Prezent na początku znajomości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-02, 21:57   #1
MexicanMint
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 33

Prezent na początku znajomości


Cześć Dziewczyny,


Jakiś czas temu poznałam faceta, spotkaliśmy się kilka razy i po 2 spotkaniach zaczęłam mieć wątpliwości czy chcę to kontynuować, ale ma wiele dobrych cech, więc dla pewności chciałam go trochę lepiej poznać. Byliśmy na 4 randkach, ale nic między nami nie było, nie całowaliśmy się, nie trzymaliśmy za ręce. Tak się stało, że niedawno miałam urodziny, No i on kupił mi na te urodziny dość drogi prezent.. Prezent jest super i z myślą o mnie, ale nie do końca chcę go przyjąć, bo będzie to pewne zobowiązanie z mojej strony, a nie jestem przekonana do tej relacji, trzymałam w niej dystans i starałam się poznać i ocenić czy pasujemy do siebie. Jest to voucher, więc nie można go zwrócić. Co mam zrobić, pójść na to wydarzenie i potem sama go gdzieś zaprosić? Ale to tylko wydłuży znajomość, a nie chcę go zwodzić. Nie spodziewałam się tego prezentu i nie wiem co mogę teraz zrobić..
MexicanMint jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 10:57   #2
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 147
Dot.: Prezent na początku znajomości

Cytat:
Napisane przez MexicanMint Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,


Jakiś czas temu poznałam faceta, spotkaliśmy się kilka razy i po 2 spotkaniach zaczęłam mieć wątpliwości czy chcę to kontynuować, ale ma wiele dobrych cech, więc dla pewności chciałam go trochę lepiej poznać. Byliśmy na 4 randkach, ale nic między nami nie było, nie całowaliśmy się, nie trzymaliśmy za ręce. Tak się stało, że niedawno miałam urodziny, No i on kupił mi na te urodziny dość drogi prezent.. Prezent jest super i z myślą o mnie, ale nie do końca chcę go przyjąć, bo będzie to pewne zobowiązanie z mojej strony, a nie jestem przekonana do tej relacji, trzymałam w niej dystans i starałam się poznać i ocenić czy pasujemy do siebie. Jest to voucher, więc nie można go zwrócić. Co mam zrobić, pójść na to wydarzenie i potem sama go gdzieś zaprosić? Ale to tylko wydłuży znajomość, a nie chcę go zwodzić. Nie spodziewałam się tego prezentu i nie wiem co mogę teraz zrobić..

Ja bym przyjęła prezent. Skoro już nie zwróci, to chociaż wykorzystasz.


Jeśli to szczery prezent, to koleś się ucieszy, że mimo wszystko skorzystałaś i tyle.



A jak sądzi, że należy mu się w zamian coś od ciebie (związek, rewanż z zaproszeniem itd.) to prezent nie był szczery i taki człowiek to złamas i tym lepiej, że mu utrzesz nosa.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 10:59   #3
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Prezent na początku znajomości

Cytat:
Napisane przez MexicanMint Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,


Jakiś czas temu poznałam faceta, spotkaliśmy się kilka razy i po 2 spotkaniach zaczęłam mieć wątpliwości czy chcę to kontynuować, ale ma wiele dobrych cech, więc dla pewności chciałam go trochę lepiej poznać. Byliśmy na 4 randkach, ale nic między nami nie było, nie całowaliśmy się, nie trzymaliśmy za ręce. Tak się stało, że niedawno miałam urodziny, No i on kupił mi na te urodziny dość drogi prezent.. Prezent jest super i z myślą o mnie, ale nie do końca chcę go przyjąć, bo będzie to pewne zobowiązanie z mojej strony, a nie jestem przekonana do tej relacji, trzymałam w niej dystans i starałam się poznać i ocenić czy pasujemy do siebie. Jest to voucher, więc nie można go zwrócić. Co mam zrobić, pójść na to wydarzenie i potem sama go gdzieś zaprosić? Ale to tylko wydłuży znajomość, a nie chcę go zwodzić. Nie spodziewałam się tego prezentu i nie wiem co mogę teraz zrobić..

Jeżeli prezent jest trafiony to się cieszyć, podziękować i wykorzystać.


I przestać myśleć WYPADANIEM. Będziesz nim jak będzie miał urodziny to daj mu prezent taki jaki chcesz mu dać i Cię stać.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 15:08   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Prezent na początku znajomości

Moze sam dostal ten voucher (np w pracy jako bonus) i nie mial co z nim zrobic, wiec dal Tobie? Na wydarzenie idziesz sama? To idz jak masz ochote. Mimo wszystko wypada sie zrewanzowac np kup mu niedlugo butelke fajnego alkoholu z zyczeniami wesolych swiat akurat jest okres przedswiateczny i nie zawracaj wiecej glowy. Wyjdzie elegancko, ale bez niepotrzebnego robienia nadziei.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 07:31   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Prezent na początku znajomości

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Moze sam dostal ten voucher (np w pracy jako bonus) i nie mial co z nim zrobic, wiec dal Tobie? Na wydarzenie idziesz sama? To idz jak masz ochote. Mimo wszystko wypada sie zrewanzowac np kup mu niedlugo butelke fajnego alkoholu z zyczeniami wesolych swiat akurat jest okres przedswiateczny i nie zawracaj wiecej glowy. Wyjdzie elegancko, ale bez niepotrzebnego robienia nadziei.
Bardzo dobry pomysł.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-04 08:31:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.