Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-08, 17:13   #1
freakygirl06
Raczkowanie
 
Avatar freakygirl06
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 90

Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo


No wlasnie ..czy moze mi ktoś powiedzieć cos na temat tej szkoly ? Powaznie sei zastanawiam nad jej wyborem poniewaz nigdzie sei nie dostalam na dzienne , ale obawiam sei ze moge sei wkopac w dosc powazne koszta..jak to jest?
Jesli ktos moze mi cos powiedziec na temat tej szkoly to bylabym wdzięczna bo zbieram opinie
__________________
Amor VIncit Omnia
freakygirl06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 19:07   #2
freakygirl06
Raczkowanie
 
Avatar freakygirl06
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 90
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

No nie wierze ze nikt sie nie moze ze mna podzielic jakimis opiniami
__________________
Amor VIncit Omnia
freakygirl06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 19:22   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

jesli juz to Modrzewskiego
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...o%B3a+wy%BFsza
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 20:40   #4
freakygirl06
Raczkowanie
 
Avatar freakygirl06
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 90
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzewskiego

Ups faktycznie hehe juz poprawione dziekuje za linka
__________________
Amor VIncit Omnia
freakygirl06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 13:05   #5
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzewskiego

Hej. Wybieram sie na KSW w tym roku na Bespieczeństwo Narodowe. Ma ktoś jakieś informacje co do tego kierunku? Studiowania tam, przedmiotów, czy jest ciężko, itp, itd? Co o tym sądzicie oraz jak wyglądają przyjęcia tam? Będę wdzięczna za kązdą odpowiedź Pozdrawiam
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 18:21   #6
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzewskiego

Hej. Mam do Was jeszcze raz wielką prośbę mogłybyście opisać proces rekrutacji na Krakowską Akademie? A szczególnie mam pytanko co do indywidualnego nr konta na, które mam wpłacać czesne. Gdzie ten nr dostanę? Jest także podobno jakieś spotkanie informacyjne. Co to za spotkanie? Słyszałyście o czymś takim? Kiedy coś takiego się odbywa? Bardzo proszę o odp Naprawdę nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda na studiach. Pozdrawiam
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 19:01   #7
penelope pitstop
Przyczajenie
 
Avatar penelope pitstop
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Indywidualny numer konta przyjdzie Ci pocztą, jak już będziesz przyjęta Na spotkaniu informacyjnym rozdają indeksy i plany zajęć, o terminie takiego spotkania też chyba powiadomią, jeśli nie to możesz zadzwonić do dziekanatu (z Twojego kierunku) numer znajdziesz na stronie internetowej uczelni.

pozdrawiam
__________________
penelope pitstop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 19:31   #8
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez penelope pitstop Pokaż wiadomość
Indywidualny numer konta przyjdzie Ci pocztą, jak już będziesz przyjęta Na spotkaniu informacyjnym rozdają indeksy i plany zajęć, o terminie takiego spotkania też chyba powiadomią, jeśli nie to możesz zadzwonić do dziekanatu (z Twojego kierunku) numer znajdziesz na stronie internetowej uczelni.

pozdrawiam

Bardzo dziękuje
Mam jeszcze takie pytanko. Zakupuje się jakies ksiązki? Czy po prostu doczytac mozna w bibliotece, czy sa jakies podane ksiazki?
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:00   #9
penelope pitstop
Przyczajenie
 
Avatar penelope pitstop
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Nie ma problemu

Nie ma żadnego "spisu lektur" na dany kierunek każdy prowadzący powinien podać literaturę na pierwszych zajęciach z danego przedmiotu. Książki na ogół dostępne w biblio, także nie masz się czym martwić.
__________________
penelope pitstop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 08:52   #10
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez penelope pitstop Pokaż wiadomość
Nie ma problemu

Nie ma żadnego "spisu lektur" na dany kierunek każdy prowadzący powinien podać literaturę na pierwszych zajęciach z danego przedmiotu. Książki na ogół dostępne w biblio, także nie masz się czym martwić.
Jeszcze raz dzięki wielkie
Jesteś studentką KA? Moze studiujesz to na co ja się wybieram to będziesz wiedziec cos wiecej o tym Ja wybieram sie na Bezpieczeństwo Narodowe ;]
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 10:10   #11
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Krakowska Szkoła Wyższa - KSW - Kup Sobie Wykształcenie. Czy to ta szkoła?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 10:11   #12
penelope pitstop
Przyczajenie
 
Avatar penelope pitstop
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

niestety nie wiem nic o Twoim kierunku, poszukaj jakichś for studenckich, może stamtąd dowiesz się czegoś więcej. Ja jestem na stosunkach mn.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Krakowska Szkoła Wyższa - KSW - Kup Sobie Wykształcenie. Czy to ta szkoła?
kupiłaś sobie, że pytasz?
__________________
penelope pitstop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 10:31   #13
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

KSW - kup sobie wyksztalcenie. Jesli chcesz dostac dobrą prace, to napewno nie po tej uczelni. KSW ma bardzo zła opinie w Krakowie, wykladowcy którzy tam pracuja i wykładaja rowniez na UJ śmieja sie z tej uczelni i ich studentów. Studiowałam rowniez tam, po 2 miesiacach zrezygnowalam, jest drogo, malo sympatycznie. Dla Twojego dobra radziłabym zrezygnowac i pojsc na panstwowa uczelnie. Nawet jesli to miało by być na nastepny rok...na dobre Ci to wyjdzie.
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 12:48   #14
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Tzn wiadomo ze są osoby, ktore się przykładają tam i zdobywają wiedze, a nie "kupują", ale warto spojrzeć na to jak na uczelnie zapatrują się pracodawcy.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 18:48   #15
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez penelope pitstop Pokaż wiadomość
niestety nie wiem nic o Twoim kierunku, poszukaj jakichś for studenckich, może stamtąd dowiesz się czegoś więcej. Ja jestem na stosunkach mn.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------


kupiłaś sobie, że pytasz?
A gdzie tam, swoje sukcesy osiągam dzięki pracy, z czego jestem bardzo dumna I pozdrawiam Cię serdecznie
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 19:50   #16
penelope pitstop
Przyczajenie
 
Avatar penelope pitstop
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 20
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
A gdzie tam, swoje sukcesy osiągam dzięki pracy, z czego jestem bardzo dumna I pozdrawiam Cię serdecznie
gratuluje sukcesów, fajnie być lepszym od innych, którzy muszą płacić za wykształcenie. Również pozdrawiam
__________________
penelope pitstop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:59   #17
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez penelope pitstop Pokaż wiadomość
gratuluje sukcesów, fajnie być lepszym od innych, którzy muszą płacić za wykształcenie. Również pozdrawiam
Mozna placic ale na panstowych kierunkach idac np na wieczorowe, UJ, UE, UMCS, KUL na wszystkich uniwersytetach są studia wieczorowe (co wcale nie znaczy ze zaczynasz zajecia o 18stej, ja studuje wieczorowo i mam zajecia o 11, czasem o 15. Dzienni czasem zaczynaja o 8 rano a ostatnie zajecia maja o 17stej, nie wiem co jest gorsze. Cały dzien od 8 do 17 na uczelni czy od 15-19.30 albo od 11-16 zajecia codziennie Lepiej isc na cos takiego a nie na KSW po którym nie dostaniesz pracy. Pracowawcy od razu patrzą na jakiej uczelni konczylas studia, jak widzą ksw mowią dowidzenia. Kolezanka ktora studiowala prawo na ksw i chcxiala isc na aplikacje została odrzucona za 1 zamachem, nie przyjmuja na aplikacje ludzi z KSW.
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 14:05   #18
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
Mozna placic ale na panstowych kierunkach idac np na wieczorowe, UJ, UE, UMCS, KUL na wszystkich uniwersytetach są studia wieczorowe (co wcale nie znaczy ze zaczynasz zajecia o 18stej, ja studuje wieczorowo i mam zajecia o 11, czasem o 15. Dzienni czasem zaczynaja o 8 rano a ostatnie zajecia maja o 17stej, nie wiem co jest gorsze. Cały dzien od 8 do 17 na uczelni czy od 15-19.30 albo od 11-16 zajecia codziennie Lepiej isc na cos takiego a nie na KSW po którym nie dostaniesz pracy. Pracowawcy od razu patrzą na jakiej uczelni konczylas studia, jak widzą ksw mowią dowidzenia. Kolezanka ktora studiowala prawo na ksw i chcxiala isc na aplikacje została odrzucona za 1 zamachem, nie przyjmuja na aplikacje ludzi z KSW.
Myślę ze tu nie chodziło tylko o samą szkołę!
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 18:01   #19
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Jakby nie patrzeć, najważniejsze jest to, co myślą pracodawcy.
A chyba każdy, kto mieszka w Krakowie, wie jaką opinię ma tu KSW/KA.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 14:30   #20
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jakby nie patrzeć, najważniejsze jest to, co myślą pracodawcy.
A chyba każdy, kto mieszka w Krakowie, wie jaką opinię ma tu KSW/KA.
Dlaczego większość tak narzeka na tą uczelnie i pisze, że po niej nie można dostać pracy...? Zaczynam tam studia dopiero od października i trochu mnie to śmieszy. Tysiące studentów, którzy tam studiują nie zostaną na przysłowiowym lodzie po jej ukończeniu. Istnienie uczelnii mijałoby się z celem. Fakt, że płaci się tutaj za naukę jest trochu bolesny dla kieszeni studentów, ale świadomość osób czy też pracodawców jest tutaj bezpodstawna. Student po KSW może mieć lepsze umiejętności i wiedze, niż ten po UJ, UP, UE czy innej szkole wyższej, bo czytając samo CV nie jest w stanie wyegzekwować wszystkich zdolności i nie wie jaką osobe przyjmuje. Pozdrawiam
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:36   #21
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

No tak, jeden znajomy tam studiuje marketing i wyklada towar w RTV AGD. Wiadomo, ze po wielu uczelnaich tak ejst, ale kazdy pracodawca w dziedzinie prawa (jakas kacelaria itp) mogac przyjac aplikanta z UJ i z KSW bierze tego z UJ. Nie mowie ze to tyczy wszystkich kierunkow, ale prawa tak.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:59   #22
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez kikona900 Pokaż wiadomość
Dlaczego większość tak narzeka na tą uczelnie i pisze, że po niej nie można dostać pracy...? Zaczynam tam studia dopiero od października i trochu mnie to śmieszy. Tysiące studentów, którzy tam studiują nie zostaną na przysłowiowym lodzie po jej ukończeniu. Istnienie uczelnii mijałoby się z celem. Fakt, że płaci się tutaj za naukę jest trochu bolesny dla kieszeni studentów, ale świadomość osób czy też pracodawców jest tutaj bezpodstawna. Student po KSW może mieć lepsze umiejętności i wiedze, niż ten po UJ, UP, UE czy innej szkole wyższej, bo czytając samo CV nie jest w stanie wyegzekwować wszystkich zdolności i nie wie jaką osobe przyjmuje. Pozdrawiam
Chodzi tylko o tę smutną prawdę, jaką jest fakt, że pracodawcy patrzą na ukończoną uczelnię.. Podczas krótkiej rozmowy, a już tym bardziej samego oglądania CV nie ma czasu na pokazanie swoich umiejętności, ani tego co wyniosło się ze studiów.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:24   #23
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Chodzi tylko o tę smutną prawdę, jaką jest fakt, że pracodawcy patrzą na ukończoną uczelnię.. Podczas krótkiej rozmowy, a już tym bardziej samego oglądania CV nie ma czasu na pokazanie swoich umiejętności, ani tego co wyniosło się ze studiów.

Niestety taka jest prawda. Tutaj masz 100% racje. Tylko jak zmienić podejście pracodawców, skoro uczelnia ma taką opinie ;/
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 18:03   #24
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez kikona900 Pokaż wiadomość
Niestety taka jest prawda. Tutaj masz 100% racje. Tylko jak zmienić podejście pracodawców, skoro uczelnia ma taką opinie ;/
Ale chyba rozwinięcie skrótowca Kup Sobie Wykształcenie nie jest bezpodstawne?... Może to dlatego?

Ja generalnie słyszałam, że tam poziom jest śmieszny w porównaniu z innymi uczelniami w Krk (ale to nie moja opinia).
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:50   #25
kikona900
Raczkowanie
 
Avatar kikona900
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: daleeeeko... stąd
Wiadomości: 87
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Ale chyba rozwinięcie skrótowca Kup Sobie Wykształcenie nie jest bezpodstawne?... Może to dlatego?

Ja generalnie słyszałam, że tam poziom jest śmieszny w porównaniu z innymi uczelniami w Krk (ale to nie moja opinia).
Nie sądze, aby tak wykształceni ludzie zakładający tą uczelnie nadali jej taką nazwę tylko dlatego, żeby ktoś dopisywał jej takie podteksty. Nie bądźmy śmieszni. Co do poziomu nie będę się wypowiadać bo jeszcze tam nie studiuję. Jednak różnice poziomowe są zawsze między uczelniami: pąnśtwową, prywatną, studiami wieczorowymi, zaocznymi, dziennymi. Wszystko się rózni, a juz na pewno podejście ludzi którzy albo chcą i się uczą albo i nie
kikona900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:01   #26
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

KSW, czy WSW - warszawaska szkoła wyzsza jak dla mnie sa to uczelnie dla picu, zbijaja pieniadze od studentów. Takie uczelnie powinno się omijac wielkim łukiem.
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:05   #27
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez kikona900 Pokaż wiadomość
Nie sądze, aby tak wykształceni ludzie zakładający tą uczelnie nadali jej taką nazwę tylko dlatego, żeby ktoś dopisywał jej takie podteksty. Nie bądźmy śmieszni. Co do poziomu nie będę się wypowiadać bo jeszcze tam nie studiuję. Jednak różnice poziomowe są zawsze między uczelniami: pąnśtwową, prywatną, studiami wieczorowymi, zaocznymi, dziennymi. Wszystko się rózni, a juz na pewno podejście ludzi którzy albo chcą i się uczą albo i nie
Ja nie mówię, że ktoś nadał specjalnie taką nazwę, żeby można było utworzyć skrót Chyba, że źle się zrozumiałyśmy
Nic się nie dzieje bez przyczyny. Jakby UJ był wyśmiewany, to można by też utworzyć z tego skrótu nazwę, np... Uniwersytet Jełopów, albo coś w tym stylu
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:08   #28
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Chodzi tylko o tę smutną prawdę, jaką jest fakt, że pracodawcy patrzą na ukończoną uczelnię.. Podczas krótkiej rozmowy, a już tym bardziej samego oglądania CV nie ma czasu na pokazanie swoich umiejętności, ani tego co wyniosło się ze studiów.

Smutne ale prawdziwe, co wiecej powiem ostatnio moja kumpela przy szukaniu pracy podrzuciła mi ciekawa oferte pracy, w którym było jasno napisane, że ubiegający sie o prace powinny studiować na uczelniach państwowych, a nie prywatnych.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jakby UJ był wyśmiewany, to można by też utworzyć z tego skrótu nazwę, np... Uniwersytet Jełopów, albo coś w tym stylu
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."

Edytowane przez Marseille
Czas edycji: 2009-07-09 o 21:06
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:15   #29
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

Omg, nie powiem wam jak mi się "rozwinęło" AGH w tej mojej głupie głowce
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:10   #30
marcela23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 439
Dot.: Krakowska Szkola Wyższa im.F.Modrzejewskeigo

wykładowcy z mojej uczelni jawnie gardzą szkołą i jej studentami. pracodawcy również - chyba nie bezpodstawnie.
rozwinięcie skrótu ksw nie wzięło się znikąd.

a to, że tysiące absolwentów tej uczelni nie zostaje na lodzie
jest garstka takich, co jednak ma coś w głowie - gdzieś się zaczepią
część wykonuje prace poniżej swych kwalifikacji
jednak zdecydowana większość to dzieci bogatych rodziców, niezbyt rozgarnięte, dlatego aby mieć papier wybierają ksw, a nie państwową uczelnię i takie osoby pracują później w rodzinnych firmach, tatuś zawsze gdzieś wciśnie

znam 3 osoby tam studiujące i niestety przykra prawda się potwierdza.

jeżeli ktoś chce się czegoś nauczyć, chce włożyć trochę wysiłku w zdobycie wykształcenia (a nie tylko kasy), ma ambicje i trochę oleju w głowie wybierze inną uczelnię.

są dobre prywatne uczelnie. ale ksw na pewno nią nie jest.
marcela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.