Pomoc dla moich włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-02, 20:52   #1
Taira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 84

Pomoc dla moich włosów


Ehh ... No wiec sprawa wyglada mniej wiecej tak.Mam starsznie suche (wrecz sianowate na koncówkach) włosy.Gdy np pada deszcz lub ogolnie jest wilgoc w powietrzu to z moich wlosków robia sie niesforne loczki jest to dla mnie udreka bo chcialabym miec zawsze proste wloski,ale do tego uzywac musze prostownicy ktora bardzo znisczyla moje wlosy ;( Blagam pomozcie mi !!!!Stosowalam ten szampon Elseve wlasnie do wlosów suchych jak siano ale nie pomoglo .Obecnie stosuje Sunsilk ten fioletowy i jest troszke lepiej ale nawet po wysuszeniu glowki zamiast wlosów mam szope a rano prostownica idzie w ruch i tak prawie codziennie Chce miec wlosy proste na codzien (bez uzywania prostownicy) i zeby sie tak nie skrecaly przy wilgoci ;(;( Bede wdzieczna za pomoc
Taira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 09:44   #2
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: Pomoc dla moich włosów

ciezka sprawa,a ja bym sie nie obrazila jakby mi sie pokrecily bo wygladaly by na gestsze
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 10:26   #3
cynamonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 52
GG do cynamonka
Re: Pomoc dla moich włosów

Istnieje zabieg prostowania wlosow, przeciwienstwo trwalej. Tylko nie wiem czy wykonuje sie go w Polsce. Ale pewnie tak.
cynamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 10:46   #4
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: Pomoc dla moich włosów

czesc,
tak wykonuja taki zabieg w polsce, czytalam z rok temu w Claudii. tylko trzeba to powtarzac co pary tygodni jak sie ma mocne loki. nie pamietam ile kosztuje (ponad 100zl), ale jak pójdziesz do jakiejs dobrej fryzierki to ona napewno bedzie mogla Ci powiedziec. spróbój tez ta maseczke, bo jak nawilzysz wlosy to nie beda takim sianem.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4814
sa tez prostownice do wlosów któje je nie niszcza,
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1084540619
a moze musisz podciac koncówki? chociaz ze 2-3 cm?

zycze ci powodzenia, tinkerbell
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 14:26   #5
Taira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 84
Re: Pomoc dla moich włosów

Chce zapuscic włoski a jak bede ciagle podcinac to co mi uroslo to nigdy nie beda dlugie .... Nie wiem bede probowac wszystkiego co wyszlo i co poprawiloby moje wloski,dziekuje wam za pomoc
Taira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-03, 16:30   #6
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Pomoc dla moich włosów

Nie ma wyjscia, jesli wlosy sa tak zniszszone. Naprawde: piekne wlosy to zdrowe wlosy, trzeba podciac. Nie ma tez cudow - zaden kosmetyk nie wyprostuje idealnie wlosow. Ten zabieg o ktorym pisza dziewczyny to zdaje sie X-Tenso L'Oreala. Na zachodzie jest jakas inna metoda prostowania wlosow na stale, ale jeszcze jej w Polsce nie ma. Odstaw narazie prostownice i kuruj wlosy mocnymi maskami.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.