WITOURS -opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-22, 22:58   #1
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375

WITOURS -opinie


Znalazłam w internecie bardzo ciekawe oferty wczasów studenckich z tego biura podróży. Czy któraś z WAS była na wakacjach z tym biurem ? Proszę o informacje czy jest godne zaufania i generalnie opinie na temat organizacji wypoczynku Zastanawiam się pomiędzy następującymi ofertami :

1) http://www.witours.com.pl/oferta.php?id=19750 (Chorwacja)
2) http://www.witours.com.pl/oferta.php?id=19751 (Włochy)
3) http://www.witours.com.pl/oferta.php?id=19752 (Grecja)
4) http://www.witours.com.pl/oferta.php?id=19754 (Włochy)
5) http://www.witours.com.pl/oferta.php?id=19755 (Francja)
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 18:33   #2
Teresa K.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: WITOURS -opinie

Moja starsza córka była 2 lata temu na obozie młodzieżowym we Włoszech (Riccione). Zapłaciłam ok.1150 zł. Teraz młodsza jest w tym samym miejscu ale za 599 zł(last minute) i za taką cenę polecam ten wyjazd. Jak będzie w tym roku - napiszę po jej powrocie 06.07. Wiem, że wyżywienie jest słabą stroną Witoursa ale za 15 dni w cenie 599 zł trudno wymagać cudów. Od pracowników biura słyszałam, że najładniejszy camping jest na Thassos.
Teresa K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 18:40   #3
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: WITOURS -opinie

Ja byłam w tym roku we Francji na Lazurowym Wybrzeżu (nr 5) za 699 zł. Było bardzo fajnie, jedyna słaba strona to jedzenie, ale mi to nie przeszkadza, bo i tak ufam tylko temu, co znam i przywiozłam dużo jedzenia z Polski. W internecie jest dużo negatywnych opinii tego biura, ale ja je polecam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 16:48   #4
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS -opinie

Hej, ja byłam już z nimi dwa razy we Włoszech w Riccione, powiem tylko że jest super! Wyżywienie może nie jest najlepsze ale wychodzi dużo taniej niżbyś miała kupować tam na miejscu i nawet się najesz. A poza tym za taką cene ciężko oczekiwać czegoś wspaniałego. Za tydzień jadę do Grecji na Thassos więc powiem jak było pozdrawiam
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 17:52   #5
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: WITOURS -opinie

a ja jetsem uprzedzona do tego biura...nie zaliczam wakacji z nimi jako najlepsze w moim zyciu...
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 08:45   #6
Teresa K.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: WITOURS -opinie

Witam, córka już wróciła z Riccione. Jest rzeczywiście zachwycona. Najbardziej Italią, ale ogólnie z pobytu bardzo, bardzo zadowolona. Tak jak przypuszczałam, najmocniejszą stroną Witours nie jest wyżywienie (potwierdzenie w Waszych postach) ale jak to podkreślacie za taką cenę(599) trudno oczekiwać cudów. Zresztą młodzież w tym wieku naprawdę ma inne priorytety. Liczy się przede wszystkim atmosfera, towarzystwo, atrakcje, a jedzenie...no, cóż jest ważne, ale nie najważniejsze. Teraz obydwie (20 i 17 latka) chcą się wybrać na Thassos. Pozdrawiam
Teresa K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 16:20   #7
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: WITOURS -opinie

bylam na thassos z tego biura i wlasnie WOGOLE mi si enie podobalo...zdecydowanie odradzam, ale to zalezy co kto lubi, jesli nie stawia sie na zabawe tylko siedzenie to ok...
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 19:57   #8
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
bylam na thassos z tego biura i wlasnie WOGOLE mi si enie podobalo...zdecydowanie odradzam, ale to zalezy co kto lubi, jesli nie stawia sie na zabawe tylko siedzenie to ok...
A z czym było tak źle? Bo właśnie nie znam nikogo kto by był tam a jadę już w czwartek.
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:02   #9
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: WITOURS -opinie

powiem tak, jesli chodzi o miejscew to na prawde piekne. a jedziesz w witours pod namioty?
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:24   #10
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS -opinie

nio na camping ale wzielismy przyczepe
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:57   #11
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: WITOURS -opinie

jesli chodzi o warunki to zachwycajace nie sa, mysle ze na 100% bedziesz na tym campingu co ja o tam raczej jest jeden taki znany, gdzie wszystkich lokuje witours. osobiscie jakos nie pojechalabym tam drugi raz, chodzi mi o dokladnie to miejsce...okolica przepiekna to fakt, ale ten camping nie za bardzo :/, no ale zalezy co kto lubi, wiec ja zycze udanych wczasow i nie sugeruj sie tym co pisze
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 21:31   #12
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS -opinie

a nio zobaczymy jak będzie
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 21:35   #13
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: WITOURS -opinie

baw sie dobrze i korzystaj z wakacji w pelni pozniej napisz jak bylo.
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 23:48   #14
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: WITOURS -opinie

Może była jeszcze któraś z Was z nimi w Grecji ? Interesuje mnie ogerta w Olimpic Beach, tylko przerazają te apartamenty No Name.... Może się ktoś na ten temat wypowiedzieć?
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 08:31   #15
marzucha71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez Teresa K. Pokaż wiadomość
Moja starsza córka była 2 lata temu na obozie młodzieżowym we Włoszech (Riccione). Zapłaciłam ok.1150 zł. Teraz młodsza jest w tym samym miejscu ale za 599 zł(last minute) i za taką cenę polecam ten wyjazd. Jak będzie w tym roku - napiszę po jej powrocie 06.07. Wiem, że wyżywienie jest słabą stroną Witoursa ale za 15 dni w cenie 599 zł trudno wymagać cudów. Od pracowników biura s
łyszałam, że najładniejszy camping jest na Thassos.

Moja córka była w Riccione tego lata za 1150zł. i warunki były fatalne. Tropik w namiocie był dziurawy i materac również. Musiała dopompowywać go w nocy bo w przeciwnym wypadku spała na ziemi. Biuro podrózy nie raczyło dostarczyć nowych materacy,więc z pobytu wróciła obolała. Dodam, że nie tylko jej materac był w takim stanie. Wniosłam do biura reklamację i teraz właśnie zaczynają się schody. Nikomu nie polecam tego biura.
marzucha71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:43   #16
Ismi
Raczkowanie
 
Avatar Ismi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 135
Dot.: WITOURS -opinie

Właśnie wróciłam z wyjazdu do Włoch z tym biurem (Riccione) i no cóż.. Idealnie nie było.. Nie jestem jakąś kapryśną księżniczką i za taką cenę luksusu spodziewać się nie mogłam, ale:
* zakwaterowali nasze 4 osoby w starusieńkim 3-osobowym campingu
* nie poinformowano nas o tym że camping jest przy samych torach i pociągi jeżdżą tam przed oknami co 5 minut, tak że cała przyczepa się trzęsie
*jedzenie nie tyle niesmaczne, co po prostu bardzo mało wiec musieliśmy się dożywiać na pizzach itp.
*kucharzem był jakiś chłopak ok. 20 lat, który nagminnie "zapominał" wlać nam do miseczek z zupą makaronu lub ryżu, więc potem każdym mu już o tym musiał przypominać
*jadąc do Włoch autobus jechał parę godzin za długo, bo zatrzymywaliśmy się co pół godziny (dla porównania: w jedną stronę 28 godzin, w drugą 22,5)
* w dniu wyjazdu musieliśmy wykwaterować się o 11, a wyjazd mieliśmy o 00.30, czyli calutki dzień nie mieliśmy się gdzie podziać
*była z nami bardzo niepoinformowana rezydentka, która była też naszą przewodniczką po Wenecji. Wyglądała jakby była tam pierwszy raz, bo ciągle się gubiliśmy i wszystkie inforamcje, a właściwie pare zdań powiedzianych w autobusie czytała z kartki.
*w samej Wenecji nic nie mówiła, nic nie zwiedzaliśmy tylko przez 3,5 godziny czas wolny
*na dodatek przez cały pierwszy dzień nie było nigdzie prądu w campingach

Nie mogę powiedzieć jednak, że żałuję że pojechałam. Ponieważ atmosfera była bardzo fajna, pogoda dopisywała i nasi wychowawcy starali nam sie zagospodarować czas to wyjazd mogę zaliczyć do udanych Jeśli powyższe rzeczy Cię nie przestraszyły to śmiało jedź, ale ja tego biura nie polecam.
Ismi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 21:00   #17
pauliamalutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: WITOURS -opinie

Wróciłam z Włoch Riccione tydzień temu. Ogólnie atmosfera była fantastyczna. Ale osobiście nie polecam tam jechać. Moja przyczepa miała sklejone okno taśmą klejącą, tak że przy drobnym strząsie mogła spaść. Do tego wisiała jakaś zagrzybiona roleta. 5 metrów od torów kolejowych, dla niektórych mogło to być uciążliwe. Opieka medyczna beznadziejna. Nie było żadnej pieleęgniarki na obozie. A wychowawcy mięli jedną poaczkę gripexu i septolete na gardło, które skończyły się w pierszy dzień po Aquafunie. Jedzienie było strasznie wydzielane. Na jednego uczestnika przypadały 2 kromki chleba jeden plasterek szynki i sera żółtego i do tego kawałek jakiejś marmolady. Brakowało mi jakiejś stołówki, gdzie możnaby jeść posiłki wspólnie, a nie przd jakimiś przyczepami z osobami tylko z campingu. Miejsce wydawania posiłków w ogóle nie przypomninało kuchni.
Na noc wyłączali prąd by korki nie siadły, bo piekli chleb. Gdy wrcaliśmy z Włoch i dojechaliśmy w miesjce zmiany autokaru. Podstawili autobus który był nieklimatyzowany i był ukrop w śrdoku. Po godzinie przyszłali następny, oczywiście nie lepszy. O 12 mieliśmy wykwaterowaniei czekaliśmy z sppakowanymi walizkami praktycznie sami sobie, bo wszyscy byli zamotani kolejna grupą, a my sie błąkaliśmy. I jeszce jedno do posiłków opróćz śniadanie nie dawali żadnych napojów. Mielismy tylko pitną wodę ze specjalnego kranu

A teraz trochę pozytywów
łazienki super piekne lustra, 8 ubikacj z 10 prysznicy ciągle z ciepłą wodą
basen też extra
codziennie rano i wieczorem aerobik w wodzie ze Stefanem
na obszarze campingu sklep gdzie można było kupić opalacze, artykuły chemiczne spożywcze
bardzo sympatyczna atmosfera
ładna pogoda non stop
mieliśmy zorganizowaną dyskotekę campingową.
autokar z Włoch do Polski super. Piętrowy z klimatyzacją. Wygodne siedzenie, fajny telewizor.
niektóre przyczepy były w niezłym stanie i nie były złe
(w jednej było jakiś zapadające się łóżko, u nas ten grzyb i pęknięta szyba, ale oprczxó tych mankamentów reszta była w porządku choć bardzo ciasna) A i jeszce cos niech nikt nie bierze dosłownie 2 pokoi bo polega to na tym że 2 łóżka można idzielić kotarą od reszty przyczepy.
Osobiście nie polecam Ricioone, a jak ktos się tam wybiera niech weźmie własną apteczkę, jakieś produkty które się nie zespują typu nutella na chleb (jak zabraknie już składniika który można położć na chleb) a przede wszystkim dobry nastrój.Na początku idzie się przerazić, ale kwestia przyzyczajenia. Pociągi też w sumie nie są uciążliwe tka bardzo choć jak ktos jest chory to daja sie we znaki jeszce bardziej. Radzę wziąć 200 euro bo 100 idzie na wycieczki a reszta na jedzenie i jakieś drobne pamiątki. Cenowo mniej więcej jest tak lody gałkowane (wielkie) od 1,7 do 3 euro (4 gałki) batoniki 1 e lody zwykłe rożek 1.5 nutella mała 2.45,jakieś żelki typu haribo 1 euro czekiolada 1,4 soki dosyć drogie, arbuzy okolo 1 euro za kg, ale polecam warto spróbować, nektarynki około 2 euro ale pyszne, 10 rogalików w paczce okolo 1,7 (wszyscy kupowali). Na pamiątki się nie naSTAWIAĆ BO PRAKTYCZNIE NIC NIE MA. Karki kosztują 30-50 centów. nie bierzcie poszew jak tam mówią, lepiej spakujcie koc. Wezcie jakieś bluzy i ciepłą piżame bo w nocy robi się zimno tak koło 3-4.
Ale i tak uważam że zawsze najważniejszi sa uczestnicy. Moi znajomi byli na prawdę super. Lunch i kolacja też dobre kwestia przyzwyczajenie, po prosu były niedoprawione. Wezcie czajnik elektryczny przyda wam się by zrobić ciepłą herbatę do pisłków.

Życzę udanych wakacji. Myślę jednak, że za cenę 1200 zł wyjazd ten nie jest wart tylu pieniędzy. Słyszałam że Tassos jest piękne w GRecji i wszyscy polecają.
pauliamalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 23:23   #18
inka1091
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
.

Edytowane przez inka1091
Czas edycji: 2008-12-22 o 22:28
inka1091 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:18   #19
gosia23023
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 145
Dot.: WITOURS -opinie

jA bylam w riccione z witoursa w tym roku i bylo za***iscie co prawda warunki pt przyczepa i jedzenie sredniawo ale ujdzie ale basen super fajne animacje polecam wycieczke do mirabilandii do wenecji sie nie oplaca jehac a poza tym to fajni ludzie spoko atmosfera i bardzo mielismy wygodny autokar :P
gosia23023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 13:22   #20
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: WITOURS -opinie

byłam w riccione, na thassos i w calleli. polecam wszystkie miejsca. biuro jest ok, w tym roku też z nimi jadę. tylko nie wiem gdzie... myślę o czarnogórze lub calleli znów...
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 08:03   #21
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS -opinie

Cytat:
Napisane przez Laramie Pokaż wiadomość
byłam w riccione, na thassos i w calleli. polecam wszystkie miejsca. biuro jest ok, w tym roku też z nimi jadę. tylko nie wiem gdzie... myślę o czarnogórze lub calleli znów...
Też byłam na Thasos i w Riccione i teraz się zastanawiam nad Hiszpanią albo Czarnogórą
Mam taką małą prośbę Masz może jakieś zdjęcia które mogłabyś tu zamieścić z Hiszpanii? Ogólnie z miasteczka, morza i wyglądu campingu I jak byś mogła opisać jak było w Hiszpanii
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 14:03   #22
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: WITOURS -opinie

Powiem tak: miejscowość przecudna, fajny camping (na wzgórzu), baseny, restauracja, piękna plaża, bliziutko centrum miasta, a tam mnóstwo dyskotek, fantastycznych sklepów, uroczych uliczek. Świetni animatorzy, zajęcia z salsy, aquaerobicu. Tam się nie można nudzić. Miałam takie szczęście, że trafiłam na idealną kadrę. Mieliśmy fajnie zorganizowany czas, ale też mnóstwo luzu. Najlepsze wakacje w moim życiu.
Jeśli chodzi o zakwaterowanie, wyżywienie itp. to jak dla mnie było ok, ale ja wiele do szczęścia nie potrzebuję, kiedy jest tak wspaniała atmosfera, zabawa i morze zaraz obok. mieszkałam w namiocie, bo jest taniej i lubię. naprawdę lubię. Mogę Ci powiedzieć, że były w lepszym stanie niż na Thassos, o ile wiesz jak wyglądały tamte. Przyczepy też ok, ale zbyt wiele czasu w nich nie spędzałam. Jedzenie dosyć dobre, urozmaicone. Prysznice i toalety super, ale po kilkunastu konfliktach z Niemcami, którzy mieszkali "piętro" wyżej chłopcom dostawiono tojtoje i prysznice na naszym poziomie, które były mniej wygodne. Ogólnie rzecz biorąc: JEDŹ, JEDŹ, JEDŹ!!!

Zdjęcia wstawię później, bo nie mam teraz czasu, a coś się wolno ładują.
Jakbyś miała jakies pytania to wal.
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 07:59   #23
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: WITOURS -opinie

Laramie dziękuję bardzo za odpowiedź Jak oglądałam zdjęcia na stronie witoursa to właśnie bardzo mi się tam podobało i ten camping na wzgórzu Z wyżywieniem wiem jak jest, nie ma tragedii jak to nie którzy tak ciężko narzekają a za te pieniądze za granicą to na prawdę nie ma co wymagać luksusów.
A spałaś może kiedyś w przyczepach? Czy możesz porównać do namiotów? Bo jak ja byłam na wczasach to jeszcze nie mieli przyczep w ofercie. A łazienki takie bardziej podobne do włoskich czy greckich? Bo w Grecji te dziury w ubikacjach mnie rozwaliły :P A we Włoszech to był pełen komfort
I jeszcze jak długo mniej więcej jechaliście do Hiszpanii?
I byłaś może na jakiś wycieczkach fakultatywnych?
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:11   #24
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: WITOURS -opinie

Wiesz co ja zawsze wybieram namioty, ale dziewczyny z przyczep raczej nie narzekały. Łazienki są normalne, w Grecji to była masakra jakaś. Jest ok, naprawdę. Jechaliśmy coś koło 27 godzin.
Byłam na wycieczce w Barcelonie (wyglądało to trochę inaczej niż było napisane w ofercie - płaciliśmy chyba 25 Euro, byliśmy w bardzo wielu miejscach + pokaz fontann wieczorem ) i w Water Worldzie (boskie miejsce, ale sporo ludzi i dość duże kolejki ).
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:59   #25
desire13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: WITOURS -opinie

Ja planuję własnie w tym roku wybrać się na obóz do Grecji. Z tym biurem wybieram się pierwszy raz także zupełnie nie wiem czego mam się spodziewać. Widzę, że większość z was jest już troche rozeznana. Mogłabym was prosić abyście jakoś bardziej mi to przybliżyły. Chodzi mi mniej więcej o to czy jest tam co robić czy raczej większość czasu spędza się na plaży, czy są jakieś wyjścia do miasta, na dyskoteki itp. Byłam w tamtym roku na obozie w Bułgarii z OKtours'a i oni dbali o takie szczegóły.
Z góry dziękuję. Podaje numer gg na wszelki wypadek; 12186537
desire13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 18:11   #26
Foulty
Raczkowanie
 
Avatar Foulty
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Katowic.
Wiadomości: 54
GG do Foulty
Dot.: WITOURS -opinie

A czy któraś z Was wybiera się do Riccione w pierwszym turnusie (29.06-13.07)? Bo właśnie wybieram się w te wakacje z kumpelą i zastanawiam się czy będzie nam się podobało. Macie jakieś informacje na ten temat? ; )
Foulty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 20:33   #27
kiciulek4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: WITOURS -opinie

Byłam już 2 razy na obozie z Witoursa. Dwa lata temu w Chorwacji w Tisno - bardzo m isię nie podobało, ale jak widać zlikwidowali już tą ofertę i rok temu w Calelli w Hiszpanii- było super. W tym roku mam zamiar jechać do Riccione, ale nie wiem czy to wypali, bo coś kumpele się rozmyślają. Ale z opowieści osób, które tam był wiem, że jest świetnie

Jadąc tam trzeba sie przygotować, że warunki nie będą za dobre, no ale czego wymagać za taką cenę. Jeżeli trafi się na fajnych ludzi to na pewno będa niezapomniane wakacje A co do jedzenia, Dwa razy trafiłam na tych samych kucharzy i jedzenie smakowało mi ;D
kiciulek4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 15:35   #28
Foulty
Raczkowanie
 
Avatar Foulty
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Katowic.
Wiadomości: 54
GG do Foulty
Dot.: WITOURS -opinie

Jechałybyście na który turnus? ^^ I w jakim jesteście wieku?

No właśnie kumpela mówiła, że jedzenie nie jest takie złe, a jak się trafi na dobra przyczepę to perfecto Jedyny minus to te pociągi co chwilę przejeżdżające -,-
Foulty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 19:02   #29
caos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: WITOURS -opinie

Przypadkiem trafiłam na to forum, ale nie mogłam się zarejestrować widząc taki wątek Ktoś tu się wybiera na pierwszy turnus do Riccione. Zapraszam, ale tym razem nie w imieniu uczestników, a kadry. Od zeszłego roku jeżdżę z tym biurem jako kadra, i byłam w zeszłym roku w Riccione i na Thassos. Chyba mogę się również wypowiedzieć w kwestii tych obozów. Miejsca Witoursa są piękne. Nie wiem jak oni to robią, ale znajdują takie perełki, zwłaszcza Grecja piękna. Warunki zakwaterowania i wyżywienia adekwatne do ceny-jeżdżę na różnorakie obozy od wielu lat i w takiej cenie nawet w Polsce nie ma co liczyć na cuda. Warto wziąć trochę jedzenia z Polski, ale z głodu się nie ginie. I teraz sprawa, o którą były w zeszłym roku afery ze strony młodzieży- jeśli macie te 17,18 lat i pozwolą Wam rodzice, jedźcie lepiej na wczasy. Bo na obozie jesteście pod opieką i jasna sprawa, organizujemy czas w ciekawy sposób, są wyjścia na dyskoteki, do miasta, ale tylko pod naszą opieką (i tu się zaczynają rebelie). Więc gorąco polecam dla bardziej dorosłych wczasy. Zaoszczędzimy niepotrzebnych konfliktów. Generalnie na campingu Riccione dzieje się naprawdę dużo, są świetne animacje, basen, ładne plaże, pyszne lody w Riccione!. Pociąg nie przeszkadza aż tak, jak się wydaje, po 2 dniach się go nie słyszy.
Dla tych, którzy chcą spokojnych wakacji, polecam małomiejskie Golden Beach na Thassos. Przepięknie!
caos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 19:47   #30
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: WITOURS -opinie

Ja rozniez z nimi bylam kilka razy, w tym na Thassos. Zaplacilam wtedy bodajze 599 zl za 12 dni i bylo rewelacyjnie. Biuro jest ok, bez problemowe, typowo studencki, mlodziezowe wyjazdy. Wyzywienie nie bylo zle, nie trzeba bylo dojadac. Moja siostra byla w Chorwacji, nie wiem gdzie, ale okolica jej sie nie podobala, choc organizacja wycieczki byla ok. Polecam.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.