo.

Przecież to nie o to chodzi, że chłopak nie może wyjść ze znajomymi bez Autorki, tylko o to, że jej naściemniał. Taki jest niby wielce zarobiony i na rozrywki z nią nie ma czasu, za to ze znajomymi owszem.
Generalnie sytuacja wygląda słabo. Cztery miesiące spotykania się to już wystarczająco, żeby się określić, czy chce się z daną osobą budować związek, czy nie. Obstawiam, że chłopak spotyka się z Autorką z braku laku dopóki nie trafi się dziewczyna, która go zauroczy. Wówczas dynamika rozwoju znajomości będzie zupełnie inna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 10:30   #18
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez ms_strawberry Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pytałam, czy traktujesz nasza relacje troszkę jak jak friends with benefits, zaprzeczył, powiedział, że poważniej. No, ale nie idą za tym żadne czyny. Może dzisiaj napisze jak wróci to powiem prosto z mostu, że chcę pogadać, nie ma sensu tego ciągnąć, bo się ciągle zamartwiam. Dzięki za odpowiedzi!
Ściemnia. Moim zdaniem dokładnie tak tę relację traktuje.
Ja nie przeprowadzałabym żadnych rozmów, by nie usłyszeć kolejnej ściemy, tylko powiedziałabym wprost, że nie widzę sensu, by trwać w tym związku.
Jeśli oznajmisz z góry- "musimy porozmawiać", to się przygotuje. Weź go z zaskoczenia. W zależności co odpowie, będziesz wiedziała co dalej.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 10:50   #19
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Tak porozmawiajcie, na pewno go oświeci, że jak mu na tobie zależy to jednak trzeba się częściej spotykać i nagle poczuje taką chęć...

Jak dla mnie nie warto. Też tak miałam. Najpierw czekałam na pierwsze spotkanie aż w końcu znajdzie czas, potem wyczekiwałam pocałunku, na informację, że jesteśmy razem też musiałam czekać kolejne miesiące, kolejne żeby chciał się ze mną codziennie spotykać... (byłam naprawdę zaślepiona) w końcu wyszedł z tego związek, ale nadal wolał wychodzić sam z kolegami, którzy zawsze brali swoje dziewczyny... jego zdaniem po ślubie miało się to magicznie zmienić, ale aż tak głupia nie byłam, aby w to uwierzyć.

Jak facetowi zależy to chce się spotykać. Po 4 miesiącach już powinien wiedzieć czego chce.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 11:34   #20
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ściemnia. Moim zdaniem dokładnie tak tę relację traktuje.
Ja nie przeprowadzałabym żadnych rozmów, by nie usłyszeć kolejnej ściemy, tylko powiedziałabym wprost, że nie widzę sensu, by trwać w tym związku.
Jeśli oznajmisz z góry- "musimy porozmawiać", to się przygotuje. Weź go z zaskoczenia. W zależności co odpowie, będziesz wiedziała co dalej.
Też mi się tak wydaje.

Poza tym - mieszkacie w tym samym mieście i spotykacie się raz na tydzień? Rozumiem, że jest to spotkanie jednodniowe (może tylko kilkugodzinne nawet), bardzo mało, moim zdaniem.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 12:17   #21
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 151
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Przecież to nie o to chodzi, że chłopak nie może wyjść ze znajomymi bez Autorki, tylko o to, że jej naściemniał. Taki jest niby wielce zarobiony i na rozrywki z nią nie ma czasu, za to ze znajomymi owszem.
Generalnie sytuacja wygląda słabo. Cztery miesiące spotykania się to już wystarczająco, żeby się określić, czy chce się z daną osobą budować związek, czy nie. Obstawiam, że chłopak spotyka się z Autorką z braku laku dopóki nie trafi się dziewczyna, która go zauroczy. Wówczas dynamika rozwoju znajomości będzie zupełnie inna.
Może nie ściemniał, tylko to był spontan. Po protu dla mnie to normalne, czasem się zdarza nie zrelacjonować wszystkiego partnerowi.

Jeśli autorka nie jest szczęśliwa w tym układzie, niech zrywa (mówię o całości posta), ale jeśli o koncert się rozchodzi, no to dla mnie żaden powód..
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 12:28   #22
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Może nie ściemniał, tylko to był spontan. Po protu dla mnie to normalne, czasem się zdarza nie zrelacjonować wszystkiego partnerowi.

Jeśli autorka nie jest szczęśliwa w tym układzie, niech zrywa (mówię o całości posta), ale jeśli o koncert się rozchodzi, no to dla mnie żaden powód..

Jeśli byłby tak zajęty nauką jak twierdził, to nie miałby czasu na takie spontany. Widać nauka była tylko wymówką, żeby spławić Autorkę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 12:35   #23
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Może nie ściemniał, tylko to był spontan. Po protu dla mnie to normalne, czasem się zdarza nie zrelacjonować wszystkiego partnerowi.

Jeśli autorka nie jest szczęśliwa w tym układzie, niech zrywa (mówię o całości posta), ale jeśli o koncert się rozchodzi, no to dla mnie żaden powód..
Jak ludzie zaczynają się spotykać/być ze sobą, to chcieliby spędzać ze sobą jak najwięcej czasu - tutaj mamy sytuację, że zamiast spotkania z Autorką (nie widzieli się tydzień, widują się raz na tydzień) chłopak wolał wyjść ze znajomymi. Dla mnie to świadczy o małym zaangażowaniu chłopaka w znajomość z Autorką. I tu nie chodzi, zdaje się, o sam fakt pójścia na ten koncert, ale właśnie spędzenie jedynej, jak wynika z opowieści tego chłopaka, wolnej chwili, ze znajomymi, a "olanie" Autorki.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Jeśli byłby tak zajęty nauką jak twierdził, to nie miałby czasu na takie spontany. Widać nauka była tylko wymówką, żeby spławić Autorkę.
Otóż to. Zresztą ludzie zauroczeni drugą osobą spod ziemi wydobędą choćby chwilę wolnego czasu na spotkanie, takie jest moje zdanie, poparte obserwacjami. Jak to leciało - "choćby skały srały..." .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 12:56   #24
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość



Zresztą ludzie zauroczeni drugą osobą spod ziemi wydobędą choćby chwilę wolnego czasu na spotkanie, takie jest moje zdanie, poparte obserwacjami. Jak to leciało - "choćby skały srały..." .
Ależ oczywiście. Nie ma złej pory na spotkanie. Mnie zdarzały się randki o 22:00.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 13:24   #25
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 151
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Jeśli byłby tak zajęty nauką jak twierdził, to nie miałby czasu na takie spontany. Widać nauka była tylko wymówką, żeby spławić Autorkę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jak jestem zajęta nauką to.wyrywam się na spontan. Dla mnie jedna taka sytuacja nie jest alarmująca, chyba że jest regułą.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 13:47   #26
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja też jak jestem zajęta nauką to.wyrywam się na spontan.
I wówczas wybierasz wyjście ze znajomymi zamiast randki z osobą, którą jesteś zauroczona, z którą spotykasz się od paru miesięcy zaledwie raz w tygodniu i z którą od tygodnia się nie widziałaś?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:08   #27
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Ale oni chyba nie sa z jednego miasta. Autorka napisala, ze poszedl na dni SWOJEJ miejscowosci, czyli jakby nie mieszkali w jednym miescie. Dla mnie takie wypady na spontanie tez sa normalne. Moze byl zajety nauka, ale akurat material na ten dzien zdazyl ogarnac/mial juz dosc, a znajomi zaproponowali wypad, no to poszedl?
Zawsze to zajmie mniej czasu niz ogarniecie transportu do innego miasta.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:15   #28
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Ale oni chyba nie sa z jednego miasta. Autorka napisala, ze poszedl na dni SWOJEJ miejscowosci, czyli jakby nie mieszkali w jednym miescie. Dla mnie takie wypady na spontanie tez sa normalne. Moze byl zajety nauka, ale akurat material na ten dzien zdazyl ogarnac/mial juz dosc, a znajomi zaproponowali wypad, no to poszedl?
Zawsze to zajmie mniej czasu niz ogarniecie transportu do innego miasta.
Cytat:
Spotkania proponuje on (natomiast zwykle ja wymyślam co na tych spotkaniach będziemy robić), zazwyczaj raz na tydzień (mieszkamy na dwóch różnych końcach miasta, więc odległość to nie jest jakiś problem).
Może chodziło o miejscowość, z której pochodzi.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:22   #29
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Może chodziło o miejscowość, z której pochodzi.
Ahh, zwracam honor. Nie zauwazylam tego.

To moze akurat byl na weekend w domu?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:23   #30
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Coś na temat starania się facetów o względy kobiet

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście. Nie ma złej pory na spotkanie. Mnie zdarzały się randki o 22:00.
No dokładnie. Ja pracuję nieraz do 23:00, a facet z którym się teraz spotykam musi wstawać codziennie o 6:00. I jeśli nie mieliśmy innej możliwości na spotkanie, to przyjeżdżał po mnie do pracy by spotkać się choćby na godzinę.

I jeśli ktoś jest zauroczony drugą osobą, to znajdzie czas na spotkanie pomimo natłoku zajęć. Tak więc nie dziwię Ci się autorko, że jesteś rozczarowana jego zachowaniem.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-24 13:38:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.