kotek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-26, 19:13   #1
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197

kotek


MAm malego ktoka i tu jets problem, strasznie drapie i jestem cala w pazurkach. Pozostaja mi potem biale "rysy" czy takie blizny znikna??? i co zrobic by przyspieszyc ich gojenie.
Prosze pomozcie
Pozdrawiam
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-26, 19:22   #2
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Re: kotek

Ja mam już dużego kotka, ale jak był mały też drapał. U kotków to normalne [img]icons/icon7.gif[/img] Nie masz się czym martwić, jeśli to są małe zadrapania to zejdą prędziej czy później bez śladu. Jak kot będzie większy to warto uważać, bo i pazurki ma większe więc głębsze zadrapania i te zejdą trudniej. Może zostać mała blizna ale w zasadzie prawie niewidoczna, u mnie ją widać tylko jak mam opaloną rękę (bo to jest na ręku). Podsumowując, śmiało możesz bawić się z kotem [img]icons/icon7.gif[/img] tylko mu nie dokuczaj za bardzo bo wyrośnie na złośnika [img]icons/icon12.gif[/img]
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-26, 19:59   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: kotek

Jeszcze jedna okazja, żeby pozachwalać kremik Epitheliale A-Dermy - jeśli kochasz swojego ulubieńca na tyle, żeby wydać 40 zł [img]icons/icon12.gif[/img] Naprawdę przyspiesza gojenie wszelkich uszkodzeń naskórka - polecam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 14:57   #4
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: kotek

Jeju a ja myslalam ze tylko moj kot to taka wredna bestia co drapie i gryzie [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam takie same wrazenia jak ch_aga... blizny sa w postaci kreseczek ktore wychodza tylko gdy skora jest ciemniejsza.
Maga powiedz mi czy ten kremik Epitheliale A-Dermy mozna tez stosowac na oparzenia? Bo ze mnie jest taaaka ofiara [img]icons/icon9.gif[/img] a do oparzeń to ja mam juz chyba jakies patologiczne sklonnosci.
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.