Problem we mnie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-20, 21:27   #1
next_to_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 17

Problem we mnie?


Nie wiedziałam jak nazwać wątek.

W każdym razie mam pewien problem. Gdy poznaję faceta i on jest mną zainteresowany, to ja nie jestem. Natomiast w sytuacji gdy facet trochę okazuje zainteresowanie, trochę olewa, mnie to nakręca, nawet w sytuacji, gdy facet za bardzo mi się nie podoba. Nie wiem jak z tym walczyć, bo to męczące strasznie. Czy wiecie dlaczego tak jest, jest na to jakaś psychologiczna teoria?
next_to_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 22:25   #2
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Problem we mnie?

Jak dla mnie to nie problem. Lubisz zdobywać i nie ma w tym nic dziwnego, ani złego, jesli nie bierzesz sie za zajętych lub żonatych.
Psychologiem nie jestem, ale pewnie w koncu trafi swoj na swego.
Ile masz lat? Byłaś kiedys w takim poważniejszym związku?
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 22:46   #3
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Problem we mnie?

Cytat:
Napisane przez next_to_me Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam jak nazwać wątek.

W każdym razie mam pewien problem. Gdy poznaję faceta i on jest mną zainteresowany, to ja nie jestem. Natomiast w sytuacji gdy facet trochę okazuje zainteresowanie, trochę olewa, mnie to nakręca, nawet w sytuacji, gdy facet za bardzo mi się nie podoba. Nie wiem jak z tym walczyć, bo to męczące strasznie. Czy wiecie dlaczego tak jest, jest na to jakaś psychologiczna teoria?
Pewnie jest niejedna. Np olewający w dzieciństwie rodzic plus lęk przed bliskością.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 06:47   #4
rosemary90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 128
Dot.: Problem we mnie?

Cytat:
Napisane przez next_to_me Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam jak nazwać wątek.

W każdym razie mam pewien problem. Gdy poznaję faceta i on jest mną zainteresowany, to ja nie jestem. Natomiast w sytuacji gdy facet trochę okazuje zainteresowanie, trochę olewa, mnie to nakręca, nawet w sytuacji, gdy facet za bardzo mi się nie podoba. Nie wiem jak z tym walczyć, bo to męczące strasznie. Czy wiecie dlaczego tak jest, jest na to jakaś psychologiczna teoria?
moim zdaniem za malo danych, za krotki opis

pod pojęciem ''olewania'' może się kryć i zachowania ze spektrum flirtu jakiegos rodzaju gry miłosnej, i pociąg do mężczyzn trudnych, zimnych, ktorzy zasadniczo nie nadają się do dluższych relacji

no i kwestia tez czego chcesz od mężczyzn na obecnym etapie życia

Edytowane przez rosemary90
Czas edycji: 2018-08-21 o 06:49
rosemary90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 07:39   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Problem we mnie?

Ile masz lat? To brzmi trochę jakbyś była niedojrzała i bała się czegoś poważniejszego, a równocześnie nie trafiła jeszcze na tego jedynego. Może daj szansę, któremuś facetowi, który o ciebie zabiega na zasadzie kumplowania się. Często ludzie zyskują przy bliższym poznaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 16:01   #6
next_to_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 17
Dot.: Problem we mnie?

Lat mam 28, byłam na studiach w poważnym związku, 4 lata, gdy zamieszkaliśmy razem zaczeliśmy się kłócić, facet nic nie robił, w niczym mi nie pomagał, a mieliśmy dziecko. I właśnie od tego czasu trafiam na dziwnych facetów, którzy od początku dziwnie sie zachowują, ja początkowo nie zwracam na to uwagi, miałam 2 takie przypadki. Zaczepialo mnie też wielu innych facetów, ale nie byłam zainteresowana, więc nie wiem jacy byli niektórzy zbyt serio podchodzi do znajomości, zbyt dużo wyobrażali sobir, a ja wymieniłam z nimi kilka wiadomości. Tamtych 2 to zachowanie też wydawalo sie dziwne, ale na innej zasadzie, że czasem robili krok do przodu, potem się cofali, czyli bylo duże zainteresowanie, a potem coś, że sądziłam, że odpisują mi z grzeczności i tak w koło
next_to_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 16:26   #7
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Problem we mnie?

Cytat:
Napisane przez next_to_me Pokaż wiadomość
Lat mam 28, byłam na studiach w poważnym związku, 4 lata, gdy zamieszkaliśmy razem zaczeliśmy się kłócić, facet nic nie robił, w niczym mi nie pomagał, a mieliśmy dziecko. I właśnie od tego czasu trafiam na dziwnych facetów, którzy od początku dziwnie sie zachowują, ja początkowo nie zwracam na to uwagi, miałam 2 takie przypadki. Zaczepialo mnie też wielu innych facetów, ale nie byłam zainteresowana, więc nie wiem jacy byli niektórzy zbyt serio podchodzi do znajomości, zbyt dużo wyobrażali sobir, a ja wymieniłam z nimi kilka wiadomości. Tamtych 2 to zachowanie też wydawalo sie dziwne, ale na innej zasadzie, że czasem robili krok do przodu, potem się cofali, czyli bylo duże zainteresowanie, a potem coś, że sądziłam, że odpisują mi z grzeczności i tak w koło
No bywa tak czasami. Jedni zbyt mocno sie nakręcaja po kilku wiadomościach, inni nie wzbudzają zainteresowania, bo oczywiście nie wszyscy musza Cie pociągać, jeszcze inni maja słomiany zapał i różne intencje, tracą zainteresowanie nie wiadomo dlaczego... Ale to nie znaczy, że to z Tobą cos jest nie tak. Przestan sie przejmowac, nie szukaj na siłę i nie trac nadziei Jestes młoda, napewno jeszcze spotkasz kogos odpowiedniego, kto rozwieje te wszystkie wątpliwości. Staraj się po prostu jasno okreslac czego chcesz od znajomości. Jak za szybko - mow wprost. Jak się wycofują i czujesz, że sie narzucasz - trudno.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-23, 17:22   #8
next_to_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 17
Dot.: Problem we mnie?

To nawet nie jest kwestia utraty zainteresowania, bo gdyba facet odzywał sie swietnie, a nagle wypadają problemy, brak czasu czy jakiś dziwny chłod toz rozumiałe. W tych 2 przypadkach od początku sytuacja wyglądała tak samo, o ile na początku nie stanowilo to dla mnie dużego problemu, po czasie się przez to wkręciłam, a później byłam zmęczona, bo był przesyt
next_to_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 20:05   #9
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313
Dot.: Problem we mnie?

Każdy tak ma, chociaż nie każdy to przyzna.

Badania pokazują, że najbardziej pociągają nas osoby wysyłające nam sprzeczne sygnały.
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 21:11   #10
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Problem we mnie?

[1=476bc3dbac029ec3a9e93a7 df5eb47c70ae0ad31;8561445 1]Każdy tak ma, chociaż nie każdy to przyzna.

Badania pokazują, że najbardziej pociągają nas osoby wysyłające nam sprzeczne sygnały.[/QUOTE]

What? A podrzuć linkiem do tych badań.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-23 22:11:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.