Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-08, 10:52   #1
rednails123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 7

Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..


Jestem w związku małżeńskim od 3 lat. Kiedy nasz związek był jeszcze na etapie „chodzenia ze sobą” wiedziałam, że jeszcze przede mną była kiedyś ONA. Owa ONA była dla niego ważna, nawet bardzo ważna, rzadko o niej opowiadał, nie wiem do teraz dlaczego się rozstali. Mój mąż twierdzi, że w zasadzie to oni tak naprawdę nigdy nie byli razem, ale coś do siebie czuli, spotykali się (ONA będąc w związku z innym mężczyzną spotykała się z moim obecnym mężem). Od wspólnych znajomych dowiedziałam się, że bardzo przeżywał zerwanie wszelkich kontaktów z tą dziewczyną. Długo, długo nikogo nie miał, do czasu kiedy pojawiłam się ja. W okresie relacji chłopak-dziewczyna było nam bardzo dobrze.

Pamiętam sytuację, kiedy w gronie znajomych zaczął podejrzanie chować telefon i odpisywać na SMS-y. Oczywiście zażartowałam, że coś przede mną ukrywa, ale nie dociekałam z kim pisze.
Kilka dni później sytuacja zmusiła mnie do zadzwonienia z jego telefonu do koleżanki, z którą byliśmy umówieni (oczywiście pozwolił mi, sama jego telefonu w tamtym okresie nie wzięłabym do ręki). W trakcie wyszukiwania numeru telefonu do owej znajomej znalazłam jej imię w kontaktach, i to w dodatku tak pieszczotliwie zapisane. Zapytałam go wtedy o Nią, powiedział, że to stare dzieje. Tamtego dnia również dowiedziałam się, że te ukrywane SMS-y były do niej, a napisał do niej, ponieważ wydawało mu się, że jadąc autem minął ją na pasach i chciał się tylko upewnić czy to była właśnie ona. I podobno na tym rozmowa się skończyła.

Po tamtej sytuacji nie odczuwałam żadnego oddalania się od siebie, między nami było tak jak zawsze – czyli prawie idealnie. Często pisał przy mnie wiadomości na facebooku czy w późniejszym czasie na messengerze, ale nigdy nie widziałam wiadomości od niej.
Z dnia na dzień tej miłości było między nami naprawdę coraz więcej, później dowiedziałam się, że jestem w ciąży i beż żadnego zawahania wspólnie podjęliśmy decyzję o ślubie, jak tylko na świat przyjdzie nasza córka.

Jeszcze w trakcie ciąży ponownie wrócił temat tej panny. Powtórnie wysyłał jej SMS-y, tylko, że tym razem już się nie krył tak z tym telefonem. Awantura była niemała, ale szybko wyjaśniona – podobno chciała się zapytać o pracę sezonową, w której dawno temu pracował mój mąż. Nic poza tym. Niewinny SMS z zapytaniem. Więc odpuściłam, po raz kolejny odpuściłam z nadzieją, że już nigdy nie będziemy wracać do tematu wiadomości ona-on.

Nasza wymarzona córka, ślub, magiczny czas. Ale później wpadliśmy w taką rutynę, zmęczenie, nudę, mój powrót do pracy, mijanie się w domu przez jego pracę, że coś tam przez pewien czas zaczęło się miedzy nami psuć. Zaczęłam coś podejrzewać, ale nie miałam wystarczających dowodów na to, że to prawda.

W okresie świątecznym kupił nowy telefon, a stary zwyczajnie leżał w kącie. I coś mnie ruszyło (aczkolwiek, szkoda, że dopiero pod koniec stycznia 2018), pod jego nieobecność pozwoliłam sobie włączyć stary telefon i doszukałam się tego czego chciałam. Ponownie SMS-y – i tu już chyba nawet nie muszę pisać do kogo….
Częstotliwość pisania była znikoma (był to okres: czerwiec 2017, następnie lipiec 2017, wrzesień 2017, grudzień 2017).

Wiadomość z czerwca dotyczyła numeru telefonu do koleżanki jeszcze z okresu szkolnego, w celu odświeżenia znajomości i zorganizowania spotkania klasowego.

Wiadomości z lipca dotyczyły życzeń urodzinowych dla mojego męża, z tym, że w zamian za życzenia mój mąż zaprosił ją na kawę. Głupia gadka, ona była w pracy, więc ze spotkania nic nie wyszło, aczkolwiek na koniec wymiany zdań było : „No niestety, gdybym wcześniej wiedziała, ale może innym razem. Jesteśmy w kontakcie”.

Wiadomości z września. Tu pierwsza wiadomość od niej : „Śniłeś mi się”. Mój mąż odpisał jej to samo, z tym, że sen z jej udziałem miał miejsce kilka tygodni wcześniej. Później już tylko gorzej. Że pamięta jak razem jechali do szkoły, że ona się wtedy tak niewinnie do niego uśmiechała etc. Mój mąż odpisał coś w stylu : „Tak, pamiętam ten wzrok, szczerze mówiąc to nikt nigdy nie patrzył tak na mnie jak TY, chciałbym cofnąć się 10 lat do tyłu. Czy kiedyś jeszcze popatrzymy tak na siebie?”. Jej odpowiedź brzmiała: „Najlepiej napisać, że nie, aczkolwiek nigdy nie możemy być tego pewni. To były najlepsze i najintensywniejsze wspólne miesiące”. Odpowiedź mojego męża: „Najintensywniejsze pod jakim względem? Bo najlepsze to tak”. I to tyle, nie było odpowiedzi z jej strony.

Następne wiadomości były z okresu grudniowego. Mój mąż postanowił złożyć jej życzenia z okazji mikołajek. Bezsensowna wymiana zdań – czy była grzeczna w tym roku czy Mikołaj dał rózgą po pupie. Na co ona odpisała, że nigdy grzeczna nie była. I tu najbardziej boląca widomość dla mnie od mojego męża : „Kiedyś byłaś grzeczna, ale skoro jest teraz inaczej to może mi pokażesz jaka niegrzeczna jesteś?”. I tu zaskoczenie. Odpisała : „ A co, żona Ci nie pokazuje, że mnie się prosisz?”. Wiadomość mojego męża: „Co by mi żona nie pokazała to nie grzech. Ale Ciebie dobrze wspominam, dlatego mogłabyś”. I na tym koniec.

Później odczytałam wiadomości na messengerze, ze stycznia, tylko i wyłącznie ze stycznia 2018. Nie wiem czy we wcześniejszym okresie naprawdę z nią nie pisał i jedyne co znalazłam na potwierdzenie tej „zdrady” były SMS-y, czy po prostu na bieżąco usuwał te wiadomości.
Tam wypisywał jej, że często o niej myśli, że dobrze mu ze mną, że ogromnie się cieszy, że ma mnie i córkę ale gdzieś tam w głowie czasem siedzi mu ONA. Zaproponował spotkanie, w celu pogadania i odbudowania znajomości, oraz napisał jej, że przecież nie umawiają się na randkę, chociaż obiecać nie może, że nie wylądują w łóżku, bo czasem się tak zdarza. (podobno był to żart z jego strony, jak w późniejszym czasie o tym rozmawialiśmy). W zasadzie ona odpisała mu tylko, że oczywiście jest jak najbardziej za tym, żeby się spotkać i odbudować relację. I na tym zakończyła się rozmowa.

Wyrzygałam mu wszystko. Dużo rozmawialiśmy, tłumaczył, że ONA nic dla niego nie znaczy, że pogubił się trochę przez ten okres, w którym znacznie oddaliliśmy się od siebie, a nasze relacje były w słabej kondycji. Mówił, że nie chce mnie stracić, że dopiero teraz rozumie jak bardzo mnie skrzywdził. I ma rację, bo skrzywdził mnie ogromnie, ale postanowiłam mu wybaczyć. I nie wiem czy dobrze zrobiłam. Teraz wyjechał, dwa miesiące, delegacja. Postanowiłam do niej napisać. Żeby nas zostawiła w spokoju, że jest tak samo winna jak mój mąż, aczkolwiek nie chcę aby mój mąż dostawał od niej SMS-y z życzeniami urodzinowymi – bo od tego jestem ja, ani wiadomości o tym, że jej się śnił – bo od tego również jestem ja. Odpisała : „Mogę wysłać Ci wszystkie nasze wiadomości, i zobaczysz kto do kogo i w jakim celu pisał. Ja nic od niego nie chcę.”

I zastanawiam się teraz, czy przypadkiem ich „rozmowa” nie trwa o wiele, wiele dłużej, i że rzeczywiście mój mąż mógł sprytnie to przede mną ukrywać – usuwając wiadomości. Nie wiem, czy dobrze zrobiłam wybaczając mu i wierząc we wszystkie zapewnienia – „ to nic dla mnie nie znaczyło, jesteś dla mnie najważniejsza”….

Kocham go, a jednoczenie nienawidzę za wszystko co mi zrobił. Ratować małżeństwo, czy zakończyć?
rednails123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:00   #2
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Zakonczyc. Tu nie tylko chodzi o niewiernosc z jego strony (zdrada emocjonalna), ale ciagle oszustwa i robienie z Ciebie idiotki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:07   #3
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Moim zdaniem kreci go niedostepnosc tej laski bo przeciez on ma żone itd. Tyle jego co sobie popisał, pośnił itd. W seksie tez pewnie inne emocje wtedy były niz w długoletnim zwiazku.
Teraz ma inne zycie, zona dziecko. Tamta historia była inna teraz ma zwykłe zycie. Moze jest znudzony tym. Czesto facetom gdy jest małe dziecko troche odwala.

Według mnie za duzo o niej mysli. Teraz jest z Toba wiec powinien byc Tu i Teraz. Tym bardziej jak macie dziecko. Moze separacja? Na poczatek i sie zobaczy?
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:18   #4
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Musisz rozstrzygnąć sama przed sobą czy będziesz w stanie zaufać. Wiele z nas ma w pamięci osoby, które na jakimś etapie dużo znaczyły natomiast uważam, że tego typu wiadomości nie powinny mieć miejsca w związku. Mi samej też zdarza się pomyśleć o ex, co robi, jak sobie radzi ale ważnym jest by swoim postępowaniem nikogo nie zranić. Niestety smsy od męża wyglądają na zaproszenie do flirtu, którego w zasadzie kobieta nie podjęła dlatego skupiłabym się na Twojej relacji z mężem zamiast pisać do niej. Prawda jest taka, że gdyby nie jego inicjatywa to problem ten by nie powstał. Nie widzę z jej strony zamachu na Waszą prywatność, to Twój mąż zachował się nie fair wobec Ciebie i Waszej rodziny.
Ochłoń, przemyśl sobie na spokojnie i porozmawiaj z nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:26   #5
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;8200186 6]Musisz rozstrzygnąć sama przed sobą czy będziesz w stanie zaufać. Wiele z nas ma w pamięci osoby, które na jakimś etapie dużo znaczyły natomiast uważam, że tego typu wiadomości nie powinny mieć miejsca w związku. Mi samej też zdarza się pomyśleć o ex, co robi, jak sobie radzi ale ważnym jest by swoim postępowaniem nikogo nie zranić. Niestety smsy od męża wyglądają na zaproszenie do flirtu, którego w zasadzie kobieta nie podjęła dlatego skupiłabym się na Twojej relacji z mężem zamiast pisać do niej. Prawda jest taka, że gdyby nie jego inicjatywa to problem ten by nie powstał. Nie widzę z jej strony zamachu na Waszą prywatność, to Twój mąż zachował się nie fair wobec Ciebie i Waszej rodziny.
Ochłoń, przemyśl sobie na spokojnie i porozmawiaj z nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Teraz po przeczytaniu tych njusów ciezko bedzie Autorce skupic sie na relacji z mężem. To on powinien skupic sie na swoim malzenstwie a nie na flircie z byłą. On tu jest winien i autorka o tym wie. On ma to naprawic bo nadszarpnął zaufanie
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:41   #6
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Teraz po przeczytaniu tych njusów ciezko bedzie Autorce skupic sie na relacji z mężem. To on powinien skupic sie na swoim malzenstwie a nie na flircie z byłą. On tu jest winien i autorka o tym wie. On ma to naprawic bo nadszarpnął zaufanie
Owszem, o tym napisałam. To on jest winny tej sytuacji i to od niego zależy czy i w jaki sposób sprawę rozwiąże. Chodziło mi o to, że dalsze rozmowy z jego byłą nie mają sensu i aby swoją energię poświęciła na ewentualny dialog z mężem zamiast dociekać i dopytywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 11:45   #7
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Mnie przerażaja takie osobniki jak ten mąz: "to nic dla mnie nie znaczylo, jestes dla mnie najwazniejsza", ja pierdziu, jak to pisal tez to myslal, w ogole nie myslal, krzywdził obrzydliwie flirtując sobie z kolezanka, masakra

Problem w tym czy mu to wybaczysz, bo pewnie nie zapomnisz, zabolało Cie to bardzo i sie nie dziwie, poczulas sie zdradzona. Ale tu wlasnie jest dalszy problem czy to tak w glowie Ci nie bedzie siedzialo, czy on cos nie ukrywa, czy nie oklamuje, to jest najgorsze. Jak mu nie zaufasz z powrotem to sie zamęczysz.

Moze i nawet dobrze, ze sie jej zapytalas co i jak i wyszlo, ze ona nic nie chce , ale czy tez mowi prawde, nie wiem, te esemesy z żona w tle masakara, ale widac, ze troche mu dogadywala, tylko co z tego jak to nie ona tak pisala, a on i on zawinił na calej linii.

Teraz jest w delegacji długiej, macie jakby mala separacje, zobacz co sie zmieni po powrocie, czy dalas rade nie myslec tak o tym i zaufac, czy on sie chociaz stara i wtedy podejmij decyzje czy chcesz byc z nim czy sie bac dalej co jemu do łba strzeli.

Trzymaj sie autorko i przykro mi, że takie coś Cie spotkalo
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-08, 11:55   #8
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Dosc wczesnie sie postaraliscie o dziecko to byla wpadka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 12:00   #9
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Każda zdrada boli czy to emocjonalna czy fizyczna, ale najgorsze, że on nie widzi w tym problemu. To on powinien teraz robić wszystko żebyś mu na nowo zaufala i na pewno powinien zerwać kontakt z ex, bo myślę że tekst, że może się to skończyć w łóżku w cale nie był żartem. Jeśli on na dobre o niej nie zapomni to nie będziecie szczęśliwi. Na odejście jest może za wcześnie, może daj mu szansę żeby udbudowal twoje zaufanie. Na odejście zawsze znajdziesz czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 12:02   #10
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Winy dopatrywałabym się bardziej u męża niż u tej kobiety.
Twó mąż to kłamca, takie są fakty.
Może nie odrazu rozwód, ale tak jak ktoś tutaj zasugerował - separacja.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:03   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Historia jak mojego kuzyna: kochał jedną, wyszedł za drugą, też szybko dziecko. Rozwód po kilku latach.

Autorko, przykro mi, ale możliwe że ten związał się z Tobą z niewłaściwych powodów, nadal mając tamtą w sercu, umyśle i pewnie też w spodniach. Małżeństwo próbujcie ratować, macie dziecko, ale obawiam się, że Ty nie jesteś dla niego "tą", skoro w sumie tak szybko złapał Was kryzys, a on "się pogubił" z inną. Może doceni to, co ma, może nie. Pytanie, czy do niego dociera co zrobił, jakie to chamskie było. Chyba nie do końca, a to bardzo źle wróży na przyszłość. On musi wziąć na siebie odpowiedzialność i powinien na tej swojej durnej głowie stanąć, aby to naprawić.

I drugie pytanie: czy Ty będziesz w stanie wybaczyć. Bo zapomnieć przez najbliższych kilka lat i tak pewnie nie zapomnisz, ale wybaczyć w końcu będziesz musiała, inaczej to nie ma sensu.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2018-03-08 o 13:05
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-08, 13:08   #12
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Historia jak mojego kuzyna: kochał jedną, wyszedł za drugą, też szybko dziecko. Rozwód po kilku latach.

Autorko, przykro mi, ale możliwe że ten związał się z Tobą z niewłaściwych powodów, nadal mając tamtą w sercu, umyśle i pewnie też w spodniach. Małżeństwo próbujcie ratować, macie dziecko, ale obawiam się, że Ty nie jesteś dla niego "tą", skoro w sumie tak szybko złapał Was kryzys, a on "się pogubił" z inną. Może doceni to, co ma, może nie. Pytanie, czy do niego dociera co zrobił, jakie to chamskie było. Chyba nie do końca, a to bardzo źle wróży na przyszłość. On musi wziąć na siebie odpowiedzialność i powinien na tej swojej durnej głowie stanąć, aby to naprawić.

I drugie pytanie: czy Ty będziesz w stanie wybaczyć. Bo zapomnieć przez najbliższych kilka lat i tak pewnie nie zapomnisz, ale wybaczyć w końcu będziesz musiała, inaczej to nie ma sensu.
Ja tez tak mysle. Byc moze kocha tamta wciaz wraca do niej, a z Toba tkwi tak po prostu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:31   #13
rednails123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Cytat:
Napisane przez kennedy
Dosc wczesnie sie postaraliscie o dziecko to byla wpadka?
Ciąża planowana, po 2 latach związku. Ale co to ma do rzeczy czy dziecko było planowane czy wpadka?

Cytat:
Napisane przez justynkag10
Każda zdrada boli czy to emocjonalna czy fizyczna, ale najgorsze, że on nie widzi w tym problemu. To on powinien teraz robić wszystko żebyś mu na nowo zaufala i na pewno powinien zerwać kontakt z ex, bo myślę że tekst, że może się to skończyć w łóżku w cale nie był żartem. Jeśli on na dobre o niej nie zapomni to nie będziecie szczęśliwi. Na odejście jest może za wcześnie, może daj mu szansę żeby udbudowal twoje zaufanie. Na odejście zawsze znajdziesz czas.
Problem widzi, dużo rozmawialiśmy, przepraszał, prosił, błagał o wybaczenie. Jeszcze przed wyjazdem na delegację dużo się zmieniło w jego zachowaniu, starał się, na prawdę się starał to wszystko naprawić i w jakiś sposób wynagrodzić mi moje cierpienie. Kontakt zerwał. Pokazał mi wiadomości - tym razem zainicjowane przez nią, w których wyraźnie dał jej do zrozumienia żeby nigdy nie próbowała się z nim skontaktować.

Cytat:
Napisane przez Shanaya
Musisz rozstrzygnąć sama przed sobą czy będziesz w stanie zaufać. Wiele z nas ma w pamięci osoby, które na jakimś etapie dużo znaczyły natomiast uważam, że tego typu wiadomości nie powinny mieć miejsca w związku. Mi samej też zdarza się pomyśleć o ex, co robi, jak sobie radzi ale ważnym jest by swoim postępowaniem nikogo nie zranić. Niestety smsy od męża wyglądają na zaproszenie do flirtu, którego w zasadzie kobieta nie podjęła dlatego skupiłabym się na Twojej relacji z mężem zamiast pisać do niej. Prawda jest taka, że gdyby nie jego inicjatywa to problem ten by nie powstał. Nie widzę z jej strony zamachu na Waszą prywatność, to Twój mąż zachował się nie fair wobec Ciebie i Waszej rodziny.
Ochłoń, przemyśl sobie na spokojnie i porozmawiaj z nim.
Nie chcę mojego męża w żaden sposób tutaj bronić, bo ja jestem całkowicie świadoma, że to on zawalił. Aczkolwiek ona tutaj też nie jest czysta. Tak jak pisałam, niektóre rozmowy były zapoczątkowane przez nią, np. odnośnie pracy za granicą, o tym, że jej się śnił, życzenia urodzinowe. Niby niewinnie, niby nie reagowała na jego skandaliczne wypowiedzi, ale jednak takimi drobnymi rzeczami przypominała mu o swoim istnieniu. Zresztą, kiedy mój mąż napisał do niej, że nikt tak na niego nie patrzył jak ona - ona odpisała to samo odnośnie mojego męża (nie napisałam tego w głównej wiadomości).
Chciałam jeszcze dodać, że w momencie, w którym to wszystko wyszło na jaw, po czasie w którym sobie staraliśmy coś wytłumaczyć, naprawić - ona znowu do niego napisała - "hej, widziałam Twoją żonę, chowała się z papierosem, wiedziałeś, że ona w ogóle pali?". To już jest trochę zamach na moją prywatność, bo gdybym się w porę nie dowiedziała, to za niedługo nie mogłabym się w spokoju po tyłku podrapać, bo mój mąż też by o tym wiedział.
Ja osobiście tej dziewczyny nie znam. I ona mnie również ani nie zna, ani nigdy nie widziała. Więc musiała nieźle przestudiować moje zdjęcia, żeby tak perfekcyjnie rozpoznać mnie na ulicy.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Historia jak mojego kuzyna: kochał jedną, wyszedł za drugą, też szybko dziecko. Rozwód po kilku latach.

Autorko, przykro mi, ale możliwe że ten związał się z Tobą z niewłaściwych powodów, nadal mając tamtą w sercu, umyśle i pewnie też w spodniach. Małżeństwo próbujcie ratować, macie dziecko, ale obawiam się, że Ty nie jesteś dla niego "tą", skoro w sumie tak szybko złapał Was kryzys, a on "się pogubił" z inną. Może doceni to, co ma, może nie. Pytanie, czy do niego dociera co zrobił, jakie to chamskie było. Chyba nie do końca, a to bardzo źle wróży na przyszłość. On musi wziąć na siebie odpowiedzialność i powinien na tej swojej durnej głowie stanąć, aby to naprawić.

I drugie pytanie: czy Ty będziesz w stanie wybaczyć. Bo zapomnieć przez najbliższych kilka lat i tak pewnie nie zapomnisz, ale wybaczyć w końcu będziesz musiała, inaczej to nie ma sensu.
Myślę, że dociera, on wie, że źle zrobił. Mówił, że żałuje każdej wiadomości (aczkolwiek to na mnie nie działa, ponieważ nadużył mojego zaufania, i ponownie tak szybko go nie dostanie, bo zaufania nie dostaje się z przypadku). Teraz go nie ma, więc to stawanie na głowie i robienie wszystkiego co w jego mocy aby to naprawić jest niemożliwe, ale mimo wszystko codziennie przypomina mi, że kocha mnie i moją córkę, i że jak wróci to zrobi wszystko, żeby było dobrze tak jak jeszcze kilka miesięcy temu.

Wybaczyłam mu na chwilę obecną, ale cały czas o tym myślę, rozmyślam, zamartwiam się, zastanawiam jak to dalej będzie wyglądało. Dlatego cieszę się, że teraz go nie ma. Mam czas aby się zastanowić, a on musi poczuć czy rzeczywiście za mną i moją córką dostatecznie tęsknił i nie wyobraża sobie życia bez nas.
rednails123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:37   #14
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Jak dla mnie to ona ewidentnie jątrzy między Wami - ta wiadomosc o paleniu była bezczelna. Nie powinnaś na to pozwalać. Moim zdaniem powinnas mu postawić warunek całkowitego! zerwania kontaktów i z nią również rozstrzygnąć to prosto w oczy i nagrać rozmowę na wszelki wypadek.

Nigdy nie nalezy tolerowac obecności ŻADNYCH przyjaciółek/niby koelżanek które ciągle sa w zyciu faceta/a tym bardziej byłych miłości. Platoniczna przyjaźń damsko męska to bujdy :/
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:38   #15
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

A pokazała Ci w końcu te wszystkie wiadomości, z których wynika kto do kogo i w jakim celu pisał?

Niby nie powinno się wydawać kategorycznych osądów, ale jak dla mnie to Twój mąż cały czas jest w niej zakochany i cały czas próbuje ją odzyskać. Jedyny problem jest taki, że to ona nie chce. W związku z tym możesz być pewna, że wybierze Ciebie i córkę, ale nie liczyłabym, że zrobi to z miłości do Ciebie.

Jego teksty nie były żadnymi żartami i gdyby faktycznie się spotkali i ona była chętna, to skończyliby w łóżku. Nie ma sensu się łudzić, rzucił Ci śmieszny tekścik, którym próbuje się bronić każdy zdradzający. To Twój wybór, czy będziesz naiwna, czy postanowisz nie marnować swojej młodości na takiego typa.
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:43   #16
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Moim zdaniem postąpiłaś bardzo głupio i naiwnie wierząc mu i nie sprawdzając tego wcześniej i teraz powinnaś zadziałać zdecydowanie, a nie bawić się w wiarę w ich słowa.

Jesteście mężem i żoną, macie dziecko - masz prawo wiedzieć wszystko o jego kontaktach z innymi kobietami,a szczegolnie jesli są jego była miłością... ja bym w życiu nie pozwoliła aby mój mąż pisał cokolwiek i o czymkolwiek ze swoją była ukochaną :/
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:46   #17
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

E no ten esemes o papierosie to rzeczywiście tak jakby chciała napisać, że go oklamujesz i że nie widziała a wie że to Ty to się musi tym interesować

Jak maz chce to naprawic , całkowicie się z nią nie kontaktować, to można dac szansę
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:49   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Z ciekawosci pytalam czy nie wpadliscie bo wasz zwiazek nie byl jakis dlugi a caly czas ona gdzies tam na obrzerzach byla.

Natomiast to wyglada na takie internetowe flirtowanie, potwierdzenie swojego ego przez twojego meza.

Ja vym wybaczyla ale nie od razu- niech pokaze ze mu zalezy, ze sie poprawi i urwie kontakt na zawsze.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 13:52   #19
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Cytat:
Napisane przez rednails123 Pokaż wiadomość
Ciąża planowana, po 2 latach związku. Ale co to ma do rzeczy czy dziecko było planowane czy wpadka?


Problem widzi, dużo rozmawialiśmy, przepraszał, prosił, błagał o wybaczenie. Jeszcze przed wyjazdem na delegację dużo się zmieniło w jego zachowaniu, starał się, na prawdę się starał to wszystko naprawić i w jakiś sposób wynagrodzić mi moje cierpienie. Kontakt zerwał. Pokazał mi wiadomości - tym razem zainicjowane przez nią, w których wyraźnie dał jej do zrozumienia żeby nigdy nie próbowała się z nim skontaktować.


Nie chcę mojego męża w żaden sposób tutaj bronić, bo ja jestem całkowicie świadoma, że to on zawalił. Aczkolwiek ona tutaj też nie jest czysta. Tak jak pisałam, niektóre rozmowy były zapoczątkowane przez nią, np. odnośnie pracy za granicą, o tym, że jej się śnił, życzenia urodzinowe. Niby niewinnie, niby nie reagowała na jego skandaliczne wypowiedzi, ale jednak takimi drobnymi rzeczami przypominała mu o swoim istnieniu. Zresztą, kiedy mój mąż napisał do niej, że nikt tak na niego nie patrzył jak ona - ona odpisała to samo odnośnie mojego męża (nie napisałam tego w głównej wiadomości).
Chciałam jeszcze dodać, że w momencie, w którym to wszystko wyszło na jaw, po czasie w którym sobie staraliśmy coś wytłumaczyć, naprawić - ona znowu do niego napisała - "hej, widziałam Twoją żonę, chowała się z papierosem, wiedziałeś, że ona w ogóle pali?". To już jest trochę zamach na moją prywatność, bo gdybym się w porę nie dowiedziała, to za niedługo nie mogłabym się w spokoju po tyłku podrapać, bo mój mąż też by o tym wiedział.
Ja osobiście tej dziewczyny nie znam. I ona mnie również ani nie zna, ani nigdy nie widziała. Więc musiała nieźle przestudiować moje zdjęcia, żeby tak perfekcyjnie rozpoznać mnie na ulicy.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------


Myślę, że dociera, on wie, że źle zrobił. Mówił, że żałuje każdej wiadomości (aczkolwiek to na mnie nie działa, ponieważ nadużył mojego zaufania, i ponownie tak szybko go nie dostanie, bo zaufania nie dostaje się z przypadku). Teraz go nie ma, więc to stawanie na głowie i robienie wszystkiego co w jego mocy aby to naprawić jest niemożliwe, ale mimo wszystko codziennie przypomina mi, że kocha mnie i moją córkę, i że jak wróci to zrobi wszystko, żeby było dobrze tak jak jeszcze kilka miesięcy temu.

Wybaczyłam mu na chwilę obecną, ale cały czas o tym myślę, rozmyślam, zamartwiam się, zastanawiam jak to dalej będzie wyglądało. Dlatego cieszę się, że teraz go nie ma. Mam czas aby się zastanowić, a on musi poczuć czy rzeczywiście za mną i moją córką dostatecznie tęsknił i nie wyobraża sobie życia bez nas.
Ok moze jej intencje tez nie są czyste, ale ja bym się tak na niej nie skupiała, bo to nie ona Ci obiecywała wierność i uczciwość małżeńska tylko twoi mąż. To od niego powinnaś oczekiwać, że będzie wobec Ciebie w porządku, a nie od obcej babki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-08, 13:57   #20
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Wątpię czy on z nią zerwie kontakt. Nawet mam takie myśli, że podczas delegacji może z nią pisać.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Ok moze jej intencje tez nie są czyste, ale ja bym się tak na niej nie skupiała, bo to nie ona Ci obiecywała wierność i uczciwość małżeńska tylko twoi mąż. To od niego powinnaś oczekiwać, że będzie wobec Ciebie w porządku, a nie od obcej babki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2018-03-08 o 13:56
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 14:21   #21
aadelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Oj trudna sytuacja. Najłatwiej powiedzieć, żeby zerwać i tak dalej, ale dziecko, wspólne lata... to nie tak łatwo.
Mi się wydaje, że to zwyczajna chęć zaznania jakichś większych emocji w momencie, kiedy w życiu już ma rutynę, po pierwsze włączył mu się pies ogrodnika, po drugie - właśnie jej niedostępność, po trzecie - zawsze człowiek idealizuje to, co było naście lat temu, bo wtedy był młody, inaczej przeżywał i mu się wydaje, że była cudowna, a gdyby był z nią kilka lat, to byłoby mu z nią jak w każdym związku świata.
No ale pytanie co on z tym zrobi, czy faktycznie zamknie sprawę i nigdy go niej nie wróci. Związek to wybór, wg mnie musi pokazac, że podjął wybór bycia z Tobą i że tego naprawdę chce.
aadelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 14:37   #22
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Bardzo trudna sytułacja najlepiej żeby zablokował ją wszędzie, zmienił numer telefonu. Chociaż jak będzie chciał mieć z nią kontakt to i tak znajdzie sposób. Najprawdopodobniej tak będzie wątpię żeby i niej zapomiał. Myślę że, on ją kocha a napewno nie jest mu obojętna. Gdybyś w porę nie zrobiła afery to i tak z nią by się przespał. Zdradził cię emocjonalnie a to chyba gorsze od skoku w bok. Bardzo Ci współczuję ja bym nie wybaczyła. To on musi walczyć o ciebie, starać. Daj mu czas, niech próbuje zyskać zaufanie. Jakoś mu nie wierzę że urwie kontakt z ex. Bądź uważna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 14:44   #23
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 277
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Dlatego ja jestem za tym żeby sprawdzić faceta przed ślubem na jego lojalność i ogólne podejście w tych sprawach co do zasady, nawet jak nie ma podstaw. Wiadomo że zdradzić może każdy i zawsze ale niektórzy są z natury bardziej zaklamani i potem właśnie takie kwiatki wychodzą. Teraz to już musztarda po obiedzie, ja bym chyba nie mogła żyć ze świadomością że inna siedzi mu w głowie cały czas, gdzie ja powinnam być numerem jeden. Czulabym się jak ta druga, gorsza która jest tylko zamiast.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 15:32   #24
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Dlatego ja jestem za tym żeby sprawdzić faceta przed ślubem na jego lojalność i ogólne podejście w tych sprawach co do zasady, nawet jak nie ma podstaw. Wiadomo że zdradzić może każdy i zawsze ale niektórzy są z natury bardziej zaklamani i potem właśnie takie kwiatki wychodzą. Teraz to już musztarda po obiedzie, ja bym chyba nie mogła żyć ze świadomością że inna siedzi mu w głowie cały czas, gdzie ja powinnam być numerem jeden. Czulabym się jak ta druga, gorsza która jest tylko zamiast.
Tamta mnie nie chce a ktos musi mi gotowac, zaspokajac seksualnie wiec mozesz byc ty-żono.


Jak sprawdzic? Przeszukiwac telefon/laptop?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Bardzo trudna sytułacja najlepiej żeby zablokował ją wszędzie, zmienił numer telefonu. Chociaż jak będzie chciał mieć z nią kontakt to i tak znajdzie sposób. Najprawdopodobniej tak będzie wątpię żeby i niej zapomiał. Myślę że, on ją kocha a napewno nie jest mu obojętna. Gdybyś w porę nie zrobiła afery to i tak z nią by się przespał. Zdradził cię emocjonalnie a to chyba gorsze od skoku w bok. Bardzo Ci współczuję ja bym nie wybaczyła. To on musi walczyć o ciebie, starać. Daj mu czas, niech próbuje zyskać zaufanie. Jakoś mu nie wierzę że urwie kontakt z ex. Bądź uważna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powinien isc do specjalisty bo to nie jest normalne zachowanie kiedy ma sie żone, myslec o kims z kim nawet nie był a miał "relacje kilkumiesieczna". CAły czas idealizuje.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 15:40   #25
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

On tymi wszystkimi wiadomościami myślał, że ja ugra i w końcu się prześpią. Ale ona niechętna, więc on nie chce tracić Ciebie, bo by w końcu bez żadnej kobiety został.

I nie, tamta kobieta "nie jest tak samo winna jak on".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 15:43   #26
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
On tymi wszystkimi wiadomościami myślał, że ja ugra i w końcu się prześpią. Ale ona niechętna, więc on nie chce tracić Ciebie, bo by w końcu bez żadnej kobiety został.

I nie, tamta kobieta "nie jest tak samo winna jak on".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Ona mozliwe ze wolna. To on robi wszystko w kierunku rozwalenia swojego małzenstwa. Oblesny typ. Powinien nie miec żadnej. Taka prawda.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 16:46   #27
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ona mozliwe ze wolna. To on robi wszystko w kierunku rozwalenia swojego małzenstwa. Oblesny typ. Powinien nie miec żadnej. Taka prawda.
Dokładnie,to on ma zobowiązania wobec partnerki, a nie tamta kobieta, która być może jest wolna. Pewnie, że to nie fair ze strony tej "koleżanki", ale w końcu to mąż przysięga miłość wierność i uczciwość wobec żony i to on powinien uciąć tę znajomość i to nie dopiero wtedy, gdy żona się o wszystkim dowiaduje..
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 17:44   #28
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Dlatego ja jestem za tym żeby sprawdzić faceta przed ślubem na jego lojalność i ogólne podejście w tych sprawach co do zasady, nawet jak nie ma podstaw. Wiadomo że zdradzić może każdy i zawsze ale niektórzy są z natury bardziej zaklamani i potem właśnie takie kwiatki wychodzą. Teraz to już musztarda po obiedzie, ja bym chyba nie mogła żyć ze świadomością że inna siedzi mu w głowie cały czas, gdzie ja powinnam być numerem jeden. Czulabym się jak ta druga, gorsza która jest tylko zamiast.
Jak się niby sprawdza lojalność faceta przed ślubem?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 17:46   #29
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jak się niby sprawdza lojalność faceta przed ślubem?
Moze zatrudniajac testerke wiernosci

Super zwiazek, bez zaufania i gdzie trzeba kogos sprawdzac....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 18:15   #30
nikitala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 27
Dot.: Zdradzona, oszukana, okłamana, zraniona..

Szczerze? Tutaj więcej inicjatywy przejawiał twój mąż niż ONA. To, że nie skończyli w łóżku, to raczej tylko jej zasługa. Bo gdyby to zależało od twojego męża, to by sobie 'grzeszyli'.

Nie wiem czy jest sens w to brnąć skoro twój mąż wszystkiego tak na prawdę się wyparł. Gołym okiem widać, że ONA nie jest mu obojętna ( mimo, że tak twierdzi). I uważam, że wiedział co robi i wiedział, że krzywdzi. Wiedział, że Ci się to nie spodoba. Bo tak to po co by się krył z telefonem.
W jej sprawie kłamał wcześniej i kłamie nadal. Póki mąż nie będzie szczery, to spisałabym go na straty.
Uważam, że nie da się wyłączyć uczuć od tak. I ONA na pewno jest w głowie twojego męża. Teraz pali mu się grunt pod nogami, więc będzie się krył. Ugasi pożar i znowu do Niej zatęskni.
Ty nawet nie wiesz czemu się rozstali. Raczej nie wygląda, że z jego woli.


Moja siostra miała kiedyś chłopaka. Rozstała się z Nim. On związał się z inną kobietą dopiero jak siostra urodziła dziecko. On teraz ma własną rodzinę, ale uważam, że gdyby tylko siostra powiedziała, że chce z Nim być, to On by wszystko dla Niej rzucił. Tak mi się to skojarzyło z tym wątkiem.
nikitala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-12 15:25:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.