Czarna lista tipserek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-19, 09:40   #1
namiastka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5

Czarna lista tipserek


Drogie dziewczyny nie pisze tego ogloszenia by komus zaszkodzic, wkoncu niech dziewczyny sobie zarabiaja na zakladaniu tipsow ale niech maja one na uwadze dobro klientek.
Spory czas temu postanowilam sobie zrobić tipsy u jednej z takich pan...w ogloszeniu bylo napisane ze robi tipsy od roku, ze sa sliczniutkie i ze bardzo sie stara przy zakladaniu ich...
Po zalozeniu to co zobaczylam bylo koszmarem...pozalewane od zelu skorki, na dobra sprawe zel pod lampa nie do konca utwardzony, poprostu katastrofa, do tego pod tipsami zaczelo wyskakiwac powietrze co wygladalo okropnie, tipsy (sztuczne pazurki) byly nie dokladnie spilowane co odznaczalo sie juz po zalozeniu żelu - golym okiem szlo odroznic gdzie konczy sie tips. Nie wspomne ze zadnego przygotowania nie bylo do zakladanie...nawet nie zmyla resztek lakieru bezbarwnego ktory mialam na paznokciach.
Na nastepny dzien od tego feralnego zakladania udalam sie do najlepszej stylistki paznokci w allesandro.
Jak mnie zobaczyla nie mogla sie nadziwic, takiego partactwa jeszcze nie widziala, chcialam zeby zdjela mi to z rak i zalozyla nowe ale nawet ona powiedziala ze nie podejmi sie tego (zdjecia tego czegos z rak) gdyz skora musiala by zostac z pilowana, a po za tym paznokiec ktory bylo widac pod tipsem zaczol robic sie mocno czerwony.
Spilowala mi je lekko nadala dobry ksztalt (starala sie jak mogla by to jakos naprawic) pomalowala 3 warstwami lakieru i nalozyla super wzorki by pozakrywac to co tam mam.
Stracilam 50zl i nadal mam to cos na rekach.
Teraz prze miesiac codziennie musze dwa razy dziennie uzywac odzywek by zregenerowac troszke dlonie, po kolejnym miesiacu mam przyjsc i wtedy zadecyduje czy mi je zdejmie (za kolejne 50zl) po zdjeciu zobaczy jak wyglada paznokiec pod spodem i powie ile musze czekac by zalozyc nowe (kolejny wydatek)
Chcialam zaoszczedzic i zaplacic za tipsy 30zl a tu wydam dwa razy wiecej niz jak bym zrobila w renomowanym salonie.
Dlatego dziewczyny uwzajcie.
Jesli ktoras wlasnie chce podjac decyzje o zrobienie tipsow u tej pani - napisz podam ci namiar na ta zla ktora to mi zniszczyla paznokcie abys mogla nie popelnic takiego bledu jak ja...

Owa tipserka przyjmuje w swarzedzu kolo poznania i zajmuje ierwsze miejsce na czarnej liscie...
namiastka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 10:53   #2
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Czrna lista tipserek

a ja dokładam do tej listy pania z Nowego Sącza, robi w gabinecie na ulicy Lwowskiej, zaraz za mostem (tam również jest solarium i fryzjer)...tragedia!!
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 11:29   #3
Evil_Queen
Raczkowanie
 
Avatar Evil_Queen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 297
Dot.: Czrna lista tipserek

Szczerze wspolczuje...
__________________


'just trying to stay positive.'


.
Evil_Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 13:42   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czrna lista tipserek

Jeżli na paznokietkach jest totalna maskakra zasze mozna zdjąc żel, czy akryl i pozostawiać na paznokci cieniuteńka warstewkę- nie ma konieczności spiłowywania do zywego paznokcia! Nigdy!
Dwa, żeby usunąć żel ze skórek tez nie trzeba ich spiłowywac, bo usuwamy zel ze skóry, a nie sama skórkę!
Owszem wymaga to wielkie wprawy i delikatności- nasza klientka juz sie wycierpiała u tipsiary, ale da sie! I zajmuje to duuużo więcej czasu.....

Miewam takie przypadki co pewnien czas- przychodzą dziewczyny z zelem/akrylem na skórkach, czesto żel jest niedoutwardzony, z wielka ilością zapowietrzeń itp. Miałam dziewczynę, u której była dziura w paznokciu po "spiłowywaniu" progu tipsa, kolejna z powodu braku krzywej C dzień po wizycie u tipsiary złamała naturalny paznokcieć wraz z akrylem do krwi (żeby było smieszniej ta dziewczyna nadal chodzi do owej tipsiary, a do mnie tylko na naprawy). Kolejnej Pani stylistka prowadząca salon" hodowała grzybice przez 1/2 roku. Gdyby nie to, ze tamta nie miała terminów i kobieta trafiła do mnie, nadal miałaby to paznokciem, bo "stylistka" o tym wiedziała i nie przejmowała się. Gdy ja po dłuuugich pertraktacjach z klientką usunęłam akryl na stolik wylała mi się żółtawo-biała maź.... Na szczęscie pracuje w rękawiczkach!
Naoglądałam sie takich maskr.

Pseud tipserek nie brakuje. a dziewczyny zamiast zastanowic sie czemu ta usluga jest tak podejrzanie tania oddaja swoje łapki w ich rece i masakra gotowa!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 14:17   #5
namiastka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czrna lista tipserek

Wlasnie problemem w zdjeciu tych owych super tipsow bylo to ze mialam od pilowania pseudo tipserki same rany na skorkach gdy pani a allesandro chciala spilowac mi to po delikatnym chwyceniu palca zaczynala mi leciec krew ale spilowala delikatnie nadmiar zelu az do sztucznego pazura i czekam az sie zagoja ranki bysmy mogly dzialac dalej.

Takie pseudo tipserki powinny sie zastanowic bo moga bardzo zaszkodzic swoim klientka
namiastka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 14:30   #6
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Czrna lista tipserek

Mysle, ze kazdej z Nas zdarzylo sie poprawiac paznokcie zrobione przez niewykwalifikowana stylistke. Do mnie raz przyszla pani z 5cio milimetrowa warstwa zelu na paznokciach, bo jej stylistce nie chcialo sie go porzadnie wypilowac i za kazdym razem po prostu dolewala zelu przez co paznokcie staly sie grubasne. Do tego lopaty. Ponad godzine zajelo mi spilowywanie tego paskudztwa z jej pazurkow. Po skonczeniu klientka nie mogla uwierzyc jak lekkie sa jej palce!!!
Wiele razy tez przychodzily do mnie babki z przedluzonymi pazurkami, a pod spodem onycholiza. Odchodzilo im ponad pol plytki. Mimo tego szanowne panie tipserki nakladaly zelik, a co, przynajmniej zakryja tego brzydkiego paznokcia. Niektorym wdala sie infekcja.

Jest wiele takich przykladow. Niestety klientki czasem same sa tego winne, bo chca zaoszczedzic. Ida do jakies pseudo stylistki, placa 30 - 50 zlotych, a potem wydaja dwa razy tyle na poprawki, albo co gorsza leki.

Albertyna przerazilas mnie ta wypowiedzia o zoltawo - bialej mazi... Moze to byla ropa, ktora sie nazbierala w wyniku stanu zapalnego? Ja bym ta partaczke pozwala za zakarzenie!!! Naraza przeciez zdrowie kazdej innej klientki!
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 14:49   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czrna lista tipserek

Tak, Kiniu, tez podejrzewam, że to była ropa, choć mogło to byc cos innego.... Gorzej, że tam juz nie było paznokcia- owa maź była pod warstwą akrylu. Babeczka straciła ok połowy naturalnego paznokcia.
A co do partaczki, to chyba nawet została pozwana- klientka była prawniczką.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-19, 15:06   #8
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Czrna lista tipserek

No i bardzo dobrze, ze zostala pozwana!!!
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:17   #9
namiastka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: Czrna lista tipserek

Wczoraj byłam u tej szalonej tipserki...
Okazalo sie ze dziewczyna nie miala nawet certyfikatu poslugiwala sie sfalszowanym.
Pokazalam co zrobila mi z paznokciami i powiedzialam zeby mi to zdjela (chcialam tylko zobaczyc reakcje bo za zadne skarby nie dala bym juz tej dziewczynie dotkanac moich paznokci) a ona odpowiedziala ze takim czyms sie nie zajmuje ale dala mi buteleczke actonu i kazala zamoczyc na 10 min w tym a pazurki powinny same odejsc....taaaaaaa tylko razem z moimi naturalnymi...MASAKRA

Wiem ze cierpie przez sama siebie bo chcialam zaoszczedzic pare zlotych ale mam nadzieje ze ten koszmar niedlugo sie skonczy



Jeden sam sie ułamał odpadł cały i pokruszył sie w maleńkie części jak szklo hihih czyli zostalo mi jeszcze 9 ale one trzymaja sie mocno
namiastka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 17:14   #10
marta_ograbek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Czrna lista tipserek

.....

Edytowane przez marta_ograbek
Czas edycji: 2011-04-26 o 09:32
marta_ograbek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 19:23   #11
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: Czrna lista tipserek

pilnikem matowi się rownież płytke o gradacji 180! nie koniecznie trzeba to robic blokiem
płytke Ci przepiłowała!!co za...:|... ale paznokcie wróca do normalnego stanu, muszą odrosnąć
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 12:19   #12
Princessina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: archiwalna
Wiadomości: 76
Dot.: Czrna lista tipserek

oj.... u nas w miescie przynajnmiej w salonach nie robią takich paskudztw!!!
Princessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 15:50   #13
namiastka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czrna lista tipserek

I to był wlasnie moj blad chcialam zaoszczedzic na tipsach i poszlam do zwyklej dziewczyny ktora oglaszala sie na internecie.
Wiecej tego bledu nie popelnie
namiastka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:39   #14
Princessina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: archiwalna
Wiadomości: 76
Dot.: Czrna lista tipserek

no wlasnie chodzi o to ze duzo ludzi lapie sie na cene - robi pazury za 30zł na odpieprz.... a i tak na tym zarabia bo ma takie produkty ze... lepiej nawet nie myslec co to jest :/ lepiej zawsze isc do salonu albo do dziewczyny ktora robi paznokcie wielu osobom i sa ok....
Princessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:06   #15
namiastka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czrna lista tipserek

Hmmm...droga pani tipserka zalozyla blog i umiescila na nim fotki pazurkow przez nia zrobione Nie wiem czy tylko ja jestem przewrazliwiona czy faktycznie tak to widac ale ogladnijcie fotki na tym blogu ( http://tanie-tipsiki-zelowe.blog.onet.pl/ ) i powiedzcie swoim fachowym okiem co sadzicie!!

Ja golym okiem widze ze nie tylko mi schrzanila pazurki ale na tych fotkach choc sa kiepskiej jakosci widac golym okiem roznice gdzie konczy sie sztuczny paznokiec a gdzie zaczyna zel....
namiastka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:17   #16
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Czrna lista tipserek

jejku,jak mozna takie cos pokazyac.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:09   #17
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Czrna lista tipserek

Cytat:
Napisane przez namiastka66 Pokaż wiadomość
Hmmm...droga pani tipserka zalozyla blog(...) ogladnijcie fotki na tym blogu ( http://tanie-tipsiki-zelowe.blog.onet.pl/ ) i powiedzcie swoim fachowym okiem co sadzicie!!
Jestem w ciężkim szoku!!!! Właśnie weszłam sobie na ten sławetny blog, a tam ni mniej, ni więcej tylko "reklama" usług pani tipso-masakrerki o treści:

"CENA JEST NIEWIELKA, GDYZ WYKONUJE ZALOZENIE TIPSOW W DOMU ORAZ NIE POSIADAM CERTYFIKATU.
ZAKLADAM TIPSY, PONIEWAZ WYBIERAM SIE NA STUDIA KOSMETOLOGICZNE A NAKLADANIE ORAZ OZDABIANIE PAZURKOW JEST MOJA PASJĄ ) (TIPSY ZAKLADAM OD ROKU)."


Oczyma duszy już widzę analogiczną reklamę np.:


Chirurg plastyk amator poleca powiększenie piersi po promocyjnej cenie. Cena jest niska ponieważ nie mam dokończonych studiów medycznych. Właściwie to studiowałem tylko rok. A tak naprawdę to skończyłem szkołę plastyczną, ale zawsze chciałem być lekarzem i kocham kobiece biusty...


albo


Wybielanie zębów w atrakcyjnej cenie. Stosuję preparaty bardzo dobrej firmy DOMESTOS. U mnie najtaniej, bo nie jestem prawdziwym dentystą, ale zęby to moja pasja i być może kiedyś nawet skończę jakieś studia w tym kierunku.



Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:40   #18
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 23 723
Dot.: Czrna lista tipserek

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Jestem w ciężkim szoku!!!! Właśnie weszłam sobie na ten sławetny blog, a tam ni mniej, ni więcej tylko "reklama" usług pani tipso-masakrerki o treści:

"CENA JEST NIEWIELKA, GDYZ WYKONUJE ZALOZENIE TIPSOW W DOMU ORAZ NIE POSIADAM CERTYFIKATU.
ZAKLADAM TIPSY, PONIEWAZ WYBIERAM SIE NA STUDIA KOSMETOLOGICZNE A NAKLADANIE ORAZ OZDABIANIE PAZURKOW JEST MOJA PASJĄ ) (TIPSY ZAKLADAM OD ROKU)."


Oczyma duszy już widzę analogiczną reklamę np.:


Chirurg plastyk amator poleca powiększenie piersi po promocyjnej cenie. Cena jest niska ponieważ nie mam dokończonych studiów medycznych. Właściwie to studiowałem tylko rok. A tak naprawdę to skończyłem szkołę plastyczną, ale zawsze chciałem być lekarzem i kocham kobiece biusty...


albo


Wybielanie zębów w atrakcyjnej cenie. Stosuję preparaty bardzo dobrej firmy DOMESTOS. U mnie najtaniej, bo nie jestem prawdziwym dentystą, ale zęby to moja pasja i być może kiedyś nawet skończę jakieś studia w tym kierunku.



pracujesz moze w reklamie?
d76b7b62abc76003533437ba9b2c050aff719167_6124288bc3b3b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 22:32   #19
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Czrna lista tipserek

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Jestem w ciężkim szoku!!!! Właśnie weszłam sobie na ten sławetny blog, a tam ni mniej, ni więcej tylko "reklama" usług pani tipso-masakrerki o treści:

"CENA JEST NIEWIELKA, GDYZ WYKONUJE ZALOZENIE TIPSOW W DOMU ORAZ NIE POSIADAM CERTYFIKATU.
ZAKLADAM TIPSY, PONIEWAZ WYBIERAM SIE NA STUDIA KOSMETOLOGICZNE A NAKLADANIE ORAZ OZDABIANIE PAZURKOW JEST MOJA PASJĄ ) (TIPSY ZAKLADAM OD ROKU)."


Oczyma duszy już widzę analogiczną reklamę np.:


Chirurg plastyk amator poleca powiększenie piersi po promocyjnej cenie. Cena jest niska ponieważ nie mam dokończonych studiów medycznych. Właściwie to studiowałem tylko rok. A tak naprawdę to skończyłem szkołę plastyczną, ale zawsze chciałem być lekarzem i kocham kobiece biusty...


albo


Wybielanie zębów w atrakcyjnej cenie. Stosuję preparaty bardzo dobrej firmy DOMESTOS. U mnie najtaniej, bo nie jestem prawdziwym dentystą, ale zęby to moja pasja i być może kiedyś nawet skończę jakieś studia w tym kierunku.



O Boziuniu...
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 23:33   #20
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: Czrna lista tipserek

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Jestem w ciężkim szoku!!!! Właśnie weszłam sobie na ten sławetny blog, a tam ni mniej, ni więcej tylko "reklama" usług pani tipso-masakrerki o treści:

"CENA JEST NIEWIELKA, GDYZ WYKONUJE ZALOZENIE TIPSOW W DOMU ORAZ NIE POSIADAM CERTYFIKATU.
ZAKLADAM TIPSY, PONIEWAZ WYBIERAM SIE NA STUDIA KOSMETOLOGICZNE A NAKLADANIE ORAZ OZDABIANIE PAZURKOW JEST MOJA PASJĄ ) (TIPSY ZAKLADAM OD ROKU)."


Oczyma duszy już widzę analogiczną reklamę np.:


Chirurg plastyk amator poleca powiększenie piersi po promocyjnej cenie. Cena jest niska ponieważ nie mam dokończonych studiów medycznych. Właściwie to studiowałem tylko rok. A tak naprawdę to skończyłem szkołę plastyczną, ale zawsze chciałem być lekarzem i kocham kobiece biusty...


albo


Wybielanie zębów w atrakcyjnej cenie. Stosuję preparaty bardzo dobrej firmy DOMESTOS. U mnie najtaniej, bo nie jestem prawdziwym dentystą, ale zęby to moja pasja i być może kiedyś nawet skończę jakieś studia w tym kierunku.



O mały włos, a dywan byłby obsikany
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 06:22   #21
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Czarna lista tipserek

Hihi, na nowy biust się nie zdecyduję, bo Bozia obdarzyła mnie pokaźnym, ale na to wybielnie chyba tak, bo po co mam przepłacać, a do wybielania to tylko domestos, bo ma prawie taki sam skład, jak inne specyfiki do wybielania
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 08:48   #22
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Czarna lista tipserek

hahaah nic dodać,nic ując - poprostu wybrać sie na tipsiki. No...ewentualnie wybielanie zębów hahaha.Uśmialam sie dziewczyny.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 18:25   #23
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Czrna lista tipserek

[1=d76b7b62abc76003533437b a9b2c050aff719167_6124288 bc3b3b;9607585] pracujesz moze w reklamie?[/quote]
Nie, ale chciałabym
Myślę, że to moje powołanie, tylko żadna szanująca się agencja reklamowe jeszcze mnie nie odkryła
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:19   #24
Blanka235
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 129
Dot.: Czarna lista tipserek

a ja od razu wiem ze dziewczyna ne ie co robi i nie podchodzi do tego powaznie po tekscie : Robie Tipsy

po tym juz wiem ze nir mam do czynienia ze stylistka paznokci
Blanka235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 21:09   #25
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Unhappy Dot.: Czrna lista tipserek

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Gdy ja po dłuuugich pertraktacjach z klientką usunęłam akryl na stolik wylała mi się żółtawo-biała maź.... Na szczęscie pracuje w rękawiczkach!
Naoglądałam sie takich maskr.
WoW...

... praca stylistki jest jednak niebezpieczna

Podziwiam Cię Albertyna, ja bym chyba zemdlała
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 21:53   #26
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Czrna lista tipserek

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Nie, ale chciałabym
Myślę, że to moje powołanie, tylko żadna szanująca się agencja reklamowe jeszcze mnie nie odkryła

tylko przypadkiem nie koncz zadnej szkoly, bo jak widzisz - bez jest lepiej
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 23:36   #27
cakuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53
Dot.: Czarna lista tipserek

A mi się ten blog podoba, zdjęcia fachowo wykonane, a paznokcie na fotce nr6 pięknie się komponują z kapciem w tle
cakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 16:27   #28
marzena82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Czrna lista tipserek

zabiłyście mnie tymi tekstami
jesteście najlepsze
marzena82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 00:24   #29
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Czarna lista tipserek

Cytat:
Napisane przez cakuz Pokaż wiadomość
A mi się ten blog podoba, zdjęcia fachowo wykonane, a paznokcie na fotce nr6 pięknie się komponują z kapciem w tle
Hahahaa faktycznie - kapeć wymiata.Że też wcześniej nie zauważylam tej wspanialej kompozycji.Pomysł na tło wręcz idealny.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 21:43   #30
jonia1
Przyczajenie
 
Avatar jonia1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14
Dot.: Czarna lista tipserek

Też weszłam na ten blog Sama również nie mam certyfikatu a paznokcie wykonuje tylko sobie i nie mogłabym na coś takiego patrzeć. To jakaś masakra. Żele nosiłam wcześniej przez 2 lata robione u profesjonalistek i za coś takiego bym nie zapłaciła.
jonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.