Kwas hialuronowy robił ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-15, 20:25   #1
Karolinamama3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 9

Kwas hialuronowy robił ktoś?


Mam już trochę ponad 40 lat i widzę jak moja skora na twarzy straciła jędrność pomimo stosowania kremów na dzień i na noc. Do tego jeszcze schudłam ostatnio ze stresu prawie 10kg.
Za tydzień mam komunie mojego chrześniaka. Chciałabym dobrze wyglądać. Moja znajoma z pracy bardzo chwali sobie i namawia mnie na zabieg kwasem hialuronowym. Czy któraś z Was korzystała z tego typu zabiegu? Czy to boli? Boje się igieł od zawsze, nie wiem czy dam rade nad tym zapanować. Macie jakieś doświadczenia?
Karolinamama3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-16, 11:12   #2
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Kwas hialuronowy robił ktoś?

Cytat:
Napisane przez Karolinamama3 Pokaż wiadomość
Mam już trochę ponad 40 lat i widzę jak moja skora na twarzy straciła jędrność pomimo stosowania kremów na dzień i na noc. Do tego jeszcze schudłam ostatnio ze stresu prawie 10kg.
Za tydzień mam komunie mojego chrześniaka. Chciałabym dobrze wyglądać. Moja znajoma z pracy bardzo chwali sobie i namawia mnie na zabieg kwasem hialuronowym. Czy któraś z Was korzystała z tego typu zabiegu? Czy to boli? Boje się igieł od zawsze, nie wiem czy dam rade nad tym zapanować. Macie jakieś doświadczenia?
Kwas hialuronowy usieciowany używa się do wypełnienia zmarszczek, modelowania kości policzkowych/żuchwy. Faktycznie od razu widać różnicę. Nie zdążysz na pewno na za tydzień już dobrze wyglądać bo wizyty zapewne są umawiane z tygodniowym wyprzedzeniem. Znajdź lekarza w swojej okolicy lub oddalonego z dojazdem do 100km, nie oszczędzaj kasy na dobrego lekarza, poszperaj w necie. Wybór lekarza doświadczonego jest kluczowy.
Przypuszczam, że lekarz na szybkie wygładzenie zmarszczek będzie polecał szybkie ostrzyknięcie botoxem, nie jest to dobre dla cery bo mimo widocznych oznak starzenia będziesz miała tylko albo aż napiętą mocno twarz.

Polecam Tobie za to serię mezoterapii np. stymulatorami tkankowymi np. Neofund, Hyamino Care75. Tylko te znam i z tego co słyszałam i widzę to kobiety go bardzo chwalą.
Pozbędziesz się nie tylko zmarszczek, ale cera nabierze zdrowego wyglądu, blasku, bez przebarwień, wypełniona w miejscach gdzie był ubytek kolagenu
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-17, 23:35   #3
Karolinamama3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 9
Dot.: Kwas hialuronowy robił ktoś?

Trochę poszperałam w necie i znalazłam dobre opinie na temat preparatów tej firmy XXX Mam znajoma, która robiła sobie w innym mieście wprawdzie, ale tez tymi preparatami. Zatem szukam doktora, który używa XXX I faktycznie terminy są dosyć odległe, teraz Komunie i myślę, ze to o to chodzi

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-05-18 o 01:05 Powód: link reklamowy
Karolinamama3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 01:11   #4
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Kwas hialuronowy robił ktoś?

Cytat:
Napisane przez Karolinamama3 Pokaż wiadomość
Trochę poszperałam w necie i znalazłam dobre opinie na temat preparatów tej firmy XXX Mam znajoma, która robiła sobie w innym mieście wprawdzie, ale tez tymi preparatami. Zatem szukam doktora, który używa XXX I faktycznie terminy są dosyć odległe, teraz Komunie i myślę, ze to o to chodzi
Następne linkowanie producenta będzie traktowane jako reklama

Jeśli myślisz o wypełniaczach (takowe podlinkowałaś), polecałabym sprawdzone marki będące na rynku od lat, których używa większość lekarzy. Odpuściłabym sobie nieznane nowości, chyba, że specjalista w gabinecie Ci je zarekomenduje.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-18, 07:15   #5
Leneczka1977
Raczkowanie
 
Avatar Leneczka1977
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 338
Dot.: Kwas hialuronowy robił ktoś?

Ja robiłam w lutym. Po odchudzaniu opadły mi policzki. Zostały wypełnione kwasem, wygląda to bardzo ładnie. Sam zabieg trochę bolał, miejsca po igle goiły się tydzień więc chyba już za późno na ten zabieg przed komunią.

Robiłam też wypełnienie doliny łez. O dziwo nie bolało a skóra jest ładnie wypełniona, twarz wygląda na wypoczętą nawet bez makijażu. Polecam, nie ma co się bać.
__________________
Instagram https://www.instagram.com/anmaja76/
Leneczka1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-18 08:15:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.