moj zrabany zywot... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-21, 19:06   #1
czipsi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 159

moj zrabany zywot...


Dziewczyny musze sie komus wyzalic w necie, bo ja juz nie moge. Mam 18 lat i caly swiat wokol mnie na glowie. Zaczne od tego ze mam chora rodzinke. (babcia kletopmanka, wujek warit, dziadek zrzeda, zatruwaja zycie mi i moim rodzicom). Drugim moim problemem jest matka ktora juz przez nich psychicznie wysiada i wyzywa sie na mnie. Chodze do niestety bardzo wymagajacego LO (nie mam jak dojedzac), na tygodniu nie mieszkam w domu. Tylko u cioci. Tu kolejny probem. Ona sie nie kwapi zeby sprzatac czy cos tylko ja musze wsyztsko po nich i ich corkach robic. Nauki mam jak z tad do konca swiata. Wysiadam juz psychicznie. Jeszcze cale wakacje musialam bawic ciotce dzieci bo imo tego ze jest nie widomo jak kasiasta nie najmie se nianki bo sie boi o swoje dzieci. Ludzie od 3 lat nie mam wakacji. zostaja wieczory an ktore ide z chlopakiem czy kumplea ale poagadac znimi nie moge z abradzo na pwoaznie bo imrpeza itp, uzywki roznego rodzaju (to daje mi chwileprzyjemnosci). Mam tego dosyc w w wieku 16 lat musialam stac sie dorosla i tak ciagne to ... Nie mialam dziecinstwa przez moja matke, (klotnie rodzicow, spory o majatki ) i jeszcze w wiwkeu 16 lat zgwalcono mnie. Moj chlopak to mu zalezy wylacnzie na sexie. Ja sie nie umiem zakochac i zreszta z nim jestem zeby sie nie nudzic. Jesli chodzi o sparwy materialne to nie narzekam. A kompleskow zadnych do siebie nie mam, Chodzi mi tlyko o moj porabany zywot jaki musze wiesc: klotnie, wrzaski ktore slysze, ciagle sprzatanie po kims, nauka , brakczasu dla siebie (wykatek jak juz pisalam wiczor, za dnia nie mam czasu po tylku sie poskrobac). Kasa ludziom wywraca w glowie: przyklad moja rodzinka.JA nie wyolbrzymiam tak ejst u mnuie
czipsi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:11   #2
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: moj zrabany zywot...

Ciężki przypadek. Najważniejsze to się nie poddawać. Skonczysz LO, pojedziesz na studia będzie dużo lepiej. Odpoczniesz. Ale do tego czasu musisz wytrwać.
Mówisz, ze Twój chłopak jest z Tobą dla seksu?Podoba Ci się taki układ ? ;/
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:14   #3
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: moj zrabany zywot...

nie rozumiem jak mozesz być z kimś dla seksu...
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:19   #4
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: moj zrabany zywot...

Najbardziej zdziwilo mnie w twoim poscie, ze masz swiadomosc, ze facet chce tylko seksu i jestes z nim?
A czy po tym gwalcie szukalas pomocy u jakiegos psychologa?
Musisz jakos przetrzymac jeszcze ten czas do ukonczenia liceum, potem pojdziesz na studia i wyrwiesz sie z domu. Usamodzielnisz sie i spojrzysz na wszystko inaczej.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:26   #5
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: moj zrabany zywot...

przestan sprzatac po ciotce i jej corkach, bedziesz miala wiecej czasu dla siebie. One nie robia, to Ty tez nie musisz. Naucz sie mowic nie, wiecej asertywnosci, ciotke stac to niech wynajmie nianke dla dzieci nastepnym razem. Pamietaj, ze nie jestes niczyja sluzaca i masz tak samo jak inni czas do odpoczynku.

Co do nauki moze sie ucz z kolezanka, bedzie latwiej? mozna jakos dzielic sie materialem i odpytywac

Moze zmien chlopaka skoro z tym i tak niezbyt

Wytlumacz rodzinie, ze jestes przemeczona i to zle wplywa na Twoja nauke w szkole, wiec potrzebujesz wiecej odpoczynku
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:30   #6
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: moj zrabany zywot...

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Ciężki przypadek. Najważniejsze to się nie poddawać. Skonczysz LO, pojedziesz na studia będzie dużo lepiej. Odpoczniesz. Ale do tego czasu musisz wytrwać.
Mówisz, ze Twój chłopak jest z Tobą dla seksu?Podoba Ci się taki układ ? ;/
Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
nie rozumiem jak mozesz być z kimś dla seksu...
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Najbardziej zdziwilo mnie w twoim poscie, ze masz swiadomosc, ze facet chce tylko seksu i jestes z nim?
A czy po tym gwalcie szukalas pomocy u jakiegos psychologa?
Musisz jakos przetrzymac jeszcze ten czas do ukonczenia liceum, potem pojdziesz na studia i wyrwiesz sie z domu. Usamodzielnisz sie i spojrzysz na wszystko inaczej.

CO WY Z TYM SEKSEM? Moim zdaniem ten chlopak i ich zwiazek to naprawde najmniejszy problem. Jego zrodlo to to, na co nalezaloby zwrocic uwage. Caly opis sytuacji zakrawa mi na patologie, gdzie dziewczyna miala sie nauczyc "zdrowych" relacji jak wychowala sie w warunkach, jakie opisala ?!?!
Czipsi, nie wiem jak Ci pomoc, ale moze powinnas zwrocic sie z tym wszystkim do psychologa (szczegolnie jesli chodzi o sprawe gwaltu)? A co by zrobila ciocia gdybys ja tak troszke przytemperowala i uswiadomila, ze nie jestes jej niewolnica? Porozmawiaj z nia!
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:44   #7
czipsi1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 159
Dot.: moj zrabany zywot...

ja mam po rpostu za duzo sparaw na glowie czuje ze zwariuje za niedlugo mam dosyc sluchania czyis problemow
czipsi1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 20:21   #8
janoboktoinny
Przyczajenie
 
Avatar janoboktoinny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: moj zrabany zywot...

Droga Czipsi! Mi się wydaje, że powinnaś porozmawiać z ciotką. Dla Ciebie jest teraz najważniejsza nauka. Ona musi to zrozumieć. Albo przestań sprzątać. Nie martw się, juz niedługo ją zostawisz i na studia pójdziesz- zaczniesz nowe życie. A co do chłopaka. Się wszyscy czepiają. Może dobrze, że go masz. Jest taką odskocznia od tych problemów. Prawdziwą miłość znajdziesz potem... nie martw się
__________________
'Work for peace'

Od 1 stycznia z Nim <3

Cel:
Nie ścinam już włosów, one mają być długie
janoboktoinny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 22:25   #9
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: moj zrabany zywot...

Bądz bezczelna. Przede wszystkim wychodz z domu ciotki na jak nadłuzej - uczyć się mozna w parku, u kolezanki, w kawiarni, a nawet w miejskiej bibliotece.
Może namów matkę na stancję? Podobno jesteście materialnie ustawieni?
Własny pokoik i spokój totalny.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 12:28   #10
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: moj zrabany zywot...

To historia niczym z bajki o kopciuszku,tyle że tam była machocha i dwie wyrodne córki,a tu ciotka i jej córki.Na twoim miejscu postawiabym się i nic nie robiła,troche asertywości nie zaszkodzi. Musisz nauczyć się mówić NIE,bo inaczej tak ciągle będzie i bedziesz im usługiwac.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.