Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-16, 16:04   #1
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125

Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?


Mi bardzo szybko... szampon czy odżywka jest zużyta w połowie, a ja już rozglądam się za nowym. Często też kupuję lakiery do paznokci i mało który zużyję tak do końca. Na szczęście mam koleżankę, która też szybko nudzi się kosmetykami i każde nasze spotkanie zaczyna się od wymiany. Oddaję jej to, czego już nie chcę, ona tak samo i obie jesteśmy zadowolone.

Dodatkowo kupuję żele, odżywki i szampony "na zapas", a potem już nie mogę na nie patrzeć.

A Wy? Oddajecie komuś kosmetyki, na które już nie możecie patrzeć, czy z zaciśniętymi zębami zużywacie je do końca?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:14   #2
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mi bardzo szybko... szampon czy odżywka jest zużyta w połowie, a ja już rozglądam się za nowym. Często też kupuję lakiery do paznokci i mało który zużyję tak do końca. Na szczęście mam koleżankę, która też szybko nudzi się kosmetykami i każde nasze spotkanie zaczyna się od wymiany. Oddaję jej to, czego już nie chcę, ona tak samo i obie jesteśmy zadowolone.

Dodatkowo kupuję żele, odżywki i szampony "na zapas", a potem już nie mogę na nie patrzeć.

A Wy? Oddajecie komuś kosmetyki, na które już nie możecie patrzeć, czy z zaciśniętymi zębami zużywacie je do końca?
mam podobnie. najszybciej nudza mi sie tusze do rzes, balsamy do ciala i zele pod prysznic. tez kupuje na zapas i te zapasy stoja niezuywane w lazience walcze z tym nakladajac na siebie limity, ale to nie bardzo dziala

na szczescie znalazlam moj ideal wsrod tuszy i bede sie go trzymac. dobrze, ze szampony, balsamy czy odzywki nie sa drogie i mozna sobie pozwolic na 'znudzenie'

szampony czyz ele pod prysznic, ktore mi sie znudzily zuzywa za mnie TZ
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:16   #3
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

A mi sie nie nudzą! Moze dlatego, ze na każdy musze oszczędzać

Zawsze staram sie kupować to, co najlepsze przy jednocześnie niskiej cenie
K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:25   #4
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Mnie się szybko nudzi to co ladnie pachnie, czyli np. jak kupię balsam o zapachu owocowym, to szybko mi się nudzi i rozglądam się za jakimś zapachem świeżym albo korzennym Tak samo żele pod prysznic, muszę ich mieć kilka w różnych zapachach, bo używanie non stop jednego szybko mi przechodzi
Nie potrafiłabym używać np. od samego początku do końca opakowania tylko jednego balsamu, muszę mieć choć 2 i smarować się naprzemiennie.

Tusze, błyszczyki i pozostała kolorówka nie nudzi mi się tak jak pielęgnacja na szczęście
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:33   #5
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

mi sie szybko nudza szampony do wlosow ( mam juz kilka i nie wiem ktorego uzywac), lakiery do paznokci, balsamy do ciala, tusze do rzes.
jak czegos nie uzywam oddaje przyjaciolce albo mamie.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:39   #6
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

bardzo szybko ,często użyję troszkę i potem stoi ..to chyba obsesja..
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:45   #7
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Mi tez niektóre kosmetyki się nudzą To chyba u nas normalka Najbardziej nudzą mi się szampony, odżywki, tusze do rzęs..
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 16:55   #8
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

mi sie nie nudza. szampon kupuje nowy, kiedy poprzedni jest juz na wyczerpaniu, tak samo balsam, odzywkę. nie jestem maniakiem kosmetykow pielegnacyjnych. wystarczy, ze mam po 1 sztuce ze wszystkiego.
za to kolorowki mam b. duzo, sa rzeczy ktorych uzywam rzadko, ale nie dlatego, ze sie znudzily, tylko np kolor nie moj.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 17:00   #9
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Nudzą się niestety poza tym ja lubię chomikować i niczego nie mogę zużyć do końca bo wydaje mi się że drugiego już nie kupie, nie dostane itp.- wiem że to bezsens nie pamiętam kiedy ostatnio zużyłam jakiś kosmetyk do końca poza szamponem do włosów, najgorzej jest z perfumami i kolorówką- jest ich coraz więcej a ja i tak ich nie zużywam.. efekt taki że naliczyłam ponada 30 błyszczyków (błyszczyki to moja obsesja) i coągle ich przybywa:/ ostatnio mam też szał na rozświetlacze i brązery.. dobrze że istnieje Targowisko
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 18:21   #10
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

podobnie jak niektóre dziewczyny, szamponów, odżywek i żeli pod prysznic lubię mieć kilka w różnych zapachac, wtedy sobie wybieram co do kolorowki to większości pozbylam sie na allegro, bo tylko leżaly.. zostawiłam sobie minimum na jakieś okazje, bo na codzień zadowolę się pudrem, błyszczykiem i ew. tuszem do rzęs
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 19:09   #11
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Lubię mieć dużo różnych balsamów, żelów pod prysznic, zapachów i błyszczyków. Zużycie do końca rzadko mi wychodzi.
Za to z innych kosmetyków mogę mieć po jednej sztuce, dokupuję dopiero jak poprzedni mi się skończy.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-16, 19:38   #12
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

mam ten sam problem, wszystko mi się nudzi i kupowałabym nowe i nowe ale stare szkoda mi wyrzucać więc obdarowuję kogo się da i kto się nie obrazi.
Zawsze mam 3 szampony, ze 2 zele pod prysznic, 2 zele do mycia twarzy , miliony podkładów i kermów do twarzy.Najgorsze jest to że kupuję czesto jakies tanie rzeczy typu krem za 10 zł. wiedząc że to ryzyk-fizyk bo za takie 4 miałabym mój ulubiony krem Xerial 5Visage.
Mam też miliony cieni do powiek, 6 balsamów, których nie używam, bo nie lubię w sumie i nie wiem po co kupiłam. Oceniam że całe tysiące wydane na drobne rzeczy prewijają się przez moje mieszkanie, nie wiem po co.
Dlatego staram się hamować, oddawac co niepotrzebne i wykańczać otwarte tubki i butelki.
Idiotyzm.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 19:59   #13
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

mnie bardzo rzadko sie cos nudzi, nie mam za duzo kosmetykow, raczej tyle by bylo to co potrzebne, chociaz perfum mam z 10 flakonikow

kiedys mialam mini manie lakierow do paznokci, ktore uzywalam 3-4 razy a pozniej staly i teraz sie poprostu hamuje, szkoda mi pieniedzy...

no i jak czytam w/w wypowiedzi to przypomnialo mi sie, ze tez mam duzo zeli do kapieli, ale wszystkie zuzywam do konca
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 09:27   #14
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Nie, nic mi się nie nudzi, a nawet jeśli to i tak zużywam do końca
Nie robię żadnych zapasów, z kosmetyków pielęgnacyjnych mam po jednej sztuce : balsam do ciała, szampon do włosów, odżywka, pasta do zębów, krem do twarzy, tonik, mleczko, po co więcej
jak się zbliża ku końcowi to kupuję nowe, po prostu...

Z kosmetyków kolorowych zdarza mi się mieć 2 błyszczyki, kilka cieni do powiek, ale po co komuś np. 2 czarne i 2 białe kredki do oczu

Ale przyznaję, że mam coś takiego, że nie zużyję do samego końca np. balsamu i na dnie leży resztka tak mało, że trudno wycisnąć, a mama nie pozwoli wyrzucić


EDIT: ale mam parę(naście) kosmetyków typu puder, cienie, - po prostu nieudane zakupy, teraz już na szczęście znalazłam swoje ideały i nie będę ich zdradzać ani robić zapasów
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nija_
Czas edycji: 2007-08-17 o 22:32
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 09:50   #15
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Mi mało kiedy jakiś kosmetyk się nudzi. A jeśli nawet to zaciskam zęby i zużywam go do końca, bo nie lubię gdy taki kosmetyk stoi i przypomina o sobie Jeśli chodzi o kolorówkę to sprzedaję ją na allegro jeśli wiem, że zakup był nieprzymyślany.

Edytowane przez dziewczyna
Czas edycji: 2007-08-17 o 09:52 Powód: dopisek
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:20   #16
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

W ogóle mi się nie nudzą. Jeśli coś dobrze działa zużywam do końca.

Nie robie zapasów. Po co?? Zajmuja tylko miejsce w łazience i się kurzą. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy robienie zapasów mydła, czy pasty do zębów było koniecznością, ale na szczęście nie został mi ten nawyk.

W więcej niż jednym egzemplarzu posiadam tylko:

- perfumy - bo lubię
- balsamy (ze 3) - bo działają na różne "problemy"
- cienie do powiek (ze 4) - bo są takie ładne w tych paletkach, ale też używam od czasu do czasu
- szminki (ze 4) - nie pamiętam w ogóle skąd je mam, chyba kleptomańsko zabrałam mamie. Prawie nigdy ich nie używam
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:29   #17
Fashionlover
Raczkowanie
 
Avatar Fashionlover
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z odległej galaktyki
Wiadomości: 263
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

to zalezy ktore kosmetyki np. zele pod prysznic nudza mi sie szybko wiec mam ich kilka tak samo lakiery do paznokci - szybko nudzi mi sie dany kolor znajduje inny ciekawszi kupuje i w ten sposob mam niezla kolekcje - podobnie blyszczyki do ust
mam tez kilka balsamow ale ze wzgledy na rozne ich wlasciwosci - brazujace, nawilzajace, ujedrniajace itp, itd
ale staram sie zurzywac wszystko do konca chociaz maski do wlosow mam 2 zaczete i chyba ich nie skoncze ale to ze wzgledu na to ze nie dzialaja - nie poprawily mi kondycji wlosow - ostatnia wizyta u fryzjer (tydzien temu) zakonczyla sie placzem bo musialam skrocic sporo moich dlugich wlosow ze wzgledu na przesuszone i lamliwe koncowki (wiec znow kupie kolejna "cudowna"maske na wlosy by nie musiec nastepnym razem tracic tyle wlosow) tym razem zalecona przez fryzjerke...oby zadzialala
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others, for beautiful lips, speak only words of kindness, and for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
- Audrey Hepburn
Fashionlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 11:38   #18
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Szybko nudzą mi się błyszczyki...Zawsze "przydałby" mi się inny odcień...W rezultacie szybko zapominam o tych już kupionych i lece po następny...

__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 12:09   #19
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

nie, nie nudzą mi się. Jeśli chodzi np. o kosmetyki do cery, która jest bardzo "wybredna" to jeśli trafię na coś co będzie mi odpawiadało mogę używać tego baardzo długo, bez obawy przed znudzeniem Podobnie z kosmetykami do włosów.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 12:13   #20
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Tak jak prawie każdemu, niektóre kosmetyki mi się nudzą.
Mnie nudza się balsamy, żele do ciała, błyszczyki itp.
Natomiast kosmetyki do pięlęgnacji cery już nie
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 12:28   #21
_divinity_
Zadomowienie
 
Avatar _divinity_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 376
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Może to dziwnie zabrzmi ale za każdym razem wybieram inna pastę do zębów, zużywam ją całą ale lubię mieć urozmaicenie i nigdy nie kupuje takiej samej pod rząd. Podobnie z żelem pod prysznic, mam kilka zapachów i wybieram taki na który mam ochotę danego dnia. Szampon do włosów zawsze ten sam + odżywka, no i tak samo z kremem do twarzy zaufałam jednemu i jestem mu wierna (może dlatego że mam wrażliwą cerę na nowości ) Nudzą mi się za to cienie i lakiery do paznokci, mam tak że używam jednego przez miesiąc a potem nie mogę już na niego patrzeć
_divinity_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:13   #22
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez _divinity_ Pokaż wiadomość
Nudzą mi się za to cienie i lakiery do paznokci,
oj mi rowniez... cienie kupowalabym codziennie i lakiery rowniez najgorsze ze pozniej wysychaja i zadnego z nich pozytku poza tym nie lubie kupowac tuszu do rzes, nie mam jeszcze sprawdzonego i zawsze kupuje go kilka dni ehh poza tym uwielbiam kosmetyki
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:19   #23
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

mi tez sie nudzą jeju, czemu nie produkuja wszystkiego w wersji mini? nie lubie jak mam jeszcze polowe balsamu a juz mam na oku inny, szampony tak samo. jedyne co mi sie nie nudzi to kolorówka i perfumy. to jakos moge miec baardzo długo.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:25   #24
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Mi się nic nie nudzi
Podkład, balsam do ciała czy puder zużywam do końca i zazwyczaj kupuję taki sam :P
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:47   #25
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Ja mam swoje stałe, ulubione kosmetyki, które akurat udało mi sie dostosować do mojej skóry i z nich nie rezygnuję.
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:54   #26
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Ja mam swoje stałe, ulubione kosmetyki, które akurat udało mi sie dostosować do mojej skóry i z nich nie rezygnuję.
ja tak samo
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:55   #27
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

A mnie się nudzą kremy do twarzy, maseczki i tusze.
Maseczki kupuję w saszetkach, więc co jakiś czas mam inną.
Dobrze by było jakby na rynku było więcej kremów po 10 ml, bo 50 ml (nie mówiąc już o np.125 ml) wystarczają mi na długo, a nowości kuszą.
Ostatnio nie mogę trafić na dobre tusze, bo ciągle mi się rozmazują.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 14:56   #28
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

Mam niestety ten problem, że kolorówka nudzi mi się bardzo szybko. Po dwóch tygodniach potrafię już znudzić się błyszczykiem i... kupuję nowy. Obecnie mam nadmiar kolorówki w domu Jednak kosmetyki pielęgnacyjne nigdy mi się nie nudzą.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:01   #29
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

mi sie raczej nic nie nudzi. kupuje cos nowego dopiero jak zużyje stary.

no chyba, ze cos mnie zainteresuje tak, ze nie moge bez tego zyc .. wtedy łamie to zasade
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:42   #30
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Czy szybko nudzą się Wam kosmetyki?

to mój problem. Jestem szczególnie kapryśna jeśli chodzi o perfumy, balsamy do ciała czy żele pod prysznić. Często nawet dość drogie rzeczy (nie wspomnę o AVONIE) rozdaje. Korzysta na tym mama i młodsza siostra, a czasem kumpelki moje czy siostry. Rzadko zwłaszcza ostatnio udaje mi się coś wykończyć ,za to na półce w łazience rzędem stoi kilkanaście balsamów do ciała, pachnących masełek, mleczek, itp.
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.