Falbanki ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 15:37   #1
zuza81
Raczkowanie
 
Avatar zuza81
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 192
Question

Falbanki ???


Dziewczyny, mierzyłam wczoraj świetną sukienkę, w salonie Sposabella i... miała ona od połowy uda szaleństwo falbanek z trenem... i w zwiazku z tym moje pytanie... czy falbanki w tym sezonie bedą modne? bo suknia była całkiem całkiem, lecz w innym miejscu włascicielka salonu powiedziała ze falbanki są passe. oczywiscie, nie mówiłam, ze wczesniej mierzyłam takowe. Doradzcie mi prosze.
zuza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 08:34   #2
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Falbanki ???

Ja też mierzyłam dwa dni temu fajną sukienkę z najnowszej kolekcji, która od połowy ud miała morze falbanek (genialnie sie układających) i Pani w sklepie mi powiedziała, że falbanki wracają, i coraz więcej sukienek ma chociaż pewne elementy z falbanek, co zresztą było widać jak się spojrzało na modele sukien na manekinach Ja wychodze z założenia, że to co jest w sklepie i jest z kolekcji 2007 na pewno jest modne i jeżeli w którejś z tych sukienek się zakocham to nie będę się specjalnie zastanawiała, czy to jest modne czy nie Życze powodzenia w szukaniu, dla mnie to koszmar
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 14:29   #3
sprezyna
Rozeznanie
 
Avatar sprezyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 697
Dot.: Falbanki ???

mysle ze -agniesia- ma racje - wybieraj sukienki w ktorych sie dobrze czujesz i ktore tobie sie podobaja a nie zdawaj sie calkowicie na opinie pan w salonie..nie mowie zeby ich zdanie calkowicie ignorowac ale zeby nie ufac im bezgranicznie (sama masz najlepszy przyklad ze jedna powiedziala ze falbanki sa modne a druga ze nie) powodzenia w wybieraniu!
sprezyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 15:38   #4
zuza81
Raczkowanie
 
Avatar zuza81
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 192
Dot.: Falbanki ???

Mój problem polega na tym, że w każdej wyglądam "w miare" dobrze strasznie ciężko się zdecydować na tą jedyną...
zuza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 08:56   #5
tina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 19
GG do tina24
Dot.: Falbanki ???

Cze ja tez mierzyłam wczoraj suknienkę z falbankami , dla mnie piękna , dobrze sie w niej czułam i tez mam ten sam problem czy falbanki sa jeszzce modne? Suknia jest z kolekcji 2007r takze chyba na topie. nie chce juz innej , tylko nie dokonca wiem czy w takim modelu jest mi dobrze (155cm, i raczej dronika) ale jak na moje oko nie bylo źle . Nie mam niestety zdjęcia zeby WAM (za)KOCHANE pokazać jak ona wygląda ale może bedzie na targach lubelskich . Pozdrwaiem wszystkie Panny młode 2007!!!
tina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 21:11   #6
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Falbanki ???

Cytat:
Napisane przez zuza81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mierzyłam wczoraj świetną sukienkę, w salonie Sposabella i... miała ona od połowy uda szaleństwo falbanek z trenem... i w zwiazku z tym moje pytanie... czy falbanki w tym sezonie bedą modne? bo suknia była całkiem całkiem, lecz w innym miejscu włascicielka salonu powiedziała ze falbanki są passe. oczywiscie, nie mówiłam, ze wczesniej mierzyłam takowe. Doradzcie mi prosze.
Chyba wiem o którą suknię ci chodzi Mi też się strasznie podoba Niestety nie ma jej na stronce sposabelli Mam nadzieję że ją gdzieś znajdę w necie A może ty ją masz i mogłabyś wkleić
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 23:53   #7
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Falbanki ???

falbanki sa teraz na topie . Jak dla mnie sa przepiekne...

A te to moje faworytki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Demetrios 1334.jpg (87,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S5044.jpg (107,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elb2(3).jpg (55,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emanuelUngaro.jpg (83,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ungaro2.jpg (80,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cymbeline telia.jpg (38,1 KB, 23 załadowań)
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 09:58   #8
zuza81
Raczkowanie
 
Avatar zuza81
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 192
Dot.: Falbanki ???

Cytat:
Napisane przez jusii Pokaż wiadomość
Chyba wiem o którą suknię ci chodzi Mi też się strasznie podoba Niestety nie ma jej na stronce sposabelli Mam nadzieję że ją gdzieś znajdę w necie A może ty ją masz i mogłabyś wkleić
ta suknia jest w innym moim poście
zuza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 15:51   #9
jusii
Rozeznanie
 
Avatar jusii
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 814
Dot.: Falbanki ???

poszukam
jusii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 14:28   #10
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Falbanki ???

wracam do tematu falbanek - kupilam suknię z Cymbeline, model Erica bodajże. Dół ma w falbankach z szyfonu, ale sa to takie malo przestrzenne falbanki, nakladają sie na siebie delikatnie. Zastanawiam sie teraz w jakim stylu do niej dodatki, jaki bukiet pasuje, wczesniej mialam calkowicie inną koncepcję, ale suknia bardzo mi się spodobala i teraz musze myśłec od nowa... Pomożecie coś???
aaaa, i tez jestem niewielka, pewnie będe mialą wysokie obcasy, ale mimo tych poprzecznych falbanek suknia mnie wydluża, bo ma krotki gorset
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.