Naturalne rozjasnienie wloskow ; )) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 15:28   #1
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835

Naturalne rozjasnienie wloskow ; ))


Hej !

Mam problem poniewaz moje wlosy przechodzily bardzo ale bardzo duzo metamorfoz i byly juz bardzo jasne blond, rude a teraz maja odcien ciemny braz a chcialam wrocic do swojego dawnego, naturalnego koloru wloskow czyli ciemny blond

I pytam sie Was jak naturalnymi spospobami wrocic do mojego koloru tj chodzi mi o rozjasnienie ich ?
( i fryzjer, sciagnaie koloru nie wchodzi w gre )
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 18:53   #2
Yusuke
Przyczajenie
 
Avatar Yusuke
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 2
Dot.: Naturalne rozjasnienie wloskow ; ))

Nie rozjaśnisz włosów żadnym naturalnym sposobem z ciemnego brązu do blondu. Jedyny naturalny sposób to czekanie aż odrosną.
Yusuke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 18:54   #3
KradnePomidory
Rozeznanie
 
Avatar KradnePomidory
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wROCK .
Wiadomości: 655
Dot.: Naturalne rozjasnienie wloskow ; ))

Nie ma na to domowycg sposobów . Ew możesz moczyć je w rumianku , po umyciu popłukać sokiem z cytryny [nie spłukiwać :P ] i na 3o min wyjść na słońce , szamponetka ;D Lub też jest taki szampon kallos - silver reflex do włosów siwych i płukanka fioletowa/niebieska/szara/srebrna z delia cosmetics do włosów rozjaśnianych/siwych , króra lekko je rozjaśni [ nie przeszadzaj bo będziesz miała fioletowae włosy ] jednak efekt na jedno mycie ;D
KradnePomidory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:31   #4
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Naturalne rozjasnienie wloskow ; ))

Cytat:
Napisane przez KradnePomidory Pokaż wiadomość
Nie ma na to domowycg sposobów . Ew możesz moczyć je w rumianku , po umyciu popłukać sokiem z cytryny [nie spłukiwać :P ] i na 3o min wyjść na słońce , szamponetka ;D Lub też jest taki szampon kallos - silver reflex do włosów siwych i płukanka fioletowa/niebieska/szara/srebrna z delia cosmetics do włosów rozjaśnianych/siwych , króra lekko je rozjaśni [ nie przeszadzaj bo będziesz miała fioletowae włosy ] jednak efekt na jedno mycie ;D
Kwapis. pisze, że obecnie ma kolor ciemny brąz, a na ciemny brąz płukanka, czy jakikolwiek szampon z serii silver nie pomoże, nie mówiąc już o fioletowych refleksach.

A naturalnie rozjaśnić może tylko słońce, ale nie jest to najzdrowszy sposób. Poza tym teraz jest go bardzo mało Najlepiej poczekać, aż same odrosną, trzeba tylko nastawić się na to, że trochę to potrwa
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:51   #5
wichura
Raczkowanie
 
Avatar wichura
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 112
GG do wichura
Dot.: Naturalne rozjasnienie wloskow ; ))

Hej
Opowiem Ci jak ja sobie zafundowałam w tym roku jasny blond.
Po pierwsze nie unikałam słońca, wystawiałam czuprynę kiedy i gdzie się dało. Refleksy były w zasadzie od razu. Kupiłam też sobie krem rozjaśniający Avonu - ma wodę utlenioną ale efekt jest bardzo naturalny. Po pół roku ciężko jest zobaczyć odrosty.

Szampon i odżywka z rumiankiem - ja używałam fitomedu. A także WAX zagraniczny do blond.

Efekt zachwycający - włosy piękne jak łany przenicy ale kompletnie zniszczone. Taka prawda. Dlatego byłam zmuszona iść na 2 terapie ampułkowe Kerastase i podciecie. Tylko dlatego włosy są w stanie jakby sprzed całej operacji - lsniące i mocne i wciąż jasne.

W zimę cała zabawa nie ma sensu.
wichura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.