Kr鏒kie w這sy - by by造 puszyste, ale nie posklejane... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-07-08, 15:23   #1
Jab貫cznik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question

Kr鏒kie w這sy - by by造 puszyste, ale nie posklejane...

Witam wszystkich!
Mam pytanie: jestem posiadaczk bardzo kr鏒kiej fryzury, nieco d逝窺zej od Berry na za陰czonym zdj璚iu Co zrobi, by w這sy by造 puszyste? Chodzi mi o kosmetyk typu pianka lub spray, kt鏎y nak豉da這by si na mokre w這sy, i kt鏎y po ich wysuszeniu unosi豚y je, by by造 naturalnie lekko "nastroszone". 疾le i gumy, kt鏎e stosowa豉m na suche ju w這sy, dzia豉造 jedynie dora幡ie - nied逝go po na這瞠niu w這sy zn闚 "oklapywa造" - po za tym, cz瘰to sklejaj one w這sy (obecnie u篡wam pasty REMIX L'Oreala i efekt r闚nie nie jest rewelacyjny). S造sza豉m te o specjalnej trwa貫j, unosz帷ej w這sy u podstawy, jednak chcia豉bym spr鏏owa prostszych niefryzjerskich metod... Porad嬈ie!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wl.jpg (3,6 KB, 173 za豉dowa)
Jab貫cznik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-28, 15:16   #2
industria
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 489
Dot.: Kr鏒kie w這sy - by by造 puszyste, ale nie posklejane...

heh ja tez mam podobn fryzurke ( tylko ty nieco d逝窺zy) i podobny problem, wiec chetnie sie czegos dowiem na ten temat

moj aktualny spos鏏 jest taki, ze susze w這ski "do g鏎y nogami i modeluje na szczotce, potem guma do stroszenia i jak troszke przeschn i "odsapn" tu i 闚dzie troszke podtapiruje i nastrosze, polakieruje i juz jest ok. coprawda troche to pracoch這nne, no ale efekt jako taki jest
industria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-28, 19:59   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157
Dot.: Kr鏒kie w這sy - by by造 puszyste, ale nie posklejane...

Pasta Remix jest beznadziejna, jakim dziwnym sposobem "wyparowuje" z w這s闚 w kr鏒kim czasie i po fryzurze :/
Ja jestem bardzo zadowolona z gumy nab造szczaj帷ej Osis, rano nak豉dam, w ci庵u dnia co jaki czas czochram w這sy palcami i si trzymaj
Poza tym na mokre w這sy jaka mocna pianka, i suszenie od do逝, rozwiewanie w這s闚.
Fryzjer poleci mi te kiedy Matrix Amplify Root Lifter - p造n unosz帷y w這sy od nasady. W salonie da dobry efekt, niestety nie mia豉m go w domu. Dzisiaj moja mama kupi豉 co podobnego z Goldwella, dam zna jak wypr鏏uje.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.