Nie możemy się dogadać z nowym partnerem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-24, 17:56   #1
Kyriana
Zadomowienie
 
Avatar Kyriana
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 339

Nie możemy się dogadać z nowym partnerem


Hej dziewczynki

Od dwóch miesięcy spotykam się z facetem. Potoczyło to się nadzwyczaj szybko, bardzo nas do siebie ciągnęło. Na początku było praktycznie idealnie. Ale niedawno zaczęły się między nami zgrzyty. Nie wiem - powiedzcie mi wprost, może to ja za bardzo się czepiam i powinnam zluzować? Facet ma 9 letnie dziecko - wiedziałam od początku i akceptuje to (mieszka z matką nie z nim), spotyka się z córką co niedzielę. Akceptuje to, aczkolwiek jest mi trochę ciężko do końca to przetrawić. Kolejna rzecz - 2tyg temu schlał się z kolegami, nie podobało mi się to - rozmawialiśmy normalnie mimo że przegiął to doszliśmy do porozumienia. Ale strasznie denerwują mnie sytuacją gdy nie rozmawiamy prawie cały dzień (nie odpisuje bo ogląda serial i ja o tym wiem). Może to ja jestem jakaś dziwna i niepotrzebnie się czepiam, że nie pisze gdy ogląda (często jest to 1sms co 4-5h). Czy ja wymagam za dużo? bo już naprawdę zaczynam sądzić że coś ze mną jest nie tak i tylko się niepotrzebnie czepiam
__________________
"Nieśmiertelność to nie dar, lecz przeznaczenie, które musi się wypełnić..."
Książki 2019:
2
Kyriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 18:24   #2
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Na początku było praktycznie idealnie. Ale niedawno zaczęły się między nami zgrzyty.

Jakie na początku. Przecież to wciąż SĄ początki. Wręcz powiedziałabym, że początki początków.


Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Facet ma 9 letnie dziecko - wiedziałam od początku i akceptuje to (mieszka z matką nie z nim), spotyka się z córką co niedzielę. Akceptuje to, aczkolwiek jest mi trochę ciężko do końca to przetrawić.

Czyli że nie akceptujesz skoro ciężko Ci to przetrawić. Nie wiem, wolisz żeby się z nią nie widywał w ogóle?



Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Kolejna rzecz - 2tyg temu schlał się z kolegami, nie podobało mi się to - rozmawialiśmy normalnie mimo że przegiął to doszliśmy do porozumienia. Ale strasznie denerwują mnie sytuacją gdy nie rozmawiamy prawie cały dzień (nie odpisuje bo ogląda serial i ja o tym wiem).

Dziwne jest dla mnie że większym problemem niż się schlał jest to, że Ci nie odpisuje bo akurat ...robi coś innego. Każdy ma do alkoholu podejście inne, ale fakt, że gość ze znajomymi pije na umór, zwłaszcza w sytuacji gdy jest ojcem byłabym największym sygnałem alarmowym. Tym bardziej, że to nowopoznany facet, więc powinno mu chyba zależeć żeby dobrze wypaść w Twoich oczach.

I tak, myślę że całkiem normalnym jest, że ktoś nie pisze gdy jest CZYMŚ ZAJĘTY. Niektórzy mają podzielną uwagę, a niektórzy lubią sobie po prostu usiąść i obejrzeć coś fajnego bez zerkania na telefon co chwila.

Edytowane przez lina_09
Czas edycji: 2018-10-24 o 18:32
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 18:30   #3
InterferonAlfa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 138
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Za bardzo się czepiasz, nie masz swojego życia? Skoro ma świeże dziecko to chyba i tak nie traktujesz go jakoś super poważnie?
InterferonAlfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 20:04   #4
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Tak jesteś dziwna.
Facet ma dziecko, jesli to ci nie pasuje zakończ tę relację.
Schlał się. I co z tego ?
Nie pisze przez prawie cały dzień, bo ogląda serial.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 20:22   #5
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Moze napisz konkretniej o co ci chodzi bo to brzmi jakby ci przeszkadzalo ze raz na tydzien sie z dzieckiem widzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 21:04   #6
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

1) zastanów się w końcu, czy akceptujesz to dziecko, czy nie, bo to zawsze będzie najważniejsza osoba w jego życiu
2) masz prawo chcieć faceta, który się nie upija
3) masz prawo chcieć faceta, który chce mieć codziennie kontakt

Chyba nic z tego nie będzie..
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 10:41   #7
Halry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 25
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
1) zastanów się w końcu, czy akceptujesz to dziecko, czy nie, bo to zawsze będzie najważniejsza osoba w jego życiu
2) masz prawo chcieć faceta, który się nie upija
3) masz prawo chcieć faceta, który chce mieć codziennie kontakt

Chyba nic z tego nie będzie..
Nic dodać, nic ująć.
Halry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-25, 12:54   #8
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Treść usunięta
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 13:03   #9
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Od dwóch miesięcy spotykam się z facetem. Potoczyło to się nadzwyczaj szybko, bardzo nas do siebie ciągnęło. Na początku było praktycznie idealnie. Ale niedawno zaczęły się między nami zgrzyty. Nie wiem - powiedzcie mi wprost, może to ja za bardzo się czepiam i powinnam zluzować? Facet ma 9 letnie dziecko - wiedziałam od początku i akceptuje to (mieszka z matką nie z nim), spotyka się z córką co niedzielę. Akceptuje to, aczkolwiek jest mi trochę ciężko do końca to przetrawić. Kolejna rzecz - 2tyg temu schlał się z kolegami, nie podobało mi się to - rozmawialiśmy normalnie mimo że przegiął to doszliśmy do porozumienia. Ale strasznie denerwują mnie sytuacją gdy nie rozmawiamy prawie cały dzień (nie odpisuje bo ogląda serial i ja o tym wiem). Może to ja jestem jakaś dziwna i niepotrzebnie się czepiam, że nie pisze gdy ogląda (często jest to 1sms co 4-5h). Czy ja wymagam za dużo? bo już naprawdę zaczynam sądzić że coś ze mną jest nie tak i tylko się niepotrzebnie czepiam
W moim odczuciu trochę czepiasz się. Facet spotyka się z dzieckiem raz w tygodniu, to i tak bardzo mało. Co tu ciężko przetrawisz? Skoro wchodzisz w relacje z dzieciatym, to czegoś innego się spodziewałaś?

Nie odpisuje często, ale jednak. Jak często się widujecie? To ma znaczenie. Czy to odpisanie na sms nie przemienia się zaraz w długą litanię pisania?

Napił się. O ile nie robi tego codziennie, nie zrobił jakiejś wielkiej głupoty, nie widzę problemu. Wyluzuj i daj żyć.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 14:00   #10
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Cytat:
Napisane przez lina_09 Pokaż wiadomość
Jakie na początku. Przecież to wciąż SĄ początki. Wręcz powiedziałabym, że początki początków.
Też tak to widzę.


Dwa miesiące trwa całość, a już zdążyło być "na początku" i " potem" i jeszcze "zaczęło się psuć". Piszesz z perspektywy wieloletniej żony, a nie dziewczyny, która dopiero się przygląda potencjalnemu kandydatowi na partnera.




"Akceptuję, ALE..." -Ty to ledwo tolerujesz, a i to chyba tylko dlatego, że nie bardzo masz co z tym zrobić.


Relacja z dzieciatym facetem jest wymagająca.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 14:02   #11
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Wchodząc w związek z kims, kto ma dziecko musimy się liczyć z tym, że będzie się z tym dzieckiem widywał. Raz w tygodniu to i tak mało. Lepiej żeby córka nie miało w ogóle kontaktu z ojcem?
Jeśli przeszkadza Ci fakt, że ma dziecko, to nic z tego nie będzie, bo córka nie zniknie nagle z jego życia jak bańka mydlana.
Co do smsów, każdy ma inną potrzebę pisania, niektórzy nie czują potrzeby siedzieć 24 h na dobę na telefonie. Ale zawsze możesz sobie znaleźć kogoś, kto będzie potrzebował częstszego kontaktu, tak jak Ty.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-25, 14:13   #12
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Może to po prostu alkoholik? I może dlatego nie jest z matką dziecka.
Przynajmniej jak dla mnie tak to wygląda.
Szybkie ładowanie się z związek nie jest zazwyczaj za dobrym pomysłem. Zwłaszcza w przypadku ludzi z lekko problematycznym życiorysem. A posiadanie dziecka, z którym nie tworzy się rodziny raczej się do tego zalicza. Podobnie jak mieszkanie z rodzicami w pewnym wieku czy spędzanie wolnego czasu na upijaniu się do nieprzytomności.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 14:38   #13
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Może to po prostu alkoholik?
Facet się RAZ napił, a już alkoholik... Mistrzyni szukania dziesiątego dna.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 18:18   #14
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Czepiasz sie. “Akceptuje, ale ciezko mi to przetrawic” Nie mozesz sie czyms zajac w tym czasie, kiedy on spotyka sie ze swoja corka? Wolalabys, zeby nie widywal sie z nia?
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 19:42   #15
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Też odnoszę wrażenie, że się czepiasz. I nie każdy lubi ciągle SMSować. Może po prostu chce w spokoju obejrzeć serial a nie co chwilę łapać za telefon.

Jeśli ciężko ci przetrawić to, że dzieciaty facet stara się być odpowiedzialnym ojcem, to ty się do związku z dzieciatym po prostu nie nadajesz. Wolałabyś być z kimś kto dla ciebie wypiąłby się na własne dziecko?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0

Edytowane przez ruda_beksa
Czas edycji: 2018-10-25 o 19:43
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 11:33   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Cytat:
Napisane przez Kyriana Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Od dwóch miesięcy spotykam się z facetem. Potoczyło to się nadzwyczaj szybko, bardzo nas do siebie ciągnęło. Na początku było praktycznie idealnie. Ale niedawno zaczęły się między nami zgrzyty. Nie wiem - powiedzcie mi wprost, może to ja za bardzo się czepiam i powinnam zluzować? Facet ma 9 letnie dziecko - wiedziałam od początku i akceptuje to (mieszka z matką nie z nim), spotyka się z córką co niedzielę. Akceptuje to, aczkolwiek jest mi trochę ciężko do końca to przetrawić. Kolejna rzecz - 2tyg temu schlał się z kolegami, nie podobało mi się to - rozmawialiśmy normalnie mimo że przegiął to doszliśmy do porozumienia. Ale strasznie denerwują mnie sytuacją gdy nie rozmawiamy prawie cały dzień (nie odpisuje bo ogląda serial i ja o tym wiem). Może to ja jestem jakaś dziwna i niepotrzebnie się czepiam, że nie pisze gdy ogląda (często jest to 1sms co 4-5h). Czy ja wymagam za dużo? bo już naprawdę zaczynam sądzić że coś ze mną jest nie tak i tylko się niepotrzebnie czepiam
Facet jak facet, ale z opisu wyglada na to, ze Ty bys chciala sie z kims innym spotykac, ze to kompletnie nie jest to czego Ty szukasz. Idz za tym glosem i poszukaj innych kandydatow. Twoje wymagania nie sa az tak wygorowane, by nie szlo znalesc faceta bez potomka/nie lubiacego seriali/ wysylajacego smsa co godzine/abstynent.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 18:58   #17
kbaudelaire
Przyczajenie
 
Avatar kbaudelaire
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nie możemy się dogadać z nowym partnerem

Myślę, że nie ma tu zgodności potrzebnej do utrzymania związku.

"Akceptuję, ale..." = nie akceptuję, ale nie mam z pewnych powodów zamiaru tego przed sobą przyznać, a co dopiero przed nikim innym.
kbaudelaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-26 19:58:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.