Co sądzicie o "wampirach"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-10-05, 21:55   #1
SzklanyKrul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 23

Co sądzicie o "wampirach"?


Elo, dobry wieczór, pozdrawiam - proszę sobie wybrać zwrot powitalny.


Na wstępie zaznaczę, że chciałbym poznać tylko wasze zdanie, jako drugiej strony barykady.



Widzicie, koleżanki drogie, jestem wampirem. Nie jest to zwykły wampiryzm, toteż tłumaczę jak to wygląda i czym się objawia. Zacznijmy od tego, że od kilku lat jestem sam po ostatnim związku. Nie wchodźmy w szczegóły dlaczego się rozpadł, ani to dlaczego nie zacząłem czegoś nowego - uprzedzam, nie chodzi o mityczne "nie jestem gotowy" - bo nie jest to tematem wątku.
Mój wampiryzm objawia się tak, że od czasu do czasu muszę pożywić się ofiarą, w tym wypadku kobietą. Nie mam jakiegoś filtru po którym wyszukuje, a który dyktuje mi, że niebieskookie brunetki po socjologii są preferowanymi ofiarami. Generalnie, to przyciągam kobiety.. uszkodzone. Zawsze jest z nimi coś nie tak, zawsze coś w przeszłości nie zatrybiło, coś się zepsuło i potem po czasie okazuje się, że coś nie współdziała. Przyczyna dla której przyciągam takie kobiety, to prawdopodobnie przyciągnie się przeciwieństw.


Moje ofiary też są w jakiś sposób uszkodzone, choć nie na tyle poważnie. Po prostu wyczuwam w nich słabość. To są kobiety, które w męskim odpowiedniku byłby tymi miłymi kolesiami, orbiterami o osobowości "needy". Albo po prostu, są to w jakiś sposób słabsze kobiety, po prostu umiem wyczuć wasze słabości - choć wcale tego nie chcę. Gdy znajdę ofiarę, roztaczam swój urok - choć sam uważam, że wyglądam jak zakapior spod granicy polsko-białoruskiej w Terespolu i jestem piękny jak zwodowana emzetka 150 w wodach Krzny czy Wieprzu - ale jakoś to działa. Jest to dziwne, bo mam wyraźny rys introwertyczny, choć typowym introwertykiem bym się nie określił.
Przez lata nauczyłem się przebywać wśród ludzi, rozmawiać z nimi, w jakiś sposób markować bycie dynamicznym i roztaczać taki czarci urok. Jakkolwiek kłóci się to z tym co napisałem, uważam to już za część mnie, swoistą maskę, która jest już na stałe w mojej osobowości.



Poprzez te umiejętności i jakiś tam urok casanovy mlecznych barów, umiem bałamucić i owijać kobiety w okół palca. Tak jakoś, nie wiem jak. Robię to na tyle umiejętnie, że one jakoś się mi poddają, oddając swoje ciepło, miękkość, delikatność, iskry w oczach, te drgania kobiecej energii, jakieś emocje i może uczucia. Słowem jednym - człowieczeństwo. Dokładnie tak, wysysam z nich ten miks, który nazywam człowieczeństwem
I robię to tylko po to, aby poczuć się znowu człowiekiem. Poczuć, że nadal żyję, bo od kilku lat moja pustka rozrasta się w postępie geometrycznym. Mało tego, domaga się coraz większych ofiar, toteż owy wampiryzm jest po części dyktowany przez tą Pustkę.

Okręcam w okół siebie, czaruję, pożywiam się i następnie ulatniam. Bywa, że po angielsku, ale częściej mówię wprost o moim wyjściu drzwiami frontowymi, dziękując damie za posiłek. Nigdy nie tłumaczę się z powodów, bo i tak tego nie zrozumieją.






Nie będę się usprawiedliwiał, ale doskonale wiem, że obie płcie robią podobne rzeczy. Z drugiej strony proszę was, nie zarzucajcie mnie moralnościami z kategorii dobra i zła, to to sztuczne koncepty, które są stworzone do kontroli ludzi - przez ludzi.

Zastanawiam się tylko jak bardzo pokręcony, najdelikatniej i nie łamiąc regulaminu mówiąc, jest taka osoba jak ja.

Edytowane przez SzklanyKrul
Czas edycji: 2020-10-05 o 22:43
SzklanyKrul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-05, 23:30   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 109
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Ale o sooo chodzi? Padłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-05, 23:48   #3
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Napisane pięknie, nominuje do miana perełki 2020

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 00:29   #4
Magdallona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 199
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

To chyba jakieś wypracowanie na polski niechcący wklejone na Wizaż.
Magdallona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 01:52   #5
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez SzklanyKrul Pokaż wiadomość
Elo, dobry wieczór, pozdrawiam - proszę sobie wybrać zwrot powitalny.

Elo!


Cytat:
Napisane przez SzklanyKrul Pokaż wiadomość
Na wstępie zaznaczę, że chciałbym poznać tylko wasze zdanie, jako drugiej strony barykady.



(...)

Zastanawiam się tylko jak bardzo pokręcony, najdelikatniej i nie łamiąc regulaminu mówiąc, jest taka osoba jak ja.


Idź szukać uwagi gdzieś indziej, bo teraz ewidentnie próbujesz się "pożywić" naszym zainteresowaniem, a szczególnie krytyką twojej postawy, a szczerze mówiąc, ani nic ciekawego, ani oburzającego, ani nowego nie napisałeś.



Może spróbuj pisać fanfiki, dwunastki się egzaltują takimi historiami.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 05:55   #6
SzklanyKrul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 23
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Nie no, prawie się zarumieniłem na takie pochlebne recenzje.
Pewnie, mógłbym to streścić do zdania "czaruje, a potem wykorzystuję panny w specyficzny sposób. Czy jestem popaprany?" ale nie oddawałoby to sedna sprawy.
SzklanyKrul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 05:59   #7
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez Magdallona Pokaż wiadomość
To chyba jakieś wypracowanie na polski niechcący wklejone na Wizaż.

Haha pozamiatałaś


Nowy troll :/

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-10-06 o 06:08
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-06, 06:44   #8
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

O matko 🤣🤣 w skrócie: masz osobowość narcystyczną i kwalifikujesz się na terapie. Zagadka rozwiązana, mozesz spać spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 07:38   #9
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Wow szok i niedowierzanie jesteś super wyjatkowy, chodzące zło, każdy się Ciebie boi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 07:48   #10
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Nie jesteś żadnym wampirem tylko zwykłym narcyzem. Przyciągasz "uszkodzone" dziewczyny, bo te które nie mają jakichś deficytów emocjonalnych od razu widzą co robisz. Polecam terapię u psychologa.
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 09:12   #11
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Wampir? Raczej hiena albo sęp.
Jesteś cieniasem.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-06, 11:53   #12
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez luks_baba Pokaż wiadomość
Nie jesteś żadnym wampirem tylko zwykłym narcyzem. Przyciągasz "uszkodzone" dziewczyny, bo te które nie mają jakichś deficytów emocjonalnych od razu widzą co robisz. Polecam terapię u psychologa.
Tru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 13:26   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Ale o czym jest ten watek?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 13:28   #14
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 921
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ale o czym jest ten watek?
Narcyz mysli, ze taki z niego szczegolny, bo zachowuje sie jak typowy narcyz
535de3f481873e06c5a5c33016fd2a44dce7d9b2_606b967225802 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 13:37   #15
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ale o czym jest ten watek?
O urojeniach autora.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 14:19   #16
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Ok Edward Cullen, wyluzuj
Post ocieka narcyzmem i samouwielbieniem, aż się człowiek krzywi jak to czyta. Ale to tylko moje przypuszczenia i wrażenie, może mylne, osobowość narcystyczną powinien stwierdzić specjalista.
Co mamy sądzić? Jak wykorzystujesz kobiety/ ludzi w ogóle to z ciebie kawał drania. Proste. Trzymam tylko kciuki żeby jak najmniej "dam" dało się na to złapać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 15:33   #17
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Zakladajac ze to nie troll to masz po prostu problem ze soba. Znałam juz takich "wampirów" i zawsze byli to po prostu zakompleksieni faceci którzy widzieli w uwazaniu sie za "wampirów" najlepszy sposob na podbudowanie swojej samooceny i przykrycia faktu, że nie radzą sobie z samymi sobą i de facto są skrajnie przeciętni i nieciekawi dla reszty spoleczenstwa.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 15:34   #18
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Zaraz jeszcze okaże się, że autor zarabia 10 000 zł, ma romanse z żonatymi laskami i wtedy dowie się, że nie jest taki wyjątkowy, bo już taka rola jest na forum zajęta
__________________
Pomóż Sandrze, proszę - wpłać chociaż 1 zł.
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 15:41   #19
SzklanyKrul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 23
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez luks_baba Pokaż wiadomość
Nie jesteś żadnym wampirem tylko zwykłym narcyzem. Przyciągasz "uszkodzone" dziewczyny, bo te które nie mają jakichś deficytów emocjonalnych od razu widzą co robisz. Polecam terapię u psychologa.



Na samym wstępie - polecam wam koleżanki najpierw studiować psychologię przez pięć lat, przeczytać multum książek i zapoznać się z inną niż głosi wikipedia, definicją narcyza.

To nie pierwszy raz, jak jakaś panna przez internety próbuje mi wmówić, że jestem narcyzem, bo coś jej się nie spodobało, zapiekły ją pośladki czy generalnie coś nie zaskoczyło w procesie myślowym.
Wiecie, już pominę fakt, że diagnozowanie kogoś po jednym poście czy przez Internet, jest skrajnym objawem ignorancji - by nie użyć bardziej kolorowych określeń - ale wydaje mi się, że to normalni ludzie wiedzą. Reszta lubi się bawić w jakieś psychoanalizy po stałym łączu czy psychoterapię przez 4G LTE od Orange Chyba, ale są to moje przypuszczenia, trafiłem na stronę, gdzie 80% damskich użytkowników to absolwentki psychologii - to szapoba, chylę czoła.
Generalnie, by zdiangozować takie zaburzenie, potrzeba więcej niż dwóch wpisów na jakimś forum: potrzeba doświadczonych specjalistów z ogromną wiedzą, godzin wywiadów i niezliczonych badań, które zakończą się orzeczeniem, a nie plutonu kobiet które mają za dużo wolnego czasu i na podstawie kilku zdań kreślą mi rys psychologiczny.
Widać, Internetowi Psychologowie po Internetowym Uniwersytecie Psychologicznym są i tutaj obecni bardzo mi miło z tego powodu, jesteście moimi ulubieńcami!





Ej, fajnie poczytać wyrazy uznania. Bardzo dziękuje. Serce się raduję, że sposób mojego pisania jest doceniany. Chciałem jakoś zgrabnie wpasować się w towarzystwo, ale widzę, że preferujecie męski sposób komunikacji - bezpośrednio, konkretnie, bez górnolotnych słów. Normalnie, jak swoi! Nic tylko otworzyć browara, rozwalić się na krześle, bo oto trafiłem do swoich! Alleluja!




Bardzo dziękuje za komentarze. Co prawda musiałem trochę ponurkować, by wyłowić wartościowy kontent, ale z tego ścieku obrazy udało mi się wyłowić coś, co mogę streści w jednym zdaniu
"No, niezbyt dobrze robisz, koleszko".


Widzę również, że syndrom oblężonej twierdzy jest silny na portalu, bardzo się cieszę. Nic tak nie umacnia społeczności jak wspólny wróg, nawet jeśli jest wyimaginowany, podobnie jak zagrożenie, co w waszym przypadku sprowadza się do tych "trolli".

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez drazetkaa Pokaż wiadomość
Zaraz jeszcze okaże się, że autor zarabia 10 000 zł, ma romanse z żonatymi laskami i wtedy dowie się, że nie jest taki wyjątkowy, bo już taka rola jest na forum zajęta

Koleżanko droga, niestety przestrzeliłaś w swojej ocenie. O dukat strzał, między rogi, jak mawiał klasyk.

Proszę próbować szczęścia w analizie następnym razem, pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Sariah Pokaż wiadomość
Zakladajac ze to nie troll to masz po prostu problem ze soba. Znałam juz takich "wampirów" i zawsze byli to po prostu zakompleksieni faceci którzy widzieli w uwazaniu sie za "wampirów" najlepszy sposob na podbudowanie swojej samooceny i przykrycia faktu, że nie radzą sobie z samymi sobą i de facto są skrajnie przeciętni i nieciekawi dla reszty spoleczenstwa.

Koleżanko złota, chyba trafiłaś. Istotnie, mam kompleks. Kompleks bólu istnienia, straszliwie mnie uwierający. Z tego powodu robię tak, a nie inaczej. W gruncie rzeczy jestem normalnym człowiekiem jakich wielu na tej planecie. Wiesz - wady, zalety, doświadczenia, granice, kryteria, wszystko to co tworzy ludzi.
SzklanyKrul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-06, 15:43   #20
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Strasznie nudny ten wampir
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 15:49   #21
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

moim zdaniem te wszystkie zwiazki sie nie udaja poniewaz udajesz kogos kim nie jestes.nabierasz te panny na wizerunek ktory nie ma nic wspolnego z toba (prawdziwym )
Wewnetrznie jednak wiesz ze prawdziwy ty nie zostaby przez nie zaakceptowany i w zwiazku z tym ze obawiasz sie ze zostaniesz "odkryty" i porzucony- porzucasz je sam pierwszy .
jestes poprostu zakompleksiony a nie zadnym wampirem
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 15:53   #22
SzklanyKrul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 23
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Strasznie nudny ten wampir

W kwalifikacji o najnudniejsze wygrzewy, zwane na potrzeby serialu postami, wygrywają jednak posty Twoich koleżanek wyżej, które jedyne co potrafią to obrażać i dokonywać zaawansowanej psychoanalizy po kilku zdaniach Ustępuje pola lepszym, chylę czapki przed nimi.
SzklanyKrul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 15:54   #23
piernikdowiatraka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 228
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Mi to raczej przypomina dziennik Bridget Jones

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piernikdowiatraka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 15:55   #24
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez SzklanyKrul Pokaż wiadomość
W kwalifikacji o najnudniejsze wygrzewy, zwane na potrzeby serialu postami, wygrywają jednak posty Twoich koleżanek wyżej, które jedyne co potrafią to obrażać i dokonywać zaawansowanej psychoanalizy po kilku zdaniach Ustępuje pola lepszym, chylę czapki przed nimi.
No ok, ale czego oczekujesz od tego wątku? Opisałeś sytuację i przeczytałeś, jak widzą ją inni. I co dalej? Nie burz się, ze nie ma tu spełniających Twoje wymagania specjalistów, bo to nie kongres medyczny, tylko forum do gadania o paznokacich, a zacząłeś się strasznie rzucać.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 15:58   #25
SzklanyKrul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 23
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88185953]moim zdaniem te wszystkie zwiazki sie nie udaja poniewaz udajesz kogos kim nie jestes.nabierasz te panny na wizerunek ktory nie ma nic wspolnego z toba (prawdziwym )
Wewnetrznie jednak wiesz ze prawdziwy ty nie zostaby przez nie zaakceptowany i w zwiazku z tym ze obawiasz sie ze zostaniesz "odkryty" i porzucony- porzucasz je sam pierwszy .
jestes poprostu zakompleksiony a nie zadnym wampirem[/QUOTE]


A nie, nie. Jak napisałem wyżej, mam jeden duży kompleks i tylko tyle posiadam w obecnej chwili.

Może jest coś w tym, że nie bardzo prawdziwy ja byłby niesamowicie atrakcyjny, gdybym się otworzył. Ciekawostka, nie chodzi o wasze wydumane i wyssane z pewnej części ciała psychoanalizy - tym się zajmiemy później, bo dostarczyłyście mi dawkę humoru swoimi orzeczeniami psychologicznymi - ale o fakt, że zdaje sobie sprawę z tego, jak wąskie grono ludzi byłoby w stanie zaakceptować pewne cechy osobowości, które ludzie leczą gremialnym "weź idź pobiegaj i nie udawaj"

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
No ok, ale czego oczekujesz od tego wątku? Opisałeś sytuację i przeczytałeś, jak widzą ją inni. I co dalej? Nie burz się, ze nie ma tu spełniających Twoje wymagania specjalistów, bo to nie kongres medyczny, tylko forum do gadania o paznokacich, a zacząłeś się strasznie rzucać.

Koleżanko, rzucać to się mogę na macie

Zapytałem i fakt, uzyskałem odpowiedź, ale spośród szamba które Twoje koleżanki wyrzygały tutaj, udało mi się wyłowić oraz konsolidować w jednym zdaniu jedyne, wartościowe informacje. O czymś to świadczy.
SzklanyKrul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 16:02   #26
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez piernikdowiatraka Pokaż wiadomość
Mi to raczej przypomina dziennik Bridget Jones

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 16:03   #27
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Ty to nie tylko twarz masz z Terespola
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 16:05   #28
SzklanyKrul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 23
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Ty to nie tylko twarz masz z Terespola

Zacna miejscowość, nie rozumiem po co obrażać to miasto?
Jeśli jedyne na co Cię stać, to obrażać, to fakt - możesz sobie darować i dołączyć poziomem do Twoich koleżanek wyżej.
SzklanyKrul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 16:08   #29
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Cytat:
Napisane przez SzklanyKrul Pokaż wiadomość
A nie, nie. Jak napisałem wyżej, mam jeden duży kompleks i tylko tyle posiadam w obecnej chwili.

Może jest coś w tym, że nie bardzo prawdziwy ja byłby niesamowicie atrakcyjny, gdybym się otworzył. Ciekawostka, nie chodzi o wasze wydumane i wyssane z pewnej części ciała psychoanalizy - tym się zajmiemy później, bo dostarczyłyście mi dawkę humoru swoimi orzeczeniami psychologicznymi - ale o fakt, że zdaje sobie sprawę z tego, jak wąskie grono ludzi byłoby w stanie zaakceptować pewne cechy osobowości, które ludzie leczą gremialnym "weź idź pobiegaj i nie udawaj"

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------




Koleżanko, rzucać to się mogę na macie

Zapytałem i fakt, uzyskałem odpowiedź, ale spośród szamba które Twoje koleżanki wyrzygały tutaj, udało mi się wyłowić oraz konsolidować w jednym zdaniu jedyne, wartościowe informacje. O czymś to świadczy.
ja nie wydaje orzeczen psychologicznych,sam pisales ze nakladasz maske czyli nie jestes soba w kontaktach z ludzmi(kobietami) roztaczasz jakies aury manipulujesz aby osiagnac swoj cel a nastepnie porzucasz
a dlaczego porzucasz ?bo ci sie wydaje ze nie zrozumialby twojego prawdziwego ciebie sa zbyt plytkie aby zrozumiec twoja glebie ;-)?
idz do psychiatry jesli czujesz ze jest z toba cos nie tak tu na forum nikt ci nie pomoze na podstawie twoich "wyszukanych" wypocin literackich

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-10-06 o 16:14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-06, 16:08   #30
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Co sądzicie o "wampirach"?

Przecież sam zacząłeś z twarzą hahahahhaah. Ale jesteś wyluzowany, nikt nie widzi, że siedzisz pospinany przez parę anonimów na babskim forum. Tyle warta ta twoja niezachwiana męskość hahahahaha
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-07 01:28:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.