Mały problem w relacji przez seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-26, 18:42   #1
Natalka777888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 7

Mały problem w relacji przez seks


Witam, kochane Chciałabym wam opisać moją sytuację i jakie jest wasze zdanie może macie doświadczenie w podobnym temacie.
Pieć miesięcy poznałam super faceta 30 lat ja mam 32 lata. Mój problem jest inny niż większości tu kobiet, których faceci zdradzają, biją.
I poniżają. Mianowice ten Facet ma wszystko to czego szukałam jest wrażliwy, szczery, opiekuńczy, pracowity, zaradny nie palący ani nie piję .Tylko na jakichś weselach zdarza mu się napić idealny kandydat na towarzysza na resztę życia .Może trochu za bardzo nieśmiały Do problemu Nasz problem polega na tym, że seks jest gorszy niż z poprzednimi.
Partnerami pewnie wpływ ma na to wielkość jakigo penisa jest mniejszy niż u poprzednich. Zwykłe prezerwatywy są za luźne oboje wiemy, że jest to problem.
Rozmawiamy o tym, co można zrobić. Chciałabym mu pomóc jakoś, żeby uwierzył mocniej w siebie i wtedy być może będzie lepiej. Facet naprawdę szczery wiem, że był.
Prawiczkiem do tego czasu. Bardzo mnie to zaskoczyło. Opowiadał, że nigdy nie miał parcia na związek. A bycie w związku z byle, kim to nie związek, a penisa w koszu nie znalazł, żeby byle, gdzie go wkładać.
Dodam, że mu wierzę w tej kwestii, bo pocałował mnie dopiero po kilkunastu spotkaniach mówił, że jest to pierwszy jego pocałunek od 12 lat jedna dziewczyna go skrzywdziła.
I się zablokował na kobiety. Dodam, że jest (WWO) Wysoko wrażliwy i musiał być mnie pewny tak mi powiedział.
Dodam, że jakiś czas temu lekko się obraziłam na niego to przyjechał pod moje mieszkanie bez zapowiedzi z bukietem kwiatów i czekał na mnie prawie 10h.
Pierwszy raz się o mnie ktoś tak starał. Tylko nie wiem, czy w dalszym etapie relacji nie będzie rosła u mnie frustracja z powodu słabszego pożycia.
Chciałabym mu bardzo pomóc mam wrażenie, że on bardziej się tym przejmuje niż ja. Zdaję sobie sprawy z tego problemu i rozmawiamy o tym.
Bo chciałabym się dowiedzieć, czy miała któryś podobny kłopot i jak go rozwiązaliście. I proszę się powstrzymać od głupich komentarzy typu rozjechana jak wiadro albo że to dzieciak bo to wspaniały facet .
Natalka777888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-27, 10:51   #2
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mały problem w relacji przez seks

No raczej penis mu nie urośnie. Kupicie mniejsze prezerwatywy żeby się nie zsuwały przy stosunku i poeksperymentujcie z pozycjami

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-27, 11:47   #3
Pious
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 17
Dot.: Mały problem w relacji przez seks

Może kupcie nakładkę która pogrubia i powiększa są wielorazowego użytku i działa jak gumka,jak założy najpierw gumkę potem nakładkę to nie trzeba zbytnio szorować. Na Allegro jest tagi multum ja kiedyś kupiłem taką co tylko wydłuża ale Żonie jej materiał się nie podobał i leży w szufladzie.
Pious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-27, 17:44   #4
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 118
Dot.: Mały problem w relacji przez seks

Po tym jak opisałaś swoje wyobrażenia na temat problemów większości kobiet, swoje wymagania, a na koniec postać tego faceta, to myślę że jego rozmiar jest twoim najmniejszym problemem
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-28, 16:39   #5
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Mały problem w relacji przez seks

Mozna kupic prezerwatywy na wymiar - bodajze firma size me czy jakos tak.
Co do seksu nie napisałaś czy tylko problem ze spadającą gumką, czy coś jeszcze nie gra.
Jak koleś się zablokował na 12 lat bo go dziewczyna skrzywdziła, to niestety jakikolwiek komentarz odnośnie tego, że w seksie można trochę inaczej rzeczy porobić czy zaszaleć - będzie prowadził moim zdaniem do dalszych blokad.
Spróbuj powiedzieć co lubisz w seksie, niech on wyrazi swoje odczucia, co lubi, co mu się podoba. Poeksperymentujcie, pobawcie się.
Niestety taki związek wymaga dużo cierpliwości i pracy - albo uzbroisz się w cierpliwość i będziesz tłumaczyć do skutku, albo będzie frustracja. Komunikuj swoje potrzeby w neutralny sposób.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-07, 21:46   #6
arosok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Mały problem w relacji przez seks

Nie będę oceniać czy to facet dla Ciebie czy nie.

Mały penis vs większa cipka jest łatwo rozwiązywalny.
1. Są pozycje do głębszej penetracji i te do płytkiej. Zobaczcie co wam pasuje.
2. Są dilda, które są puste w środku i pozwalają na wsadzenie swojego penisa do środka. "powiększają w ten sposób sprzęt.
3. Może do stymulacji tym penisem będzie pasował anal i wtedy nie poczujesz problemu? Albo np. podwójna, czyli on analnie, a dodatkowa nakładka do pochwy.
4. Fisting. Na pewno poczujesz
5. Naucz go. Pokaż co lubisz. Może penetracja będzie średnia, ale może będzie mistrzem minet?
arosok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-07 22:46:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.