Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2002-03-21, 19:30   #1
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 010
Nadmierne ow這sienie twarzy, w這ski na twarzy

Od kilku lat pr鏏uj usun望 ow這sienie na twarzy z mizernym skutkiem. S造sza豉m o potraktowaniu "natr皻闚" (np. na brodzie) laserem.Prosz o wi璚ej informacji, 陰cznie z cen oraz adresami gabinet闚 na 奸御ku.Asia
guest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-03-22, 10:44   #2
ania.b
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83
Re: Ow這sienie na twarzy

Ch皻nie si r闚nie bym dowiedzia豉 co na etn temat, aj jak na razie stosowa豉m tylko plastry depilacyjne do twarzy, ale troch podra積iaj.Ch皻nie dowiedzia陰bym si jakie inne skutki moga powodowa te plastry, czy po nich nie odrastaj szybciej w這sy? Ja jak na razie nie zauwa篡豉m.
ania.b jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-03-22, 21:30   #3
Beata
Przyjaci馧ka Wiza簑

Wiadomo軼i: 2 120

Usuwanie ow這sienia z twarzy za pomoc lasera to do嗆 skuteczna metoda. Wi瘯szo嗆 laser闚 pracuj帷ych w Polsce dzia豉 najlepiej gdy w這sy s ciemne a cera jasna. Nie wiem jakie ceny obowi您uj na 奸御ku, w Szczecinie usuni璚ie np. w御ika kosztuje ok. 350 z za jeden zabieg a trzeba zrobi tych zabieg闚 kilka (zwykle wi璚ej ni trzy).
Depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym jest niedroga , kosmetyczki maj do dyspozycji preparaty 豉godz帷e ,w這ski odrastaj po ok. trzech tygodniach i nie zauwa篡豉m aby by這 ich wi璚ej. Plastry do stosowania w domu s troszk mniej skuteczne.
Studio Urody & Day SPA
ul.Jasna 103 B
tel.516 858 702
www.ocean-urody.pl
www.spa-fitness.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa,makija ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-03-22, 23:18   #4
guest
Zakorzenienie

Aniu, ja w豉郾ie chc spr鏏owa plastr闚 do twarzy. Czy mog豉by mi co o nich bli瞠j napisa? Np. Jak d逝go sk鏎a pozostaje g豉dka I czy usuwaj wszystkie w這ski. B璠 b. wdzi璚zna za odpowied. dzi瘯i [img]icons/icon7.gif[/img] Niciolek
Stary 2002-03-24, 12:09   #5
Beata
Przyjaci馧ka Wiza簑

Wiadomo軼i: 2 120

Plastry do twarzy sprawdzaj si w przypadku ow這sienia nie zbyt mocnego (je郵i w這sy s twarde i mocne to plastry do domowego u篡tku nie poradz sobie z problemem). Odrost w這sk闚 po plastrach jest zale積y od Twojego naturalnego wzrostu w這sa - zwykle zabieg trzeba powtarza raz na 2-3 tygodnie. Podra積ienie po depilacji mo瞠 utrzymywa si od kilku minut do 2-3 dni). Mo積a kupi preparat 豉godz帷y po depilacji. S takie kosmetyki , kt鏎e troszk op騧niaj odrost w這sa - warunkiem jest jednak regularne stosowanie takiego preparatu przez ok. 3 -4 dni po depilacji. W gabinetach kosmetycznych s dost瘼ne ampu趾i 豉godz帷e i op騧niaj帷e odrost w這s闚.
Studio Urody & Day SPA
ul.Jasna 103 B
tel.516 858 702
www.ocean-urody.pl
www.spa-fitness.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa,makija ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-03-25, 09:59   #6
ania.b
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

Nicio貫k, ja stosuj plastry ju do嗆 d逝go oko這 5 lat, ale moje ow這sienie jest do嗆 jasne i raczej mi瘯kie. Z grubymi w這skami chyba plastry faktycznie sobie nie poradz. Depilacje stosuj do嗆 rzadko bo co oko這 4-5 tygodni. Tak mnie si wydaje 瞠 w這ski wyrastaj rzadziej . Jest jedynie jeden mankament, po depilacji czasem w tym miejscu wychodz mi pryszcze, to chyba z powodu podra積ienia sk鏎y. Prawde m闚i帷 wola豉bym zastosowa jaki spos鏏 depilacji na trwa貫, a wog鏊e to chcia豉bym wiedzie od czego zale篡 wyrastanie tych w這sk闚 na twarzy, jest to do嗆 kr瘼uj帷e i niewygodne. Czy od hormon闚? Jak by豉m w ci捫y to nie mia豉m tego problemu, a teraz zn闚 wszystko od nowa.
ania.b jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-03-25, 12:09   #7
guest
Zakorzenienie

Czesc dziewczyny! Mia豉m przez 3 lata ten sam problem. P騧niej do tego mo瞠 jeszcze doj嗆 tr康zik!, wi璚 radz wybra si do endokrynologa. Ow這sienie na twarzy to najcz窷ciej podwy窺zony poziom m瘰kich hormon闚 ( testosteron lub DHEA-S ), co si naprawd cz瘰to zdarza. Aniu, u ciebie to chyba to na 100%, bo nie mia豉 tego problemu w ci捫y ( wtedy gwa速ownie wzrasta poziom 瞠雟kich estrogen闚, blokuj帷ych dzia豉nie m瘰kich hormon闚 ). Ja dosta豉m tabletki i ju po miesi帷u po prostu w這ski przesta造 rosn望. Dodatkowe atuty : idealna cera i jeszcze przez te tabletki schud豉m. No, tylko przygotujcie si na seri bada wst瘼nych ( poziom hormon闚, USG jajnik闚 i nadnerczy, cytologia, itp.).

MIKI
Stary 2002-03-25, 12:23   #8
guest
Zakorzenienie

jestem osoba kt鏎a mysle moze pomoc osoba ktore maja problem z nadmiernym ow這siemiem. na nieszczescie ja tez mam ten problem.
znalaz豉m og這szenie w gazecie na temat depilacji laserem diodowym amerykanskej firmy COHERENT jeden z najnowoczesniejszych urzadzen do usuwania nadmiernego ow這sienia. stwierdzi豉m ze jest to moja jedyna deska ratumku.
postanowi豉m poddac sie takiemu zabiegu. w豉snie jestem po trzecim zabiegu usuwania ow這sienia z pach. mam zamiar takze usunac ow這sienie z nog i "w御ik". co do skutecznisci to jestem bardzo zadowolona . nie rosna mi juz w這sy pod pachami. jest to zabieg niestety bolesny ale da sie wytrzymac. robia tez zabiegi z znieczuleniem . ja jestem bladynka i mam jasne wloski daltego musze korzystac z zabieu w krakowie adres ul. floria雟ka 8 tel. 292-74-65 a brunetki z ciemnym ow這sniem tez mogo z korzystac z tego adresu lub w katowicach na ul. korfantego 70/7 tel.201-02-65. niestety zbiegi nie sa tanie . usuniecie owlosienia tzw. "wasik"kosztuje250,00 z, 造dki 500,00z. jest to spory wydatek ale naprawde sie to op豉ca . wiecej informacji dowiecie sie pod podanymi nr. telefon闚. JEST TO NAPRAWDE SKUTECZNA DEPILACJA . A JA JESTEM TA OSOBA KT紑A TO PRZETESTOWAx . SPRAWCIE SAMI
ania napisa(a):
> Nicio貫k, ja stosuj plastry ju do嗆 d逝go oko這 5 lat, ale moje ow這sienie jest do嗆 jasne i raczej mi瘯kie. Z grubymi w這skami chyba plastry faktycznie sobie nie poradz. Depilacje stosuj do嗆 rzadko bo co oko這 4-5 tygodni. Tak mnie si wydaje 瞠 w這ski wyrastaj rzadziej . Jest jedynie jeden mankament, po depilacji czasem w tym miejscu wychodz mi pryszcze, to chyba z powodu podra積ienia sk鏎y. Prawde m闚i帷 wola豉bym zastosowa jaki spos鏏 depilacji na trwa貫, a wog鏊e to chcia豉bym wiedzie od czego zale篡 wyrastanie tych w這sk闚 na twarzy, jest to do嗆 kr瘼uj帷e i niewygodne. Czy od hormon闚? Jak by豉m w ci捫y to nie mia豉m tego problemu, a teraz zn闚 wszystko od nowa.

ania napisa(a):
> Nicio貫k, ja stosuj plastry ju do嗆 d逝go oko這 5 lat, ale moje ow這sienie jest do嗆 jasne i raczej mi瘯kie. Z grubymi w這skami chyba plastry faktycznie sobie nie poradz. Depilacje stosuj do嗆 rzadko bo co oko這 4-5 tygodni. Tak mnie si wydaje 瞠 w這ski wyrastaj rzadziej . Jest jedynie jeden mankament, po depilacji czasem w tym miejscu wychodz mi pryszcze, to chyba z powodu podra積ienia sk鏎y. Prawde m闚i帷 wola豉bym zastosowa jaki spos鏏 depilacji na trwa貫, a wog鏊e to chcia豉bym wiedzie od czego zale篡 wyrastanie tych w這sk闚 na twarzy, jest to do嗆 kr瘼uj帷e i niewygodne. Czy od hormon闚? Jak by豉m w ci捫y to nie mia豉m tego problemu, a teraz zn闚 wszystko od nowa.

ania napisa(a):
Stary 2002-03-26, 10:50   #9
guest
Zakorzenienie

Mam podobny problem. Mam jasna skore, wiec i moje wloski sa jasne i w sumie delikatne. Pokrywaja nie tylko wasik, ale i brode.. a takze linie wzdluz kosci szczegowej... troszke policzki. Juz zupelnie nie wiem jak sobie z tym radzic. Nie stac mnie niesety na zabieg laserowy, choc hm, kiedys.. mam nadzieje moc sobie na taka przyjemnosc pozwolic.
Zastanawialam sie nad platrami woskowymi w gabinecie kosmetycznym.. Ale mam pewne watpliwosci.. Otoz z brody i wasikow mozna usunac wloski, ale co z reszta moich 'przykrych miejsc'? Poza tym... wloski odrastaja po 3-4 tygodniach... sa slabsze.. to wiem, ale czy ten czas kiedy beda sie wylaniac na swiatlo dzienne nie bedzie tez czasem udreki. Przeciez od razu nie pojawia sie one odpowiedniej dlugosci do usuniecia woskiem..
Eh.. dylematy, dylematy....
Stary 2002-12-22, 13:01   #10
guest
Zakorzenienie

ow這sienie twarzy HELP

Dzie Dobry!
Mam silne ow這sienie na twarzy tzn. broda, szyja, baczki. S to w這sy bardzo grube, czarne.Pr鏏owa豉m r騜nych metod: leczenie endokrynologiczne, kt鏎e nie da這 瘸dnych efekt闚.Badania hormon闚 瞠雟kich i m瘰kich wysz造 w normie. P騧niej wyrywa豉m w這sy penset.Zreszt wyrywam je codziennie do dzisiaj tak silnie rosn na szyji i brodzie.Broda i szyja jest zaczerwieniona i podra積iona. By豉m na zabiegu laserowym, niestety ta metoda jest zbyt kosztowan cena 1 zabiegu broda+szyja ok.400 z miesi璚znie.
Korzysta豉m r闚nie z 8 zabieg闚 elektrolizy.Bardzo bolesny zabieg (koszty por闚nywalne do lasera, cena liczona za usuni璚ie 1 w這ska). Na szyji po elektrolizie przez 2 dni mia豉m zgrubienia tak jakby tworzy si jaki podsk鏎niak. Kolejnym minusem elektrolizy jest to, 瞠 w這ski trzeba zapu軼i.Pracuj i nie mog pozwoli sobie na to, aby zapuszcza brod.Zabieg ten wykonywa豉m rok temu zim, chodzi豉m w golfie i zakrywa豉m brod w pracy jak tylko mog豉m.Dyskomfort chyba rozumiecie, nie wygl康a to zbyt estetycznie.Nie wiem co mam robi?Bo nikt nie potrafi mi pom鏂 od 6 lat.Przez jaki okres czasu usuwa豉m ow這sienie woskiem gor帷ym i na zimno. Niestety w這sk闚 tych 2 mm nie usuwa, a wi璚 reszt musia豉m i tak szarpa penset.Nie mam ju si造 na to moje ow這sienie. Praktycznie codziennie po przyj軼iu z pracy sp璠zam ok 30 minut na usuni璚ie ow這sienia z okolicy brody i szyji. W這ski te s tak czarne i silne jak w這sy brwii.Serdecznie prosz o fachow rad, praktyczne wskaz闚ki, je瞠li b璠zie to mo磧iwe o adresy gabinet闚 w okolicy Bytomia,Chorzowa lub Katowic.Czekam z niecierpliwo軼i na odpowied.Pozdrawiam raz jeszcze."Ow這siona jak facet"
Stary 2002-12-22, 20:04   #11
guest
Zakorzenienie

Re: ow這sienie twarzy HELP

Hmm, my郵, 瞠 powinna kontynuowa diagnostyk- musi by jaka przyczyna i trzeba j usun望.
W ramach walki z ow這sieniem mo瞠sz spr鏏owa rozja郾ia w這sy przy pomocy preparat闚 z oferty Sally Hansen- "wybielaj" w這sy i powoduj ich os豉bienie, krucho嗆. Nie b璠 tak widoczne.
Stary 2005-03-05, 21:23   #12
1405
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
ow這sienie na twarzy

wiem ze to jest moze i dziwne ale ostanio zauwazylam ze mam na twarzy wlosy dokladnie na policzkach i na brodzie ja wiem ze to jest normalne i wszyscy ludzie je maja kobiety takze, ale w postaci meszku wlosowego a u mnie one staja sie grubsze i widoczne(((
to mnie strasznie krempuje
co moge z tym zrobic
czy sa jakies kremy ktore by je oslabily i sprawily ze beda mniej widoczne nie chce i w zaden sposob depilowac bo ten problem nigdy nie zniknie
z - umiejetno嗆 trzymania j瞛yka za z瑿ami.

Wystarczy, 瞠 zaczniesz kreowa swoj rzeczywisto嗆 tak, jak tego chcesz...
1405 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-03-06, 18:21   #13
..:Maggie:..
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Re: ?!

Hej! Powiem ci ze ja mam ten sam problem,w這sy pojedyncze pod brod,sa czarne(no w kazdym razie br您owe)maja d ponad 1,5 cm i jakbym ich nie usuwa豉 penseta to by tak ros造 i ros造...Watpie zeby cos je os豉bi這, moze wosk do twarzy?,albo hormony.
..:Maggie:.. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-10, 12:12   #14
Nusi@
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219
Dot.: Ow這sienie na twarzy

szczerze powiem ze ba豉bym sie depilacji poprzez wosk czy czegokolwiek zwiazanego z wyrywaniem ich. Przypuszczam ze mog這by to narobic jeszcze wiekszych problemow przynajmniej u mnie jak obserwuje nogi po goleniu. Na poczatku wloski byly miekkie a z czasem zrobily sie bardzo kujace i teraz co by bylo gdybym zaczela depilowac wloski nad warga wyobrazam sobie juz! moze raz dwa trzy razy by bylo ok ale czym dluzej one tak samo jak na nogach zaczelyby odrastac kujace - a pocaluj sie z facetem wtedy obciach!

Ja polecilabym krem rozjasniajacy !
S造szalam ze i laser nie jest do konca taki cudowny - zalezy dla kogo ale to strasznie kosztuje.
Ja bym chciala uniknac na starosc siebie z wasami jak u faceta - jak to widze czasem w autobusach takie babcie
Zgadzam sie z opinia troche powyzej na temat endokrynologa - sama tak zrobie bo moje problemy zwiazane sa z hormonami bo od kiedy zaczelam przymowac hormony (diana-35) zauwazylam te niekorzystne zmiany . Prawda jest ze najpierw przed przyjeciem hormonow nalezy zbadac ich poziom u siebie.
Nusi@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 09:04   #15
kacialka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Unhappy Nadmierne ow這sienie sk鏎y twarzy

Witam ,
mam wielki Problem zwiazany z wloskami na twarzy .
Bralam przed lat Hormony i od tego czasu rosnie mi broda i wasy.
Brode wyrywam pinceta ale to jest ucziazliwe bo codzienie czeba te czarne wloski wyrywac a wasa gole normalnie tez prawie codzienie bo jezeli bym nie golila to bym miala takiego jak u faceta .
Mam dojs poprostu bo nawet jezeli sie goli i wyrywa to widac te wloski bo mam bardzo jasna skore co moge zrobic ?
Co mi doradzacie ???
Prosze o pilna Pomoc .
kacialka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 09:50   #16
yuk-ka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 219
Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

Zg這 si do endokrynologa i zbadaj poziom hormon闚. Moim zdaniem to jedyne rozs康ne rozwi您anie. Golenie, wyrywanie czy rozja郾ianie prowadzi do nik康.
Wa積ych jest kilka tych chwil, tych, na kt鏎e czekamy
yuk-ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 11:32   #17
noana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 300

najpierw endokrynolog.
na twoim miejscu odlozylabym sobie pieniadze na depilacje laserowa, bo inaczej sie wykonczysz. wloski beda coraz mocniejsze,jeskli bedziesz golila maszynka. moze na razie wyrywaj cieplym woskiem?
noana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 12:56   #18
nimfa_nr1
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 411

popieram noane , proponowa豉bym Ci depilacj laserow , ale musisz zapozna si z przeciwskazaniami , ale pokieruje CI osoba przeprowadzaj帷a zabieg
nimfa_nr1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 13:37   #19
kacialka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Question Dot.: Mam wielki Problem pomozcie !!!

Dzieki wam wrzystkim a kto robi laserowa depilacie i jaka jest cena ?Moze ktos to juz robil ?
kacialka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 14:34   #20
Nierika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 870

Cytat:
Napisane przez kacialka
Dzieki wam wrzystkim a kto robi laserowa depilacie i jaka jest cena ?Moze ktos to juz robil ?
Depilacja laserowa jest przeprowadzana w niektorych salonach kosmetycznych. Jest dosc droga - kilkaset zlotych.

Nie k徙 si na pla篡 niestrze穎nej. Nikt nie zauwa篡 twojego utoni璚ia.
Nierika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-03, 16:29   #21
pluszynka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720

nadmierne ow這sienie jest zwi您ane cz瘰to z niew豉軼iwym poziomem hormon闚, mi璠zy innymi kontrowersyjn Dian bierze si by zapobiega (hirsutyzm - tak to si chyba nazywa), wi璚 to co by這 wcze郾iej wspomniane - badanie poziomu hormon闚 koniecznie!!
pluszynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-05, 08:32   #22
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787

tez polecam usoowanie w這skoow laserem o ile mi widaomo jest to niestety dosc kosztowne
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-05, 13:16   #23
anastasia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 384

jezeli niestac cie na laster to sprobuj poprostu wosku na cieplo,alebo depilatora.niezajmuje to duzo czasu i bedziesz miala spokoj na jakies 2 tygodnie ;-)
Stary 2005-11-27, 21:05   #24
paula219
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
GG do paula219

sk捷 to znam,codzienne wyrywane rosn i nie chc przesta.....tez bra豉m hormony,codziennie rano sobie o tym przypominam jak biore piensete do r瘯i.....depilacja laserowa jest podobno bardzo skuteczna, ale jeden zabieg kosztuje ok. 300 z i nieraz konieczne sa 2, 3 zabiegi zeby usun帷 w這sy na sta貫.ale nie martw si, ja tez mam z tym problem, codziennie rano wstaje wcze郾iej i walczejak sobie od這ze troszke pieni您k闚 to raczej sie na zabieg zdecyduje, ale nie wiem kiedy to nastapipozdrawiam
paula219 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-28, 11:51   #25
nadziejka_82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 323

w zadnym wypadku nie powinnas golic maszynka. przeciez po tym rosna jak na drozdach!.
tak jhak dziewczyny radzimy.
1. lekarz
2. odkladanie kasy na lasery- zabiegi mozna robic w odstepach czasu
3. doraznie wosk

inaczej kiedys bardzo bardzo wielki stres pzrezyjesz jak przyjdzie ci nocowac z chlopakiem i rano wstac.
nadziejka_82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-11-28, 12:13   #26
paula219
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
GG do paula219

bylam kiedy u kosmetyczki na wosku.....oprocz czerwonej brody nie bylo innych efekt闚.....generalnie problem tych cholernych w這sk闚 polega na tym 瞠 ich cebulki s umieszczone bardzo silnie w sk鏎ze, w przypadku usuwania w這s闚 na nogach depilatorem w這ski wychodz z cebulkami i dlatego efekt jest na pare tygodni,A w這sy na brodzie niestety z cebulkami wyjsc nie chca.....usuwanie ich peset powoduje ich 豉manie, ale cebulki zostaja i dlatego po paru godzinach znowu s odczuwalne.Moj facet wie o tym ,鄉iejemy sie z tego razem, ale wiadomo ze chcia豉bym zebym nie musia豉 codziennie wyrywac tego cholerstwa, tym bardziej ze potem nak豉dac musze tone korektora bo broda jest zaczerwieniona.
paula219 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-05, 21:28   #27
gosiaczekdm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 166

CZESC WAM! Mam podobny problem jak guest, tylko ze nie jestem blondynka. Jak na razie nic nie robie, bo boje sie konsekwencji na starosc. Ja tez przyjmowalam Diana-35, tylko ze nie widzialam wiekszych zmian. Moze za szybko zrezygnowalam? Caly czas zastanawiam sie nad laserem, boje sie tylko wydac tyle kasy. A jak nie bedzie efektow? Kolezanka namawia mnie na wosk, ale tez nie jestem przekonana do tej metody. Nie wiem co zrobic...
Moze faktycznie endokrynolog jest jakims rozwiazaniem. Tylko ci nasi lekarze. Boje sie, ze mi powie "po co tu przyszlam?", w sensie czy nie mam wiekszych problemow.
POZDRAWIAM
gosiaczekdm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-05, 22:19   #28
kodex
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

czesc ja mam bardzo podobny problem jak wszyscy tylko ze jestem chlopakiem i mam nadmierne owlosienie kolo oczy i jest one naprawde krepujace a nie chce tego golic bo bede rosly coraz wieksze i bede wygladal jak ma逍a kiedys wyrywalem peseta ale to bez sensu bo zajmuje za wiele czasu.Co ja moge z tym zrobic poratujcie mnie bo to naprawde staje sie moja udrek odpiszcie mi jak najszybciej bo cche sie wreszcie tego problemu pozbyc papa
kodex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-12, 20:18   #29
liilii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Po pirwsze zgodze sie z dziewczynami ze najwazniejsza jest wizyta u lekarza.
Po drugie usuwanie skutkow zaburzenia, i tutaj stanowczo odradzam z tego co juz wiele razy czytalam i slyszalam laser.Bylo juz wiele mowione ze nie dziala na wszystkie rodzaje,ze odrastaja wloski itp wiec nie bede powtarzac.Moge Ci polecic z czystym sumieniem elekrolize.Nie wiele osob tu o niej pisze a jesli juz pisza to bzdury poniewaz sama juz nie jeden zabieg mialam na rozne czesci ciala.Bzdura nr1 ze boli,hmmm mozna zastosowac masc przy mega wrazliwej skorze ale generalnie jest to sekundowe szczypniecie a igielka jest maciupenka.Bzdura nr2 ze tylko do malych parti, ja obecnie robie przedramiona i jakos mi idzie.wczesniej juz pozbylam sie innych niechcianych wloskow SKUTECZNIE.
Musze tylko uczulic ze profesjonalna kosmetyczka to jest 99% sukcesu,pewnosc ze nie uszkodzi na sk鏎y itp.Pozatym musisz sie liczyc pododnie jak przy laserze ze bedziesz na skorze miala mini strupeczki po zabiegu.Nie mozna tego maziac i opalac bo o blizny bardzo latwo.Coz chodzenie ze strupkami nie za ciekawie wyglada ale chyba warto troche sie pomeczyc.Strupki sie musza wygoic.Zabieg podobnie jak laser nie dziala na wlosy stare,dlatego zabiegi musisz bardzo regularnie powtarzac zeby wylapac odpowiednia faze.Nie rozumiem czemu ludzie nie pisza ze tak samo czesto i regularnie trzeba powtarzac np laser.Cenowo wszystko zalezy od miescowosci ilosci wloskow itd ale stanowczo tanszy niz laser.
Ufff ale sie wypocilam ale ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze to dzia豉 moze i komus innemu pomoze. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i krok po kroku dzialac.Powodzenia
liilii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-11, 12:17   #30
kaskaaaaa83
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59
Red face w這ski na twarzy...calej <:(

Dziewczyny, mam pytanie.Czy kt鏎a z Was usuwa豉 u kosmetyczki w這ski...no niestety nie tylko nad g鏎n warg, ale tak瞠 na policzkach? Tu przy uszach mam takie do嗆 g瘰te skupisko w這sk闚 kt鏎e wcale urody nie dodaj Do tego na samych policzkach tez s, ale kr鏒sze....mimo wszystko s bardzo widoczne, szczeg鏊nie w tak pogode jak teraz.S這neczko swieci ...hmmmm ble. U篡豉m wyszukiwarki, niestety s wiadomosci tylko o w御iku, i choc to dos powszechne zjawisko u dziewczyn...tak z tymi w這skami na policzkach to juz mniej spotykane, no i nie wiem czy si zdecydowa na ten wosk....chociaz to chyba najlepsze rozwi您anie
kaskaaaaa83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a