JAKIE ZŁUSZCZANIE? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-09, 17:23   #1
juliette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1

JAKIE ZŁUSZCZANIE?


CHCIAŁABYM JESZCZE W WAKACJE ZROBIĆ JAKIŚ GŁĘBSZY PILING, PO KTÓRYM PO JEDNORAZOWYM ZABIEGU CHCIAŁABYM WIDZIEĆ ZNACZNĄ POPRAWE. DO SZKOŁY CHCIAŁABYM PÓJŚĆ Z ŁADNĄ CERĄ. MAM NA TWARZY PROBLEMY TRĄDZIKOWE I DROBNE PRZEBARWIENIA PO NICH NA POLICZKACH. JAKI PILING BYŁBY NAJLEPSZY DO WYKONANIA JEDNORAZOWO, W WAKACJE, Z DOBRYMI REZULTATAMI? ZASTANAWIAM SIĘ NAD NEODERMĄ ALE NIE WIEM CZY WYSTARCZY JEDEN ZABIEG A ZŁUSZCANIE TĄ METODĄ NIE JEST NAJTAŃSZE. CZY TAKI PILING ZAHAMUJE TROCHĘ WYDZIELANIE SEBUM? PROSZĘ O RADĘ I KILKA CENNYCH WSKAZÓWEK
juliette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 21:42   #2
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Re: JAKIE ZŁUSZCZANIE?

"jeszcze w wakacje"- jeśli już koniecznie w wakacje, to pamiętaj, że skóra po takim głębokim peelingu na pewno będzie bardzo wrażliwa i jeśli jej dostatecznie nie zabezpieczysz przed słońcem-przebarwień będzie jeszcze więcej i zdaje się jeszcze trudniejsze do usunięcia.
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 09:38   #3
Bejbuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6
Re: JAKIE ZŁUSZCZANIE?

wątpię czy jakiś dobry zakład kosmetyczny podejmie się głębokiego złuszczania latem, ponieważ zabiegi złuszczania wykonuje się wczesną jesienią lub wczesną wiosna.Skóra po złuszczaniu jest bardzo wrażliwa, nie można wystawiać jej na działanie promieni słonecznych,więc musiałabyś siedzieć w domu,nie wykonuje się tego zimą ze względu na mrozy i niską temperaturę,więc najlepiej poczekaj z zabiegiem conajmniej do końca września.pozdrawiam!
Bejbuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 10:01   #4
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: JAKIE ZŁUSZCZANIE?

Osobiście doradzałabym zabieg u dermatologa, a nie w najlepszym nawet gabinecie kosmetycznym, i to wyłącznie w przypadku gdy zmiany potrądzikowe są naprawdę widoczne. Dermatolog nie wykona ponadto zabiegu, jeśli oprócz zmian masz na twarzy "świeże" wykwity tradzikowe ani wtedy, gdy masz problem z naczynkami. Ja zrobilam sobie peeling dwa lata temu, w marcu, czyli zgodnie z przykazaniem - wczesną wiosną, i żałuję. Skóra się co prawda wygładziła, blizny zniknęły, ale nabawiłam się skłonności do przebarwień, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Przebarwienia są w różnych miejscach, głównie nad górną wargą i niedaleko oczu. Przez całe wakacje muszę stosowac bloker minimum 60 (całe szczęście, że korzystniej wyglądam z nieopaloną buzią). Podsumowując - według mnie, peeling w sierpniu, wrześniu jest wykluczony. O wykonaniu go w ogóle koniecznie powinien wypowiedzieć się lekarz. Pozdrawiam
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.