Problem w "tych"sprawach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 18:59   #1
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325

Problem w "tych"sprawach


Witam Wizażanki i proszę o pomoc.Sprawa pewnie wyda się Wam dziecinna,a temat taki oklepany-ale trudno.Mam nadzieję,że nie będę tu czytała jakiś nieprzyjemnych treści.

Otóż,po wielu historiach z chłopakami-nabrałam do nich dystansu.Stałam się nieufna,nieśmiała,bo zawsze się angażowałam, a potem spotykał mnie zawód. A teraz...znowu jestem zauroczona.Ale sama nie wypatrzyłam go,po prostu parokrotnie poczułam na sobie jego wzrok i jakoś tak zaczęłam zwracać na niego większą uwagę.Problem w tym,że nie wiem co dalej robić.Zawsze to ja wykonywałam jakiś ruch,ale teraz zdecydowałam,że poczekam,bo znowu nabiore zbędnych nadzieji.Nie wiem o nim nic.Nie mamy wspólnych znajomych.A spotkałam go w ... kościele No i tak przelotnie na ulicy.Na początku nie zwracałam na niego uwagi,ale z czasem zorientowałam się,że on m się chyba przygląda.Chciałam go jakoś zachęcić,tzn uśmiechnąć się,ale ON zawsze taki nerwowy,speszony:albo jak jak go "przyłapie" to spuszcza wzrok,albo patrzy tak kątem oka...
Dziś np, speclajnie snatęłam w kościele() obok niego.I mimo to,że jego znajomi w połowie mszy się zwinęli-on został.Wreszcie nikt mi go nie zasłaniał i pare razy natrafiłam na jego wzrok.Potem jak wychodziliśmy to zatrzymałam sie i rozmawiałam z koleżanką,on też w okolicy stanął z kolegą.A potem jego kumpel odwrócił się,spojrzał na mnie z taki uśmiechem...
Hm,a może wyolbrzymiam.Mo ze to nic takiego.
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:24   #2
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
Hm,a może wyolbrzymiam.Mo ze to nic takiego.
A może coś się kroi ? Uśmiechnij się promiennie i duuużo cierpliwości
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 21:41   #3
*Vanilla*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z mojego różowego królestwa ;)
Wiadomości: 608
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Może jest faktycznie Tobą zainteresowany, te spojrzenia i wogóle, pewnie mu się spodobałaś Może jest nieśmiały...Jeżeli Ci się podoba powinnaś to odwzajemnić, też się na niego patrz i uśmiechaj
__________________
Masz szczęście- jesteś człowiekiem.
Róża jest piękna, ale nie wie dlaczego i dla kogo jest piękna.
Michel Quoist
*Vanilla* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:00   #4
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Wiesz co, opowiem ci swoja przygode. Siedzialam z kolezanka przy piwie w barze, a obok siedzialo dwoch chlopakow. Nie zwracalam na nich wogole uwagi, dopoki nie zauwazylam ze jeden z nich co chwile sie odwraca i przyglada mi sie. A jak nasze spojrzenia sie spotykaly, to odwracal wzrok. Ja rowniez odwracalam bo z natury jestem bardzo niesmiala. W koncu, kiedy zaczal sie lekko do mnie usmiechac, pomyslalam sobie "kurcze! przeciez raz sie zyje!" i z najszczerszym usmiechem jaki posiadam kiwnelam do niego glowa tak jakbym chciala spytac "co?". Chlopak odwzajemnil moje "pytajace spojrzenie" i nie minely 3 minuty, jak spytal czy moga sie z kolega dosiasc. Okazal sie bardzo fajnym chlopakiem i nie zaluje ze zdobylam sie pierwsza zrobic jakis krok, bo kontakt utrzymujemy do dzisiaj.

Wniosek z tego taki, ze naprawde niewazne jest kto zrobi pierwszy krok. Nic nie tracisz! Jesli mu sie podobasz, to on napewno zrobi nastepny, a jesli mu sie nie podobasz to nie zrobi nic, a ty nie stracisz ani nie zyskasz niczego.

Troche wiecej smialosci, powodzenia!
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:02   #5
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Też myślałam o promiennym uśmiechu ,ale on tak rzuca te spojrzenia i nie daje mi okazji,żeby przytrzymać...Również odniosłam wrażenie,że jakiś taki nieśmiały jest.Zawsze taki speszony.Dziś przechodził obok mnie, to się gapiłam perfidnie -a on tak zerknął delikatnie kątem oka i się szybko odwrócił....
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:25   #6
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Problem w "tych"sprawach

To ja ci proponuje uspokoic sie na jakis czas i choc przez jeden dzien go olewac, wogole nie spogladac w jego strone. Wtedy moze znow zacznie smielej sie tobie przygladac, a wtedy idz na calosc, czyli pokaz najpiekniejszy usmiech jaki posiadasz i najwiecej wdzieku ile uda ci sie wydobyc.

No jesli ta "przerwa" nie podziala i nadal bedzie rzucal takie ulamkowo-sekundowe spojrzenia, to albo jest faktycznie baaaardzo niesmialy, albo zastanawia sie "dlaczego ona sie tak na mnie gapi"...
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 13:42   #7
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Ja go widze niestety niezby często-raz na tydzień. I nie wiem jak się zachować.Zerkać co jakiś czas,czy nie zwracać uwagi?
Wczoraj odwróciłam się kilka razy,ale czułam jego wzrok na sobie.On kręcił tą głową-niby sie odwracał i gapił w okno,a potem na mnie i znowu w dół.
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 14:40   #8
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Problem w "tych"sprawach

a jak nauczyciel zerkał na Ciebie w szkole, albo jak sąsiad patrzy na Ciebie mówiąc Ci 'dzień dobry', to też szukasz w tym przejawu uwielbienia/zainteresowania?
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:06   #9
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Dot.: Problem w "tych"sprawach

mal_a_gosia ja jednak mysle, ze jesli obcy chlopak spoglada na bibiane za kazdym razem kiedy sie widza, to napewno jest to objaw jakiegos zainteresowania nia, tylko pytanie: jakiego? Albo mu sie podoba, albo zastanawia sie czy moze on podoba sie jej gdyz zauwazyl jej spojrzenia. Myslisz ze bedac dajmy na to w kosciele, zerka w ten sposob na kazda przebywajaca tam dziewczyne? Nie sadze... Cos w tym musi byc! I jeszcze na dodatek ten jego kolega ktory sie odwrocil i usmiechnal do bibiany. Albo tamten powiedzial mu ze fajna laska, albo ze sie na niego gapi a ten usmiech byl ironiczny. Faceci sa bardzo prosciw konstrukcji wbrew pozorom... Nie ma sie co doszukiwac glebi w ich zachowaniach.
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:19   #10
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Jeśli chodzi o spojrzenia facetów...ostatnio taki jeden się na mnie gapił,przez dobre kilka mies-i potrafił mówić do mojej koleżanki,a patrzeć na mnie...Nie wymyślam,nie wydawało mi się-mówiły mi to moje koleżanki...gapił się i jakoś nie zrobił dalszego kroku...Faceci są DZIWNI,w 99przypadkach na 100nic z tego nie będzie...
Ale Bibiano,może Twój przypadek to ten 100,czego życzęuśmiechaj się do niego,lekko i delikatnie,jeden dzień udawaj,że go nie widzisz...może coś zadziała
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:23   #11
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Ah,dziękuje
Pewnie za bardzo się przejmuje zwykłymi spojrzeniami.:rolle yes:
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 17:40   #12
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Przyznaję bez bicia,że mam skłonność do nadinterpretacji pewnych spojrzeń,sytuacji...ale zdaję sobie z tego sprawę i walczę z tymA często zdarza mi się,że ktoś ma mnie patrzy bardzo intensywnie...i na tym poprzestaje,więc już powoli przstaję się tym przejmować...jesl;i mężczyzna nie potrafi wyjść poza spojrzenia,to albo jest zbyt leniwy(i chce,żeby kobieta zrobiła za niego resztę),albo chce tylko popatrzeć na ładną dziewczynęco i tak mnie denerwuje,bo coż mi po spojrzeniach?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:22   #13
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Masz rację. U mnie pewnie też zakończy się tylko na spojrzeniach
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:00   #14
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Problem w "tych"sprawach

zagadaj do niego to sie dowiesz
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:50   #15
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Problem w "tych"sprawach

E,to nie jest takie proste.Nie znam go praktycznie.
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:56   #16
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Bibiana, po prostu do niego zagadaj, to nic nie kosztuje tak naprawde, a inaczej moze w ogole do niczego nie dojsc...

Oczywiscie, staraj sie wybrac wlasciwy moment.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:10   #17
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Jej,ale to trudne.Bo ja nie wiem o nim nic,i widziałam go może 5 razy....i to głównie w kościele. I jakoś tak...nie mam sensownego tematu by porozmawiać.
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 10:03   #18
Kam_cioch
Raczkowanie
 
Avatar Kam_cioch
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 167
Talking Dot.: Problem w "tych"sprawach

Przede wszystkim uśmiech no i musisz cos zagadać do niego bo z tego copiszesz to on jest zainteresowany ale bardzo nieśmiały.
Podejdź do niego uśmiechnij się powiedz cześć i zacznij romowę od tego że widziałaś go juz kilka razy w kościele i zwrócił na niego uwagę... itd dalej się samo nawinie
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed nieznanym wykluczył cię z gry!
Kam_cioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 14:12   #19
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Ok, więc czekam do niedzieli.
Dziękuje za rady
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 14:58   #20
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
Masz rację. U mnie pewnie też zakończy się tylko na spojrzeniach

Bibianka jeżeli on Ci sie podoba... to wlec na niego! Ja nie zartuje, idz sobie udajac ze go nie widzisz i nagle bach!!! zobaczysz wtedy jego reakcje: jezeli sie skrzywi zdziwiony Twoją osobą to znaczy, że nie za bardzo mu sie to podoba, a jeżeli się uśmiechnie/złapie Cie troskliwe itp... to znaczy, ze...
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 15:15   #21
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Problem w "tych"sprawach

Gadzinko.Już raz tak próbowałam tzn udawałam,że go nie widze,a potem nagle się popatrzyłam na niego- on się wpatrywał,a jak tylko zobaczył,że to zauważyłam to udawał,że jednak nie zwracał uwagi.I poszedł tak dumny i sie nawet nie odwrócił.W ogole, on sie patrzy jak jak ja tego nie widze,
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.