Jak uszcześliwić mame w Poznaniu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 09:54   #1
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279

Jak uszcześliwić mame w Poznaniu?


Bardzo proszę o inspirację o miejscach z klimatem,gdzie można wypić pyszną kawę czy polecacie jakąs konkretną sztukę w teatrze gdzie jest pyszne żarełko,dziewczeta bardzo proszę o Wasze typy jutro wybieram się na dwa dni do Poznania z mamą i chciałabym trafić do miejsc z duszą,proszę o pomoc
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 11:17   #2
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Jak uszcześliwić mame w Poznaniu?

Najlepiej napisz swoją prośbę w wątku 'Spotkania Wielkopolanek'. Tam większość jest z Poznania i na pewno podsuną Ci fajne pomysły
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 15:54   #3
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Jak uszcześliwić mame w Poznaniu?

Co do jedzenia i klimatu, to fajnie jest w 'Ptasim Radiu', [znajduje się przy uliczce łączącej Św. Marcina z Taczaka] tylko ciężko tam z miejscami, ale zawsze można zarezerwować. Przyjemnie i spokojnie jest też 'U Przyjaciół' na Mielżyńskiego Co do teatru, to poszukaj repertuaru w internecie.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 21:16   #4
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Jak uszcześliwić mame w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Najlepiej napisz swoją prośbę w wątku 'Spotkania Wielkopolanek'. Tam większość jest z Poznania i na pewno podsuną Ci fajne pomysły
\dziękuje za inwencje,troszke póżno już z jednak
Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Co do jedzenia i klimatu, to fajnie jest w 'Ptasim Radiu', [znajduje się przy uliczce łączącej Św. Marcina z Taczaka] tylko ciężko tam z miejscami, ale zawsze można zarezerwować. Przyjemnie i spokojnie jest też 'U Przyjaciół' na Mielżyńskiego Co do teatru, to poszukaj repertuaru w internecie.
Cathasspróbuje tam trafić wielkie dzięki!!!jutro w drogę
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 12:49   #5
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Jak uszcześliwić mame w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o inspirację o miejscach z klimatem,gdzie można wypić pyszną kawę czy polecacie jakąs konkretną sztukę w teatrze gdzie jest pyszne żarełko,dziewczeta bardzo proszę o Wasze typy jutro wybieram się na dwa dni do Poznania z mamą i chciałabym trafić do miejsc z duszą,proszę o pomoc

Polecam np. moją ulubioną kawiarnię-restaurację Pod Pretekstem, zlokalizowaną bardzo strategicznie, bo w centrum, w Zamku, obok rzeźb Abakanowicz: http://www.podpretekstem.pl/2007/podpretekstem.php
- niestety, w dniach/godzinach występów artystycznych jest tam tłoczno.
Gdyby nie udało się dostać w godzinach występów, i tak warto - blisko jest
wiele atrakcji, np. opera, filharmonie, kluby muzyczne, itd.
Polecam tez adres informatora wielkopolskiego:
http://www.informator24.pl/?t=12

Tobie i Mamie życze miłego pobytu w Poznaniu!!!
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 18:17   #6
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Jak uszcześliwić mame w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Co do jedzenia i klimatu, to fajnie jest w 'Ptasim Radiu', [znajduje się przy uliczce łączącej Św. Marcina z Taczaka] tylko ciężko tam z miejscami, ale zawsze można zarezerwować. Przyjemnie i spokojnie jest też 'U Przyjaciół' na Mielżyńskiego Co do teatru, to poszukaj repertuaru w internecie.
Byłam i podziwiałam.Z tego miejsca bije radość,światło.Miło było,rozczarowałam się jednak menu.Schody urokliwie porywały do wnetrza i coś mnie takiego dopadło,że poczułam jakby tam się nie wchodziło tylko wlatywało.Muza z poczatku nieco mecząca,potem zupełnie o tym zapomniałam bo Frank Sinatra i Tony Benett to już są konkretni faceci.Mama tak jak i ja bardzo chciała zajrzeć chocby do jednego karmnika.
Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Polecam np. moją ulubioną kawiarnię-restaurację Pod Pretekstem, zlokalizowaną bardzo strategicznie, bo w centrum, w Zamku, obok rzeźb Abakanowicz: http://www.podpretekstem.pl/2007/podpretekstem.php
- niestety, w dniach/godzinach występów artystycznych jest tam tłoczno.
Gdyby nie udało się dostać w godzinach występów, i tak warto - blisko jest
wiele atrakcji, np. opera, filharmonie, kluby muzyczne, itd.
Polecam tez adres informatora wielkopolskiego:
http://www.informator24.pl/?t=12

Tobie i Mamie życze miłego pobytu w Poznaniu!!!
Oj dziękuję pięknie niestety za póżno przeczytałam tak istotny donos na miejsce szczególne.Będzie jednak jak to ustaliłyśmy następny raz.Koniecznie odwiedzę.Byłam szczerze zaskoczona,pamietam Poznań jako miejsce tempa.Okazało się,że można tam nawet wędrując po Browarze odpocząć.To miasto ma w sobie tyle skarbów.Szczególnie upodbałam sobie z miejsc Zieloną Werendę(czy ja dobrze pamiętam)podano tam nam sernik tak cudnie przybrany melisa cytrynową czekoladą sosem malinowym,orzechami włoskimi i migdałami,że po prostu poezja reinkarnuje.Cudnie tam było.Odniosłam wrażenie ,że to miasto zwycięża radość życia choć nie ukrywam poraziła mnie redukcja wszem i wobec głoszonych obniżek w lokalach,które okazały się niestety bardzo wąską selekcją na którą smaku nie było....Ale takie jest prawo handlu-kuszenie zagubienie niekiedynabrała m relaksu ,dziękuje pięknie !
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.