Świąteczne Panny Młode - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 23:16   #1
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489

Świąteczne Panny Młode


biore ślub na Świeta Bozegonarodzenia 2007
zastanawiam sie czy ktos jeszcze bierze w te swiateczne dni slub???
wydaje mi sie ze termin jest bardzo akurat mimo ze wiekszosc woli brac latem i wiosna.
piszcie co o tym myslicie i czy same bralybyscie slub w bieli sniegu (mam nadzieje)
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 23:18   #2
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: świateczne panny mlode

W sniegu - taki zimowy czar...super. Tzn moze byc slicznie - jeszcze swieta.

Ale zaraz powrot do prozy zycia - namokniete gacie, sukienka, zimno, czerwony nochal, BRAK sniegu, ciapa, szarosc...

No ale takie prozy zycia to ja mam na kazde pory roku wolalabym w grudniu niz w oklepanym sierpniu
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 00:16   #3
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: świateczne panny mlode

hehehe hecate
swietnie opisana proza zycia
mam nadzieje ze jakos te gacie uchronie przed przemoknieciem
wlasnie chcialabym poznac wszystkie za i przeciw
a za to swiatelka na choinkach u mojego proboszcza
i moze jeszcze snieg....
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 08:43   #4
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: świateczne panny mlode

no nareszcie cos dla mnie. my mielismy brac slub 26 grudnia ale ze wzgledów organizacyjnych ostatecznioe została data 29 grudzien 2007 wszyscy robia głupie miny jak mowie ze biore slub w grdniu i pytanie: w zimie???(+zdziwienie) juz mnie to zaczyna denerwowac.az zaczelam sie zastanawiac czy dobrze robimy. no ale widze ze nie jestem sama. mam nadzieje ze pogoda bedzie odpowiednia, choc sama nie wiem jaką bym chciała pozdrawiam gorąco
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:13   #5
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: świateczne panny mlode

gdzies czytalam ze sluby zawierane w Boze Narodzenie i czas po (karnawal) sa bardzo udane
oczywiscie to tylko zabobon ale mozna sie troche podniesc na duchu

ja tez slyszalam ze dlaczego zima, ze latem jest piekniej itd

a prawda jest taka ze zawsze znajdzie sie ktos kto ma inny poglad na pewne sprawy niz my

ale jezeli ta sprawa nas dotyczy najbardziej to niech inni schowaja swoje poglady

przynajmniej bedzie jakas odmiana bo jak do tej pory to byly tylko sierpnie i czerwce
pozdrawiam
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 13:54   #6
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: świateczne panny mlode

A ja byłam na ślubie w święta i nie polecam.Kłopot z dojazdem bo pociągi mają przerwę świąteczną, w hotelach mało personelu bo świętują, kłopoty z obsługą bo nikt nie chce pracować w święta itd....
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 22:03   #7
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: świateczne panny mlode

Jak patrzę na moich rodziców, którzy ślub brali ponad 20 lat temu też w Boże Narodzenie to myślę,ze to nie jest dobra data. Owszem, pewnie dla Ciebie to będzie szczęsliwy dzien,ale później,za kilka lat,gdy to,że jestescie małzeństwem stanie się juz takie normalne to zabiegani i zajęci przygotowaniami swiątecznymi coraz częsciej bedziecie się łapać,ze o rocznicy po prostu nie pamiętacie. U nas w domu tak jest, dopiero kiedy siedziemy przy stole w siweta, nagle mama lub tato wypala "przeciez dzis nasza rocznica".
Jasne,ze nie jest tak co roku,ale bywa...no i nic się na to nie poradzi, po prostu te swięta mają taki urok,ze czlowiek nie myśłi o niczym innym tylko o choince, karpiu, wigilii, itd
A co do pory roku to mi osobiscie nie przeszkadzałoby to,ze jest zima, przecież nikt nie powiedział,ze ślub trzeba brać gdy na dworze jest +30
Najważniejsze,zeby byl to dla was szczesliwy dzien bez wzgledu na to czy bedzie śnieg, deszc czy nieziemski upał.
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 11:44   #8
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: świateczne panny mlode

hej co tam u ciebie??

ja oglądam własnie suknie ślubne i fajne kozaczki są przy jednej. ja raczej myślałam o pantofelkach niz o kozaczkach, ale te, to nie są zwykłe kozaki, tylko takie fajne delikatne, sama zobacz



a ty co planujesz?? odezwij się. nie znam nikogo kto ma slub w grudniu, zkim mozna pogadac. pozdrawiam
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 20:05   #9
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: świateczne panny mlode

halo halo wyciągam temat
Mam zamiar wziąć ślub w grudniu. Jeszcze nie wiem czy akurat w świeta ale napewno coś koło tego wyjdzie. Na początku też chciałam na wiosne albo lato ale mój wybranek przekonał mnie że w zimie będzie pięknie ja się śmieje że ocieplenie klimatu i bedzie jesień w grudniu jeszcze

Dziewczyny, może macie jakies zdjecia strojów na zimową pore? Pewnie jakies futerko i kozaczki trzeba bedzie zakupić, no i pantofelki na przyjęcie. Hmm, nie ma co ale dodatkowe koszty to będą
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 06:33   #10
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: świateczne panny mlode

hej. nie wiem czy potrzeba drugie buty na zmiane, no ja widziałam kozaczki świetne całe z koronki. na pewno troche cieplej bedzie w nich niz w pantofelkach ale na sali to sie znowu w nich nie zgrzejesz ja sie narazie zastanawiam co wybrac. a no i zależy oczywiście jaką bedę miała suknie.

myśle ze bede miała jakąś etole czy cos w tym stylu ale oprócz tego chyba jasny płaszczyk czy "futerko" zakupie. w sumie nie mam daleko ani do kościoła ani na sale - przez ulice, jakies 5 min,- w kościele sobie zdejme płasz.

fajnie by było gdyby był snieg mielibysmy wtedy piekne zdjecia

pozdrawiam
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 09:12   #11
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: świateczne panny mlode

Cytat:
Napisane przez Engelchen Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze termin jest bardzo akurat mimo ze wiekszosc woli brac latem i wiosna.
piszcie co o tym myslicie i czy same bralybyscie slub w bieli sniegu (mam nadzieje)
ja biore ślub w kwietniu chociaż chciałam w październiku ale ostatecznie wyszło jak wyszło. Gdybym miała wybierać czy brać ślub zimą czy latem chyba wybrałabym zimę - wole się cieplej ubrać niż umierać z gorąca moi rodzice też tak brali ślub i napadało im tyle śniegu że saniami do kościoła jechali, a przy tym mróz był nieziemski a nawet jak śniegu nie będzie to nie będziesz się musiała o przystrojenie kościoła martwić - na pewno sam w sobie już będzie prześliczny - choinki, żłóbek...
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-09, 17:32   #12
kahellla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: świateczne panny mlode

Hej ja też biorę ślub w grudniu 29 i uważam że to świetny pomysł bo wbrew pozorom w grudniu pogoda nie robi różnicy. Tak czy siak musisz zarzucić futro z norek warto wybrać mały kościół i upewnić się że ma dobre ogrzewanie. Jeśli chodzi o życzenia to goście zaproszeni na wesele mogą składać je na sali. A może proboszcz się zgodzi i pozwoli pozostałym składać życzenia koło np. żłóbka w kościele? Tak naprawdę na dworze jesteś tylko w czasie wchodzenia i wychodzenia z kościoła, domu ( a przecież w sylwestra też paradujemy w wydekoltowanych sukniach, przechodzimy do aut i sal) Jedyne co naprawdę może wkurzyć to pogoda typu śnieg z deszczem szaro i ponuro, ale na dobrą sprawę, podobny efekt może być i w czerwcu (wiem z doświadczenia, może nie śnieg ale nawałnica i powódź)
Goście zawsze mogą obrzucić młodą parę kolorowymi płatkami róż (jeśli jest śnieg i mróź efekt jest bajeczny) Dodtakowy plus to świąteczne dekoracje kościoła (w żadnym innym okresie roku kościół nie jest tak pięknie ozdobiony) i ta wyjątkowa atmosfera Bożego Narodzenia. + można ozdobić salę lampkami choinkowymi ,nie rozpływa ci się makijaż, nie musisz tańczyć z przepoconymi gośćmi, wódka napewno będzie zimna, goście nie uciekają na dwór, łatwiej i taniej można wszystko zorganizować, po serii sierpniowych i czerwcowych wesel twoim gościom twój ślub napewno utkwi w pamięci.
p.s. jedyna rzecz która mnie martwi to konieczność ubrania ciepłych majtek hehe piękna panna młoda w barhanah pozdrawiam
kahellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 06:34   #13
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: świateczne panny mlode

p.s. jedyna rzecz która mnie martwi to konieczność ubrania ciepłych majtek hehe piękna panna młoda w barhanah pozdrawiam[/quote]


hehe dobre, u mnie narazie przygotowania w miejscu. ale nie moge sie doczekać reszty. no jeszcze kilka miesiecy i sie zacznie.pozdrawaim
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:16   #14
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
kahella - ja też ślubuje 29 grudnia. Zastanawiam sie czy robic poprawiny bo to bedzie dzien przed sylwestrem i mysle ze kazdy by juz chical wracac do domu ( a jednak troche przyjezdnych bedzie) bo w sam sylwester to pewnie nikt nie bedzie chcial dopiero wracac. A dla garstki osob nie warto placic za sale i wogole.. juz sama nie wiem

Wiolka1984 - ja nie zamierzam cieplych majtek wkladac Mysle że wytrzymam. I tak w zimie chodze w stringach i jet mi dobrze wiec mysle ze i te 45 minut w kosciele wytrzymam bo pozzniej to wiadomo ze wesele i goraco bedzie

Ciekawe jaka bedzie pogoda w te swieta....

Macie juz moze jakies futerka ?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-07-02 o 09:42 Powód: post pod postem
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:42   #15
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Świąteczne Panny Młode

No hej. ja nic nie mam jeszcze. a co do poprawin to bedą ze trzy dni: niedziela sylwek i nowy rok.heheh tylko ze w domu.juz współczuje sąsiadom
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 04:39   #16
kahellla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Hejo
A ja właśnie dziś jade przymierzać sukienki i mam nadzieje że mi coś doradzą z tym futerkiem. Jak macie ochotę zobaczyć co będę przymierzać to wejdźcie na stronkę pronoviasa
http://www.suknie-slubne.pl/pl/

p.s. Ja robię poprawiny bo i tak prawie 20 osób jedzie z daleka (naprawdę z daleka ) i trzeba im zapewnić jakiś obiad w niedzielę. A pozatym najlepsze imprezy są dnia następnego tak przynajmniej było na weselach na których byłam
pozdrawionka
kahellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 07:04   #17
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
mnie sie bardzo ta podoba.tylko troche droga jak dla mnie.ale sie zobaczy jeszcze.moze uszyje?a przymierzac to dopiero w sierpniu bede raczej

no hej dziewczyny


i jak tam? ja przygotowania? ja juz patrzyłam za suknią, no i musze sie na zaproszenia zdecydować bo pod koniec werzesnia mamy wyjazd do rodzinki to przy okazji je zostawie. poza tym przydałaoby sie rozejrzec za wódeczką i wybrac wreszcie obrączki. niestety mój ukochamy strasznie długo pracuje i mało co sie widujemy i tak nam schodzi ze wszystkim.
a co do wesela, to robicie ten wiejski stół?? ja sie ciągle zastanawiam. pozdrowionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Emmi_Strona_62-r.jpg (21,6 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-01-01 o 20:04 Powód: post pod postem
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 08:22   #18
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Świąteczne Panny Młode

hej hej u mnie obrączki juz dawno kupione zespół załatwiony całkiem niedawno. Dzisiaj wybieramy się zamówić jakieś zaproszenia. Pewnie oczopląsu dostane od tych wzorów Sukienki jeszcze nie mam i nawet nie wiem jaką chce

Co do stołu to przyznam że nawet nie myśleliśmy o tym jeszcze. Zobaczymy jaką cenę pan zaśpiewa za to
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 08:31   #19
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Świąteczne Panny Młode

co do sukni, to ci powiem ze (jeszcze co prawda nie wybrałam na 100%) podobało mi sie co innego a jak zaczełam miewrzyc to co innego mi pasuje.
ciekawe jaka zima w tym roku będzie. powiem wam ze sie nie moge doczekac tego wielkiego dnia i wogóle to całe organizowanie tak mnie pociąga....
papapa
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 09:08   #20
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Dziewczyny gratuluje pieknego swiatecznego wyboru slubu sama nie chcialam we wakacje wiec biore slub 20 pazdziernika tego roku a moi rodzice brali slub wlasnie w swieta Bozego Narodzenia sa przeszczesliwym kochajacym sie malzenstwem i tego tez Wam zycze i duuuuuuuuuuuzo sniego zeby Wam napadalo wtedy atmosfera bedzie jeszcze piekniejsza
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 11:04   #21
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Świąteczne Panny Młode

heja. wczoraj wybraliśmy zaproszenia i obrączki. jestem taka happy
już coraz bliżej. nie mogę się doczekac tego wszystkiego. mam nadzieje ze nikt mi nie zepsuje tego dnia. pozdrawiam
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 11:18   #22
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Wiolka1984 pamietaj, że to Wasz dzien i to Ty i Twoj TZ macie decydujące zdanie, a tzw. "życzliwe osoby" mogą się zdarzyć, u mnie się zdarzyły, ale życzę Ci żeby u Was było inaczej
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 11:43   #23
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Świąteczne Panny Młode

tak jak Bunny pisze to Twoj dzien i to Ty masz w nim blyszczec i byc cholernie szczesliwa nie daj go sobie nikomu zepsuc
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:18   #24
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Wiolka1984 Pokaż wiadomość
heja. wczoraj wybraliśmy zaproszenia i obrączki. jestem taka happy
już coraz bliżej. nie mogę się doczekac tego wszystkiego. mam nadzieje ze nikt mi nie zepsuje tego dnia. pozdrawiam

Patrze na twoj suwaczek i widze ze bierzemy slub w tym samym dniu
Mam nadzieje zebedzie to najszczesliwszy dzien w twoim jak i moim zyciu
Pogoda sie za bardzo nie przejmuje, chociaz wolalabym snieg niz pluche, ale.........
Sukienka juz zakupiona wisi na szafie i czeka na male przerobki , teraz poszukuje bolerka jakiegos futrzanego i zupelnie niewiem gdzie....
Upatrzylam sobie takie, ale do konca nie jestem przekonana jaka bedzie stanowilo calosc z suknia.

Edytowane przez bombka666
Czas edycji: 2009-02-07 o 13:48
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:53   #25
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Świąteczne Panny Młode

ja sobie też jakos nie wyobrażam delikatnej sukni i futerka nigdy nie chodzilam w futerkach i nie wyobrazam sobie siebie w tym. Jestem drobna i boje sie że będę taka kwadratowa w tym. Ze zdjec powyzej najbardziej podoba mi sie to na iperwszym zdjeciu. W salonie z ktorego bede miala sukienke mają do wypozyczenia futerka i bolerka ale jeszcze ich nie widzialam i znajac zycie to maja uniwersalne rozmiary a ja nosze xs albo nawet xxs
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 18:19   #26
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Patrze na twoj suwaczek i widze ze bierzemy slub w tym samym dniu
Mam nadzieje zebedzie to najszczesliwszy dzien w twoim jak i moim zyciu
Pogoda sie za bardzo nie przejmuje, chociaz wolalabym snieg niz pluche, ale.........
Sukienka juz zakupiona wisi na szafie i czeka na male przerobki , teraz poszukuje bolerka jakiegos futrzanego i zupelnie niewiem gdzie....
Upatrzylam sobie takie, ale do konca nie jestem przekonana jaka bedzie stanowilo calosc z suknia.
a mnie to futerko powalilo z nog superaste i piekne
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 18:30   #27
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Świąteczne Panny Młode

futerko fantastyczne, ja bym mogła takie nosić zimą do jeansów i garsonek. Naturalne? Gdzie i za ile można takie kupić, że zrobię mały off top.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 18:37   #28
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
futerko fantastyczne, ja bym mogła takie nosić zimą do jeansów i garsonek. Naturalne? Gdzie i za ile można takie kupić, że zrobię mały off top.
ja kuppilam podobne tylko z szarego futerka i takie ma biale konce te wloski na futerku takze jest mieszane szaro biale ale tego bialego jest malo za niecale 100zl w orsay'u kupilam w tym roku pewnie tez beda to poczekaj na przeceny i mozna wtedy za grosze kujpic - oczywiscie sztuczne
ale to biale jest piekne sama bym sobie takie sprawila na moj slub na 20 pazdziernika kurcze jakybm wiedziala ze bedzie robilo sie coraz zimniej to bym sobie takie kupila a potem bym miala do jeansow a biale kozaczki mam do jeansow to akurat by bylo
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 19:15   #29
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Fajnie dziewczyny - slub zima ma swoj urok Wybralismy 'oklepany' sierpień z powodu czysto prozaicznego. Mam wakacje - mam czas na przygotowania, na podróż poślubną. Zimą nie miałabym takiego luksusu.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 14:19   #30
bombka666
Zakorzenienie
 
Avatar bombka666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krapkowice/ woj. Opolskie
Wiadomości: 4 222
GG do bombka666
Dot.: Świąteczne Panny Młode

Cytat:
Napisane przez SoNeRa Pokaż wiadomość
a mnie to futerko powalilo z nog superaste i piekne
Mnie wlasnie tez

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
futerko fantastyczne, ja bym mogła takie nosić zimą do jeansów i garsonek. Naturalne? Gdzie i za ile można takie kupić, że zrobię mały off top.
Znalazlam je na jakiejs stronce... gdzies mam ja w ulubionych napewno tylko brak czasu zeby poszukac ktora to strona
Jak tylko do tego dojde obiecuje wkleic..

Futerko ze sztucznych norek chybakoszt 210 zl.-myslicie ze to drogo?
tanio?
oplaca sie kupic bo to w sumie tylko na raz i chyba odsprzedaz pozostaje,czy moze lepiej poszukac i wypozyczyc cos taniej.....?
bombka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.