Krótkie w³osy - by by³y puszyste, ale nie posklejane... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-07-08, 14:23   #1
Jab³ecznik
Przyczajenie
 
Avatar Jab³ecznik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2
Question

Krótkie w³osy - by by³y puszyste, ale nie posklejane...


Witam wszystkich!
Mam pytanie: jestem posiadaczk± bardzo krótkiej fryzury, nieco d³u¿szej od Berry na za³±czonym zdjêciu Co zrobiæ, by w³osy by³y puszyste? Chodzi mi o kosmetyk typu pianka lub spray, który nak³ada³oby siê na mokre w³osy, i który po ich wysuszeniu unosi³by je, by by³y naturalnie lekko "nastroszone". ¯ele i gumy, które stosowa³am na suche ju¿ w³osy, dzia³a³y jedynie dora¼nie - nied³ugo po na³o¿eniu w³osy znów "oklapywa³y" - po za tym, czêsto sklejaj± one w³osy (obecnie u¿ywam pasty REMIX L'Oreala i efekt równie¿ nie jest rewelacyjny). S³ysza³am te¿ o specjalnej trwa³ej, unosz±cej w³osy u podstawy, jednak chcia³abym spróbowaæ prostszych niefryzjerskich metod... Porad¼cie!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wl.jpg (3,6 KB, 173 za³adowañ)
Jab³ecznik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-28, 14:16   #2
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 4 489
Dot.: Krótkie w³osy - by by³y puszyste, ale nie posklejane...

heh ja tez mam podobn± fryzurke ( tylko ty³ nieco d³u¿szy) i podobny problem, wiec chetnie sie czegos dowiem na ten temat

moj aktualny sposób jest taki, ze susze w³oski "do góry nogami i modeluje na szczotce, potem guma do stroszenia i jak troszke przeschn± i "odsapn±" tu i ówdzie troszke podtapiruje i nastrosze, polakieruje i juz jest ok. coprawda troche to pracoch³onne, no ale efekt jako taki jest
industria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-28, 18:59   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 5 157
Dot.: Krótkie w³osy - by by³y puszyste, ale nie posklejane...

Pasta Remix jest beznadziejna, jakim¶ dziwnym sposobem "wyparowuje" z w³osów w krótkim czasie i po fryzurze :/
Ja jestem bardzo zadowolona z gumy nab³yszczaj±cej Osis, rano nak³adam, w ci±gu dnia co jaki¶ czas czochram w³osy palcami i siê trzymaj±
Poza tym na mokre w³osy jaka¶ mocna pianka, i suszenie od do³u, rozwiewanie w³osów.
Fryzjer poleci³ mi te¿ kiedy Matrix Amplify Root Lifter - p³yn unosz±cy w³osy od nasady. W salonie da³ dobry efekt, niestety nie mia³am go w domu. Dzisiaj moja mama kupi³a co¶ podobnego z Goldwella, dam znaæ jak wypróbuje.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.