Jak zrobić idealnie proste włosy na duże wyjście? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 12:06   #1
SugarFinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 116

Jak zrobić idealnie proste włosy na duże wyjście?


Mam takie pytanko co robicie z wyprostowanymi włosami aby wyglądały idealnie tak jak w reklamach chodzi mi o kosmetyki, używacie nabłyszczaczy, masek, "wygładzaczy" i co robicie (to do posiadaczek cieńszych i delikatniejszych włosków) aby nie przyklapiały sie tak po prostowaniu??
Niedługo wybieram się na ślub i wesele i myślałam o takiej fryzurce, ale właśnie nie wiem jak dodać jej blasku i objętości, żeby wyglądała bardziej wieczorowo...
SugarFinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 12:22   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak zrobić idealnie proste włosy na duże wyjście?

podstawa to dobra prostownica. ona czesto ma wieksze znaczenie niz stos kosmetykow do prostowania.

zajrzyj do watkow o prostowaniu wlosow, szczegolnie o preparatach wspomagajacych prostowanie.

osobiscie polecam Ci isc do fryzjera, skoro to jakas wieksza impreza. fryzjer wprawioną reke lepiej ulozy i utrwali Twoje wlosy. jezeli poprosisz, to nablyszczy je specjalnym preparatem, moze nawet z migoczacymi drobinkami
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 12:54   #3
SugarFinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 116
Dot.: Jak zrobić idealnie proste włosy na duże wyjście?

Dzieki
W sumie chyba faktycznie lepiej pojść do fryzjera i mieć to z głowy niż sie meczyć w domu, tym bardziej że to łatwa fryzura i niepotrzeba jakiegoś świetnego fryzjera, ale troche zraziłam się do koków itp. od fryzjera bo za każdym razem miałam hełm:P
SugarFinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 13:01   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak zrobić idealnie proste włosy na duże wyjście?

Cytat:
Napisane przez SugarFinn Pokaż wiadomość
Dzieki
W sumie chyba faktycznie lepiej pojść do fryzjera i mieć to z głowy niż sie meczyć w domu, tym bardziej że to łatwa fryzura i niepotrzeba jakiegoś świetnego fryzjera, ale troche zraziłam się do koków itp. od fryzjera bo za każdym razem miałam hełm:P
przemysl to

wiele pan rezygnuje z kokow na rzecz ladnie wyprostowanych wlosow na wieksze okazje. zawsze mozna podpiac tylko czesc wlosow

wesele to nie jakas potancowka, tylko wieksza impreza, wlosy musza trzymac fason dlugo. samej bedzie Ci ciezko ulozyc wlosy tak, aby wytrzymaly tyle godzin w stanie nienaruszonym.

jezeli chcesz wygladac bardziej odswietnie, to kup jakas blyszczaca, ozdobna wsuweczke z cyrkoniami i popros fryzera aby Ci ją wpial.

fryzura mimo, ze prosta, nie bedzie zupelnie pospolita
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.