*** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-19, 20:16   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.

*** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam


NIEAKTUALNE

Zrobiłam czystki w kosmetyczkach, na półkach, w szufladach, w szafkach... Zresztą, co ja się tu będę tłumaczyć - wiadomo, o co chodzi

Fotek większości z kosmetyków nie mam, bo aparat niedomaga, ale w razie potrzeby mogę wygrzebać część zdjęć z poprzedniego wątku, a w niektórych przypadkach posiłkować się netem (allegro )

Od razu uprzedzam, że będę wybredna, bo nie chcę z powrotem robić zapasów na zimę (choć w sumie powoli ta zima się zbliża). Najmilej widziane będą rzeczy z poniższej listy, ale nawet z danej kategorii mogę nie być czymś zainteresowana. Po prostu mam swoje typy i antytypy i już.

Oczywiście wymiana tylko listami poleconymi/paczkami, najlepiej priorytetami, dobrze zabezpieczonymi w ustalonym przez obie strony terminie.

A teraz moja lista życzeń
- krem koloryzujący
- kosmetyki do stylingu włosów kręconych (w szczególności sprężyna Osmo)
- nabłyszczacze do włosów
- maseczki do włosów (w szczególności Wax dla blondynek)
- toniki bez %
- żel do mycia buźki bez SLS
- kremy na naczynka/ dla wrażliwców
- kremy do rąk Neutrogena
- micel Maybelline
- kosmetyki SPA Avon
- wysuszcz Inglot Pro Dry & Shine
- dermacol nr 217
- korektory pod oczy
- próbki filtrów/ filtry do twarzy
- podkład Revlon Colorstay z Softlex, odcień Buff lub Sand Beige
- pędzel do pudru, najlepiej duży, i jeszcze lepiej z naturalnego włosia
- wszelkie pędzle Sephory (prócz tego do podkładu)
- cienie i pudry Bell Planete
- kolorowe konturówki do oczu (turkus szczególnie mile widziany)
-... sama nie wiem co jeszcze


I jeszcze jedno: nie biorę pod uwagę kolejności Waszych zgłoszeń, a sensowność wymiany. Wymieniam się po prostu na to, co mi akurat bardziej potrzebne.

Kosmetyki oznaczone * oddam za coś naprawdę przydatnego

Rezerwacje na czerwono
Wymienione na szaro
Dokładki na zielono


Tyle tytułem wstępu i spraw organizacyjnych Kosmetyki na wymianę zamieszczę w kolejnym poście, bo tyle się upisałam, że po raz pierwszy w moim wizażowym życiu przekroczyłam dozwoloną liczbę znaków w poście

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2006-12-16 o 22:41
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:18   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

6 XI - dokładka

TWARZ - KOLORÓWKA


Inglot, profesjonalny cień do powiek, Matrix 837 - intensywny jasno-zielony, taki rażący - użyty kilka razy

*Maybelline, Shiny Licious Fruity Gloss, 811 caramel fudge, 14ml - błyszczyk w tubce w kolorze karmelowym (tak też pachnie) - użyty kilka razy - Adria2

Maybelline, Shiny Licious Fruity Gloss, 803 bonbon fraise, 14ml - błyszczyk w tubce w kolorze delikatnego różu z srebrzystymi drobinkami, pachnie truskawkowo - użyty kilka razy - Hexxana

*Sephora, Sun - podwójny puder brązująco-rozświetlający z letniej kolekcji, 2x3g - użyty kilkanaście razy, ale zużycie malutkie, 5-10% - groovee

*Bourjois, Reflets Vibrants, garderoba do rzęs (taki mini-tuszyk) wibrujący turkus, 4ml - z wymiany, przeze mnie użyta kilka razy, ale dostałam prawie nówkę, więc pewnie więcej niż 20% a może nawet 10% zużyte nie jest

*Sephora, pędzel do podkładu – użyty kilka razy, czysty, „wyprany” - Beata.

Rimmel Recover, podkład rozświetlający – odcienie 103 i 303, 103 już końcóweczka na wypróbowanie, a 303 na kilka (może kilkanaście) użyć powinno starczyć, oba odcienie raczej bladolice o ciepłej tonacji - rzyrafka

Smackers, Flower Power, Red Raspberry, 4g – użyty kilka razy, delikatnie barwi na czerwono, a raczej podkreśla barwę ust - alorah

Smackers s'Whirl Gloss Berry Strawberry Twist jagodowo-truskawkowy, na ustach bezbarwny, z drobniutkim srebrnym brokacikiem - 4g - użyty ze 3 razy, zatyczka od innego smackersa, bo ta właściwa się zgubiła - alorah


Astor Natural Fit 2in1 Powder w odcieniu 300 - 7g - ciężko określić zużycie, bo nie wiem ile go tam jest, ale z wymiany dostałam praktycznie nowy, a sama użyłam kilkanaście razy, ubyło go tak z całej powierzchni ze 2mm (nie mogłam uchwycić koloru, nie jest ani tak jasny, ani tak ciemny, jak na moich fotkach, coś pośredniego, dla jasnej/normalnej - w sensie, że nie bardzo jasnej - ciepłej karnacji będzie ok) - kasienka.b

APC sypki cień do powiek nr 21 - waniliowy beż - nowy, nieużywany (dostałam jako gratis, a mam już taki sam) - angel23

H&M pojedynczy cień do powiek 31 - miedziany - użyty kilka razy

Maybelline pojedynczy cień do powiek - delikatna śliwka - nie znam nr ani serii, napis Maybelline też się zamazał, ale to na pewno ta firma, cień w opakowaniu testerowym - użyty 2 razy - paula_d

DŁONIE I PAZNOKCIE - KOLORÓWKA I PIELĘGNACJA

Oriflame olejek do skórek i paznokci, 7ml - zużycie 30%

*Oriflame, wzmacniająca emalia do paznokci, 7ml - nowa, nieużywana

Delia, Superosuszacz emalii do paznokci, 8ml (w formie olejku z zakraplaczem, osusza, nabłyszcza, przedłuża trwałość lakieru, odświeża go) – zostało 45% (resztę zdolnie wylałam na siebie)

Jil Jordan, odżywka do skórek i paznokci w formie olejku, pojemność ½ fl. Oz. (całkiem spora, jak znajdę przelicznik, to podam ile to ml) – mam ją z wymiany, jest z USA, zużycie 20% (dla zainteresowanych mogę podać skład, przyznam, że bogaty jest, a i sama buteleczka też fajna, bo taka jak w błyszczykach z „patyczkiem” do aplikacji olejku) - allie

Manhattan, Sun Glow, nr 412 – lakier do paznokci w odcieniu delikatnej pomarańczy z mnóstwem srebrnych drobinek (na paznokciu ślicznie iskrzy, ale kolor daje bardzo delikatny, bardziej to taka poświata koloru) – tylko wypróbowany, bo się okazało, że żółty z tej serii daje praktycznie identyczny kolor, więc jeden sobie zostawiam (fotka z allegro, przeklamana dosyc znacznie)

Manhattan, Perfect Last, nr 52 – długotrwały lakier wzmacniający paznokcie, w odcieniu ciepłego, perłowego beżu/jasnego brązu – użyty raz (fotka z allegro, w miarę oddaje kolor lakieru)

Manhattan, Crazy Colours, nr 304, 5ml – lakier do paznokci w kolorze zielonej trawki z drobniutkim srebrnym brokacikiem, na paznokciu daje tylko poświatę zielonego koloru, świetny jako warstwa wierzchnia do kryjących zielonych lakierów – użyty raz (fotka z netu, 304 to przedostatni lakierek, w rzeczywistości mniej rażąca ta zieleń) - Adria2

Manhattan, Crazy Colours, nr 305, 5ml - lakier do paznokci w kolorze zielonej fioletowym z drobniutkim różowo-złotym brokacikiem, na paznokciu daje tylko poświatę fioletowego koloru, świetny jako warstwa wierzchnia do kryjących fioletowych lakierów – użyty raz (fotka z netu, 30t to ostatni lakierek, w miarę wiernie oddany kolor)

Golden Rose, Pretty Color, nr 115, 5,3ml – lakier do paznokci w kolorze cukierkowego jasnego różu, z wymiany, nie mój kolor, więc nie używałam, ale wygląda na użyty góra raz / ewentualnie próbowany tylko

H&M lakier do paznokci w odcieniu 40 satin dream - perłowa biel - użyty ze 2 razy

Lemax lakier do paznokci turkus opalizujący - 10ml - tylko wypróbowany

Lemax lakier do paznokci jasny błękit opalizujący - 10ml - tylko wypróbowany

Oriflame krem do rąk i paznokci - 100ml - zostało 55%

Cztery Pory Roku, Krem do rąk glicerynowy z aloesem o zapachu zielonej herbaty, 130ml (taka maxi tubka) - użyty kilka razy

Rossmann Isana - zmywacz do paznokci bez acetonu 125ml - zostało 90%


ZAPACHY


Oriflame, Believe, 50ml - zużycie 10%

*Oriflame, Fire, 30ml - zużycie 20%

Podróbka Amor Amor Cacharel o wdzięcznej nazwie Cote d'Amour, 100ml - zostało w granicach 45-55%, zapach ładny i przyjemny, o dziwo bardzo trwały


CIAŁO


Avon Naturals Cukier i Orzechy żel pod prysznic 200ml - zostało 50%

Avon Naturals Cukier i Orzechy balsam do ciała 200ml - zostało 50%

Dove, Summer Glow, brązujący balsam do ciała, 250ml - mam 2 butle: wersji do karnacji jasnej i normalnej zostało jakieś 50%, wersji do karnacji normalnej i ciemnej zostało jakieś 15-20%

J&J Holiday Skin, 250ml, wersja do karnacji normalnej i ciemnej, zostało jakieś 35%

Oceanic Pharmaceutic, Etaksel, roll-on przeciw nadmiernej potliwości (taki niby polski Etiaxil), 50ml - używany przez jakiś tydzień

Rossman Sun Ozon - spray z filtrem SPF 30 dla dzieci (nie tylko dla dzieci ), można spokojnie stosować na twarz - 250ml - zostało jakieś 50-60%, ciężko dokładnie ocenić ze względu na nietypowy kształt buteleczki

Rossmann Sun Ozon - balsam po opalaniu - 400ml - zostało 80%

Ziaja intima - płyn do higieny intymnej neutral - 200ml - zostało 70%

Avene balsam po opalaniu - 4 próbki po 5ml każda - nietknięte

Oriflame, Tender Care - miodowy krem-jajeczko, 15ml - taki do wszystkiego - do skórek przy paznokciach, do pięt, do łokci, do kolan, do ust... innymi słowy na wszystkie suche miejsca - ile go jest nie wiem, generalnie rzadko używałam i tylko do ust - mogę oddać gratis - Hexxana

TWARZ - PIELĘGNACJA


Oriflame Gourmand Delights, maseczka nawilżająca o zapachu toffi, 50ml - nowa, nieużywana

*Avon, Anew Clinical, mikrodermabrazję w kremie - nowa, zafoliowana - angel23

*Lubex emulsja do mycia 150ml - ze 2 razy użyta http://vitamarket.pl/sklep/p1516-Lub...-do-mycia.html

Avon, Anew Clinical, program liftingujący okolice oczu, 2x10ml - z wymiany, sama użyłam parę razy, ale jakieś 50% (albo i więcej, w sumie ciężko mi ocenić, jak nie wiem, dokąd słoiczek był wypełniony) w każdej z połówek słoiczka powinno być, mam kartonik (porwany) i ulotkę

Faberlic, Q4, żel nawilżająco-tonizujący z wyciągiem z miłorzębu japońskiego, do cery mieszanej (nawet naczynkowej), 40ml - mam 2 tubki, jedna cała, w kartoniku, nietknięta, w drugiej zostało jakieś 20%, ale jest ważna do 21.11.2006

Bielenda Zielona Herbata - krem pod oczy dodający blasku, 15ml - zostało 70%

Ziaja, 100% pielęgnacji, peeling enzymatyczny, 60ml - mam z wymiany, sama nie używałam, zostało na wypróbowanie, mogę oddać gratis

WŁOSY - PIELĘGNACJA I STYLING

*Schwarzkopf, got2b, pianka do loków, 250ml - z wymiany, wersja niemiecka - zużycie oceniam na jakieś 30%

Schwarzkopf, got2b, spray do loków, 200ml - z wymiany, wersja niemiecka, zużycie jakieś 30%

Schwarzkopf, Gliss Kur, ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów farbowanych, z filtrem UV, 200ml - zostało na wypróbowanie, jakieś 10% - mogę oddać gratis przy większej wymianie - Hexxana

Schwarzkopf, Gliss Kur, szampon kompletna regeneracja 19 składników, 250ml - zostało 30%

Avon, Exotic Beaches - ochronna mgiełka do ciała z fitlrem UV, 100ml - użyta 2 razy

INNE

Oriflame, zestaw o zapachu zielonej herbaty - 2 świeczki w kształcie kamieni, podstawka pod kadzidełka, 35 kadzidełek, wszystko zapakowane w ładne pudełeczko - paula_d

Herbata Guaranda, 20 torebek - zostało 19, to taka herbata z guaraną o zapachu i działaniu kawy, czyli stawiającym na nogi - groovee
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosmetyki 001.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  51,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosmetyki 003.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  50,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  kosmetyki 004.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  48,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  crazycolours.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  15,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  manhattan52.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  46,0 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  manhattan412.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  63,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2006-11-22 o 20:50 Powód: aktualizacja
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 20:56   #3
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do gothika
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

zależy mi baardzo na pędzlu do podkładu, poszukaj u mnie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:03   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
zależy mi baardzo na pędzlu do podkładu, poszukaj u mnie
Tylko cienie sypkie ewentualnie mnie interesują, ale obawiam się, że ten z APC nie będzie mi pasował, a do Gosha mam chyba podobny inny z Gosha. Zresztą to tylko odsypka... Nie masz czegoś jeszcze?
EDIT: no i Dermacol masz, ale ja wolałabym być pewna co to za odcień
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:33   #5
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Przekupka: 51 pkt / 98% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

interesują mnie Smackersy - znajdziesz coś u mnie?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:40   #6
pynia15
Raczkowanie
 
Avatar pynia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 85
Przekupka: 13 pkt / 100% pozyt.
GG do pynia15
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

podoba mi sie :

*Smackers s'Whirl Gloss Berry Strawberry Twist jagodowo-truskawkowy
*kilka lakierow tylkomusialabym zobaczyc kolory :P
*Podróbka Amor Amor Cacharel o wdzięcznej nazwie Cote d'Amour, 100ml - zostało w granicach 45-55%, zapach ładny i przyjemny, o dziwo bardzo trwały
*Dove, Summer Glow, brązujący balsam do ciała, 250ml - wersji do karnacji jasnej i normalnej zostało jakieś 50%

a ttobie podoba sie cos u mnie ?
pynia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:48   #7
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do gothika
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

wedłu większości dziewczyn z wizażu ten kolor 217( bo założyłam specjalny wątek żeby się tego dowiedzieć), ten kolor to jasny (dość) ciepły kolor z jakby różowym odcieniem. Dla mnie był dobry ale lepszy był 213. Właśnie on(217) jest ciemniejszy od 211 (sporo) i od 213 tylko troszkę.

Z twojej listy mam korektor w tubce z Avonu, dobrze kryje, dobre opinie na kwc; a także spray nabłyszczający do włosów a Avonu, prawie cały, fajnie mi nabłyszczał.
Może balsam ujędrniający z Avonu, ten dośc tani, po ok. dychę.
Nie wiem co jeszcze mogłabym ci zaoferować. Choć chciałabym ci dogodzić
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 21:50   #8
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

znalazłabyś coś u mnie za:

Avon, Anew Clinical, program liftingujący okolice oczu, 2x10ml - z wymiany, sama użyłam parę razy, ale jakieś 50% (albo i więcej, w sumie ciężko mi ocenić, jak nie wiem, dokąd słoiczek był wypełniony) w każdej z połówek słoiczka powinno być, mam kartonik (porwany) i ulotkę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 21:52   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

sunprice, pynia15 - nic nie znalazłam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 22:31   #10
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Co byś chciała za Rcoverka 103?

PS Dwa razy wrzuciłaś dział DŁONIE I PAZNOKCIE - KOLORÓWKA I PIELĘGNACJA
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 22:38   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co byś chciała za Rcoverka 103?
Jego jest naprawdę malutko, więc chciałam się ich obu na raz pozbyć.
Cytat:
PS Dwa razy wrzuciłaś dział DŁONIE I PAZNOKCIE - KOLORÓWKA I PIELĘGNACJA
Już to naprawiłam Thx za uświadomienie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 22:44   #12
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
APC sypki cień do powiek nr 21 - waniliowy beż - nowy, nieużywany (dostałam jako gratis, a mam już taki sam)

H&M lakier do paznokci w odcieniu 40 satin dream - perłowa biel - użyty ze 2 razy
Zajrzysz do mnie? Lakier H&M ma buteleczkę w kształcie kulki (jak nie, to nie zwracaj uwagi na to, że go cytuję )?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 23:04   #13
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zajrzysz do mnie? Lakier H&M ma buteleczkę w kształcie kulki (jak nie, to nie zwracaj uwagi na to, że go cytuję )?
Tak, buteleczka taka okrągła.

Powiedz mi jaki dokladniej kolor ma konturówka Bourjois? To z aktualnej kolekcji? Można ją w sklepie obadać? Bo wiidziałam fotkę, ale mało co na niej widać
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 23:16   #14
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Tak, buteleczka taka okrągła.

Powiedz mi jaki dokladniej kolor ma konturówka Bourjois? To z aktualnej kolekcji? Można ją w sklepie obadać? Bo wiidziałam fotkę, ale mało co na niej widać
Nie wiem, czy konturówka będzie dalej aktualna, bo rozmawiam o jej wymianie z inna wizażanką. Gdyby była, to dam znać.

Jest beżowa w pomarańczowawym odcieniu. Te konturówki są w sklepach, ale nie wiem, czy ten kolor nie został wycofany, bo dzisiaj w GC nie widziałam, a mam ją z Allegro.

Może spodoba Ci się coś innego?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 23:22   #15
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
Przekupka: 155 pkt / 100% pozyt.
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Maybelline, Shiny Licious Fruity Gloss, 803 bonbon fraise, 14ml - błyszczyk w tubce w kolorze delikatnego różu z srebrzystymi drobinkami, pachnie truskawkowo - użyty kilka razy

Co za niego pragniesz miec?

A to poprosze jako gratis
razem z jajeczkiem z Ori;
Schwarzkopf, Gliss Kur, ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów farbowanych, z filtrem UV, 200ml - zostało na wypróbowanie, jakieś 10% - mogę oddać gratis przy większej wymianie

Moze byc?czy nie zachlanna jestem?

Dobra znika lulac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 23:23   #16
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy konturówka będzie dalej aktualna, bo rozmawiam o jej wymianie z inna wizażanką. Gdyby była, to dam znać.

Jest beżowa w pomarańczowawym odcieniu. Te konturówki są w sklepach, ale nie wiem, czy ten kolor nie został wycofany, bo dzisiaj w GC nie widziałam, a mam ją z Allegro.

Może spodoba Ci się coś innego?
To w takim razie nawet kolor mi nie pasuje, a niczego innego za bardzo dla siebie nie widzę. Nie chcę robić niepotrzebnych zapasów.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 23:24   #17
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

A za oba co chcesz?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 23:25   #18
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Maybelline, Shiny Licious Fruity Gloss, 803 bonbon fraise, 14ml - błyszczyk w tubce w kolorze delikatnego różu z srebrzystymi drobinkami, pachnie truskawkowo - użyty kilka razy

Co za niego pragniesz miec?
Pragnę Twój cień Gosh Lagoon
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 23:27   #19
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A za oba co chcesz?
Nie wiem, cokolwiek, byle sensowne było.

Ale Ci odpowiedziałam
Pisz co masz, nie będę bardzo wybrzydzać.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-20, 06:16   #20
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
Przekupka: 110 pkt / 100% pozyt.
GG do gothika
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

i jak ? wybrałaś coś jeszcze?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 08:50   #21
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A to poprosze jako gratis
razem z jajeczkiem z Ori;
Schwarzkopf, Gliss Kur, ekspresowa odżywka regeneracyjna do włosów farbowanych, z filtrem UV, 200ml - zostało na wypróbowanie, jakieś 10% - mogę oddać gratis przy większej wymianie

Moze byc?czy nie zachlanna jestem?

Dobra znika lulac
Niech będzie, Ty zachłanna kobieto Żartuję oczywiście

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
i jak ? wybrałaś coś jeszcze?
Niestety nie. Zresztą sama do końca nie wiem czy chcę się tego pędzla pozbywać, więc oddam go za coś naprawdę niezbędnego.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 15:29   #22
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

a ja ???
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 16:51   #23
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
Przekupka: 227 pkt / 100% pozyt.
GG do Anitka11
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Znajdziesz coś u mnie za Oceanic Pharmaceutic, Etaksel, roll-on przeciw nadmiernej potliwości (taki niby polski Etiaxil), 50ml - używany przez jakiś tydzień.
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 16:56   #24
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
a ja ???
Odpowiedziałam u Ciebie, ale widzę, że już zauważyłaś
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 17:01   #25
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
GG do zuzka92
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

mnie najbardziej podobają się:
Schwarzkopf, got2b, pianka do loków, 250ml - z wymiany, wersja niemiecka - zużycie oceniam na jakieś 30%
Albo
Schwarzkopf, got2b, spray do loków, 200ml - z wymiany, wersja niemiecka, zużycie jakieś 30%
i
APC sypki cień do powiek nr 21 - waniliowy beż - nowy, nieużywany (dostałam jako gratis, a mam już taki sam)
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 17:08   #26
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
Znajdziesz coś u mnie za Oceanic Pharmaceutic, Etaksel, roll-on przeciw nadmiernej potliwości (taki niby polski Etiaxil), 50ml - używany przez jakiś tydzień.
Niestety nic
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 17:10   #27
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez zuzka92 Pokaż wiadomość
mnie najbardziej podobają się:
Schwarzkopf, got2b, pianka do loków, 250ml - z wymiany, wersja niemiecka - zużycie oceniam na jakieś 30%
Albo
Schwarzkopf, got2b, spray do loków, 200ml - z wymiany, wersja niemiecka, zużycie jakieś 30%
i
APC sypki cień do powiek nr 21 - waniliowy beż - nowy, nieużywany (dostałam jako gratis, a mam już taki sam)
Też nic
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 19:04   #28
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Przekupka: 92 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Hej interesowały by Cię płatki pod oczy avonu spa mineralne wody islandii?Samam użyłam 4 płatki ale mnie nie pasują?
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 19:13   #29
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Przekupka: 79 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Hej interesowały by Cię płatki pod oczy avonu spa mineralne wody islandii?Samam użyłam 4 płatki ale mnie nie pasują?
Nie sądzę, abym ich używała. Nie dla mnie takie bajery
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 19:19   #30
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Przekupka: 92 pkt / 100% pozyt.
Dot.: *** zrobiłam czystki i oto wyniki *** dużo tego *** zapraszam

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie sądzę, abym ich używała. Nie dla mnie takie bajery
Hehh myślałam że Cię skusze SPA....
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.