Uciekam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 20:15   #1
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Question

Uciekam?


Jak intymnie to intymnie. Chociaż nawet trudno będzie mi o tym pisać, wytłumaczyć. Ale do rzeczy. Na początek chciałabym powiedzieć, że to co będę opisywać przytrafia mi się zawsze, za każdym razem. Za każdym razem, kiedy spotykam faceta, który mnie interesuje. Jestem nim zauroczona, chodzę rozmarzona do momentu, kiedy zauważę z jego strony chociaż odrobinę zainteresowania moją osobą. To chore, wiem, i najgorsze jest to, że nie umiem nad tym zapanować. Kiedy okazuje się, że być może mam u niego jakieś szanse, czar pryska. Nagle zauważam w nim tysiące wad, i- co jest wstrętne i potwornie mi wstyd za to co czuję- i nagle on wydaje mi się jakieś taki... mały? Gorszy? To chyba najlepsze określenie tego, jak nagle zaczynam myśleć o tej osobie. A mnie interesują tylko silni mężczyźni, i zaczyna się błędne koło. Dziewczyny, jestem tym już wykończona, mam 20 lat, a każda moja historia z sercem w tle kończy się, zanim zdaży się zacząć, przez to cholerstwo, które czuję. Wiem, że to trudne, ale może jednak, może akurat którejś z Was przyjdzie coś do głowy.
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:19   #2
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Uciekam?

20 lat - to jeszcze młodziutka jesteś i wcale nie musisz sie wiazać na stałę. A jak spotkasz takiego, w którym sie zakochasz, to Jego wady nie beda Ci az tak przeszkadzać. Na razie możesz sobie przebierać, obyś tylko Ich do jakichś desperackich czynów nie prowokowała
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:24   #3
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: Uciekam?

Czyli myślisz, że problem może tkwić w tym, że tak naprawdę widocznie nie spotkałam jeszcze kogoś w kim byłam zakochana naprawdę? Wiesz, chciałabym w to wierzyć, to znacznie ułatwiłoby mi sytuację

A miłości na śmierć i życie jeszcze nie szukam, nie jestem jeszcze ani na tyle dojrzała. Poprostu chciałabym umieć tak zwyczajnie zakochac się, czuć namiętność i umieć cieszyć się z wzajemności! A to cholerstwo w mojej głowie znów się uruchamia, i nie daje mi spokoju, można zgłupieć....
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:25   #4
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Uciekam?

czy to pisałam ja?? mam to samo, jak mi się ktoś spodoba to widze w nim tylko same zalety, że jest taki wspaniały przystojny i wogóle naj naj a jak już się mną zainteresuje to odrazu zadaje sobie pytania czy napewno z nim wszystko ok że się mną zainteresował, zaczynam w nim widzieć wady
myśle sobie że chyba nie jest taki wspaniały skoro zwrócił uwage na mnie, a może mieć każdą więc chyba z nim coś nie tak, troche zakręciłam
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:28   #5
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Uciekam?

Sprubuj przejć nad ich wadami do porządku dziennego. Daj im żyć!
Przecież gdyby po ziemi chodziły same ideały to byłoby nieciekawie....a jakby był chociaż jeden ideał na świecie to multum lasek by się o niego pozabijało!
Tak jak ty byś chciała być postrzegana tak i ty dostrzegaj innych...
i zgadzam się z kasią. Jak trafisz na Tego Jedynego to zapomnisz o wadach
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:32   #6
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Uciekam?

Mysle,ze jak znajdziesz ta prawdziwa milosc to nie bedzie Ci nic przeszkadzac.Pozdrawiam
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 20:44   #7
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Uciekam?

Villain, mogłabym długo rozpisywać się nad wyjaśnieniem Twojego problemu, ale lepiej będzie, jeśli przeczytasz po prostu odpowiedź znanej psycholog Katarzyny Miller na list dziewczyny, która ma podobną, jeśli nie identyczną, przypadłość do Twojej.

Odpowiedź znajduje się na serwisie Onetu "Zdrowie" - "psychologia", psycholog radzi, a list napisała Toja, tytuł to "Co jest ze mną nie tak?"
Jest to list późniejszy nieco, wyszukaj sobie, jest chyba na 3 stronie listów.

Ja też miałam kiedyś podobny problem, odpowiedź Pani Miller uzmysłowiła mi coś niecoś.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 20:57   #8
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: Uciekam?

http://zdrowie.onet.pl/1363073,3149,...k,ekspert.html
To link do tego artykułu. Przeczytałam, przemyślałam. Może to to, nie wiem. Właściwie nie wykluczam żadnej przyczyny mojego zachowania. Tylko, że ja etappoznawania siebie, pracy nad sobą, nad akceptacją, mam już za sobą. Tzn. źle się wyraziłam- dawno już ten etap rozpcozęłam, bo praca nad sobą chyba nigdy się nie kończy. Także nie wykluczam tego, co zostało opisane w artykule, ale równoczesnie muszę szukac dalej.
A Ty, Judytko, wyleczyłaś się z tej przypadłości?
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 09:31   #9
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Uciekam?

Cytat:
Napisane przez villain Pokaż wiadomość
Jak intymnie to intymnie. Chociaż nawet trudno będzie mi o tym pisać, wytłumaczyć. Ale do rzeczy. Na początek chciałabym powiedzieć, że to co będę opisywać przytrafia mi się zawsze, za każdym razem. Za każdym razem, kiedy spotykam faceta, który mnie interesuje. Jestem nim zauroczona, chodzę rozmarzona do momentu, kiedy zauważę z jego strony chociaż odrobinę zainteresowania moją osobą. To chore, wiem, i najgorsze jest to, że nie umiem nad tym zapanować. Kiedy okazuje się, że być może mam u niego jakieś szanse, czar pryska. Nagle zauważam w nim tysiące wad, i- co jest wstrętne i potwornie mi wstyd za to co czuję- i nagle on wydaje mi się jakieś taki... mały? Gorszy? To chyba najlepsze określenie tego, jak nagle zaczynam myśleć o tej osobie. A mnie interesują tylko silni mężczyźni, i zaczyna się błędne koło. Dziewczyny, jestem tym już wykończona, mam 20 lat, a każda moja historia z sercem w tle kończy się, zanim zdaży się zacząć, przez to cholerstwo, które czuję. Wiem, że to trudne, ale może jednak, może akurat którejś z Was przyjdzie coś do głowy.
wiem co czujesz bo sama tak mam. Zauroczę się kimś, będę przechodzić, patrzeć się w oczy aż on w końcu zwróci na mnie uwagę, podejdzie, zagada...na początku chodzę rozmarzona, z głową w chmurach, wyobrażam sobie NAS jako najpiękniejszą parę, dopiero kiedy jemu zaczyna chodzić o coś więcej, wyszukuję wad, zaczynam go unikać az wszystko pryska. Prawdopodobnie czujesz lęk, lęk przed miłością i uczuciem..być może kiedyś jakiś chłopak Cie skrzywdził, wystarczy nawet jedno słowo, aby nasza percepcja się zmieniła, nie wykluczam również dzieciństwa, które jest fundamentem naszego późniejszego życia. Pozdrawiam
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 13:21   #10
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Uciekam?

Niestety, ale ten problem dotyczy także i mnie Czasami jestem wściekła na siebie, że tak schizuję
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 13:25   #11
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Uciekam?

Może potrzebny Ci mężczyzna, którego to Ty będziesz musiała zdobyć?
Jakiś niedostępny macho i podrywacz (), którego będziesz musiała uwodzić tak długo, aż się w końcu zakochasz, a on zamieni się wtedy w Twojego potulengo "misia-pantoflarza" ?

Tak sobie głośno myślę
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 17:38   #12
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Uciekam?

Sama założyłam kiedyś dośćpodobny wątek

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...om+zdobywczyni
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.