jak i co .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 17:38   #1
seyna1414
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3

jak i co ..


Witam Serdecznie mam problem natury technicznej poniewaz moje włosy są ciemnym blondem mam dosc jasną karnacje chciałam zrobic sobie odcień brązu szamponetka na moich włosach ale nie wiem czy bedzie to dobrze wyglądało ... wszyscy radza mi żebym je rozjaśniła a nie przycimniała i szczerze mowiac jestem juz rozdarta i naprawde niewiem co mam robic dlatego zgłaszam sie do specjalistow no i tak :
1. Czyyli jaki kolor radzicie ?
2. no i jakiej firmy najlpeiej kupic szamponetke. ? chodząc i szukając na różnych forach panie radziły Palette a szamponetki Palette COlor XXL raczej krytykowały...

Dziekuje wam z góry
seyna1414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 17:51   #2
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: jak i co ..

Moze jakbys wrzicia zdjecie wiecej mozna bylo powiedziec jak szamponetke to ja doradzałabym joanny multi color sa niesamowite nie wysuszaja i łatwo sie je nakłada.
albo jak sie nie mozesz zdecydowac to dwa kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04n1.jpg (22,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (6,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36460.jpg (10,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b9964bcdda44900607ab58a8387fedc1_odd.jpg (14,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_5a09b6206cb842f575281fc56738c9c2.jpg (23,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4348892.jpg (17,4 KB, 5 załadowań)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 17:53   #3
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: jak i co ..

Cytat:
Napisane przez seyna1414 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie mam problem natury technicznej poniewaz moje włosy są ciemnym blondem mam dosc jasną karnacje chciałam zrobic sobie odcień brązu szamponetka na moich włosach ale nie wiem czy bedzie to dobrze wyglądało ... wszyscy radza mi żebym je rozjaśniła a nie przycimniała i szczerze mowiac jestem juz rozdarta i naprawde niewiem co mam robic dlatego zgłaszam sie do specjalistow no i tak :
1. Czyyli jaki kolor radzicie ?
2. no i jakiej firmy najlpeiej kupic szamponetke. ? chodząc i szukając na różnych forach panie radziły Palette a szamponetki Palette COlor XXL raczej krytykowały...

Dziekuje wam z góry
nie wiadomo jak twoje włosy zareagują na szamponetkę i może ona schodzić w różnych kolorach tęczy /mi np. schodził brąz jako fiolet..swoje naturalne mam platynowy blond/..dlatego najlepiej przed wyborem zrób próbę na jakimś kosmyku od spodu głowy.. żebyś nie obudziła się z zielonymi włoskami polecam palette - ale najzwyklejszą serię, nie color xxl... moja siostra nią robi i jest zadowolona.. /ona nie dopuszcza,by szamponetka zeszła całkiem, dlatego nie widzi efektów ubocznych ) jak rozjaśnisz może schodzić na błękitno /moja przyjaciółka miała z tym kłopot i musiała przefarbować na trwały kolor../ takaże. przemyśl to dobrze!
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:17   #4
seyna1414
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: jak i co ..

[IMG]file:///C:/Marta%20zdj%C4%99cia/Ja7.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Marta%20zdj%C4%99cia/Ja7.jpg[/IMG]Prosze bardzo tutaj kolor moich włosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ja7.jpg (77,6 KB, 9 załadowań)
seyna1414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:59   #5
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: jak i co ..

Cytat:
Napisane przez seyna1414 Pokaż wiadomość
[IMG]file:///C:/Marta%20zdj%C4%99cia/Ja7.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Marta%20zdj%C4%99cia/Ja7.jpg[/IMG]Prosze bardzo tutaj kolor moich włosow
osobiście sądzę, ze jak przyciemnisz to będzie ci schodzić nie za ciekawie.. nie myślałaś o trwałej koloryzacji?
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:03   #6
seyna1414
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: jak i co ..

Wiesz co raczej nie myślałam żeby zrobic sobei cos na dłużej.. ale moze.. no niewiem ..
seyna1414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:31   #7
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: jak i co ..

po prostu żebyś sie nie zdziwiła jak będziesz zmywać lepiej chyba zainwestować w farbę.. i być spokojnym, że następnego dnia będzie kolor taki sam.. wtedy możesz przyciemniać, rozjaśniać... tylko też bez przesady... jak się zdecydujesz na trwałą koloryzację, to chętnie coś polecę - szamponetki odradzam z całego serca.
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 19:50   #8
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: jak i co ..

Seyna1414 to średnio-jasny blond złoty a nie ciemny blond. Ciemny blond jest o wiele wiele ciemniejszy. Tak widać na fotce
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.