Niezatykający podkład do cery mieszanej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-16, 18:11   #1
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205

Niezatykający podkład do cery mieszanej


Kochane Wizażanki!
Proszę Was o pomoc, chodzi mi o wybranie jakiegoś dobrego podkładu do cery mieszanej, takiego, żeby ładnie krył a jednocześnie nie powodował pojawienia się na buzi różnych "niespodzianek". Wiem, wiem powinnam poczytać KW, zrobiłam to już wiele razy, jednak sama nie wiem, dlatego proszę Was o pomoc bardziej bezpośredni sposób Bardzo dziękuję z góry za pomoc
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 18:55   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: podkład

A jak duże ma być to krycie i jaki zakres cenowy Cię interesuje?
Może w tym wątku znajdziesz coś co Cię zaciekawi - http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1094748059 .
Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 19:20   #3
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Re: podkład

Anahstasio, bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Szczerze mówiąc zastanawiałam się ,po opiniach na KW, nad zakupieniem podkładu Perfectly Real Make Up. W końcu jednak kupiłam podkład IsaDory, z którego jestem w miarę zadowolona. Jeśli chodzi o krycie to potrzebuję czegoś, co wygładzi pewne nierówności, które pojawiają się od czasu do czasu ... i nie będzie dawł efektu maski. Powiedz, Anahstasio, czy ten będzie dla mnie dobry?
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 19:27   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: podkład

Perfectly Real Make Up ma bardzo fajną kremową konsystencję - świetnie się go rozprowadza, nie tworzy smug i po kilku sekundach wtapia się w skórę stając się praktycznie niewidocznym. Dzięki tej konsystencji bardzo dobrze kryje, aczkolwiek nie jest jakoś specjalnie ciężki. Kluczem do zadowolenia z tego podkładu jest dobór idealnego odcienia. Mi się udało i dlatego mnie zauroczył Natomiast moja znajoma wybrała o ton za ciemny i zamiast naturalnego efektu miała maskę.
Generalnie skóra dobrze pod nim oddycha, nie jest komodogenny. I jest raczej wytrzymały - bez poprawek, przypudrowany, wytrzymuje 10-12h.
Przy czym... zawiera on rozświetlające drobinki, szczególnie widoczne w sztucznym świetle i pod słońce. Dlatego jeśli jesteś zwolenniczką matu absolutnego możesz nie być z niego zadowolona. Jeśli masz gdzieś blisko Sephore to radzę Ci wybrać się po próbkę - podkład jest naprawdę wart wypróbowania
Pozdrawiam cieplutko
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 20:04   #5
Czarna_Ines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 205
Re: podkład

Hmm... kolejny raz poczytałam opinie na KW, są w większości pozytywne, więc chyba się skuszę... Oby tylko udało mi się dobrać odpowiedni odcień, mam nadzieje, że będę równie zadowolona jak Ty w końcu pozdrawiam Cię cieplutko
Czarna_Ines jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 20:42   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: podkład

Również mam nadzieję, że Ci przypadnie do gustu Jak już go nabędziesz i przetestujesz to zdaj relację jak Ci się podoba
Pozdrawiam ciepło
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.