serkowata wydzielina non stop.prosze o porady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-28, 21:24   #1
bluegirl007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1

serkowata wydzielina non stop.prosze o porady.


witam wszystkich.bardzo prosilabym o porade.mam problem, ktory nie daje mi spokoju od paru lat, obawiam sie ze mam niewyleczona badz notorycznie nawracajaca sie infekcje.praktycznie codzien pojawia sie u mnie w wiadomych obszarach biala, serkowata wydzielina.kiedys czasem tez bylo swedzenie, ale uzywam plynu lactacyd codzien wiec juz nic nieprzyjemnego nie czuje.bylam juz u 2 ginekologow.stwierdzili infekcje, wyleczyli a potem znow to samo.lekarka ostatnio stwierdzila ze nie widac u mnie zadnego zaczerwienienia , zeby to byla infekcja no ale skad ta biala maz? dodam , ze jestem dziewica, wiec nie moglam sie niczym zarazic od partnera.bardzo mi to uprzyksza zycie,nie wiem co robic.przeciez nie moge co chwila uzywac lactacydu.prosze pomozcie
bluegirl007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 21:58   #2
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: serkowata wydzielina non stop.prosze o porady.

Wygląda na grzybicę. Grzybica ma to do siebie, że uwielbia powracać. WIdocznie nie wyleczyłaś jej do końca, skoro tak często Cię nęka.

Proponuje udać się ginekologa, który przepisze odpowiednie leki. Zrezygnować całkowicie z używania tamponów, nie nosić stringów, NIE PODMYWAĆ się broń Boże zwykłym mydłem (szare się nadaje) ani niczym perfumowanym. Wyparzyć ręczniki i bieliznę. Kupić sobie maść Clotrimazolum (smarować się nią rano i wiecozrem) oraz Lactovaginal (stosować po kuracji raz w tygodniu profilaktycznie).
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 22:12   #3
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: serkowata wydzielina non stop.prosze o porady.

Kochanie nie tylko przez współżycie łapie się infekcje. Błona dziewicza, to mimo wszystko nie bunkier. A basen, a bielizna nieprzewiewna? Najłatwiej złapać grzybicę (infekcję, to nie wiem) na basenie.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 22:40   #4
r-o
Raczkowanie
 
Avatar r-o
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 106
Dot.: serkowata wydzielina non stop.prosze o porady.

witaj w klubie ja własnie sie lecze na to i bardzo sie ciesze ze trafiłam na to forum, dostałam tu super rady wynikajace z doswiadczenia innych kobiet. poczytaj wątek założony przez mnie :http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=159142
dowiedzialam sie ze to dosc czesta przypadlosc, no coz nie jestem osamotniona w tym problemie. trzymaj sie
r-o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 00:40   #5
Ancze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: serkowata wydzielina non stop.prosze o porady.

Przede wszystkim lekarz lekarz i raz jeszcze lekarz !!!!Same masciami typu clotrinazolum nigdy nie wyleczycie grzybicy!!!!
Dziewczyńska kochane dobry lekarz dobre lekarstwa i po klopocie na dłuuuuugo ... oczywiscie po takiej infekcji trzeba jak wyzej wspomniano wygotowac(uprac w 95 stopniach) reczniki ( nie wycierac sie tym samym!!!!tylko nowym upranym nawet przez pierwsze dwa trzy dni codziennie innym!!! zeby nie przeniesc bakterii) majteczki rowniez uprac w wysokiej temperaturze .... a jak masz menstruacje to na noc zadne tampony!!!!tylko podpaski zeby wszystko sie oczyszczalo ...
Nic sie nie martw tylko pedz do lekarza ( w warszawie moge polecic prywatnego baardzo dobrego lekarza a do tego niedrogiego facet jest cudo nad cudo!!!! nigdy juz nie zmienie go )
Nie leczone infekcje moga doprowadzic do tragedii !!!!!
po leczeniu lekarz powinien zrobic cytologie ...najpierw jedna magiczna tabletka ( ktora wyniszcza wszystki bakterie) potem trzy dni globulki dopochwowe i masc profilaktycznie i juz nie masz klopotu Nie straszne i w 100 z lekami sie zmkniesz
Głowa do góry!
Ancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 01:10   #6
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: serkowata wydzielina non stop.prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Wygląda na grzybicę. Grzybica ma to do siebie, że uwielbia powracać. ).
dokladnie
mozesz zachorowac np jak uzywasz wilgotnego recznika,albo nieswojego,jak korzystasz z cudzej wanny,albo jak siadasz w brodziku prysznicowym,jak siadziesz na desce w publicznym wc,na basenie,jak nosisz obcisle spodnie ktore obcieraja w kroku,jak uzywasz tamponow i rzadko zmeniasz,jak uzywasz "nieprzewiewnych "podpasek,od złego płynu do higieny intymnej, no i juz sama nie wiem kiedy jeszcze.Mozliwosci jest wiele
Jak ja mialam infekcje lekarka w ogole zabronila mi chodzic w spodniach,kategorycznie nie moglam uzywac tamponow.

Ps a clotrimazolum zawsze dobrze miec w apteczce
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-29, 11:38   #7
harrietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 76
Dot.: serkowata wydzielina non stop.prosze o porady.

...

Mam pytanko, może trochę głupie Jeżeli cytologia została wykonana przed leczeniem czy jest mozliwy wynik - 1?
harrietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.