zabieg oczyszczania twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 08:03   #1
frida69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 132

zabieg oczyszczania twarzy


co daje zabieg oczyszczania twarzy w salonie kosmetycznym??? co chwile mi wychodza na twarzy takie male krosteczki czy to by mi cos pomoglo??? i ile taki zabieg kosztuje???
frida69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 08:08   #2
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Ja za zabieg płaciłam 40 zł. Moją największą zmora są wągry na nosie. Przez dwa tygodnie po zabiegu moja twarz, a zwłaszcza nos, była idelanie gładka, ale później problem powrócił. Moja siostra była w idyntycznej sytuacji. Teraz wiem, że nie zafunduje już sobie więcej tego zabiegu. Szkoda kasy.
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 09:50   #3
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

u mnie kosztuje 90 zl
jesli ma cos dac to trzeba to robic regularnie
ja chodze co miesiac mniej wiecej,od 2 lat i systematycznie cera mi sie poprawia,teraz pani doprowadzila ja juz do takiego stanu ze zaczynamy zluszczanie zeby pozbyc sie pozostalych przebarwien
ja szczerze nie wyobrazam sobie przy mojej skorze tylko domowej pielegnacji,nie wydaje mi sie zeby jakakolwiek "maseczka oczyszczajaca"itp dokladnie mi to swinstwo 'powyciagala"
pzdr
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:06   #4
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Ten zabieg oczyszcza twarz z kazdego wyprysku, krostki itd. JA po takim zabiegu mam gladka cere, ale fakt ze trzeba to robic dosc regularnie. Ale mozesz isc raz na jakis czas do kosmetyczki, a pozniej robic to w domu. Ja zaparzam wode z jakimis ziolami, i 15 min. paruje (mam glowe w garczku przykryta) . Pozniej wszystkie krostki szybko wychodza. Po tym zabiegu najlepiej przemyc twarz tonikiem, albo nalozyc maseczke oczyszczajaca.

A jesli chodzi o zabieg w salonie kosmetycznym to ja place 70 zl. Do tego mam zluszany stary naskórek. Pozdrawiam
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:50   #5
frida69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 132
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

a mozesz cos wiece powiedziec o tym zabiegu domowym woda z ziolami?? jakimi ziolami i jak to robic???
frida69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:37   #6
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Wlewasz do garnka wode gotujesz az beda babelki. Wrzucasz do niej ziola w torebkach : szalwia rumianek , wszystko co masz Odstawiasz garnek wkladasz glowe, tylko nie do wody Przykrywasz glowe jakims recznikiem i normalnie tam oddychasz . Jestes w tym garczku jakies 15 min. Pozniej wygniatasz wszystkie wagry , pryszcze czystymi rekami, albo recznikiem papierowym. Jasno wytlumaczylam?
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:46   #7
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Prosze znalazlam na internecie jakie ziola mozna uzywac :

Oczyszczajace: fenkuł, kwiat lipy, pokrzywa

Wspomagajace glebokie oczyszczanie i pobudzajace krazenie: pokrzywa, rozmaryn

Do tlustej cery: krwawnik, kwiat nagietka, szkrzyp, szalwia

Do cery suchej, wrazliwej: ogorecznik, pietruszka, szczaw

Do cery starzejacej sie: mniszek lekarski.


A te ziola kupisz napewno w kazdym sklepie zielarskim , lub aptece
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 17:26   #8
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Cytat:
Napisane przez katarzyna015 Pokaż wiadomość
Jestes w tym garczku jakies 15 min. Pozniej wygniatasz wszystkie wagry , pryszcze czystymi rekami, albo recznikiem papierowym.
Wygniatasz? Ale twarz pewnie za ciekawie po takim zabiegu nie wygląda;/
A jakby tak zrobić wszystko tylko bez wygniatania?
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:54   #9
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

no ja bym osobiscie uwazala z ta odmiana domowa,oszczednosc to owszem jest ale mozna sobie wiecej szkody narobic.Kosmetyczka robi to w sterylnych warunkach,naklada potem odpowiednie maseczki,preparaty itd ktore powoduja ladne zagojenie sie tych mikro urazow po "wyciskaniu" i zabezpieczaja przed tym zeby tam sie gorszy syf nie narobil.A jesli zakonczyc zabieg na samym pootwieraniu porow goraca para to nie wiem czy bedzie jakis oszolamiajacy efekt;/moze cos tam wylezie ale najgorsze sa te krostki z ktorymi same nic nie zrobimy,a najwyzej pogorszymy i rozniesiemy przez takie grzebanie:rolle yes:
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:30   #10
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Dlatego pisze ze powinnysmy to przez recznik papierowy , czystymi rekami , broon boze paznokciami. Pozniej nalozyc maseczke oczyszczajaca.


Ja mam czerwony np. nos po tym zabiegu dlatego robie to zawsze w soboty na wieczor , i w niedziele sladow nie mam. Tylko nie rob tego zbyt mocno, jesli dobrze poparujesz( dosc dlugo)krotki wyjda bez mocnego nacisku. A jesli tylko poparujesz, uzyskasz gladka buzie, ale to gorzej, bo "syfki" i tak zostana tylko bardziej beda na wierzchu
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:47   #11
kwiatuszek1803
Raczkowanie
 
Avatar kwiatuszek1803
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 144
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Ja od dwóch tygodni systematycznie dwa razy w tygodniu funduję sobie taki samodzielny zabieg. Już widzę efekty. Nos jest bardzo łądnie oczyszczony. Ale mam problem z zaczerwieniem - za mocno wyciskam
kwiatuszek1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 08:08   #12
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

hmmmmm. nie nie moja twarz juz za duzo wycierpiała na takim wyduszaniu. Chyba jednak zainwestuje troche i wybiore kosmetyczke, ale powiedzcie jak taki zabieg wygląda? Ona tez wydusza syfki? Pewnie masakrycznie to wygląda poźniej;/ a nie ma jakiegoś mniej inwazyjnego zabiegu oczyszczania twarzy?
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 08:22   #13
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
hmmmmm. nie nie moja twarz juz za duzo wycierpiała na takim wyduszaniu. Chyba jednak zainwestuje troche i wybiore kosmetyczke, ale powiedzcie jak taki zabieg wygląda? Ona tez wydusza syfki? Pewnie masakrycznie to wygląda poźniej;/ a nie ma jakiegoś mniej inwazyjnego zabiegu oczyszczania twarzy?
kosmetyczka też wydusza syfki. A cały zabieg przynajmniej u mnie wyglądał tak, że najpierw miałam puszczoną parę na buzię, potem jakaś maseczka i znowu para. Potem właśnie takie mechaniczne oczyszczanie. Kosmetyczka była w rękawiczkach i za kazdym razem przecierała miejsce po miescu wodą utlenioną. Na koniec miałam taką zastygającą chłodzącą maskę a jak spojrzałam na siebie w lustrze to w zasadzie żadnych zaczerwień nie było. Ale chyba puki co kupię sobie jakąś maskę chłodzącą i będę tak raz na miesiąc robiła sobie oczyszczanie o jakim napisała katarzyna 015
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 10:42   #14
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
hmmmmm. nie nie moja twarz juz za duzo wycierpiała na takim wyduszaniu. Chyba jednak zainwestuje troche i wybiore kosmetyczke, ale powiedzcie jak taki zabieg wygląda? Ona tez wydusza syfki? Pewnie masakrycznie to wygląda poźniej;/ a nie ma jakiegoś mniej inwazyjnego zabiegu oczyszczania twarzy?
no u mnie najpierw zmycie makijazu,delikatny peeling,15 min para,oczyszczanie mechaniczne-ma jakas igielke czy haczyk(nie patrzylam nigdy),no cos czym delikatnie "nakluwa" i potem "wyciska,oczywiscie rekawiczki,sprzet jednorazowy.Pozniej czyms chyba odkazajacym przeciera twarz,maska na 15-20 min kojaca,potem uzywa takiego sprzeciku z..azotem?jesli sie nie myle.Uczucie jakby leciutko pradem cie po twarzy jezdzila(ale nie boli,moze ciut nieprzyjemne),na koniec naklada preparat przyspieszajacy gojenie tego-ma wyglad i kolor podkladu(kolor dopasowuje do buzi)-tak wiec wychodzac praktycznie mam ladna rowna buzke i nic nie wyidac Tego ostatniego preparatu nie zmywa sie do nastepnego dnia.W cenie zabiegu przychodze nazajutrz i jest powtorka-tylko bez pary,maski,a oczyszczenie mechaniczne skraca sie do tych paru miejsc gdzie cos wylazlo albo sie zle goi.No i znowu na koniec to samo na pyszczek i nie zmywam do kolejnego ranka-wtedy jest juz spoko bez niczego,moze malutkie slady
To tyle
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:20   #15
Milka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 33
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

U mnie taki zabieg kosztuje ok 50 zł. ale ja osobiście nie polecam takiego wyjścia. owszem twarz jest piękna, bez żadnych krostek ani nie doskonałości, ale nie na długo. około 2-3 tygodni po zabiegu problemy wracają, a pieniądze już nie :P Lepiej udać się do dermatologa, żeby specjalista doradził w kwestii Twojej skóry i tego co się z nią dzieje
__________________
..:Nigdy nie żałuj uśmiechu
bo uśmiech jest mową duszy,
gdy słowa zawiodą
uśmiech serce poruszy:..
Milka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:25   #16
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: zabieg oczyszczania twarzy

Jeżeli chodzi o skuteczne oczyszczenie skóry z zaskórników to absolutnie odradzam manualne oczyszczanie!!! W krajach zachodnich zabiegi mechanicznego oczyszczania skóry zniknęły z oferty salonów kosmetycznych już wiele....wiele lat temu, a to dlatego, że manualne "wyciskanie" zaskórników powoduje przerwanie bariery ochronnej skóry i jej uszkodzenie co może prowadzić do pojawienia się stanu zapalnego. Ponadto efekt, o który nam chodzi, czyli czysta, świeża skóra, jest bardzo krótkotrwały - jesli wogóle do niego dojdzie Bezpośrednio po zabiegu skóra jest czerwona i podrażniona, potem się delikatnie złuszcza. A po 2–3 tygodniach zaskórniki pojawiają się na nowo i jest ich jeszcze więcej - skóra poprostu się broni i dostaje sygnał do produkcji większej ilości sebum . I całą zabawę trzeba powtarzać od początku.

Niestety "nasza polska gabinetowa tradycja" to oczywiście ciągle wyciskanie...Żadna szanująca się kosmetyczka nie poleci oczyszcania skóry manualnego - takie jest moje zdanie

Bezpieczną alternatywą do takiego manualnego zabiegu oczyszczania twarzy rodem z średniowiecza jest w XXI wieku peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja lub złuszczanie kwasami - nalezy przed zabiegiem zapoznać się z przeciwskazaniami

Ponadto chciałam zwrócic Waszą uwagę na fakt, iż domowe wyciskanie skóry to największa zbrodnia jaki w zyciu słyszałam !!! Po pierwsze rozpulchaniając twarz za pomocą "parówki" przyczyniamy się w przypadku delikatnych skór do pękania naczynek!! To samo dotyczy wygniatania zmian na skórze!! A po przeczytaniu wypowiedzi Katarzyny015...żeby po oczyszcaniu nałożyć maseczkę oczyszcającą myślałam, że spadne z krzesła!!! Jak na podraznioną skórę z mikrouszkodzeniami i "otwartymi" porami nakładać maski oczyszczjące, które w swoich składach zawierają zazwyczaj glinki, alkohole wrrr....Po oczyszczaniu owszem maska ale ściągająca!!!

Cytat:
Napisane przez gosiak87 Pokaż wiadomość
W cenie zabiegu przychodze nazajutrz i jest powtorka-tylko bez pary,maski,a oczyszczenie mechaniczne skraca sie do tych paru miejsc gdzie cos wylazlo albo sie zle goi.
O matko !!! Proszę pogratulować kosmetyczce fantazji !!!
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 20:21   #17
Shannon94
Raczkowanie
 
Avatar Shannon94
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 60
oczyszczanie skóry

Chciałabym pójść do kosmetyczki na oczyszczanie skóry.
Słyszałam, ze oprócz manualnego oczyszczania jest jeszcze jakieś. Mam pytanie, jak się nazywa to oczyszczanie, na czym polega ile kosztuje i czym się rożni od manualnego, no i które jest skuteczniejsze. (mam najwiekszy problem z wągrami).
Z góry dziękuje za pomoc.
Shannon94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 23:14   #18
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: oczyszczanie skóry

ja akurat byłam w tamtym miesiącu. Blizny były duże. Dopiero po 3 dniach zeszła mi lekka opuchlizna na twarzy a po ponad tygodniu wszystkie strupki. Ale końcowy efekt?- Świetny! Jestem z zabiegu bardzo zadowolona cera piękna i gładka. Muszę jeszcze raz powtórzyć zabieg dla utrzymania efektu.

Jeżeli chodzi o sam zabieg to miałam na początku maseczkę z parą wodną, oczyszczanie manualne, jakieś prądy(nie wiem co to było, ale kopało ;P) i na sam koniec maseczkę z alg morskich.

Polecam zabieg, gdy nie masz w najbliższych dniach nic wyjątkowo ważnego(np. ślubu, imprezy itp)
})i({
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 00:27   #19
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: oczyszczanie skóry

moim zdaniem oczyszczanie manualne przeszło do lamusu. i to dawno temu. jeśli chcesz oczyścić twarz to może na początek rozejrzyj się za dobrym gabinetem oferującym peeling kawitacyjny. zabiegów jest mnóstwo i na pewno coś sobie dopasujesz.
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 08:41   #20
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez me myself & I Pokaż wiadomość
ja akurat byłam w tamtym miesiącu. Blizny były duże. Dopiero po 3 dniach zeszła mi lekka opuchlizna na twarzy a po ponad tygodniu wszystkie strupki. Ale końcowy efekt?- Świetny! Jestem z zabiegu bardzo zadowolona cera piękna i gładka. Muszę jeszcze raz powtórzyć zabieg dla utrzymania efektu.

Jeżeli chodzi o sam zabieg to miałam na początku maseczkę z parą wodną, oczyszczanie manualne, jakieś prądy(nie wiem co to było, ale kopało ;P) i na sam koniec maseczkę z alg morskich.

Polecam zabieg, gdy nie masz w najbliższych dniach nic wyjątkowo ważnego(np. ślubu, imprezy itp)
})i({
Widze, ze jestes z Lublina, ja tez, moglabys zatem powiedzieć w jakim salonie kosmetycznym bylas? Z opinii moich kolezanek, wiem tlyko tyle, ze te ktore znajdują sie niedaleko naszej dzielnicy nie sa zbyt dobre;(
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 08:44   #21
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Widze, ze jestes z Lublina, ja tez, moglabys zatem powiedzieć w jakim salonie kosmetycznym bylas? Z opinii moich kolezanek, wiem tlyko tyle, ze te ktore znajdują sie niedaleko naszej dzielnicy nie sa zbyt dobre;(

Też chętnie się dowiem gdzie robiłaś ten zabieg!
Także jestem z Lublina i właśnie rozglądam się za jakąś godną polecenia kosmetyczką...
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 09:12   #22
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
Dot.: oczyszczanie skóry

Ja zastanawiałam się albo nad jakimiś kwasami albo nad mikrodermabrazją. Chciałabym gruntownie oczyścić twarz, przez lato pojawiło mi się mnóstwo wągrów, grudek itd. Zainwestowalam w pielęgnację skóry, ale efekty są znikome. Trzeba mocniejszego uderzenia!

Czy ktoś się zna na ww zabiegach?
__________________
Miss Raspberry...
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 11:18   #23
Shannon94
Raczkowanie
 
Avatar Shannon94
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 60
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez me myself & I Pokaż wiadomość
ja akurat byłam w tamtym miesiącu. Blizny były duże. Dopiero po 3 dniach zeszła mi lekka opuchlizna na twarzy a po ponad tygodniu wszystkie strupki. Ale końcowy efekt?- Świetny! Jestem z zabiegu bardzo zadowolona cera piękna i gładka. Muszę jeszcze raz powtórzyć zabieg dla utrzymania efektu.

Jeżeli chodzi o sam zabieg to miałam na początku maseczkę z parą wodną, oczyszczanie manualne, jakieś prądy(nie wiem co to było, ale kopało ;P) i na sam koniec maseczkę z alg morskich.

Polecam zabieg, gdy nie masz w najbliższych dniach nic wyjątkowo ważnego(np. ślubu, imprezy itp)
})i({
ile kosztował Cie ten zabieg? ;]
Shannon94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 12:03   #24
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez Hatifnatka Pokaż wiadomość
Czy ktoś się zna na ww zabiegach?
A może by tak korzystać z wyszukiwarki ??

KLIK !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:07   #25
Hatifnatka
Raczkowanie
 
Avatar Hatifnatka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin / Wawa / Radom
Wiadomości: 152
GG do Hatifnatka
hmm

A może nie?

Skąd wiesz, że nie zrobiłam tego wcześniej? Nie musisz być taka uszczypliwa. Myślałam, że na wizażu atmosfera jest sympatyczna. :/
__________________
Miss Raspberry...

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-27 o 19:27 Powód: post pod postem
Hatifnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:31   #26
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez Hatifnatka Pokaż wiadomość
A może nie?

Skąd wiesz, że nie zrobiłam tego wcześniej? Nie musisz być taka uszczypliwa. Myślałam, że na wizażu atmosfera jest sympatyczna. :/
tez tak myslalam. to w sumie jeszcze nic, uzytkowni, a nie wspomne tu o wyzszych "szczeblach".
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 16:57   #27
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez Hatifnatka Pokaż wiadomość
A może nie?

Skąd wiesz, że nie zrobiłam tego wcześniej? Nie musisz być taka uszczypliwa. Myślałam, że na wizażu atmosfera jest sympatyczna. :/
Właśnie ją psujesz...

Cytat:
Napisane przez sheerx Pokaż wiadomość
tez tak myslalam. to w sumie jeszcze nic, uzytkowni, a nie wspomne tu o wyzszych "szczeblach".
Ostrzegam, za takie podjazdy do moderatorów na otwartym forum grozi jedno: ban stały. Napisałaś PW i dobrze zrobiłaś. Teraz cierpliwie poczekaj na rozstrzygnięcie...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 17:41   #28
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Kochani moi. Peeling kawitacyjny nie jest tak skuteczny jak oczyszczanie manualne! Ultradzwiekami skóra jest złuszczana, a nie oczyszczana. Mechanicznie można oczyścić bardziej precyzyjnie. Mnie bardzo dobrze zrobiły zabiegi z kwasami + algi na koniec. Mikrodermabrazji nie polecam wcale. Po 3 zabiegach kawitacji widziałam lepsze efekty u siebie niż po 3 zabiegach mikrodermabrazji.

Cytat:
Napisane przez me myself & I Pokaż wiadomość
ja akurat byłam w tamtym miesiącu. Blizny były duże. Dopiero po 3 dniach zeszła mi lekka opuchlizna na twarzy a po ponad tygodniu wszystkie strupki. Ale końcowy efekt?- Świetny! Jestem z zabiegu bardzo zadowolona cera piękna i gładka. Muszę jeszcze raz powtórzyć zabieg dla utrzymania efektu.

Jeżeli chodzi o sam zabieg to miałam na początku maseczkę z parą wodną, oczyszczanie manualne, jakieś prądy(nie wiem co to było, ale kopało ;P) i na sam koniec maseczkę z alg morskich.

Polecam zabieg, gdy nie masz w najbliższych dniach nic wyjątkowo ważnego(np. ślubu, imprezy itp)
})i({

Efekt końcowy prawidłowo przeprowadzonego oczyszczania manualnego właśnie taki być powinien Dlatego zaleca się powtarzać zabieg raz na miesiąc - dwa.
Te prądy to Darsonwal, pomaga złagodzić skórę po czyszczeniu i działa mocno antybakteryjnie. I śmierdzi ;P
Algi są najlepsze i najprzyjemniejsze z tego wszystkiego

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-27 o 19:28 Powód: post pod postem
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 18:36   #29
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: oczyszczanie skóry

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Właśnie ją psujesz...



Ostrzegam, za takie podjazdy do moderatorów na otwartym forum grozi jedno: ban stały. Napisałaś PW i dobrze zrobiłaś. Teraz cierpliwie poczekaj na rozstrzygnięcie...
no ciekawe czy sie doczekam.
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 20:05   #30
Shannon94
Raczkowanie
 
Avatar Shannon94
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 60
Cytat:
Napisane przez k4t3 Pokaż wiadomość
Kochani moi. Peeling kawitacyjny nie jest tak skuteczny jak oczyszczanie manualne! Ultradzwiekami skóra jest złuszczana, a nie oczyszczana. Mechanicznie można oczyścić bardziej precyzyjnie. Mnie bardzo dobrze zrobiły zabiegi z kwasami + algi na koniec. Mikrodermabrazji nie polecam wcale. Po 3 zabiegach kawitacji widziałam lepsze efekty u siebie niż po 3 zabiegach mikrodermabrazji.
a jaka jest róznica cenowa w tych zabiegach?

takie manualne oczyszczanie ile tak mniej więcej moze kosztować?

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-27 o 19:29 Powód: post pod postem
Shannon94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.